Landsmanová Lucie, 2002

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 5. 3/DMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. - - - - 20:28,60257.70/26,50
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 5.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. - - - - 20:15,40175.10/16,81
K1W 5.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. - - - - 20:15,40175.10/16,80
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1W 4.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. - - - - 22:38,90212.50/18,51
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 1.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. - - - - 01:28,10 1
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. - - - - 21:30,50105.20/8,90
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 24. 10/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 00:49,50 - 00:48,98 - 00:48,9812.87/35,6-
C1W 9. 5/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 01:09,04 - 01:01,99 - 01:01,9919.50/45,9-
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 24. 12/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 01:29,90 - 01:09,40 - 01:09,4018.50/36,30
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 39. 18/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 159.16 6 168.67 6 165.1676.09/85,41
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 7. 3/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 01:34,00 - 01:39,10 - 01:34,0027.10/40,50
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 23. 11/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 01:09,49 - 01:10,12 - 01:09,4919.94/40,20
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 39. 18/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 183.47 4 182.49 52 187.4798.51/110,72
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 8. 4/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 01:58,20 - 01:45,60 - 01:45,6041.01/63,50
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
K1M 3. 2/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - 22:01,30410.10/45,00
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 29. 6/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - 20:18,30413.00/51,30
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 31. 9/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - 21:11,40466.60/58,00
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C2M 6.  UNCAJTÍK Lukáš
LANDSMANOVÁ Lucie
1984
2002
M Pardub.
Pardub.
- - - - 14:20,40196.10/29,51
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
K1W 3. 2/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - 22:28,70507.30/60,30
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W 48. 9/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 134.10 202 165.60 154 319.60221.60/226,10
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1W 20. 6/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - 09:06,30126.10/30,0-
C1W 11. 3/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - 14:43,80382.70/76,4-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1W 23.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. 01:19,79 - 01:13,20 - 01:13,2024.99/51,8-
C1W 13.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. 01:53,11 - 01:58,34 - 01:53,1148.11/74,0-
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W    LANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.06.2013 Sjezd na Loučné
K1W    LANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - DNS 0
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1W    LANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
K1M 9.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. - - - - 24:33,90622.70/73,20
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
K1M 8.  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. - - - - 24:59,70646.20/75,70
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 36. 6/PZLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 238.10 8 198.80 8 206.8092.40/80,80
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1W 37. 6/PZLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub. 209.10 56 209.70 4 213.7098.10/84,90
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 20. 5/PZLANSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. 218.60 18 235.00 10 236.60117.10/98,00
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 37. 7/PZLANSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub. 240.90 10 0.00 0 250.90131.20/109,60
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lansmanová LucieTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.12 updated from RVP
Lansmanová LucieTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.06.12 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.K1W 3/3 1

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
69.K1W 1/1 1

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.K1W 2/2 1

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
61.K1W 2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.C2M
Uncajtík Lukáš
1/1 1
 K1M 1/1 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Landsmanová Luciesl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí36.37.20.37.
odstup %80,884,998,0109,6
% poražených soupeřů10,314,39,57,7
pořadí2012celkem
průměr32.532.5
medián3636
modus3737
počet závodů44

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Landsmanová Luciesl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
pořadí39.39.48.
odstup %85,4110,7226,1
% poražených soupeřů15,617,46,0
pořadí20132014celkem
průměr48.039.042.0
medián483939
modus483939
počet závodů123

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Landsmanová Luciesl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí31.20.
odstup %58,030,0
% poražených soupeřů6,313,6
pořadí20132014celkem
průměr20.031.025.5
medián203120
modus203120
počet závodů112

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Landsmanová Luciesj 69
19.06.14
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí3.9.8.
odstup %45,073,275,7
% poražených soupeřů---11,112,5
pořadí20132014celkem
průměr8.53.06.7
medián838
modus833
počet závodů213

Kategorie K1W

Landsmanová Luciesl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 32
20.04.17
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 1
27.03.14
pořadí5.5.4.1.2.29.31.3.
odstup %26,516,818,50,08,951,358,060,3
% poražených soupeřů33,350,050,0100,050,03,46,3---
pořadí2014201520172018celkem
průměr21.01.54.05.010.0
medián291454
modus31455
počet závodů32128

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Landsmanová Luciesl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí9.13.
odstup %45,974,0
% poražených soupeřů11,1---
pořadí20132014celkem
průměr13.09.011.0
medián1399
modus1399
počet závodů112

Kategorie K1W

Landsmanová Luciesl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí24.23.
odstup %35,651,8
% poražených soupeřů20,74,3
pořadí20132014celkem
průměr23.024.023.5
medián232423
modus232423
počet závodů112

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Landsmanová Luciesj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí7.8.
odstup %40,563,5
% poražených soupeřů25,012,5
pořadí2014celkem
průměr7.57.5
medián77
modus77
počet závodů22

Kategorie K1W

Landsmanová Luciesj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí24.23.
odstup %36,340,2
% poražených soupeřů8,012,0
pořadí2014celkem
průměr23.523.5
medián2323
modus2323
počet závodů22