Slalom: Žebříček Český Pohár 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 268
2.Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 258
3.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 4/4 243
4.Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 4/4 238
5.Chaloupka Václav 1998 009147 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 206
6.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 191
7.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 181
8.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/4 175
9.Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/4 148
10.Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 4/4 143
11.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs 4/4 134
12.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 124
Novotný Petr 2000 119097 1 UP Olomouc 4/4 124
14.Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 4/4 119
15.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/4 104
Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 104
17.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 102
18.Ježek Stanislav 1976 009035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 95
19.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 82
20.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 67
21.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 59
22.Lerch Eduard 2002 012072 2+ DUKLA Brandýs 4/4 49
23.Šindler Marek 1992 012025 DUKLA Brandýs 2/2 46
24.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 45
25.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 4/4 42
26.Lhota Kryštof 2002 009106 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 41
27.Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs 2/2 33
28.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 31
29.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 30
30.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 29
31.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 4/4 27
32.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/4 19
33.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 4/4 15
Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs 2/2 15
35.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 14
36.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 11
Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 11
38.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 7
39.Ulitzka Oliver 2002 121003 3+ KK Opava 4/4 5
40.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 2
Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/4 2
42.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 1
43.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 4/4 265
2.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 240
Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 240
4.Jančová Monika 1992 012047 MT DUKLA Brandýs 4/4 232
5.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 4/4 216
6.Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 4/4 208
7.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 196
8.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 4/4 191
9.Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 169
10.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/4 140
Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 140
12.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 132
13.Dziadková Zuzana 2002 103009 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 116
14.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 112
15.Košíková Denisa 2002 133047 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 110
16.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 2/2 79
17.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 44
18.Štěpánková Petra 2001 119068 2+ UP Olomouc 2/2 42
19.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 40
20.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 2/2 38

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 287
2.Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 266
3.Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 251
4.Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 229
5.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 213
6.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
4/4 197
7.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
4/4 180
8.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 122
9.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 89
10.Šrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
012068
043047
2 DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 80
11.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 75
12.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 64
13.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 60
Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 60
Frencl Josef
Houska Jan
2002
2001
009134
009123
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 60
16.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 50

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Matulková Jana
Mrůzek Vojta
1996
1998
012064
012057
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 218
2.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 130
3.Jáně Jakub
Fišerová Tereza
1990
1998
012023
012067
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 75

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 273
2.Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 235
3.Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 231
4.Hradilek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 212
5.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 199
6.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 197
7.Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 4/4 192
8.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 187
9.Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 161
Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 4/4 161
11.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 158
12.Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 4/4 135
13.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 132
14.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/4 113
15.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 102
16.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 100
17.Maslaňák Tomáš 1990 012002 2+ DUKLA Brandýs 4/4 98
18.Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 4/4 74
19.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 65
20.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 63
21.Zeman Vojtěch 2000 009102 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 59
22.Kořínek Vilém 1999 009064 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 57
23.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 56
24.Bílý Petr 1981 009006 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 54
Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 54
26.Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 4/4 38
27.Špalek Matěj 2000 010099 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 35
28.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/4 26
29.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 4/4 24
30.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 23
31.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/4 22
32.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 4/4 18
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2+ Bohemians Praha 4/4 18
34.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 16
35.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 2/2 15
36.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 12
37.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 10
38.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 4/4 8
39.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 3
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 4/4 3
41.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 2
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 4/4 2

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 4/4 273
2.Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 260
3.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 212
4.Hilgertová Amálie 1997 009024 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 203
5.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 196
6.Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 179
7.Satková Martina 1998 012074 1 DUKLA Brandýs 4/4 169
8.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 165
9.Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 4/4 160
10.Hilgertová Štěpánka 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 4/4 159
11.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 4/4 157
12.Beková Kateřina 2002 012038 2+ DUKLA Brandýs 4/4 134
13.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 133
14.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 131
15.Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 4/4 127
16.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 116
17.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
18.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 104
19.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 71
20.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 4/4 66
21.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 62
22.Karlíková Barbora 2002 012069 2+ DUKLA Brandýs 4/4 56
23.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 50
24.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 45
25.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 40
26.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 38
27.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 35
28.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/4 34
29.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 28
Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/4 28
31.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 25
32.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 4/4 23
33.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 2/2 12
Typ závodu