vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2013

kategorie C1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Rohan Lukáš 1995 009068 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 4/6 300
~~~Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Rak Tomáš 1989 012029 MT DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Vlček Jan 1990 009048 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 287
~~~Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 4/6 262
1.Hradílek Václav 1982 009014 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 257
~~~Matula Roman 1996 049062 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 254
~~~Hrobský Milan 1983 097014 1 Raft klub Trója 4/4 251
2.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 234
3.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 222
~~~Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 4/4 220
4.Chaloupka Václav 1998 009147 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 217
5.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 4/6 211
~~~Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 4/4 205
6.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 192
7.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 4/6 179
8.Větrovský Jan 1997 009038 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 178
~~~Rašek Michal 1977 012030 1 DUKLA Brandýs 4/4 171
9.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 163
10.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 4/6 158
11.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 152
~~~Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
12.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 4/6 147
13.Havlíček Jan 1982 009021 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
14.Božek Radim 1992 119010 2+ UP Olomouc 4/4 140
15.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 4/6 138
16.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 4/6 136
17.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 122
18.Buchnar Vladimír 1976 008005 SK Žižkov 4/6 116
19.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 115
20.Choutka Jan 1995 045015 2 KVS Hradec Králové 4/6 108
Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 4/6 108
22.Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 104
~~~Pexa Jakub 1994 009037 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 94
23.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 4/6 84
24.Vladař Marek 1981 184002 2 Regent Team 4/6 73
25.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 4/6 63
26.Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 62
27.Novotný Jan 1998 119105 2 UP Olomouc 4/6 54
28.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 4/6 52
29.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 50
30.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 46
31.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/6 43
32.Šeba Patrik 1992 014027 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 41
33.Kopička Ondřej 1989 007008 2 Technika Praha 4/4 35
34.Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 24
35.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 23
36.Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 22
37.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 18
38.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 15
39.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 14
40.Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 11
41.Cepek Matěj 1998 023035 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 9
42.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3 Vodní sporty Desná 4/4 3
43.Šrůma Radek 1995 045027 KVS Hradec Králové 2/2 2
44.Milyan Dušan 1973 052014 3 TJ Loko Žatec 2/2 1
45.Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 0
Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Prchlík Jiří 1978 078005 3 Lužnice Tábor 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 0

kategorie C1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 240
~~~Koblencová Anna 1997 014030 MT TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 219
~~~Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 4/6 212
~~~Čekalová Bára 1998 023011 1 SK VS Č. Budějovice 4/6 206
1.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 206
~~~Košárková Barbora 1996 121056 1 KK Opava 4/6 183
~~~Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 173
2.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/6 159
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 120
3.Foltysová Denisa 1993 012026 2+ DUKLA Brandýs 2/2 84
4.Fialová Veronika 1998 119070 2+ UP Olomouc 2/2 76
5.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Plašilová Martina 1985 008017 2 SK Žižkov 2/2 0

