vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2012

kategorie C1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rohan Lukáš 1995 009068 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 4/4 282
2.Mrůzek Jakub 1995 121073 2+ KK Opava 4/6 279
~~~Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 4/4 262
3.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 242
~~~Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 4/6 228
~~~Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 225
4.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 214
5.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 213
6.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 4/4 203
7.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 199
~~~Hojda Jakub 1993 066001 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 190
~~~Kučera Tomáš 1970 097021 1 Raft klub Trója 4/5 189
8.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 189
9.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 184
10.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 4/6 182
11.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 175
12.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 4/6 150
Větrovský Jan 1997 009038 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 150
~~~Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
14.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 4/6 138
15.Kopťák Daniel 1989 121012 2+ KK Opava 4/4 130
Šeba Patrik 1992 014027 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 130
17.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 4/6 117
18.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 4/6 90
~~~Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 2/2 89
19.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 85
20.Choutka Jan 1995 045015 2 KVS Hradec Králové 4/6 83
21.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 82
Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 4/4 82
~~~Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
23.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 4/4 72
24.Krejčí Karel 1972 023053 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 68
Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 2/2 68
26.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 53
27.Jančar David 1974 009089 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 52
Vladař Marek 1981 128036 3 Vodní sporty Desná 2/2 52
29.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 48
30.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 47
31.Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 4/6 43
Buchnar Vladimír 1976 008005 2 SK Žižkov 4/4 43
33.Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 42
34.Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 41
35.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 2/2 40
36.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 4/4 39
37.Zdráhal Jan 1985 012043 2+ DUKLA Brandýs 2/2 37
38.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 2/2 35
39.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 4/4 32
40.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 28
41.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/6 26
42.Kopička Ondřej 1989 007008 2 Technika Praha 4/4 22
43.Božek Radim 1992 119010 2 UP Olomouc 2/2 19
Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 19
45.Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 4/4 16
46.Schreiber Zbyněk 1963 128030 2 Vodní sporty Desná 4/6 15
47.Kašpar Albert 1998 012033 2 DUKLA Brandýs 4/4 14
Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 14
49.Šrůma Radek 1995 045027 3 KVS Hradec Králové 4/6 12
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 12
51.Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 11
52.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 4/6 9
53.Pšenička Luděk 1960 017026 2 KK Rakovník 4/6 8
54.Hrádek Petr 1987 080006 2 TJ Sokol Písek 2/2 6
Kočí Martin 1991 048081 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 6
56.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 2/2 3
57.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 4/6 2
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 2
59.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 0
Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 2/2 0
Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Nedvěd Marek 1987 119033 2 UP Olomouc 2/2 0
Matěják Petr 1973 048010 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Zima Tomáš 2000 049042 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie C1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 220
~~~Foltysová Denisa 1993 012026 1 DUKLA Brandýs 4/6 219
2.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 4/6 212
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 4/4 198
3.Koblencová Anna 1997 014030 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 197
4.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 188
5.Košárková Barbora 1996 121056 2 KK Opava 4/6 161
6.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 156
7.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 148
8.Foltysová Sabina 1996 009182 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 122
9.Plašilová Martina 1985 008017 3 SK Žižkov 4/4 97
10.Pospíchalová Simona 1997 047016 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 96
11.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 91
12.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 2/2 47
13.Hilgertová Amálie 1997 009024 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 34

kategorie C2M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 233
1.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/6 233
2.Raška Jan
Šiman Matěj
1995
1995
009026
009022
2 Univerzitní sportovní klub Praha
USK Praha
4/6 191
3.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/6 182
~~~Cepek Marek
Pospíchal Radek
1994
1994
009005
023039
1 USK Praha
SK VS Č. Budějovice
4/4 180
~~~Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
012035
066001
1 DUKLA Brandýs
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 162
4.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 148
Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
4/6 148
6.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 125
~~~Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
009152
009083
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
7.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
2 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 119
8.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 118
9.Šrůma Radek
Choutka Jan
1995
1995
045027
045015
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/6 112
~~~Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 106
10.Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 104
11.Vácha Viktor
Weber Oldřich
1985
1987
012038
023133
DUKLA Brandýs
SK VS Č. Budějovice
4/4 100
~~~Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
2/2 100
12.Hradílek Vavřinec
Říha Martin
1987
1992
009042
009152
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 100
Prskavec Jiří
Tunka Ondřej
1993
1990
009162
009055
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 100
14.Buchtel Michal
Mašek Jan
1986
1978
009053
009033
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 98
15.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 87
16.Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
097010
097007
2 Raft klub Trója
Raft klub Trója
2/2 84
17.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
4/4 76
18.Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
007007
023087
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 69
19.Wendl Miloslav
Zárubová Michaela
1978
1986
066011
045023
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
KVS Hradec Králové
4/4 62
~~~Šindler Marek
Kašpar Jonáš
1992
1991
012025
012024
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 60
20.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 60
21.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
4/6 57
22.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 54
23.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 52
24.Příhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
009082
009085
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 44
25.Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
2 KK Rakovník
KK Rakovník
4/4 38
26.Smolka Ondřej
Jelínek Šimon
1994
1994
001037
001018
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 34
27.Foukal Pavel
Pospíchal Radek
1987
1994
012044
023039
2 DUKLA Brandýs
SK VS Č. Budějovice
1/1 31
28.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 20
29.Balarin Lukáš
Klaban Martin
1998
1997
121055
121109
3 KK Opava
KK Opava
2/2 12
30.Boček Zdeněk
Jindrák Petr
1975
1969
023006
007041
2 SK VS Č. Budějovice
Technika Praha
2/2 9

kategorie K1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
2.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 4/6 273
~~~Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 243
3.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 4/6 243
4.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 192
5.Pechlát Hynek 1995 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 189
6.Řejha Jiří 1981 014048 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 182
7.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 4/6 178
8.Suchý Ondřej 1979 012049 2+ DUKLA Brandýs 4/6 172
9.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 171
10.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 168
11.Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 4/6 159
