vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Český Pohár 2017

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 417
2.Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 6/8 395
3.Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 6/8 365
4.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 344
5.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 331
6.Rak Tomáš 1989 012029 MT DUKLA Brandýs 6/8 311
7.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 280
Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 6/8 280
9.Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 6/8 274
10.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 264
11.Ježek Stanislav 1976 009035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/6 247
12.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 215
13.Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 6/6 203
14.Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 6/8 198
15.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 192
16.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 6/8 191
Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 191
18.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 168
19.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 166
20.Novotný Petr 2000 119097 2+ UP Olomouc 6/8 128
21.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 6/8 127
22.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 4/4 126
23.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 111
24.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 6/8 100
Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 100
26.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 84
27.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 75
28.Bohatý Karel 2001 061003 2+ SK Třebechovice 6/6 73
29.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 6/8 64
30.Lerch Eduard 2002 049044 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 60
31.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 48
32.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 46
33.Lhota Kryštof 2002 009106 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 45
34.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 37
35.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 6/8 36
36.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 27
37.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 6/8 25
38.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 6/6 23
39.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 6/8 17
Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 6/8 17
Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 6/6 17
42.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 14
43.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 6/8 4
44.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Pešek Michal 1992 014029 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Cuc Michal 1977 007007 3+ Technika Praha 2/2 0
Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 2/2 0
Buchtel Martin 1982 034033 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 2/2 0
Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kopička Ondřej 1989 007008 3+ Technika Praha 2/2 0
Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 0
Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 2/2 0
Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 2/2 0
Vácha Viktor 1985 017056 2 KK Rakovník 2/2 0
Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 2/2 0
Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 6/8 443
2.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 6/8 383
3.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 375
4.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 364
5.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 362
6.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 6/8 333
7.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 6/8 307
8.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 261
9.Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 253
10.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 6/8 223
11.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 6/8 209
12.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 6/6 192
13.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 141
14.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 133
15.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 112
16.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 4/4 108
17.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 2/2 75
18.Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 4/4 0
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 450
2.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/6 394
3.Heger Vojtěch
Heger Tomáš
2000
1998
012019
012014
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 374
4.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 359
5.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 357
6.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
6/6 281
7.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
6/6 274
8.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
6/8 259
9.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
6/8 255
10.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
6/8 240
11.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 202
12.Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/6 189
13.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
6/6 167
14.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 157
15.Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 151
16.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
6/6 140
17.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
1 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 92
18.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Majer Kryštof
Houska Jan
2001
2001
009121
009123
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Zdráhal Jan
Vlček Ladislav
1985
1985
012043
012027
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Jáně Jakub
Fišerová Tereza
1990
1998
012023
012067
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/8 450
2.Vojtová Veronika
Mašek Jan
1990
1978
009013
009033
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 415
3.Foltysová Sabina
Vrzáň Jakub
1996
1987
009182
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 385
4.Lerch Adam
Matulková Jana
1998
1996
012031
012064
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6/6 342
5.Rousek Tomáš
Mrázková Mária
1997
1996
121032
121037
2 KK Opava
KK Opava
6/6 212
6.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 130
7.Rak Tomáš
Valíková Barbora
1989
1994
012029
012063
3 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 53

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 411
2.Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 410
3.Prskavec Jiří 1993 009162 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 403
4.Hradílek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 346
5.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 324
6.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 6/8 303
7.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 6/8 301
8.Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 265
9.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 259
10.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 6/8 232
11.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 6/8 219
12.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 6/6 216
13.Krejčí Jakub 2002 023054 2+ SK VS Č. Budějovice 6/8 198
14.Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 193
15.Bárta Jan 2000 014043 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 190
16.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 174
17.Vašina Jiří 1994 009183 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 156
18.Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 6/8 141
19.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 134
20.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 131
21.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 6/8 126
Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/6 126
23.Kořínek Vilém 1999 009064 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 120
24.Pechlát Hynek 1995 009040 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 111
25.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 6/8 108
26.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 104
27.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 6/6 100
28.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 6/8 84
29.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 6/6 70
30.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 53
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6/8 53
32.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 6/6 47
33.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 6/8 45
34.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 6/8 43
35.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 6/6 42
36.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 6/8 41
37.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 6/8 40
38.Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 4/4 38
39.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 6/6 32
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 32
41.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 6/8 18
42.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 15
43.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 6
44.Raška Tomáš 2001 009080 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 0
Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 2/2 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 0
Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 0
Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 2/2 0
Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 2/2 0
Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 2/2 0
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 2/2 0
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Macášek Tomáš 1992 012035 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Vrublovský Jan 1999 119122 3+ UP Olomouc 2/2 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 2/2 0
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 0
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 2/2 0
Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kudrna Josef 2004 011014 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 2/2 0
Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 2/2 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Mráka Jan 2004 119154 3+ UP Olomouc 2/2 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 2/2 0
Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 2/2 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 429
2.Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 379
3.Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 367
4.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 357
5.Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 6/6 314
6.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 6/8 311
7.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 6/8 309
8.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6/8 294
9.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 281
10.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 254
11.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 6/8 252
12.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 248
13.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 219
14.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2+ TJ Loko Žatec 6/8 216
15.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 208
16.Beková Kateřina 2002 121008 2+ KK Opava 6/8 168
17.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 6/8 160
18.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2+ SK Stonava 6/8 146
19.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 6/8 145
20.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 6/8 118
21.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6/8 117
22.Hricová Adéla 1999 119158 2+ UP Olomouc 6/8 88
23.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 87
24.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 6/8 80
25.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 6/8 74
26.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 59
27.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 56
28.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 48
29.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 43
30.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 2/2 38
Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 38
32.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 25
33.Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 0
Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 2/2 0
Karlíková Barbora 2002 012069 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Štěpánková Petra 2001 129028 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Beranová Hana 2003 009112 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 2/2 0
Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Heinzová Bára 2003 119145 2 UP Olomouc 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3