vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Walter Jakub, 1998    vybrat

TJ Šumperk z.s.
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1:   C1: 2   C2: 2  sjezd K1:   C1:   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 12. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 116.90 0 118.60 6 116.9015.60/15,425
C2M 5. 1/U23WALTER Jakub
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
2 Šumperk
Olomouc
136.90 2 4.00 999 138.9010.60/8,310
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 14. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 117.50 2 115.90 0 115.9010.70/10,223
C2M 5. 1/U23WALTER Jakub
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
2 Šumperk
Olomouc
139.60 12 129.10 4 133.1010.50/8,610
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 47. 6/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 164.15 308 161.37 64 225.37132.81/143,50
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 52. 7/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 174.61 408 239.07 218 457.07346.23/312,40
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 13. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 00:56,675.42/10,631/7/7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C2M 8. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 12:12,4667.82/10,243/37/31
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 34. 8/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:04,3413.14/25,712/0/22
C2M 13. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 01:08,7520.28/41,833/20/32
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 38. 8/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:07,1117.64/35,78/0/5
C2M    WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
C1M 16. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 106.78 12 101.21 6 107.2124.59/29,865
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 2. 2/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Olomouc
140.60 2 141.70 2 142.600.80/0,69
C2X 2. 2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
147.90 2 147.90 4 149.904.40/3,014
C1M 5. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 132.30 2 130.60 0 130.609.80/8,116
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 1. 1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Olomouc
131.70 2 128.00 0 128.00 13
C2X 2. 2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
139.40 10 133.20 8 141.201.50/1,114
C1M 5. 2/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 117.80 10 120.80 0 120.809.10/8,116
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 7. 1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:34,0574.29/12,00/0/15
C2M 3. 1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 10:38,9429.51/4,80/0/16
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 20. 1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 22:47,43251.35/22,50/0/4
C2M 4. 1/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 19:28,9474.85/6,80/0/17
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 22. 6/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:05,09 - 00:56,81 - 00:56,8110.07/21,514/0/8
C2M 15. 5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,31 - 00:53,80 - 00:53,808.28/18,227/1/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 19. 5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:01,70 - 00:58,11 - 00:58,1111.88/25,719/0/14
C2M 16. 5/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:54,73 - 00:55,63 - 00:55,638.83/18,925/0/1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 5. 1/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 112.20 2 111.50 2 113.5019.10/20,211
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 19. 5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 10:59,16106.04/19,219/0/9
C2M 8. 4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 10:00,7855.31/10,143/33/32
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 24. 5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:22,42 - 01:23,45 - 01:23,4513.72/19,712/0/3
C2M 12. 4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
01:15,81 - 01:15,17 - 01:15,177.96/11,833/8/20
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 7. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 16:58,90106.30/11,646/18/42
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C2M 10. 2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 17:18,20122.50/13,437/6/6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 9. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 22:35,40214.90/18,840/7/6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 9. 3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
- - - - 22:14,30195.70/17,240/7/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C1M 3. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 20:15,80106.40/9,617
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1M 3. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:40,10124.30/13,317
C2M 2. 1/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 15:52,3090.60/10,521
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C2M 3. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:35,4084.80/8,221
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M 5. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:31,80160.50/15,915
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - DNS 0
C2M 2. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 15:17,7020.10/2,213
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C2M 2. 2/U23RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:01,1020.60/1,913
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 5.  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:14,20162.70/18,711
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 10.  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:12,20150.80/17,15
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 9.  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:05,70135.20/15,210
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 9. 3/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:20,90166.30/19,010
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 11. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 121.70 0 121.90 2 121.708.50/7,531
C2M 7. 3/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
143.80 2 139.90 0 139.9011.70/9,128
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 16. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 132.10 4 132.30 4 136.1016.00/13,319
C2M 4. 2/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
154.30 8 148.30 2 150.3013.20/9,638
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 16. 7/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 01:24,12 - 01:33,37 - 01:24,1228.55/51,4-
C2M 6. 5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
01:00,82 - 00:57,68 - 00:57,683.97/7,4-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 28. 13/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 186.10 8 176.77 14 190.7793.84/96,8-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 17. 4/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:03,2612.47/24,69/0/2
C2M 9. 1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 00:58,577.52/14,725/9/8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,6813.05/25,83/0/0
C2M 12. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,515.63/10,918/2/8
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 4. 1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
135.80 0 130.30 4 134.307.50/5,96
C1M 5. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 114.60 8 116.90 0 116.905.90/5,318
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 3. 1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
140.80 4 144.20 4 144.803.30/2,37
C1M 3. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 121.00 0 122.70 4 121.002.80/2,425
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 2. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 00:59,401.80/3,18
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 5. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 97.30 0 97.20 0 97.207.10/7,917
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 2. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,205.20/8,48
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 10. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 111.50 8 109.80 2 111.8013.10/13,313
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 9. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:49,95108.12/18,0-
C2M 5. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:46,1931.81/5,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 6. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:43,51147.98/14,3-
C2M 4. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:09,5634.03/3,2-
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 52. 11/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 135.10 106 165.42 62 227.42141.19/163,70
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 38. 10/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 149.24 18 110.24 4 114.2429.90/35,55
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 25. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,2815.96/33,71/0/1
C2M 11. 2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,878.74/18,520/33/32
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    WALTER Jakub 1998 2 Šumperk 00:59,49 - 01:06,08 - B 0/0/1
C2M    RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:56,03 - 00:52,51 - B 9/2/2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 3. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 00:51,251.41/2,87
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 7. 3/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 122.60 2 115.50 52 124.6021.00/20,310
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
C1M 9. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 125.20 8 131.60 6 133.2027.50/26,04
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
C1M 11. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 182.70 10 159.90 10 169.9059.40/53,82
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 17. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 11:11.49 9/0/9
C2M 13. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:48.93 16/3/7
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 21. 5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 01:24,0111.93/16,65/0/9
C2M 13. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
- - - - 01:19,808.33/11,716/4/7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 6. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 102.80 2 102.10 2 104.109.60/10,211
