vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Český Pohár 2011

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 450
2.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 397
3.Indruch Tomáš 1976 045001 MT KVS Hradec Králové 6/8 391
4.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 365
5.Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 6/8 324
6.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 303
7.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 6/8 299
8.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 6/8 297
9.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 264
10.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 6/8 255
Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 255
12.Rašek Michal 1977 012030 1 DUKLA Brandýs 6/8 200
13.Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 6/8 176
14.Kučera Tomáš 1970 097021 1 Raft klub Trója 6/8 152
15.Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 6/8 146
16.Hojda Jakub 1993 066001 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 137
17.Tomek Lukáš 1987 009100 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 135
18.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 6/8 118
19.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 110
20.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 108
21.Božek Radim 1992 119010 2 UP Olomouc 6/8 105
22.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 104
23.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 6/6 95
24.Kopťák Daniel 1989 121012 2+ KK Opava 6/8 93
25.Rohan Lukáš 1995 009068 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 89
Jančar David 1974 009089 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 89
27.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 6/8 88
28.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 84
29.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 67
30.Vlček Jan 1990 009048 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 64
31.Mrůzek Jakub 1995 121073 2+ KK Opava 6/8 60
32.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 6/8 59
33.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 52
Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 2/2 52
35.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 48
36.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 46
37.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 6/8 44
38.Herink Jiří 1990 009158 2 USK Praha 6/7 32
39.Zdráhal Jan 1985 012043 2+ DUKLA Brandýs 2/2 28
40.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 6/6 24
41.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 21
42.Šeba Patrik 1992 014027 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 20
43.Matěják Petr 1973 048010 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 13
44.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 2/2 8
45.Větrovský Jan 1997 009038 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
46.Nedvěd Marek 1987 119033 2 UP Olomouc 2/2 0
Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kočí Martin 1991 048081 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 2/2 0
Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 0
Kopička Ondřej 1989 007008 2 Technika Praha 2/2 0
Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 2/2 0
Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 287
2.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/6 240
3.Foltysová Denisa 1993 012026 1 DUKLA Brandýs 6/6 236
4.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 205
5.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 144
6.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 103
7.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 42

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 313
2.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 308
3.Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
011039
012017
MT KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
6/8 307
4.Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
009045
009021
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 296
5.Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
009014
009178
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 278
6.Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
012027
012026
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 214
7.Pospíšil Jaroslav
Malý Vojtěch
1973
1986
009099
009098
1 USK Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 209
8.Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
009047
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 193
9.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/6 171
10.Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
009152
009083
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 159
11.Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
012035
066001
1 DUKLA Brandýs
Vodácký oddíl Horšovský Týn
6/8 140
12.Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 121
13.Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
009043
009051
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 98
14.Pivoňka Zdeněk
Kaňjak Robin
1982
1985
066006
066025
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
6/8 86
Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
023039
009005
1 SK VS Č. Budějovice
USK Praha
6/8 86
16.Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
009100
023133
2 Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Č. Budějovice
6/6 84
17.Raška Jan
Šiman Matěj
1995
1995
009026
009022
2 Univerzitní sportovní klub Praha
USK Praha
6/8 82
18.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
2 Kotva Bráník
SK Žižkov
6/8 63
19.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
6/8 61
20.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
6/6 44
21.Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
023087
007007
2 SK VS Č. Budějovice
Technika Praha
6/6 40
22.Saiko Tomáš
Jindrák Petr
1986
1969
024040
007041
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Technika Praha
6/8 36
23.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
6/8 34
24.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 28
25.Zvolánek Jan
Pechlát Hynek
1995
1995
023040
009040
2 SK VS Č. Budějovice
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 20
26.Franek Jakub
Kristek Václav
1995
1996
132051
119213
2 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
4/4 13
27.Renčín Tomáš
Hajdučík Miroslav
1961
1962
055022
055024
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
4/4 7
28.Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
097010
097007
2 Raft klub Trója
Raft klub Trója
3/3 0
Rousek Tomáš
Mrázek Jan
1997
1998
