vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2015

kategorie C1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Rohan Lukáš 1995 009068 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 4/6 286
1.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 280
Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 4/6 280
3.Větrovský Jan 1997 009038 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 279
~~~Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/6 271
~~~Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/4 267
~~~Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 4/4 253
4.Heger Vojtěch 2000 012019 2+ DUKLA Brandýs 4/6 242
5.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 4/6 239
~~~Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 209
6.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 195
~~~Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 4/4 192
7.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 191
8.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 183
~~~Pexa Jakub 1994 009037 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 175
9.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 173
10.Rašek Michal 1977 012030 2 DUKLA Brandýs 4/6 164
Hrobský Milan 1983 097014 2 Raft klub Trója 4/4 164
~~~Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
12.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 4/6 148
13.Vlček Jan 1990 009048 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 138
Cepek Matěj 1998 023035 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 138
15.Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 129
16.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 124
~~~Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 121
17.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 120
18.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 4/6 86
19.Wendl Denis 2000 066016 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 85
20.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 84
Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 84
22.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 83
23.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 82
24.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 4/6 79
Vlček Ladislav 1985 012027 3 DUKLA Brandýs 4/4 79
26.Míka Viktor 1977 008016 2+ SK Žižkov 4/6 71
27.Buchtel Martin 1982 034033 2 TJ SK Hubertus KV 4/6 67
28.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 4/6 63
~~~Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 1/1 62
29.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 4/6 59
30.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 58
31.Bárta Jan 2000 014043 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 49
32.Lerch Eduard 2002 049044 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 43
Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 43
34.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 4/6 41
35.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 4/4 40
36.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/6 31
37.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 26
38.Pischek Jan 1977 057011 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 25
39.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 4/6 24
40.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 4/4 18
41.Šeba Patrik 1992 014027 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 17
42.Král Adam 2003 009114 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 14
43.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 12
Kopička Ondřej 1989 007008 3 Technika Praha 2/2 12
45.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 1/1 10
46.Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 8
47.Říha Matyáš 2003 009117 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 6
48.Leskovjan Martin 1986 007016 3 Technika Praha 2/2 5
49.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/6 2
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 2
51.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 2/2 0
Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 3/3 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kašpar Čeněk 2000 008041 3 SK Žižkov 1/1 0
Šrogl Michal 1972 097006 3 Raft klub Trója 2/2 0
Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 2/2 0
Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie C1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 240
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 240
1.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 4/4 240
~~~Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 233
~~~Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 4/4 233
2.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 226
3.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 200
4.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 4/6 167
5.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 160
6.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 4/4 153
7.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 4/6 127
8.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
9.Paloudová Anežka 1999 024017 2+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 81
10.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 2/2 70
11.Šmejkalová Šárka 1984 023117 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 68
12.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 2/2 53
Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 53
14.Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0

kategorie C2M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 240
~~~Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 233
~~~Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
4/6 233
1.Novotný Petr
Vrublovský Jan
2000
1999
119097
119122
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 233
~~~Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/6 202
2.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/6 197
~~~Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 189
3.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/6 180
~~~Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 180
~~~Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/6 153
4.Pechlát Hynek
Peterka Adam
1995
1996
009040
017027
2 Univerzitní sportovní klub Praha
KK Rakovník
4/4 153
5.Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
2 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
4/4 150
6.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
4/6 145
7.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/6 121
Příhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
009084
009106
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 121
9.Rohan Lukáš
Říha Martin
1995
1992
009068
009152
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 120
10.Raška Tomáš
Wallisch Vít
2001
1999
009080
009052
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 98
11.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 91
12.Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 85
~~~Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 85
13.Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
007007
023087
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 84
14.Malý Vojtěch
Svoboda Adam
1986
1994
009098
009056
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 73
15.Cuc Michal
Cepek Matěj
1977
1998
007007
023035
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 60
16.Lhota Matyáš
Busta Jan
1999
1989
009081
009001
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 42

kategorie K1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Ornst Zdeněk 1990 012036 MT DUKLA Brandýs 4/4 300
~~~Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 300
1.Zima Tomáš 2000 049042 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 286
~~~Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 4/4 274
2.Matějka Michael 1997 009077 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 261
~~~Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 245
3.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 226
~~~Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 225
4.Petřík Matouš 1997 009030 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 194
~~~Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 4/4 193
5.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 192
6.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 184
7.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/6 171
8.Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 164
9.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 163
10.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/6 161
11.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 158
12.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 154
13.Žížala Josef 1999 009085 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 151
Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 4/6 151
15.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 4/6 150
16.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/6 147
17.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 143
18.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 132
19.Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 126
20.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/6 115
21.Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 4/6 114
22.Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 4/6 103
23.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 99
24.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 94
25.Bárta Jan 2000 014043 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 93
