vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2014

kategorie C1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Jáně Michal 1986 012039 MT DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
~~~Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
~~~Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 4/4 287
~~~Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 4/6 286
~~~Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 4/6 268
~~~Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 264
~~~Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/6 244
1.Větrovský Jan 1997 009038 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 240
2.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 229
3.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 4/6 213
~~~Rohan Lukáš 1995 009068 1 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 207
4.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 205
5.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 173
6.Přinda Lukáš 1980 009045 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 172
7.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 168
~~~Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 163
8.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 161
~~~Pexa Jakub 1994 009037 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 149
9.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 144
10.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 4/4 138
11.Cepek Matěj 1998 023035 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 133
12.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 132
13.Heger Vojtěch 2000 012019 2+ DUKLA Brandýs 4/6 129
14.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 4/6 128
Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 4/6 128
16.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 125
17.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 122
~~~Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 121
18.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 4/6 117
19.Chod David 1982 033014 2+ VS Blovice 4/6 110
20.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 104
21.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 102
~~~Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 2/2 93
~~~Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 2/2 92
22.Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 4/6 87
23.Rašek Michal 1977 012030 2 DUKLA Brandýs 2/2 86
24.Buchnar Vladimír 1976 008005 2 SK Žižkov 4/6 77
~~~Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 75
~~~Mašek Jan 1978 009033 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 75
25.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 68
26.Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové 4/4 60
27.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/5 57
28.Hrobský Milan 1983 097014 2 Raft klub Trója 2/2 43
29.Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 41
30.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 4/6 39
31.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 4/6 32
32.Wendl Denis 2000 066016 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 31
33.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 28
Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 2/2 28
35.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 26
Volf Jaroslav 1979 011039 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 26
Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 2/2 26
38.Šeba Patrik 1992 014027 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 22
39.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 20
40.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 4/4 19
41.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 18
42.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 4/4 15
Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 4/4 15
44.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/4 12
45.Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 11
46.Škorňa Adam 2000 132009 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 9
47.Šrogl Michal 1972 097006 3 Raft klub Trója 4/4 8
48.Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 2/2 0
Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 0

kategorie C1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 240
~~~Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 233
~~~Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 4/5 233
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 226
1.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 4/6 212
Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 212
3.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 194
4.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 126
5.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 2/2 113
6.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 106
7.Paloudová Anežka 1999 024017 2+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 100
8.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 2/2 94

