Ruffer Matěj, 1999

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 4. 3/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. 00:43,73 - 00:45,04 - 00:43,731.30/3,1-
C2M 9. 7/DSRUFFER Matěj
KRČ Ladislav
1999
1999
2 Pardub.
Dukla B.
00:46,34 - 00:45,76 - 00:45,764.42/10,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M    RUFFER Matěj 1999 Pardub. 0.00 999 4.00 999 999.00 -
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 13. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 00:56,554.89/9,535/54/0
C2M 13. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 00:56,675.42/10,631/7/7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M 13. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 12:17,6163.18/9,435/54/0
C2M 8. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 12:12,4667.82/10,243/37/31
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 28. 3/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 00:57,125.92/11,619/23/0
C2M 13. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 01:08,7520.28/41,833/20/32
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 24. 4/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 00:56,917.44/15,023/23/0
C2M    WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M    RUFFER Matěj 1999 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 6.  RUFFER Matěj 1999 Pardub. 135.60 0 134.90 0 134.9021.10/18,54
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 3. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 10:52,3932.63/5,30/62/31
C2M 3. 1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 10:38,9429.51/4,80/0/16
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 3. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 19:23,4147.33/4,20/62/39
C2M 4. 1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 19:28,9474.85/6,80/0/17
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 2.  RUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 00:59,500.10/0,221
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 14. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. 00:52,08 - 00:51,55 - 00:51,554.81/10,329/34/0
C2M 15. 5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,31 - 00:53,80 - 00:53,808.28/18,227/1/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 15. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. 00:58,05 - 00:52,03 - 00:52,035.80/12,527/22/0
C2M 16. 5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,73 - 00:55,63 - 00:55,638.83/18,925/0/1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 1. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 14:40,60 13
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 1. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 12:19,30 13
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 2. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. 02:02,00 - 02:02,40 - 02:02,400.60/0,517
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 3. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. 01:09,50 - 01:10,10 - 01:10,103.40/5,19
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 1. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 14:36,90 33
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 12. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 10:12,7659.64/10,833/33/0
C2M 8. 4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 10:00,7855.31/10,143/33/32
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 18. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. 01:19,20 - 01:19,17 - 01:19,179.44/13,521/16/0
C2M 12. 4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
01:15,81 - 01:15,17 - 01:15,177.96/11,833/8/20
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 8. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 17:31,30126.10/13,643/31/0
C2M 7. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 16:58,90106.30/11,646/18/42
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 9. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 17:22,30119.70/13,040/24/0
C2M 10. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 17:18,20122.50/13,437/6/6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 10. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 22:12,30192.30/16,937/19/0
C2M 9. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 22:35,40214.90/18,840/7/6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 9. 2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 21:45,10173.30/15,340/32/0
C2M 9. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 22:14,30195.70/17,240/7/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C2M 2. 1/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 15:52,3090.60/10,521
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C2M 3. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:35,4084.80/8,221
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C2M 2. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 15:17,7020.10/2,213
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C2M 2. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:01,1020.60/1,913
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 2.  RUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 15:02,40105.90/13,335
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 6. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 16:30,4093.80/10,530
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 7. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 16:46,9097.90/10,814
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 5. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 15:54,4086.90/10,042
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 6. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 15:59.40 34
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 3.  RUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 15:44,8073.30/8,423
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 6.  RUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 15:57,7076.30/8,725
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 5. 1/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 16:02,6088.00/10,134
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 6.  RUFFER Matěj 1999 1 Pardub. - - - - 16:13,9083.40/9,426
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 2. 2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. 00:57,61 - 00:59,52 - 00:57,612.04/3,7-
C2M 6. 5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
01:00,82 - 00:57,68 - 00:57,683.97/7,4-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 31. 14/DSRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 191.89 50 200.11 360 241.89144.96/149,6-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 13. 3/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 00:57,857.06/13,916/8/0
C2M 9. 1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 00:58,577.52/14,725/9/8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1M 10. 2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,175.54/10,922/62/0
C2M 12. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,515.63/10,918/2/8
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 17. 3/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 16:59,14193.87/23,510/6/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 14. 4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 02:03,759.90/8,716
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 4. 4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 10:49,6547.82/7,9-
