vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2016

kategorie C1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/6 293
~~~Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
~~~Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 4/4 293
~~~Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 4/4 293
~~~Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 286
~~~Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 4/6 286
~~~Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/6 280
1.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 247
2.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 4/6 234
~~~Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 4/4 218
3.Novotný Petr 2000 119097 2+ UP Olomouc 4/6 216
~~~Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 4/4 214
4.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 195
5.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 185
6.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 172
~~~Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 168
7.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 163
Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/4 163
9.Bohatý Karel 2001 061003 2+ SK Třebechovice 4/6 161
~~~Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Ježek Stanislav 1976 009035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
~~~Rak Tomáš 1989 012029 MT DUKLA Brandýs 2/2 143
~~~Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
~~~Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
~~~Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
10.Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 2/2 137
~~~Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
~~~Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 136
11.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/6 129
12.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 4/6 127
13.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 4/4 126
14.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 121
15.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 4/4 119
16.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 112
17.Lerch Eduard 2002 049044 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 108
18.Vladař Marek 1981 184002 3+ Regent Team 4/6 100
19.Buchtel Martin 1982 034033 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 99
20.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 4/6 93
21.Pešek Michal 1992 014029 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 90
22.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/6 88
23.Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 4/6 86
24.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 73
Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 73
26.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 4/6 64
27.Matula Roman 1996 049062 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 63
28.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 62
Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 62
30.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 60
31.Pospíchal Radek 1994 023039 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 54
32.Choutka Jan 1995 045015 3+ KVS Hradec Králové 2/2 52
33.Kopička Ondřej 1989 007008 3+ Technika Praha 4/4 42
34.Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 4/6 40
Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 40
36.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 4/6 36
37.Vlček Ladislav 1985 012027 3 DUKLA Brandýs 4/4 34
38.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/6 33
39.Cepek Matěj 1998 023035 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 32
40.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 4/6 28
41.Říha Matyáš 2003 009117 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 27
42.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 4/6 25
43.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/6 24
44.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 2/2 12
45.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 11
46.Janda Zbyněk 1974 034011 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 10
47.Rudorfer Martin 2003 119094 3+ UP Olomouc 4/4 6
48.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 5
49.Weisl Martin 2002 009104 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 2
Rouča Samuel 2002 129002 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 2
51.Houska Jan 2001 009123 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 4/4 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kašpar Čeněk 2000 008041 3 SK Žižkov 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 2/2 0
Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 0

kategorie C1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 240
~~~Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 4/6 240
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 240
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 240
~~~Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 212
1.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 207
~~~Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 204
2.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 4/6 184
~~~Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 180
3.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 157
4.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/6 145
5.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/4 134
6.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 4/4 131
7.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 125
8.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 4/6 118
~~~Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 2/2 95
9.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/4 70
10.Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 4/4 62
11.Mílová Terezie 1998 060037 3+ Loko Trutnov 4/4 60
12.Beranová Hana 2003 009112 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 59
13.Dziadková Zuzana 2002 103009 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 51
14.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 50
15.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 4/4 45
16.Štěpánková Petra 2001 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 28
17.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 14
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 0

kategorie C2M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Heger Vojtěch
Heger Tomáš
2000
1998
012019
012014
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 233
~~~Novotný Petr
Vrublovský Jan
2000
1999
119097
119122
1 UP Olomouc
UP Olomouc
4/6 233
~~~Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/6 226
1.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 219
~~~Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 209
~~~Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/6 207
2.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/6 179
~~~Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 160
3.Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 140
~~~Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 122
4.Majer Kryštof
Houska Jan
2001
2001
009121
009123
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/6 118
5.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
2/2 113
Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 113
7.Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 103
8.Frencl Josef
Kadlec Filip
2002
2003
009134
009126
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 98
~~~Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 84
9.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 80
~~~Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 80
10.Bouzek Filip
Wendl Miloslav
1992
1978
042024
066011
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 69
Krejčí Jakub
Stanovský Vojtěch
2002
2002
023054
023042
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 69
12.Šorel Martin
Koláček Petr
2001
2001
012018
012070
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 68
~~~Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 60
~~~Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
009160
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 60
13.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 50
~~~Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
2/2 42
14.Vlček Ladislav
Malý Vojtěch
1985
1986
012027
009098
2 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 38
~~~Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 0

kategorie K1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 293
~~~Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 4/4 278
~~~Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 4/6 274
~~~Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 274
~~~Pechlát Hynek 1995 009040 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 273
~~~Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 268
1.Vašina Jiří 1994 009183 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 268
~~~Kořínek Vilém 1999 009064 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 258
~~~Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 247
~~~Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 225
2.Krejčí Jakub 2002 023054 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 220
3.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 205
4.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/6 196
5.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/6 183
6.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 180
~~~Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 179
7.Bárta Jan 2000 014043 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 172
8.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 160
Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 4/4 160
10.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 159
11.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 156
~~~Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
12.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 145