26.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 92
~~~Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 92
27.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 4/6 91
28.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 90
~~~Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 2/2 77
29.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 76
30.Balarin Lukáš 1998 121055 2+ KK Opava 4/6 75
31.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 51
32.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 48
33.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 46
~~~Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 2/2 43
34.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 40
35.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 39
36.Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 32
37.Míka Viktor 1977 008016 2 SK Žižkov 4/6 31
38.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 29
Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/6 29
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/6 29
41.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 4/4 28
42.Macášek Tomáš 1992 012035 2 DUKLA Brandýs 2/2 25
43.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 22
44.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 4/6 21
45.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 17
46.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 15
47.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 14
48.Suchý Ondřej 1979 012049 2 DUKLA Brandýs 2/2 13
49.Sedlmaier Aleš 1980 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 8
50.Krejčí Jakub 2002 023054 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 5
51.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 4
Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 4
53.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 4/6 3
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/6 3
Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 2/2 3
56.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 2
57.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 4/4 1
58.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/5 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 4/6 0
Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Baroň Petr 1991 077017 3 Kotva Bráník 4/4 0
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/6 0
Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 0
Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 0
Lerch Eduard 2002 049044 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 0
Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zeman Ondra 1995 077001 3 Kotva Bráník 4/4 0
Raška Tomáš 2001 009080 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 4/4 0
Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 4/4 0
Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Horal Vojtěch 2002 046079 3 Delfín Jablonec 4/4 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 4/6 0
Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Pechman Štěpán 1999 049048 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Řáha Oldřich 1998 052005 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 4/6 0
Příhoda Tomáš 1970 009164 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 4/4 0
Šulc Karel 2000 011017 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Peterka Jáchym 1998 017028 2 KK Rakovník 4/4 0
Felix Petr 1982 014041 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 4/6 0
Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/6 0
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 4/4 0
Jakl Vincent 2001 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Stránský Daniel 2002 010103 3 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Koláček Petr 2001 012070 3 DUKLA Brandýs 4/6 0
Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 2/2 0
Eliáš Ondřej 2000 009012 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Vaněk Matěj 2004 030044 3 VS Tábor 4/6 0
Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Šorel Martin 2001 012018 3 DUKLA Brandýs 4/6 0
Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Duřt Vojtěch 2003 009122 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 4/4 0
Semerád Adam 2004 049003 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 4/6 0
Kytka Tomáš 1999 043023 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Frencl Josef 2002 009134 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Kadlec Filip 2003 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
~~~Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
124.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 2/2 0
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šedivý Jan 2003 023134 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Pšenička Václav 2001 017022 3 KK Rakovník 2/2 0
Malý Filip 2002 027031 3 Otava Strakonice 3/3 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/4 0
Volf Jaroslav 1979 011039 2 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Ulitzka Oliver 2002 121003 3 KK Opava 4/4 0
Mrázek Jakub 2004 121103 3 KK Opava 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 2/2 0
Myšák Albert 1994 043016 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
~~~Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 2/2 0
139.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 2/2 0
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Gotvald Robert 1990 009047 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Surma Tadeáš 2001 129026 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Ivánek Roman 2002 133063 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Hek Jan 1979 049013 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Vavrla Adam 2000 121063 3 KK Opava 2/2 0
Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie K1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 300
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
1.Dušková Kateřina 1998 009070 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 275
2.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 4/6 266
3.Galušková Antonie 2001 042031 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 262
~~~Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 235
4.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 234
5.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 232
~~~Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 4/4 229
6.Blažková Tereza 2000 009072 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 217
7.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 4/6 214
8.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 172
9.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 167
10.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 4/4 158
11.Hrivíková Eva 1993 808179 2+ USK Praha 4/6 156
Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 156
~~~Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
13.Zástěrová Pavlína 1993 012012 2+ DUKLA Brandýs 2/2 150
14.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 4/4 147
15.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 145
16.Foltysová Denisa 1993 012026 2 DUKLA Brandýs 4/6 144
17.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 4/6 126
18.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 4/6 124
19.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2 SK Stonava 4/6 98
20.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 96
21.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 4/6 86
22.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 82
23.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 4/4 76
24.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 4/6 69
25.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 61
26.Lásko Eva 1984 053006 3 TJ Dvůr Králové 4/4 53
27.Dvořáková Eliška 2001 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 47
28.Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 2/2 43
29.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 4/6 40
30.Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 4/6 35
31.Horová Klára 1998 121038 2 KK Opava 4/6 31
Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 31
Ponížilová Miroslava 1988 010106 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 31
34.Kyzlíková Monika 2001 049025 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 30
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 2 Otava Strakonice 4/4 30
36.Kloboučková Ivana 2003 121009 3 KK Opava 4/6 28
37.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 2/2 27
Beranová Hana 2003 009112 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 27
39.Štibrányi Kateřina 2000 011044 3 KK Brandýs nad Labem 4/6 24
40.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 21
41.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 14
Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 2/2 14
43.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 4/4 13
44.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 12
45.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 10
46.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 7
47.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 3/3 4
Růžičková Kateřina 2003 009120 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 4
Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 4
50.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 2/2 3
51.Koudelková Eliška 2001 011033 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Adamcová Dominika 1995 077006 3 Kotva Bráník 2/2 0
Filipi Viktorie 2002 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kofroňová Zuzana 2002 010009 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3