kategorie C2M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
043047
132040
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
4/6 240
~~~Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
4/6 240
~~~Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 240
~~~Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
023039
009005
1 SK VS Č. Budějovice
USK Praha
4/4 233
~~~Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 222
~~~Šeba Patrik
Šupolík Luboš
1992
1992
014027
014025
1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/6 208
~~~Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
4/6 206
~~~Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/6 198
1.Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
097010
097007
2 Raft klub Trója
Raft klub Trója
4/6 198
2.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 181
3.Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 170
4.Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
2 SK Žižkov
Kotva Bráník
4/6 143
~~~Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
~~~Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 120
~~~Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
5.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 118
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/6 118
7.Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 111
~~~Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 102
~~~Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
009045
009021
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 102
~~~Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
009014
009178
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 98
8.Novotný Petr
Vrublovský Jan
2000
1999
119097
119122
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 84
9.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
4/6 65
10.Cuc Michal
Pospíchal Radek
1977
1994
007007
023039
Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 64
11.Vácha Viktor
Weber Oldřich
1985
1987
012038
023133
2 DUKLA Brandýs
SK VS Č. Budějovice
2/2 62
12.Šrůma Radek
Choutka Jan
1995
1995
045027
045015
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 60
13.Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 53

kategorie K1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 293
~~~Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 4/4 293
~~~Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 286
~~~Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 280
~~~Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 4/4 274
~~~Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 4/4 271
~~~Lhota Zbyšek 1984 070003 1 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/6 261
~~~Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 250
~~~Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 4/6 249
~~~Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 4/6 249
1.Kabrhel Václav 1983 119060 2+ UP Olomouc 4/6 242
2.Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 4/6 220
~~~Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 213
3.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 4/6 209
4.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 202
5.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 198
6.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 192
~~~Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 4/4 167
7.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 161
8.Maikranz Alexandr 1997 012042 2+ DUKLA Brandýs 4/6 150
~~~Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
9.Strnad Jaroslav 1993 009083 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 143
10.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 4/6 142
11.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/6 141
~~~Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 141
12.Stránský Lukáš 1987 023097 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 137
~~~Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
~~~Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 2/2 136
13.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 4/6 133
14.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 130
Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 130
16.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 120
17.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 119
18.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 4/6 115
19.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 112
20.Stanovský Miroslav 1970 842039 2 TJ KVS Sušice 2/2 106
21.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 97
22.Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 4/6 85
23.Žák Jiří 1986 121040 2 KK Opava 4/6 84
24.Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 4/6 82
~~~Hradilek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
25.Mulač Viktor 1975 023028 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 72
26.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 69
~~~Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
27.Matějka Michael 1997 009077 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 61
28.Bednárek Jan 1983 135001 2+ Vodní sporty Zábřeh 4/6 58
Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 58
30.Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 57
31.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 4/4 56
32.Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 52
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 52
34.Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 50
35.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 4/6 42
36.Štětka Matěj 1996 023115 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 32
37.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/6 29
38.Waloszek Jakub 1989 122032 3 Mittal Ostrava 2/2 23
39.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 21
Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 21
41.Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 19
42.Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 14
Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 4/4 14
44.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 4/6 13
45.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 11
46.Hájek Michal 1986 118031 3 VK Tzunami Ostrava 4/6 10
47.Stanovský Samuel 1998 842018 2 TJ KVS Sušice 2/2 6
48.Neugebauer Roman 1965 014096 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 5
49.Hapák Michal 1993 842021 TJ KVS Sušice 4/4 4
Kyrián Luděk 1978 023063 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 4
51.Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 2
Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 2
53.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 1
Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/6 1
55.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Haislar Ondřej 1996 135043 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 0
Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 4/4 0
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Bareš Antonín 1998 050003 3 SK Štětí 2/2 0
Nesnídal Radek 2000 052027 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Milyan David 2001 052003 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Příhoda Tomáš 1970 099016 3 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 2/2 0
Krejčí Jakub 2002 012054 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Binder Martin 1997 049014 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 4/4 0
Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 0
Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Jilma Martin 1989 078017 3 Lužnice Tábor 2/2 0
Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 2/2 0
Bárta Jan 2000 009184 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Lhota Kryštof 2002 009106 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pechman Vojtěch 1997 049049 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Raška Tomáš 2001 009080 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Milyán David 1974 052013 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 2/2 0
Souček Marek 1999 045017 3 KVS Hradec Králové 4/6 0
Suchý Ondřej 1979 012049 2 DUKLA Brandýs 3/3 0
Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 4/6 0
Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 2/2 0
Sofron Daniel 1995 038003 2 TJ ČSAD Plzeň 2/2 0
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 4/4 0
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/6 0
Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 4/6 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/6 0
Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 4/6 0
Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 2/2 0
Klaban Martin 1997 121109 2 KK Opava 4/6 0
Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 4/6 0
Tomeček Petr 1978 134031 2 KK Veselí nad Moravou 2/2 0
Rezek Tomáš 2001 023162 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Klement Maxim 2001 049019 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 2/2 0
Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Pišvejc Ivan 1978 049051 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Hájek Roman 1963 118032 3 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 0
Maikranz Petr 1967 118034 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Tesař Robert 1972 023110 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Blahník Vojtěch 1981 035002 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 2/2 0

kategorie K1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
~~~Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 4/6 287
~~~Sadilová Marcela 1967 012021 1 DUKLA Brandýs 4/6 286
~~~Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 280
~~~Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 273
~~~Jordánová Pavlína 1992 103064 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 267
1.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 4/6 267
2.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 256
3.Kašparová Anna 1985 055012 2+ Sk VS Slávia Hradec Králové 4/6 238
Hrivíková Eva 1993 808179 2 USK Praha 4/4 238
5.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 4/6 236
6.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 4/6 211
7.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 197
8.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 190
9.Mašková Alena 1976 009025 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 179
10.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 164
11.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 4/6 157
~~~Pavelková Irena 1974 009059 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
12.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 4/6 146
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 137
13.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 4/6 130
14.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 128
Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 128
16.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 112
17.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 103
18.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 89
19.Osifová Hana 1997 122003 2 Mittal Ostrava 4/6 85
20.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 80
21.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 76
22.Stanovská Soňa 2000 842035 2 TJ KVS Sušice 2/2 75
23.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 73
24.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 4/6 72
25.Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 2/2 70
26.Foltysová Denisa 1993 012026 2+ DUKLA Brandýs 2/2 58
27.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 4/4 51
28.Velešíková Petra 1986 119100 2+ UP Olomouc 2/2 49
29.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 4/6 45
30.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 40
31.Dušková Michala 2000 009105 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 38
32.Mulačová Marta 1986 097012 2 Raft klub Trója 4/4 35
33.Hricová Adéla 1999 119158 3 UP Olomouc 2/2 19
34.Lásko Eva 1984 053006 3 TJ Dvůr Králové 2/2 17
Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 2/2 17
Galušková Antonie 2001 042031 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 17
37.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 13
38.Bačáková Radka 1983 009101 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 12
39.Kohoutková Pavlína 1995 128011 3 Vodní sporty Desná 2/2 10
40.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
~~~Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
~~~Kudějová Kateřina 1990 009150 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3