C2M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán
WALTER Jakub
2000
1998
2 Val.Mez.
Šumperk
127.70 12 123.40 4 127.40 18
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 4. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk 103.40 0 102.50 2 103.408.80/9,319
C2M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán
WALTER Jakub
2000
1998
2 Val.Mez.
Šumperk
124.30 8 129.70 10 132.30 18
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:38,60137.80/13,210
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 16:57,10114.50/12,711
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 19:50,80139.50/13,311
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6. 2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 16:58,20113.00/12,513
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 3. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 17:07,7094.90/10,25
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 3. 1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk - - - - 16:40,5091.20/10,05
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 13. 2/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 128.60 0 118.50 4 122.5012.50/11,422
C2M 6. 4/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
133.00 4 132.70 0 132.7012.40/10,313
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 9. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 122.50 0 121.60 4 122.5014.30/13,238
C2M 8. 4/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
139.20 6 155.20 4 145.2011.10/8,311
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 11. 5/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:56,34 - 00:54,53 - 00:54,5310.14/22,8-
C2M 8. 5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.Šumperk
Pardub.Šumperk
00:50,81 - 00:59,89 - 00:50,816.48/14,6-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 32. 12/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 149.55 110 170.16 106 259.55166.90/180,1-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:13,76 - 01:10,99 - 01:10,9920.40/40,33/0/1
C2M 18. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:01,73 - 01:05,53 - 01:01,7310.64/20,88/2/1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 26. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:41,25 - 01:32,13 - 01:32,1340.53/78,50/0/0
C2M 12. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:58,54 - 00:00,00 - 00:58,547.84/15,518/21/9
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
C1M 8. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 118.90 2 119.60 4 120.9011.30/10,34
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
C1M 9. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 110.60 4 108.70 4 112.7016.80/17,56
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 1. 1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
131.90 4 130.40 2 132.40 18
C1M 7. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 121.20 0 120.30 0 120.3010.00/9,120
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 2. 1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
131.90 6 135.50 2 137.503.30/2,5-
C1M 7. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 120.20 0 119.40 2 120.209.80/8,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 9. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:28,62100.31/15,5-
C2M 4. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 11:21,7147.55/7,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 10. 5/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:10,79108.29/17,4-
C2M 5. 4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 11:05,7353.29/8,7-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 24.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:04,44 - 01:03,97 - 01:03,9716.99/36,22/0/1
C2M 15.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:54,85 - 00:56,83 - 00:54,857.89/16,812/21/2
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 23.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:06,27 - 01:04,76 - 01:04,7617.04/35,73/0/1
C2M 20.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:56,13 - 01:08,56 - 00:56,138.95/19,06/2/1
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 2. 2/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:53,30 - 00:53,30 - 00:53,307.50/16,43
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 3. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 120.30 0 110.10 2 112.1017.40/18,47
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:11,06146.75/25,13/0/1
C2M 11. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 10:54,1586.66/15,320/8/3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 21. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:28,42 - 01:27,56 - 01:27,5614.93/20,65/0/1
C2M 13. 3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:21,83 - 01:23,28 - 01:21,8313.55/19,816/2/9
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 23. 4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 15:25,80222.20/31,63/0/1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 7. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 18:57,10155.00/15,88
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 11. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 16:22,10126.90/14,84
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3.  RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 18:59,30141.80/14,26
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 6. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 19:25,20164.30/16,412
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 9. 3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 16:56,30165.50/19,56
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5. 1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
- - - - 19:07,20184.90/19,26
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 4. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:19,9085.40/13,05
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 5. 1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 15:36,00148.80/18,91
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C2M 4. 2/U23KRISTEK Aleš
WALTER Jakub
1992
1998
3 Val.Mez.
Šumperk
- - - - 11:54,60101.30/16,53
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 4. 2/U23KRISTEK Aleš
WALTER Jakub
1992
1998
3 Val.Mez.
Šumperk
- - - - 14:23,60119.40/16,03
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 33. 10/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 140.97 152 167.61 56 223.61110.26/97,30
C2M 8. 2/DSWALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
140.19 102 139.16 6 145.1630.62/26,716
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 27. 8/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 134.22 2 129.65 6 135.6529.15/27,410
C2M 10. 2/DSWALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
149.91 12 143.90 10 153.9035.29/29,813
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 17.  WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk 01:55,50 - 01:08,83 - 01:08,8313.88/25,3-
C2M 8.  SKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
99
98
3 Č.Kruml.
