vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Fencl Jáchym, 2003    vybrat

TJ Syntesia Pardubice
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1:   C1: 3   C2: 3  sjezd K1:   C1: 3   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 96. 20/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 141.98 4 137.50 8 145.5044.94/44,715
C1M 41. 8/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. 138.40 4 142.50 4 142.4035.20/32,815
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 100. 21/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 143.90 6 141.60 12 149.9046.50/45,010
C1M 57. 10/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. 153.10 10 144.60 6 150.6041.30/37,85
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 22. 8/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. 00:00,00 - 00:56,20 - 00:56,2013.77/32,5-
C2M 17. 5/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
00:56,88 - 00:53,76 - 00:53,7612.42/30,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 49. 19/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. 174.44 108 208.58 158 282.44189.07/202,5-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 32. 20/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. 221.32 110 232.34 68 300.34199.57/198,0-
C2M 11. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
169.86 366 1.00 999 535.86395.03/280,5-
K1M    FENCL Jáchym 2003 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 -
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 8. 6/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. - - - - 06:36,0063.31/19,08
C2M 4. 3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 06:04,3135.48/10,83
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 14. 8/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. 81.10 0 90.47 0 01:21.10 2
C2M 4. 3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
68.22 0 70.42 0 01:08.22 4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 22. 11/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. - - - - 13:15,32175.56/28,329/15/0
C2M 13. 4/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 12:44,39154.96/25,453/33/3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M    FENCL Jáchym 2003 3 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
C2M 19. 6/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 23:57,37343.28/31,446/23/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 10. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
167.19 8 161.98 12 173.9841.02/30,91
C1M 22. 17/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 133.52 2 125.68 2 127.6826.37/26,010
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 7. 6/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub. 00:00,00 - 00:43,93 - 00:43,935.86/15,47
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C2M 10. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
213.45 154 212.61 12 224.6166.90/42,41
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C2M 5. 5/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:42,69 - 00:42,63 - 00:42,634.73/12,53
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1M 26. 19/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 183.98 8 169.01 4 173.0153.85/45,26
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 01:18,90 2
K1M 11.  FENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 01:03,4018.30/40,61
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 5.  FENCL Jáchym 2003 3 Pardub. - - - - 19:36,50331.90/39,33
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 31. 8/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 148.83 2 154.01 8 150.8358.10/62,70
C2M    FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 85. 27/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 186.61 58 164.48 66 230.48146.05/173,00
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 34. 8/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 153.09 56 150.11 0 150.1161.41/69,20
C2M    FENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 77. 27/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 174.95 208 144.48 0 144.4860.39/71,86
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 6. 2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 18:13,80213.20/24,21
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 6. 2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 15:23,00183.70/24,81
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 8. 1/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 00:00,00 - 02:35,90 - 02:35,9034.10/28,01
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 8. 1/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 01:29,60 - 01:32,40 - 01:32,4025.70/38,51
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 2. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
02:36,50 - 02:39,60 - 02:39,60 1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 4. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
01:32,80 - 01:29,60 - 01:29,6020.40/29,51
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 7. 1/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 19:38,50301.60/34,43
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:56,90264.40/30,32
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 7. 1/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 20:29,50392.30/46,93
C2M 4.  PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:41,70459.20/54,51
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 9.  FENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 20:12,40401.60/49,51
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 98. 16/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 156.70 0 156.80 0 156.7048.40/44,70
C1M 53. 5/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 167.30 2 158.90 0 158.9044.40/38,81
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 107. 17/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 146.90 8 147.30 2 149.3043.70/41,40
C1M 59. 6/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 148.40 4 148.90 2 150.9040.70/36,90
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 15. 12/ZSFENCL Jáchym 2003 0 Pardub. 01:45,01 - 01:43,16 - 01:43,1621.36/26,1-
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 26. 3/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 142.70 4 144.60 4 146.7043.60/42,30
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 41. 5/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 142.40 0 141.30 50 142.4044.50/45,50
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 13. 2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 15:18,90384.30/71,90
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 23. 2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 150.50 6 152.20 2 154.2047.80/44,90
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 44. 5/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. 155.10 8 148.50 4 152.5051.20/50,50
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M 16. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:57,86223.48/36,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C2M 17. 5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 25:26,08470.55/44,6-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5.  PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:25,9045.60/45,50
K1M 8. 2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub. - - - - 01:58,3042.00/55,00
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5. 1/ZSFENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:53,30507.60/58,60
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 5. 1/ZSFENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:53,30507.60/58,60
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 111. 20/ZMFENCL Jáchym 2003 Pardub. 183.00 10 179.80 56 193.0091.80/90,70
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 112. 22/ZMFENCL Jáchym 2003 Pardub. 176.20 18 183.40 18 194.2092.30/90,60

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3