vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2011

kategorie C1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
~~~Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 4/6 280
1.Vlček Jan 1990 009048 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 249
~~~Kučera Tomáš 1970 097021 1 Raft klub Trója 4/6 242
~~~Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 4/4 230
2.Rohan Lukáš 1995 009068 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 225
3.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 215
~~~Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 4/6 209
~~~Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 207
4.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 206
5.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 201
6.Mrůzek Jakub 1995 121073 2+ KK Opava 4/6 195
~~~Pivoňka Zdeněk 1982 066006 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 191
7.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 187
~~~Hojda Jakub 1993 066001 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 183
8.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 182
9.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 177
10.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 176
11.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 4/4 169
~~~Rašek Michal 1977 012030 1 DUKLA Brandýs 4/4 153
~~~Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Indruch Tomáš 1976 045001 MT KVS Hradec Králové 2/2 150
12.Kopťák Daniel 1989 121012 2+ KK Opava 4/4 145
~~~Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 2/2 137
13.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 133
14.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 131
15.Jančar David 1974 009089 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 114
16.Zdráhal Jan 1985 012043 2+ DUKLA Brandýs 4/4 112
17.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 4/6 109
18.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 4/4 104
19.Božek Radim 1992 119010 2 UP Olomouc 4/6 96
20.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 4/6 94
21.Šeba Patrik 1992 014027 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 88
22.Herink Jiří 1990 009158 2 USK Praha 2/2 87
23.Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 86
24.Matěják Petr 1973 048010 2 TJ Ohře Klášterec 4/6 83
25.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 69
Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 69
27.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 4/4 60
~~~Tomek Lukáš 1987 009100 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 57
28.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 4/4 57
29.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 55
30.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 4/4 54
31.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 44
32.Větrovský Jan 1997 009038 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 42
33.Kopička Ondřej 1989 007008 2 Technika Praha 4/6 40
34.Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 2/2 37
35.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 4/4 35
36.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 2/2 31
37.Kočí Martin 1991 048081 2 TJ Ohře Klášterec 4/6 24
38.Nedvěd Marek 1987 119033 2 UP Olomouc 4/4 21
Kaňjak Robin 1985 066025 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 21
40.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 2/2 20
41.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 4/4 17
Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 17
43.Zapletal Vojtěch 1998 001112 3 Bohemians Praha 4/4 16
44.Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 14
45.Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 13
46.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 4/4 8
47.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 2/2 7
48.Johanides Milan 1975 014008 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 6
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 6
50.Šrogl Michal 1972 097006 Raft klub Trója 2/2 4
Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 3/3 4
52.Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 2/2 3
53.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 2
Choutka Jan 1995 045015 3 KVS Hradec Králové 2/2 2
55.Pšenička Luděk 1960 017026 2 KK Rakovník 4/4 1
Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 1
57.Schreiber Zbyněk 1963 128030 2 Vodní sporty Desná 2/2 0
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 2/2 0
Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šrůma Radek 1995 045027 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Lhota Matyáš 1999 009081 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Chaloupka Václav 1998 119117 3 UP Olomouc 2/2 0
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 2/2 0
Saiko Tomáš 1986 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zima Tomáš 2000 049042 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0

kategorie C1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Foltysová Denisa 1993 012026 1 DUKLA Brandýs 4/4 214
1.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 179
Foltysová Sabina 1996 009182 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 179
3.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 4/4 171
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 4/4 151
4.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 134
5.Košárková Barbora 1996 121056 2 KK Opava 4/4 130
6.Plašilová Martina 1985 008017 3 SK Žižkov 4/4 90
7.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 2/2 28
~~~Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
8.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C2M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 240
~~~Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
009152
009083
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 220
~~~Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 220
~~~Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
012035
066001
1 DUKLA Brandýs
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/5 220
~~~Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
009047
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 214
1.Raška Jan
Šiman Matěj
1995
1995
009026
009022
2 Univerzitní sportovní klub Praha
USK Praha
4/6 206
~~~Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
023039
009005
1 SK VS Č. Budějovice
USK Praha
4/6 186
2.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 185
~~~Pivoňka Zdeněk
Kaňjak Robin
1982
1985
066006
066025
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 181
~~~Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
011039
012017