C2M 5. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:46,1931.81/5,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 4. 4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 18:43,8488.31/8,5-
C2M 4. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:09,5634.03/3,2-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 2. 1/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 01:23,201.50/1,842
C2M 1.  RUFFER Matěj
BOUČEK Stanislav
1999
1999
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:40,30 7
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 15. 2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,185.85/12,412/56/0
C2M 11. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,878.74/18,520/33/32
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    RUFFER Matěj 1999 2 Pardub. 00:52,30 - 00:51,90 - B 10/31/0
C2M    RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:56,03 - 00:52,51 - B 9/2/2
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 5. 1/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 15:00,00112.90/14,328
C2M 1.  RUFFER Matěj
UNCAJTÍK Lukáš
1999
1984
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:25,70 13
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 15. 4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 10:51.94 12/26/0
C2M 13. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:48.93 16/3/7
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 17. 4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 01:20,378.29/11,59/32/0
C2M 13. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 01:19,808.33/11,716/4/7
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 14. 2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 22:41,30201.50/17,414/6/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 15. 3/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 23:56,30287.10/25,012/6/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 5. 1/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub. - - - - 15:00,00112.90/14,328
C2M 1.  RUFFER Matěj
UNCAJTÍK Lukáš
1999
1984
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:25,70 13
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 5.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 15:10,80124.40/15,822
C2M 1.  RUFFER Matěj
UNCAJTÍK Lukáš
1999
1984
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:00,30 9
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 4.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 16:43,06107.02/11,95
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 6.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 16:52,01112.96/12,610
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 7.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 21:26,80163.10/14,514
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 88. 14/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub. 135.10 4 133.90 4 137.9036.70/36,35
C1M 29. 4/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub. 125.20 2 124.20 0 124.2018.80/17,829
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 83. 14/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub. 141.50 2 135.90 4 139.9038.00/37,310
C1M 38. 6/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub. 125.90 4 127.70 2 129.7021.90/20,321
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 6. 3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 00:50,70 - 00:57,52 - 00:50,706.31/14,2-
C2M 8. 5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.Šumperk
Pardub.Šumperk
00:50,81 - 00:59,89 - 00:50,816.48/14,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 22. 4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:08,81 - 01:13,31 - 01:08,8118.22/36,04/1/0
C2M 18. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:01,73 - 01:05,53 - 01:01,7310.64/20,88/2/1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 23. 3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:02,73 - 01:03,59 - 01:02,7311.13/21,63/2/0
C2M 12. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:58,54 - 00:00,00 - 00:58,547.84/15,518/21/9
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 5.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 01:14,5011.00/17,33
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 8. 5/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 12:20,8792.56/14,3-
C2M 4. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 11:21,7147.55/7,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 9. 5/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 11:58,8796.37/15,5-
C2M 5. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 11:05,7353.29/8,7-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 22.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 00:59,44 - 01:06,61 - 00:59,4412.46/26,54/2/0
C2M 15.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:54,85 - 00:56,83 - 00:54,857.89/16,812/21/2
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 19.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:00,01 - 00:57,60 - 00:57,609.88/20,77/4/0
C2M 20.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:56,13 - 01:08,56 - 00:56,138.95/19,06/2/1
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 15:46,70154.60/19,53
C2M 2.  RUFFER Matěj
WALTER David
1999
2001
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 14:37,0037.40/4,53
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 20. 4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 12:04,06139.75/23,96/2/0
C2M 11. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:54,1586.66/15,320/8/3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 22. 4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:27,67 - 01:28,06 - 01:27,6715.04/20,74/3/0
C2M 13. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:21,83 - 01:23,28 - 01:21,8313.55/19,816/2/9
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 21. 4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 14:55,20191.60/27,25/2/0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 9. 3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 16:18,20123.00/14,46
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:59,30141.80/14,26
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 12. 3/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 17:07,70176.90/20,83
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5. 1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 19:07,20184.90/19,26
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 11.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 16:18,40154.20/18,74
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 15.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:08,47 - 01:09,57 - 01:08,4713.52/24,6-
C2M    RUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
99
99
3 Pardub.
Litovel
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 -
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 28. 6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:45,42 - 01:10,11 - 01:10,1118.00/34,50/4/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 28. 6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:08,84 - 01:09,94 - 01:08,8417.14/33,20/3/0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M    RUFFER Matěj 1999 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M    RUFFER Matěj 1999 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 13. 1/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 135.10 0 133.20 4 135.1028.40/26,60
K1M 28. 3/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 144.40 2 144.70 2 146.4047.60/48,20