~~~Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
13.Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 136
~~~Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 2/2 132
14.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 4/6 129
15.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 4/6 124
~~~Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
~~~Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 2/2 102
~~~Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 100
16.Peterka Adam 1996 017027 2+ KK Rakovník 4/6 84
17.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 83
18.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 2/2 82
19.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 78
20.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 77
21.Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 76
Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 76
~~~Hradílek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
~~~Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
23.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 74
24.Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 4/6 72
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/6 72
26.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 64
27.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 62
28.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 57
29.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 52
Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 52
31.Řejha Jiří 1981 014048 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 50
32.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 48
33.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/6 42
34.Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/5 38
35.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 32
36.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 28
37.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/6 24
Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 4/6 24
39.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 2/2 23
40.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 22
41.Kořínek Filip 1995 009028 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 21
42.Raška Tomáš 2001 009080 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 19
43.Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 17
Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 17
Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 17
~~~Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 2/2 16
46.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 2/2 12
Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 12
48.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 2/2 10
49.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 4/6 5
50.Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 4
51.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 4/6 3
52.Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 4/4 1
53.Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Kovář Zbyněk 1977 011002 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jakl Vincent 2001 009009 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Letko Radek 1978 008037 3 SK Žižkov 2/2 0
Zach Radovan 2005 011055 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 2/2 0
Mráka Jan 2004 119154 3+ UP Olomouc 2/2 0
Fuchs Jakub 1999 046017 3 Delfín Jablonec 2/2 0
Nesnídal Radek 2000 052027 3+ TJ Loko Žatec 4/4 0
Řáha Oldřich 1998 052005 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Kadlec Filip 2003 009126 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Novák Matyáš 2005 119076 3+ UP Olomouc 2/2 0
Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 2/2 0
Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 4/4 0
Ondruš Mario 2005 009133 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Urban Daniel 2001 129021 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 0
Duřt Vojtěch 2003 009122 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Beneš Petr 1975 091001 3+ Klub Larse Heletága 2/2 0
Příhoda Tomáš 1970 009164 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 0
Capalini Daniel 2005 012061 3+ DUKLA Brandýs 4/6 0
Táborský Jan 2003 066027 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Špalek Vojtěch 1996 010100 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Fuchs Matouš 2002 046042 3+ Delfín Jablonec 2/2 0
Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 2/2 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/4 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 4/6 0
Fiala Jakub 2001 119018 3+ UP Olomouc 4/6 0
Klement Maxim 2001 049019 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 4/6 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/6 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 4/6 0
Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 4/6 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 4/6 0
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 4/6 0
Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 4/6 0
Jilma Martin 1989 078017 2 Lužnice Tábor 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 4/4 0
Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 4/4 0
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/6 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 4/6 0
Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 0
Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 4/6 0
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 4/6 0
Lerch Eduard 2002 049044 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 3/3 0
Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 2/2 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 2/2 0
Koláček Petr 2001 012070 3+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 4/4 0
Baroň Petr 1991 077017 3 Kotva Bráník 2/2 0
Havránek Jakub 2002 049064 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 2/2 0
Tesař Vojtěch 2002 023077 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 0

kategorie K1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 300
~~~Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 280
~~~Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 279
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 267
1.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 262
2.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2+ TJ Loko Žatec 4/6 255
3.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 251
4.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 4/6 249
5.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 234
6.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 230
~~~Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 218
7.Beková Kateřina 2002 121008 2+ KK Opava 4/6 213
8.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2+ SK Stonava 4/6 178
9.Hricová Adéla 1999 119158 2+ UP Olomouc 4/6 163
10.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/6 159
11.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 158
12.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 4/6 150
~~~Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
13.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 146
~~~Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
14.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 130
15.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 125
16.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 114
Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 114
18.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 98
19.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 94
20.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 4/6 90
~~~Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 4/4 90
21.Klementová Sylvie 1994 052082 2 TJ Loko Žatec 4/4 86
22.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 4/6 82
23.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 4/6 76
~~~Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
24.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 4/6 71
25.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 67
26.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 62
27.Beranová Hana 2003 009112 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 60
28.Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 55
29.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 4/6 49
30.Štěpánková Petra 2001 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 4/6 42
31.Karlíková Barbora 2002 012069 2 DUKLA Brandýs 4/6 40
32.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 33
33.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 32
34.Dvořáková Eliška 2001 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 27
35.Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 4/4 25
Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 4/4 25
37.Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 4/6 24
38.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 22
39.Heinzová Bára 2003 119145 3+ UP Olomouc 4/4 16
40.Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 3+ Otava Strakonice 2/2 13
41.Kolářová Marika 2000 119081 3+ UP Olomouc 4/4 8
42.Koudelková Eliška 2001 011033 3+ KK Brandýs nad Labem 4/6 7
Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 7
44.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 4/4 3
Kyzlíková Monika 2001 049025 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 3
46.Štibrányi Kateřina 2000 011044 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 2
47.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 2/2 1
48.Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Žatecká Nikola 2002 014072 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Doležalová Viktorie 2001 010110 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Kuhnová Anežka 1998 017001 3+ KK Rakovník 2/2 0
Hrdličková Sára 2003 014015 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 3+ UP Olomouc 2/2 0
Rousková Martina 1998 121039 3+ KK Opava 2/2 0
Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 2/2 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3