vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Němec Radek, 2004    vybrat

TJ Syntesia Pardubice
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1:   C2: 3  sjezd K1: 3   C1:   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 81. 17/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 140.35 4 137.90 2 139.9039.34/39,128
C1M 57. 12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 161.80 4 166.70 2 165.8058.60/54,70
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 79. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 143.70 8 141.00 0 141.0037.60/36,431
C1M 64. 12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 167.40 0 162.70 4 166.7057.40/52,50
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 48. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 00:50,97 - 00:54,12 - 00:50,9715.43/43,4-
C2M 17. 5/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
00:56,88 - 00:53,76 - 00:53,7612.42/30,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 114. 33/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 126.57 154 165.94 112 277.94191.02/219,8-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M    NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 -
C2M 11. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
169.86 366 1.00 999 535.86395.03/280,5-
K1M 100. 62/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 4.00 999 176.12 168 344.12242.38/238,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 19. 14/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 05:58,3675.51/26,710
C2M 4. 3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 06:04,3135.48/10,83
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 12. 9/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 64.79 0 63.12 0 01:03.12 17
C2M 4. 3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
68.22 0 70.42 0 01:08.22 4
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M    NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M    NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 50. 18/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 11:54,79205.56/40,415/0/14
C2M 13. 4/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 12:44,39154.96/25,453/33/3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 52. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 21:26,76353.98/37,921/0/19
C2M 19. 6/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 23:57,37343.28/31,446/23/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 93. 56/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 146.56 8 145.45 6 151.4555.19/57,34
C2M 10. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
167.19 8 161.98 12 173.9841.02/30,91
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 79. 48/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 175.24 2 153.66 8 161.6645.32/39,018
C2M 10. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
213.45 154 212.61 12 224.6166.90/42,41
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 19. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 00:39,70 - 00:41,59 - 00:39,708.49/27,219
C2M 5. 5/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:42,69 - 00:42,63 - 00:42,634.73/12,53
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 10.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 01:03,2018.10/40,12
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 6.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:13,30215.80/28,54
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 35. 9/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 180.36 4 1.00 999 184.3691.63/98,80
C2M 9. 4/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
191.18 112 186.86 58 244.86104.97/75,00
K1M 64. 21/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 148.92 2 143.06 4 147.0662.63/74,216
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 36. 9/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 156.51 16 165.45 8 172.5183.81/94,50
C2M 9. 4/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
206.09 12 181.42 62 218.0989.39/69,50
K1M 65. 19/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 127.42 56 133.64 0 133.6449.55/58,918
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 15. 2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:57,50246.10/31,94
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 15. 2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 14:04,20190.70/29,25
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 2. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
02:36,50 - 02:39,60 - 02:39,60 1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 4. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
01:32,80 - 01:29,60 - 01:29,6020.40/29,51
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 19. 3/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 02:23,70 - 02:30,70 - 02:30,7046.10/44,11
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 20. 3/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 01:23,70 - 01:23,70 - 01:23,7026.80/47,10
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:56,90264.40/30,32
K1M 7. 1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:53,80252.30/33,12
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 56. 7/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 12:10,11223.78/44,20/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 48. 5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 01:29,42 - 01:29,94 - 01:29,9427.03/43,00/1/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:00,00417.50/49,62
K1M 9. 1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 17:27,40259.20/32,91
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:55,00 6
K1M 6.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 17:20,00229.20/28,34
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 90. 19/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 164.60 8 146.80 2 148.8040.50/37,48
C2M 28. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
197.90 4 193.00 2 195.0075.20/62,80
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 104. 22/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 144.00 10 145.80 2 147.8042.20/40,01
C2M 27. 5/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
175.40 10 189.00 18 185.4071.30/62,50
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 22. 10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 01:49,71 - 01:49,45 - 01:49,4527.65/33,8-
K1M 24. 14/ZMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 01:31,39 - 01:33,86 - 01:31,3925.78/39,3-
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 28. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 147.40 2 150.90 0 149.4046.30/44,90
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 34. 6/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 133.50 0 131.20 0 131.2033.30/34,06
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 26. 3/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 168.00 0 158.10 2 160.1053.70/50,50
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 13. 3/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 12:11,20246.00/50,72
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 19. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 120.30 2 139.10 4 122.3021.00/20,718
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 50. 15/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 13:05,38240.29/44,1-
C2M 14. 3/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:30,51196.13/31,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 43. 11/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 22:17,86410.42/44,3-
C2M 15. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 24:06,52390.99/37,0-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 12. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 02:27,9066.20/81,00
C2M 4. 1/ZMNĚMEC Radek
NĚMEC Radek
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:11,7031.40/31,31
K1M 5. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 01:51,0034.70/45,53
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 11. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 24:04,01656.91/83,50
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
K1M 5. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 18:22,40278.60/33,82
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 28. 2/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 15:22.40 0/0/0
K1M 47. 2/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 12:57.44 0/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 30. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 02:00,1448.06/66,70/0/0
K1M 51. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 01:41,1635.46/54,00/0/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 12. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 24:04,01656.91/83,50
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
K1M 5. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 18:22,40278.60/33,81
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 2.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:55,90475.60/52,81
K1M 5.  NĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 19:00,20328.60/40,51
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 100. 14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 148.10 2 147.10 0 147.1045.90/45,40
C1M 74. 8/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 212.00 8 199.70 6 205.70100.30/95,20
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 100. 14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 147.30 6 156.20 8 153.3051.40/50,40
C1M 74. 9/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 191.40 4 195.10 8 195.4087.60/81,30
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 38. 16/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 01:19,28 - 01:02,26 - 01:02,2617.65/39,6-
C2M 9. 3/ZMNĚMEC Radek
BEIER Matouš
2004
2004
Pardub.
Trutnov
01:01,46 - 01:03,49 - 01:01,4610.74/21,2-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 04:45,4025.10/9,60
K1M 29. 11/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 04:35,2070.50/34,40
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
00:47,78 - 00:53,06 - 00:47,788.51/21,70
K1M 31. 10/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 00:43,59 - 00:44,96 - 00:43,5912.02/38,10
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:01,0045.40/60,12
K1M 6.  NĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 01:35,1030.60/47,41
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 46. 10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. - - - - 13:51,68279.07/50,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 45. 8/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. - - - - 13:50,84290.09/53,6-
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 5.  NĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 20:06,20365.00/43,41
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 43. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 13:49,42310.00/59,70/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 45. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 01:45,64 - 01:45,85 - 01:45,6442.75/68,00/0/0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 21.  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 179.80 6 165.10 54 185.8050.20/37,00
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 16.  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 190.30 4 187.60 4 191.6048.90/34,30
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M
předžáci
   NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M
předžáci
   NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
18. 12/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 233.80 206 214.40 108 322.40191.40/146,10
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
18. 12/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 243.05 158 198.50 104 302.50175.10/137,40
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M
předžáci
3. 3/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 210.20 4 205.10 6 211.1038.90/22,60
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M
předžáci
2. 2/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 214.60 6 192.90 8 200.9015.00/8,10
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
K1M 9.  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. - - - - 33:45,101208.10/147,90
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 122. 18/PZNĚMEC Radek 2002 0 Pardub. 218.90 10 212.70 158 228.90127.10/124,90
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 129. 18/PZNĚMEC Radek 2002 0 Pardub. 240.30 8 235.50 20 248.30153.10/160,80

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3