MT KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
4/4 180
3.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/6 176
4.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
2 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/6 152
~~~Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
009014
009178
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
~~~Pospíšil Jaroslav
Malý Vojtěch
1973
1986
009099
009098
1 USK Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
~~~Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
009045
009021
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
~~~Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
012027
012026
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 120
~~~Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
~~~Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 120
5.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
6.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/6 115
~~~Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
009043
009051
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 102
7.Saiko Tomáš
Jindrák Petr
1986
1969
024040
007041
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Technika Praha
4/6 102
8.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
4/4 89
9.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 84
10.Franek Jakub
Kristek Václav
1995
1996
132051
119213
2 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
2/2 72
11.Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
007007
023087
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 66
12.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 63
13.Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
2 KK Rakovník
KK Rakovník
4/4 59
14.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 55
15.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 53
16.Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
009100
023133
2 Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Č. Budějovice
4/4 47
~~~Macášek Tomáš
Medřický Ludvík
1992
1992
012035
009043
1 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 47
17.Wendl Miloslav
Zárubová Michaela
1978
1986
066011
045023
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
KVS Hradec Králové
2/2 46
18.Franek Jakub
Fusek Radomír
1995
1990
132051
132040
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 40
19.Boček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
023006
078014
3 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
2/2 30
20.Šrůma Radek
Choutka Jan
1995
1995
045027
045015
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 28
21.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
4/4 22
22.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 9

kategorie K1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 300
1.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/6 300
~~~Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
2.Maslaňák Tomáš 1990 012002 2 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 278
~~~Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 271
~~~Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 268
~~~Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 267
~~~Strnad Jaroslav 1993 009083 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 249
3.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 4/6 237
4.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 233
5.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 4/6 227
~~~Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 4/4 225
~~~Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 4/4 218
6.Voves Ladislav 1985 014003 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 218
7.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 212
~~~Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 211
8.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/6 206
9.Tůma Martin 1972 034026 2+ TJ SK Hubertus KV 4/6 188
10.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 187
11.Suchý Ondřej 1979 012049 2+ DUKLA Brandýs 4/6 183
12.Řejha Jiří 1981 014048 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 180
13.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 4/4 179
14.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 160
15.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 4/6 156
~~~Přindiš Vít 1989 009091 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Hradílek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Hilgert Luboš 1986 012001 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
16.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 4/6 145
17.Raab Ondřej 1973 012014 2+ DUKLA Brandýs 4/4 143
~~~Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 125
18.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 122
19.Urban Tomáš 1994 121031 2+ KK Opava 4/6 118
20.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 4/6 112
21.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/6 110
22.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 106
23.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 2/2 103
~~~Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 2/2 102
24.Jordán František 1991 012020 2 DUKLA Brandýs 4/4 95
25.Pechlát Hynek 1995 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 94
26.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 93
27.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 4/6 87
28.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 80
~~~Pišvejc Ivan 1978 049051 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 76
29.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 4/6 75
30.Raab David 1969 070004 2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/4 66
31.Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 4/6 62
32.Waloszek Jakub 1989 122032 2 Mittal Ostrava 4/6 56
33.Sedlmaier Aleš 1980 049031 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 52
34.Lásko Jan 1977 053002 3 TJ Dvůr Králové 4/4 48
35.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 44
36.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 38
37.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 2/2 33
Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 4/4 33
39.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 4/6 27
40.Myšák Albert 1994 043016 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 21
Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 21
42.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 20
43.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 19
44.Červenka Ondřej 1996 034043 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 15
45.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 14
Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 14
47.Gotvald Robert 1990 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 13
Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 13
49.Šrámek Ondřej 1994 042014 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 11
50.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 4/6 10
51.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 9
52.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 4/6 8
53.Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 7
54.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 6
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 6
56.Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 4/6 5
Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 5
58.Štětka Matěj 1996 023115 3 SK VS Č. Budějovice 4/6 4
59.Voral David 2007 057010 2 TJ Syntesia Pardubice 4/6 2
60.Šedivý Václav 1966 043022 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 1
Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 4/4 1
62.Lenc Miroslav 1986 023066 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Smažík Jiří 1991 052077 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Krameš Petr 1995 119093 2 UP Olomouc 4/6 0
Maikranz Alexandr 1997 012042 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Raška Jan 1995 009026 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Zieris Matyáš 1995 001103 2 Bohemians Praha 2/2 0
Šiman Matěj 1995 009022 USK Praha 2/2 0
Kovárník Lukáš 1977 014002 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Weisl Jakub 1995 009107 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Jaroš Tomáš 1987 065001 TJ Permon Roztoky 2/2 0
Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 2/2 0
Vomáčka Jakub 1993 060044 2 Loko Trutnov 2/2 0
Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 0
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 4/4 0
Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/4 0
Klaban Martin 1997 121109 3 KK Opava 4/4 0
Štěpán Bronislav 1996 010028 3 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Fiala Jan 1996 023142 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Polívka Jan 1986 033005 3 VS Blovice 2/2 0
Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 4/4 0
Balarin Lukáš 1998 121055 3 KK Opava 4/4 0
Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 0
Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Jícha Martin 1994 007009 3 Technika Praha 4/4 0
Kurfürst Jaroslav 1993 009015 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 4/4 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 4/4 0
Koudelka Václav 1997 017043 3 KK Rakovník 4/4 0
Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 4/4 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 2/2 0
Lhota Matyáš 1999 009081 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Felix Petr 1982 014041 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Brázda Vendelín 1996 014036 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kyzlík Milan 1999 049018 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 2/2 0
Peterka Jáchym 1998 017028 3 KK Rakovník 2/2 0
Vrublovský Jan 1999 119122 3 UP Olomouc 2/2 0
Kubíček Tomáš 1996 119119 3 UP Olomouc 2/2 0
Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 2/2 0
Pechman Vojtěch 1997 049049 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 2/2 0
Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Brychcí Petr 1990 070074 2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 0

kategorie K1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Galušková Karolína 1995 042027 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 300
1.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 280
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 4/6 274
2.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 4/4 264
3.Tunková Kristýna 1988 046043 2+ Delfín Jablonec 4/4 244
~~~Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 238
~~~Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 4/6 235
4.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 226
5.Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 214
6.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 4/6 198
~~~Sušánková Markéta 1992 009057 1 USK Praha 4/6 193
7.Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 4/6 175
8.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 174
9.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 169
10.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 4/4 167
11.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 4/4 153
12.Štěpánková Vanda 1978 012013 2+ DUKLA Brandýs 4/4 152
~~~Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
13.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 148
14.Mašková Alena 1976 009025 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 144
15.Zárubová Michaela 1986 045023 2+ KVS Hradec Králové 4/6 142
16.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 138
~~~Kašparová Anna 1985 055012 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 136
~~~Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 2/2 124
17.Veselá Linda 1980 007035 2+ Technika Praha 4/4 112
18.Polívková Hana 1989 033016 3 VS Blovice 4/4 94
19.Matulková Jana 1996 012064 2 DUKLA Brandýs 4/4 78
20.Svobodová Jana 1993 043010 2 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 4/4 66
21.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 63
22.Forejtová Andrea 1988 024007 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 57
23.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 37
24.Dvořáková Jitka 1994 023015 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 31
25.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 29
Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 2/2 29
27.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 28
Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 28
29.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 4/4 27
30.Šebelová Tereza 1994 047023 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 26
31.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 23
32.Fleisigová Alžběta 1990 065021 3 TJ Permon Roztoky 2/2 22
33.Prüherová Alžběta 1996 023153 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 20
34.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 18
35.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 2/2 15
36.Smažíková Markéta 1988 012046 DUKLA Brandýs 2/2 12
Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 12
38.Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 2/2 8
39.Košárková Barbora 1996 121056 3 KK Opava 2/2 2
40.Drahozalová Jana 1990 049001 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3