kategorie C2M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 240
~~~Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 226
~~~Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
4/6 202
~~~Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 200
~~~Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 189
1.Lhota Matyáš
Kořínek Vilém
1999
1999
009081
009064
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 188
~~~Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/6 178
2.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/6 173
3.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 169
~~~Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 142
4.Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
007007
023087
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
4/4 135
~~~Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 120
5.Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
~~~Zdráhal Jan
Vlček Ladislav
1985
1985
012043
012027
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 120
6.Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 116
7.Raška Jan
Pexa Jakub
1995
1994
009026
009037
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 115
8.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 109
~~~Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
4/4 107
9.Kuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
023151
023035
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 106
10.Doležal Tomáš
Buchnar Vladimír
1976
1976
014061
008005
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
SK Žižkov
2/2 100
11.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 99
12.Šrámek Michal
Šedivý Jakub
1982
1994
043008
043029
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 98
13.Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
2 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
4/6 86
14.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 71
15.Malý Vojtěch
Rašek Michal
1986
1977
009098
012030
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
2/2 66
16.Lhota Zbyšek
Mašek Jan
1984
1978
070003
009033
2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 53
17.Saiko Tomáš
Jindrák Petr
1986
1969
024040
007041
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Technika Praha
2/2 30
18.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
4/4 20
19.Příhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
009084
009106
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 10

kategorie K1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 300
~~~Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Ornst Zdeněk 1990 012036 MT DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
1.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 273
~~~Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 4/6 260
~~~Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 4/6 258
2.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 4/6 238
3.Matějka Michael 1997 009077 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 216
~~~Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 4/4 212
4.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 206
~~~Bahenský Matouš 1994 121010 1 KK Opava 4/4 205
5.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 203
6.Zima Tomáš 2000 049042 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 200
7.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 186
8.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 185
~~~Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 181
9.Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 173
10.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 159
11.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 158
Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 4/4 158
13.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 154
~~~Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
14.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/6 146
Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/4 146
16.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 120
17.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/6 117
~~~Kabrhel Václav 1983 119060 1 UP Olomouc 2/2 115
~~~Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 110
~~~Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 103
18.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 102
Balarin Lukáš 1998 121055 2+ KK Opava 4/6 102
20.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 4/6 100
21.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 96
22.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 85
23.Žížala Josef 1999 009085 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 80
~~~Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
24.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 75
~~~Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 75
~~~Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 75
25.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 4/6 74
26.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/6 72
27.Strnad Jaroslav 1993 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 66
28.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 62
29.Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 2/2 60
30.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 4/4 57
31.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 54
32.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/6 46
33.Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 4/6 45
34.Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 4/6 44
35.Stránský Lukáš 1987 023097 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 43
36.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 42
Macášek Tomáš 1992 012035 2 DUKLA Brandýs 4/4 42
38.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 38
Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 38
40.Štětka Matěj 1996 023115 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 36
41.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 31
42.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 27
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 27
44.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 26
45.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 4/4 25
46.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/6 22
47.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 21
Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 21
49.Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 16
Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 4/4 16
51.Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 4/4 11
52.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 10
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/6 10
54.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 8
55.Řezáč Jan 1989 119120 2 UP Olomouc 2/2 5
56.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 3
57.Volf Jaroslav 1979 011039 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 2
58.Gotvald Robert 1990 009047 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
59.Klaban Martin 1997 121109 2 KK Opava 4/6 0
Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 4/6 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/6 0
Lenc Miroslav 1986 023066 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/6 0
Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 4/6 0
Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Krejčíř Dominik 1996 103032 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Štětka Petr 1965 023107 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Raška Tomáš 2001 009080 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Hřebíček Jakub 1999 011012 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 0
Haislar Ondřej 1996 135043 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/6 0
Tesař Robert 1972 023110 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 4/6 0
Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Krejčí Jakub 2002 023054 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 0
Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Sahula Vojtěch 1997 010101 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Pechman Štěpán 1999 049048 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Rezek Tomáš 2001 023162 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 4/6 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 4/4 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 4/6 0
Bárta Jan 2000 014043 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 0
Kuneš David 1998 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 4/4 0
Příhoda Tomáš 1970 099016 2 USK Praha - Happy Life 4/4 0
Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 4/4 0
Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Havlena Jan 1997 011014 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 0
Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 0
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Lerch Eduard 2002 049044 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 2/2 0
Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 2/2 0
Eliáš Ondřej 2000 009012 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kalina Vojtěch 2001 019026 BS Vlašim 2/2 0
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 2/2 0
Šulc Karel 2000 011017 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kodada Miroslav 1982 060059 3 Loko Trutnov 2/2 0
Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 2/2 0
Heřmánek Antonín 1973 008014 SK Žižkov 2/2 0
Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 2/2 0
Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0

kategorie K1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
1.Zástěrová Pavlína 1993 012012 2+ DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 280
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 279
2.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 4/4 271
~~~Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 266
3.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 240
4.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 4/6 229
5.Dušková Kateřina 1998 009070 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 208
6.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 201
7.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 198
8.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 197
9.Hrivíková Eva 1993 808179 2+ USK Praha 4/4 194
10.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/5 182
11.Blažková Tereza 2000 009072 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 172
12.Polívková Hana 1989 033016 2+ VS Blovice 4/4 167
13.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 153
~~~Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 150
~~~Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
14.Galušková Antonie 2001 042031 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 135
15.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 4/6 128
16.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 118
17.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 114
18.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 4/4 110
19.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 96
Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 96
~~~Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 2/2 94
21.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 4/6 86
22.Foltysová Denisa 1993 012026 2 DUKLA Brandýs 2/2 81
23.Osifová Hana 1997 122003 2 Mittal Ostrava 4/6 80
24.Ponížilová Miroslava 1988 010106 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 79
25.Zárubová Michaela 1986 045023 2 KVS Hradec Králové 4/4 70
26.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 4/6 68
27.Tunková Kristýna 1988 046043 2 Delfín Jablonec 2/2 64
28.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 63
29.Fialová Veronika 1998 119070 3 UP Olomouc 4/4 56
30.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 49
Mašková Alena 1976 009025 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 49
32.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 46
Dvořáková Eliška 2001 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 46
34.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 41
35.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 4/4 39
36.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 37
37.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 4/4 35
38.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2 SK Stonava 4/4 31
39.Kyzlíková Monika 2001 049025 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 26
40.Horová Klára 1998 121038 2 KK Opava 4/4 24
41.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 20
42.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 2/2 19
43.Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 4/4 14
44.Žatecká Nikola 2002 014072 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 9
45.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 8
46.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 3
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3