121032
121030
2 KK Opava
KK Opava
3/3 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hradílek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 436
2.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 378
3.Hilgert Luboš 1986 012001 MT DUKLA Brandýs 6/8 371
4.Přindiš Vít 1989 009091 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 364
5.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 6/8 321
6.Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 6/8 309
7.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 308
8.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 305
9.Maslaňák Tomáš 1990 012002 2 DUKLA Brandýs 6/8 277
10.Pišvejc Ivan 1978 049051 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/6 241
11.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 6/8 215
12.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 208
13.Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 6/8 191
14.Beneš Jindřich 1985 042001 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/6 187
15.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 184
16.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 6/8 178
17.Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 160
18.Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 150
19.Strnad Jaroslav 1993 009083 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 136
20.Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 121
21.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 118
22.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 6/8 114
23.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 6/8 113
24.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 104
25.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 6/8 102
26.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 6/8 92
27.Voves Ladislav 1985 014003 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 74
28.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 6/8 73
29.Tůma Martin 1972 034026 2+ TJ SK Hubertus KV 6/8 69
30.Smažík Jiří 1991 052077 2 TJ Loko Žatec 6/7 67
31.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 6/8 63
32.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 59
33.Suchý Ondřej 1979 012049 2+ DUKLA Brandýs 6/8 49
34.Řejha Jiří 1981 014048 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 44
35.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 6/8 43
36.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6/8 35
37.Urban Tomáš 1994 121031 2+ KK Opava 6/8 34
38.Waloszek Jakub 1989 122032 2 Mittal Ostrava 6/8 30
39.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 6/8 24
40.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 16
41.Sedlmaier Aleš 1980 049031 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 14
Lásko Jan 1977 053002 3 TJ Dvůr Králové 2/2 14
43.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 2/2 11
44.Pechlát Hynek 1995 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 9
45.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 8
46.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 4/4 7
Kurfürst Jaroslav 1993 009015 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 7
48.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 2/2 5
Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 2/2 5
50.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 2
51.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 1
Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 4/4 1
53.Lenc Miroslav 1986 023066 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Krameš Petr 1995 119093 2 UP Olomouc 2/2 0
Maikranz Alexandr 1997 012042 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Šrámek Ondřej 1994 042014 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Myšák Albert 1994 043016 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Štětka Matěj 1996 023115 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šedivý Václav 1966 043022 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Voral David 2007 057010 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 2/2 0
Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 2/2 0
Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Červenka Ondřej 1996 034043 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 4/4 0
Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 6/8 430
2.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 412
3.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 393
4.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 332
5.Pavelková Irena 1974 009059 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 327
6.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 6/8 297
7.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 6/8 293
8.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 6/8 247
9.Sehnalová Marie 1981 009092 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 244
10.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/8 243
11.Sušánková Markéta 1992 009057 1 USK Praha 6/8 241
12.Galušková Karolína 1995 042027 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/6 233
13.Kašparová Anna 1985 055012 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 6/7 201
14.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 173
15.Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 6/8 155
16.Štěpánková Vanda 1978 012013 2+ DUKLA Brandýs 6/6 145
17.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 142
18.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 140
19.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 6/6 131
20.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 6/8 128
Tunková Kristýna 1988 046043 2+ Delfín Jablonec 6/7 128
Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 128
23.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 126
24.Bustová Anna 1992 009019 2 USK Praha 4/4 119
25.Veselá Linda 1980 007035 2+ Technika Praha 6/6 116
26.Sadilová Marcela 1967 012021 2 DUKLA Brandýs 2/2 108
27.Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 88
28.Zárubová Michaela 1986 045023 2+ KVS Hradec Králové 6/6 81
29.Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 6/6 67
30.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 2/2 50
31.Drahozalová Jana 1990 049001 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 44
32.Dvořáková Jitka 1994 023015 2 SK VS Č. Budějovice 6/6 34
33.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 25
34.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 21
35.Matulková Jana 1996 012064 2 DUKLA Brandýs 2/2 19
36.Svobodová Jana 1993 043010 2 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2/2 13
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3