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 7. 1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 07:53,8079.40/20,12
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 11. 1/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 131.10 2 131.60 2 133.1023.20/21,12
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C2M 1. 1/DMNOVÁK Kuba
RUFFER Matěj
2001
1999
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 09:00,30 2
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 27. 3/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 141.20 2 141.30 4 143.2041.60/40,90
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 2. 1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:02,30 - 01:02,40 - 01:02,302.20/3,75
C2M 7. 2/DMNOVÁK Kuba
RUFFER Matěj
2001
1999
3 Pardub.
Pardub.
01:04,60 - 01:04,70 - 01:04,607.60/13,32
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 2. 1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:03,37 - 01:02,70 - 01:02,704.25/7,35
C2M 7. 2/DMNOVÁK Kuba
RUFFER Matěj
2001
1999
3 Pardub.
Pardub.
01:08,13 - 01:04,35 - 01:04,356.20/10,72
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 7. 1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 17:00,60214.20/26,62
C2M 3. 1/DMNOVÁK Kuba
RUFFER Matěj
2001
1999
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:10,20177.60/19,51
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
C1M 11. 7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 18:05,50199.00/22,44
C2M 10. 5/DMRUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
- - - - 17:06,70100.10/10,82
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
C1M 12. 7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 17:52,30193.10/22,06
C2M 11. 5/DMRUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
- - - - 17:36,50210.30/24,93
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 29. 6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 02:00,62 - 01:33,85 - 01:33,8528.74/44,10/2/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 31. 6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 00:00,00 - 01:33,75 - 01:33,7528.23/43,10/1/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C2M 4.  RUFFER Matěj
NOVÁK Kuba
1999
2001
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:18,30194.00/29,23
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 33.  RUFFER Matěj 1999 3 Pardub. 01:49,13 - 01:49,24 - 01:49,1325.09/29,90/1/0
C2M 21.  RUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
01:43,93 - 01:41,78 - 01:41,7821.72/27,15/1/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 29. 7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 22:38,76280.85/26,10/3/0
C2M 15. 4/DMRUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
- - - - 22:34,14314.11/30,212/1/2
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 31. 7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 21:27,30333.80/35,00/1/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 28. 6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 21:45,60344.50/35,80/1/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 9. 1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 17:25,80262.50/33,53
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 30. 4/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 160.90 8 156.50 8 164.5056.00/51,60
K1M 70. 9/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 164.40 66 192.90 10 202.9098.70/94,70
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 13. 1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 15:57,00232.50/32,10
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 27. 4/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 162.50 2 162.80 4 164.5044.50/37,10
K1M 71. 9/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 188.70 8 198.80 14 196.7088.10/81,10
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 10. 1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub. - - - - 17:47,90268.50/33,62
C2M 4. 1/DMRUFFER Matěj
NOVÁK Kuba
1999
2001
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:19,8056.20/6,11
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 42. 9/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 150.10 156 191.50 110 301.50212.20/237,60
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C1M 7. 7/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. - - - - 08:26,7038.60/8,2-
C2M 2. 2/ZSŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 07:55,803.80/0,8-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
C1M 7.  RUFFER Matěj 1999 Pardub. 01:12,23 - 01:07,91 - 01:07,917.21/11,9-
C2M 2.  ŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:56,07 - 00:54,83 - 00:54,831.16/2,2-
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M    RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
K1M    RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M    RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. - - - - DNS 0
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M    RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
K1M    RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C1M 12. 3/ZSRUFFER Mat?j 1999 0 Pardub. - - - - 12:07,90106.40/17,12
C2M 5. 2/ZSŽENKA Martin
RUFFER Mat?j
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 11:32,4088.80/14,74
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 26. 7/ZSRUFFER Mat?j 1999 0 Pardub. - - - - 12:25,60173.00/30,20
C2M 13. 3/ZSŽENKA Martin
RUFFER Mat?j
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 11:22,8097.40/16,61
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 8.  RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. - - - - 19:34,20320.50/37,52
C2M 1.  ŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:09,60 1
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 8.  RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. - - - - 20:09,30374.10/44,82
C2M 3.  ŽENKA Ondra
RUFFER Matěj
1920
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:58,80536.50/63,71
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 7.  RUFFER Matěj 1999 Pardub. - - - - 20:52,30449.80/56,02
C2M 2.  ŽENKA Ondra
RUFFER Matěj
1920
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:49,20337.30/39,69
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 7.  RUFFER Matěj 1999 0 Pardub. - - - - 23:53,50618.00/75,81
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 108. 12/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 164.30 4 161.40 6 167.4065.60/64,40
C1M 53. 5/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 171.70 8 161.00 6 167.0061.40/58,10
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 115. 12/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 157.60 12 158.50 10 168.5073.30/77,00
C1M 59. 5/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub. 354.20 8 168.40 2 170.4064.70/61,20
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 35. 2/ZSRUFFER Jakub 1999 Pardub. 268.60 8 241.80 12 253.80137.80/118,80
K1M 71. 6/ZSRUFFER Jakub 1999 Pardub. 224.70 14 233.00 18 238.70135.70/131,70
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 53. 8/ZSRUFFER Jakub 1999 Pardub. 288.30 78 0.00 0 366.30254.60/227,90
K1M 90. 14/ZSRUFFER Jakub 1999 Pardub. 237.30 70 0.00 0 307.30200.80/188,50
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 11.04.16 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 28.09.15 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.13 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.12 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.06.12 inserted RVP