12.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 4/6 155
~~~Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 2/2 150
13.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 145
14.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 144
15.Stránský Lukáš 1987 023097 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 138
~~~Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 2/2 136
16.Jordán František 1991 012020 2 DUKLA Brandýs 4/4 131
17.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/4 129
18.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 4/6 127
~~~Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 118
19.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/6 116
Maikranz Alexandr 1997 012042 2 DUKLA Brandýs 4/6 116
21.Urban Tomáš 1994 121031 2+ KK Opava 4/4 108
22.Voves Ladislav 1985 014003 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 106
23.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 95
24.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 93
~~~Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 93
~~~Strnad Jaroslav 1993 009083 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 93
25.Raška Jan 1995 009026 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 83
26.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 82
27.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 4/4 78
28.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/5 75
~~~Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
29.Tůma Martin 1972 034026 2+ TJ SK Hubertus KV 4/4 72
30.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 4/6 61
31.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 4/6 46
Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 4/4 46
33.Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 44
34.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 35
35.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 25
36.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 19
Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/6 19
38.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 4/6 16
39.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 15
Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 15
41.Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 14
42.Jordán Tomáš 1988 133007 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 12
43.Brázda Vendelín 1996 014036 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 11
Raab David 1969 070004 2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 11
45.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 9
Myšák Albert 1994 043016 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 9
47.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 8
Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 8
49.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/6 7
50.Štětka Matěj 1996 023115 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 5
Šedivý Václav 1966 043022 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 5
52.Kyrián Luděk 1978 023063 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 2
53.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 4/6 1
54.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 4/6 0
Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Weisl Jakub 1995 009107 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 4/6 0
Klaban Martin 1997 121109 3 KK Opava 4/6 0
Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Krameš Petr 1995 119093 2 UP Olomouc 4/6 0
Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 4/6 0
Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 4/6 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/6 0
Hájek Roman 1963 118032 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 4/6 0
Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 4/6 0
Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 4/6 0
Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Sofron Daniel 1995 038003 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 0
Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 0
Peterka Jáchym 1998 017028 2 KK Rakovník 4/4 0
Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 4/6 0
Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 4/6 0
Sahula Vojtěch 1997 010101 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 4/6 0
Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Karlovský Marek 1997 045008 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 4/6 0
Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 2/2 0
Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Lásko Jan 1977 053002 3 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šrámek Ondřej 1994 042014 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Milyan David 2001 052003 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 0
Souček Marek 1999 045017 3 KVS Hradec Králové 4/4 0
Toncar Martin 1975 023113 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Wallisch Vít 1999 009052 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Fiala Jan 1996 023142 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Milyán David 1974 052013 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 2/2 0
Jícha Martin 1994 007009 2 Technika Praha 2/2 0
Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Pechman Vojtěch 1997 049049 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 4/4 0
Kurfürst Jaroslav 1993 009015 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Lenc Miroslav 1986 023066 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
~~~Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
109.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 2/2 0
Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Felix Petr 1982 014041 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 2/2 0
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bárta Jan 2000 014043 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Radil Jakub 1998 009055 2 USK Praha 2/2 0
Zeman Vojtěch 2000 009102 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hejna Martin 1981 007006 3 Technika Praha 2/2 0
Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Kuneš David 1998 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 2/2 0
Stejskal Ondřej 1975 011001 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
~~~Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 2/2 0
124.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0

kategorie K1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Galušková Karolína 1995 042027 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 300
~~~Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 293
1.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 279
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 4/4 265
2.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 234
~~~Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 4/6 230
3.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 4/6 229
4.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 4/4 225
~~~Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 225
5.Sadilová Marcela 1967 012021 2 DUKLA Brandýs 4/4 217
6.Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 216
7.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 214
8.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 4/6 201
9.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 200
10.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 4/6 182
11.Veselá Linda 1980 007035 2+ Technika Praha 4/4 177
12.Zárubová Michaela 1986 045023 2+ KVS Hradec Králové 4/6 166
13.Mrůzková Kateřina 1995 121083 2 KK Opava 4/4 150
~~~Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
14.Mašková Alena 1976 009025 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 147
15.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 135
16.Matulková Jana 1996 012064 2 DUKLA Brandýs 4/6 132
~~~Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 132
17.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/6 124
Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 124
~~~Kašparová Anna 1985 055012 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 121
19.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 110
Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 110
21.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 102
22.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 100
23.Brázdová Johana 1997 014050 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 86
24.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 77
25.Tunková Kristýna 1988 046043 2+ Delfín Jablonec 2/2 73
26.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 4/6 72
27.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 59
28.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 53
29.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 49
30.Dušková Michala 2000 009105 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 48
31.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 4/4 45
32.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 4/4 43
Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 4/6 43
34.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 40
~~~Sušánková Markéta 1992 009057 1 USK Praha 2/2 35
35.Kohoutková Pavlína 1995 128011 2 Vodní sporty Desná 4/6 30
36.Horová Klára 1998 121038 2 KK Opava 4/4 24
37.Pokorná Iva 1985 023084 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 21
38.Osifová Hana 1997 122003 3 Mittal Ostrava 2/2 18
39.Prüherová Alžběta 1996 023153 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 13
40.Šebelová Tereza 1994 047023 2 TJ DNT VS Kadaň 2/2 10
41.Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3