TJ Šumperk
01:01,63 - 01:01,08 - 01:01,087.37/13,7-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 32.  WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk 145.67 110 188.51 156 255.67150.54/143,2-
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 17.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 124.50 0 103.30 306 124.5025.50/25,814
K1M 64.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 132.50 2 99.00 402 134.5043.90/48,514
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 20.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 126.90 2 125.30 8 128.9028.40/28,316
K1M 51. 10/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 128.10 4 148.40 6 132.1039.80/43,127
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 25. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 135.24 2 131.47 4 135.4726.22/24,08
C2M 13. 1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
153.92 6 153.45 4 157.4538.50/32,41
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 5. 2/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 12:28,20100.50/15,54
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 22. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 134.53 0 134.73 2 134.5319.89/17,314
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 3. 1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
- - - - 12:11,0030.70/4,41
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 12. 1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
154.14 58 148.74 8 156.7433.02/26,73
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
C1M 7. 5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 17:08,40141.90/16,08
C2M 3. 2/DMSKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
1999
1998
3 Č.Kruml.
Šumperk
- - - - 16:02,3035.70/3,99
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
C1M 8. 5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 16:48,70129.50/14,710
C2M 3. 2/DMSKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
1999
1998
3 Č.Kruml.
Šumperk
- - - - 16:01,90115.70/13,711
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 31. 8/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:35,06 - 02:18,90 - 02:18,9073.79/113,30/0/0
C2M 19. 3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:25,67 - 01:24,20 - 01:24,2021.59/34,57/0/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 32. 7/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:00,00 - 02:08,60 - 02:08,6063.08/96,30/0/0
C2M 19. 3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:27,61 - 00:00,00 - 01:27,6124.35/38,57/0/0
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 4. 3/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 00:53,50 - 00:53,20 - 00:53,508.30/18,42
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 5. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 128.80 100 132.50 4 136.5034.30/33,64
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 2. 2/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:08,30 - 02:06,50 - 02:06,500.70/0,63
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 9. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 126.50 6 122.00 104 132.5034.00/34,50
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
C1M 2. 1/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk 02:05,80 - 02:03,30 - 02:03,3015.80/14,74
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 6. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 120.40 10 118.00 56 130.4031.40/31,73
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 26.  WALTER Jakub 1998 3 Šumperk 01:41,96 - 01:43,28 - 01:41,9617.92/21,30/0/3
C2M 18.  WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:39,86 - 01:40,55 - 01:39,8619.80/24,78/3/2
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 24. 5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 21:38,05220.14/20,42/0/5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 27. 6/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 20:32,60279.10/29,30/0/1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 23. 4/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk - - - - 20:33,60272.50/28,43/0/3
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 27. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 152.20 8 141.40 10 151.4042.90/39,51
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 14. 2/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 17:11,20306.70/42,30
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 25. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 147.00 6 145.30 6 151.3031.30/26,10
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 9. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 15:14,40135.50/17,44
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 10. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 22:38,00211.20/18,43
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 11. 3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 15:36,00171.00/22,43
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C1M 12. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk - - - - 15:39,80172.10/22,42
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 36. 8/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 131.00 54 165.30 104 185.0095.70/107,22
K1M 69. 9/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 148.00 52 128.80 52 180.8096.30/114,07
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 38. 9/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 167.02 156 184.90 104 288.90194.86/207,20
K1M 76. 10/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 142.80 108 149.70 8 157.7067.50/74,88
04.08.2013 Slalom v Brně
C2M 8. 2/DMWALTER Jakub
HALUZA David
1919
1998
Šumperk
Šumperk
172.40 20 0.00 999 192.4057.70/42,81
K1M 45. 6/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 165.20 22 151.20 12 163.2082.90/103,20
03.08.2013 Slalom v Brně
C2M 9. 2/DMWALTER Jakub
HALUZA David
1919
1998
Šumperk
Šumperk
157.00 70 159.40 104 227.00102.40/82,20
K1M 43. 6/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 133.60 20 178.50 16 153.6074.10/93,21
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 32. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 151.20 4 145.20 8 153.2055.00/56,00
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 38. 4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk 162.70 100 185.60 56 241.60147.30/156,20

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3