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
206.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 7/14 237
11.C2M
Walter Jakub
7/14 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/25 274
15.C2M
Walter Jakub
5/14 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/18 155
6.C2M
Walter Jakub
5/18 158

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/10 90
16.C2M
Walter Jakub
6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/16 223
17.C2M
Walter Jakub
5/6 51
22.C2M
Uncajtík Lukáš
3/3 35
38.C2M
Bouček Stanislav
1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
7.C2M
Walter Jakub
5/6 62

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 2/2 50
337.K1M 2/2 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 6/7 30
20.C2M
Walter Jakub
5/6 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/10 17
18.C2M
Walter Jakub
5/6 54
51.C2M
Walter David
1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/9 9
10.C2M
Walter Jakub
5/8 33

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 5/6 2
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 7/8 0
33.C2M
Sušeň Daniel
2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/15 20
39.C2M
Novák Kuba
4/4 7
40.C2M
Sušeň Daniel
4/4 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/10 10
22.C2M
Novák Kuba
2/2 4
28.C2M
Sušeň Daniel
2/2 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/5 7
24.C2M
Ženka Ondra
2/2 10
43.C2M
Ženka Martin
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 2/2 2
21.C2M
Ženka Martin
2/2 5

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Ruffer Matějsl 123
10.09.16
sl 24
20.04.14
pořadí31.30.
odstup %149,651,6
% poražených soupeřů14,39,4
pořadí20142016celkem
průměr30.031.030.5
medián303130
modus303130
počet závodů112

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ruffer Matějsl 104
22.07.17
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí6.38.13.11.30.27.53.59.35.53.
odstup %18,520,326,621,151,637,158,161,2118,8227,9
% poražených soupeřů64,350,020,037,59,4---5,56,5------
pořadí2012201420152017celkem
průměr50.020.338.06.032.5
medián531338630
modus531138653
počet závodů441110

Kategorie K1M

Ruffer Matějsl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí83.28.27.70.71.108.115.71.90.
odstup %37,348,240,994,781,164,477,0131,7188,5
% poražených soupeřů25,515,618,85,51,411,613,06,76,3
pořadí201220142015celkem
průměr96.049.083.073.7
medián90288371
modus71278371
počet závodů4419

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí13.13.28.24.3.3.8.9.10.9.13.14.15.17.14.15.20.21.29.31.28.
odstup %9,59,411,615,05,34,213,613,016,915,313,98,70,011,517,425,023,927,226,135,035,8
% poražených soupeřů45,540,043,853,193,193,812,511,110,033,342,940,948,144,8------20,89,19,73,23,6
pořadí2014201520162017celkem
průměr29.320.514.712.016.0
medián292014914
modus282014313
počet závodů3261021

Kategorie C2M

Ruffer Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí13.8.13.3.4.7.10.9.9.9.13.13.11.15.
odstup %10,610,241,84,86,811,613,418,817,214,70,011,715,330,2
% poražených soupeřů14,346,233,390,587,014,3---11,120,038,525,029,428,612,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr15.011.011.78.49.8
medián15111399
modus151113913
počet závodů113914

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí13.28.4.4.8.9.12.28.13.7.26.
odstup %9,411,67,98,514,315,522,035,832,18,230,2
% poražených soupeřů40,043,885,786,456,352,938,93,614,350,07,4
pořadí20132014201520162017celkem
průměr16.517.78.54.020.513.8
medián713841312
modus71284134
počet závodů2322211

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí8.13.5.4.4.5.11.2.13.
odstup %10,241,85,23,27,58,724,90,816,6
% poražených soupeřů46,233,375,082,481,376,523,192,325,0
pořadí20132014201520162017celkem
průměr7.511.04.54.510.57.2
medián2114485
modus2114484
počet závodů212229

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 3
02.04.15
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
pořadí13.13.28.24.3.3.2.1.1.1.12.8.9.10.9.2.6.7.5.6.13.14.2.5.15.17.14.15.5.5.4.6.7.5.8.20.21.11.7.7.11.12.29.31.28.9.13.10.8.8.7.7.
odstup %9,59,411,615,05,34,20,20,00,00,010,813,613,016,915,313,310,510,810,00,013,98,71,814,30,011,517,425,014,315,811,912,614,517,319,523,927,218,720,126,622,422,026,135,035,833,532,133,637,544,856,075,8
% poražených soupeřů45,540,043,853,193,193,891,7100,0100,0100,057,712,511,110,033,390,950,040,066,758,342,940,990,960,048,144,8------60,060,040,044,445,533,330,020,89,133,325,025,037,538,99,73,23,627,314,318,230,036,440,025,0
pořadí20132014201520162017celkem
průměr7.515.713.09.48.210.3
medián71111768
modus775517
počet závodů4105132052

Kategorie C2M

Ruffer Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 1
27.03.14
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.9.1.1.13.13.1.1.2.11.1.3.10.11.4.15.4.1.3.2.
odstup %10,610,241,84,86,810,111,613,418,817,214,70,00,00,011,70,00,04,515,30,019,510,824,929,230,26,10,063,739,6
% poražených soupeřů14,346,233,390,587,056,314,3---11,120,038,5100,0100,025,029,4100,0100,066,728,6100,0---18,223,150,012,525,0100,050,075,0
pořadí20132014201520162017celkem
průměr2.06.96.55.68.46.6
medián242187
modus142181
počet závodů37271029

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 11
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí13.13.28.24.3.3.12.8.9.10.9.3.6.5.6.13.14.15.17.14.15.20.21.9.12.29.31.28.12.26.
odstup %9,59,411,615,05,34,210,813,613,016,915,38,48,710,19,413,98,70,011,517,425,023,927,214,420,826,135,035,817,130,2
% poražených soupeřů45,540,043,853,193,193,857,712,511,110,033,375,064,375,066,742,940,948,144,8------20,89,142,926,79,73,23,631,37,4
pořadí20132014201520162017celkem
průměr19.029.315.514.710.114.3
medián12291214913
modus122891433
počet závodů23461530

Kategorie C2M

Ruffer Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sl 34
03.05.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.2.3.2.2.9.13.13.11.3.5.15.5.13.
odstup %10,610,241,84,86,810,111,613,418,817,210,58,21,92,214,70,011,715,314,219,230,214,716,6
% poražených soupeřů14,346,233,390,587,056,314,3---11,120,075,060,066,766,738,525,029,428,650,033,312,555,625,0
pořadí20132014201520162017celkem
průměr9.015.06.311.76.67.8
medián51551378
modus515313213
počet závodů21331423

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí14.15.18.10.15.22.23.22.19.22.28.28.29.31.33.
odstup %10,312,513,510,912,436,021,626,520,720,734,533,244,143,129,9
% poražených soupeřů50,039,141,459,146,219,215,412,521,712,515,620,66,76,35,9
pořadí2014201520162017celkem
průměr29.821.612.515.721.9
medián2922101522
modus2822101422
počet závodů552315

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.21.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,827,1
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,44,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr21.015.611.514.315.0
medián2115111515
modus2112111212
počet závodů152311

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí4.2.15.6.15.28.7.
odstup %3,13,712,414,224,633,211,9
% poražených soupeřů90,393,846,270,626,320,645,5
pořadí20132014201520162017celkem
průměr7.021.56.08.54.011.0
medián7156247
modus71562415
počet závodů121217

Kategorie C2M

Ruffer Matějsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
MČRž sprint
08.09.13
pořadí9.6.11.8.2.
odstup %10,77,418,514,62,2
% poražených soupeřů60,068,847,446,290,0
pořadí2013201520162017celkem
průměr2.08.08.59.07.2
medián28698
modus28692
počet závodů11215

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí14.15.3.2.18.10.15.22.23.22.19.22.28.28.31.33.
odstup %10,312,55,10,513,510,912,436,021,626,520,720,734,533,243,129,9
% poražených soupeřů50,039,177,888,941,459,146,219,215,412,521,712,515,620,66,35,9
pořadí2014201520162017celkem
průměr30.021.612.510.419.1
medián2822101419
modus282210222
počet závodů452516

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.21.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,827,1
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,44,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr21.015.611.514.315.0
medián2115111515
modus2112111212
počet závodů152311

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí14.15.18.10.15.22.23.22.19.22.28.28.2.2.31.33.
odstup %10,312,513,510,912,436,021,626,520,720,734,533,23,77,343,129,9
% poražených soupeřů50,039,141,459,146,219,215,412,521,712,515,620,687,587,56,35,9
pořadí2014201520162017celkem
průměr20.721.612.515.719.0
medián2822101519
modus222101422
počet závodů652316

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.7.7.21.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,813,310,727,1
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,440,040,04,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr11.715.611.514.313.8
medián715111513
modus712111212
počet závodů352313