vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody 2017

kategorie C1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
~~~Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 4/6 300
~~~Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 300
~~~Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 4/4 293
~~~Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 4/6 293
~~~Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 293
1.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 273
2.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/5 265
3.Novotný Petr 2000 119097 2+ UP Olomouc 4/6 258
4.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 4/6 238
5.Bohatý Karel 2001 061003 2+ SK Třebechovice 4/6 219
6.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 214
7.Lerch Eduard 2002 049044 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 210
~~~Lerch Adam 1998 012031 1 DUKLA Brandýs 4/4 197
~~~Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 196
8.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/6 196
9.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 194
10.Buchtel Martin 1982 034033 2 TJ SK Hubertus KV 4/6 168
~~~Rak Tomáš 1989 012029 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
11.Cvikl Ondřej 1992 009044 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 147
~~~Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 143
~~~Jáně Michal 1986 012039 1 DUKLA Brandýs 2/2 143
~~~Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
~~~Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 2/2 143
12.Rašek Michal 1977 012030 2+ DUKLA Brandýs 4/4 142
13.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 134
14.Lhota Kryštof 2002 009106 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 133
~~~Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 132
~~~Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 132
15.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 132
Foukal Pavel 1987 012044 2+ DUKLA Brandýs 2/2 132
17.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 129
~~~Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 121
18.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/4 118
19.Pešek Michal 1992 014029 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 113
20.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 110
21.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/6 102
22.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 4/6 90
~~~Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 89
23.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 88
24.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 4/6 80
~~~Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 4/4 73
25.Cuc Michal 1977 007007 3+ Technika Praha 4/4 73
26.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 70
27.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 68
28.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 4/6 61
Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 61
30.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 4/6 52
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 52
32.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 2/2 46
Suchý Matěj 1986 012009 2 DUKLA Brandýs 2/2 46
34.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 4/4 43
35.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 3/3 36
36.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 4/4 32
37.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 31
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 31
Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 31
40.Kopička Ondřej 1989 007008 3+ Technika Praha 4/6 29
41.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 4/6 22
42.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 4/4 19
43.Rudorfer Martin 2003 119094 3+ UP Olomouc 4/4 17
44.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 4/6 15
45.Novák Matyáš 2005 119076 3+ UP Olomouc 2/2 7
46.Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 4/4 4
47.Martinka Tomáš 1993 103002 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 3
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 3
Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 3
50.Vaněk Matěj 2004 030044 3+ VS Tábor 2/2 1
Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 2/2 1
52.Vácha Viktor 1985 017056 2 KK Rakovník 2/2 0
Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 2/2 0
Hartl Jakub 2004 066024 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Pšenička Václav 2001 017022 3 KK Rakovník 2/2 0
Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 2/2 0
Kuneš Daniel 2003 066020 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 2/2 0
Kočí Martin 1991 048081 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 0

kategorie C1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 300
~~~Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 300
1.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 4/6 300
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 293
~~~Matulková Jana 1996 012064 1 DUKLA Brandýs 4/4 286
~~~Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 279
2.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 279
3.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 4/6 235
4.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/6 225
Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 225
6.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 219
7.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/4 203
8.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 4/6 202
9.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 4/4 175
10.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 4/4 162
~~~Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 2/2 150
~~~Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
11.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 113
12.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 110
13.Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 4/4 77
14.Štěpánková Petra 2001 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 72
15.Freislebenová Patricia 2003 009142 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 66
16.Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 2/2 60
17.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 57
18.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 3+ UP Olomouc 2/2 0

kategorie C2M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/6 300
2.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/6 267
~~~Šrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
043008
009047
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 255
3.Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/6 233
~~~Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 211
4.Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 200
5.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 198
6.Frencl Josef
Houska Jan
2002
2001
009134
009123
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 168
~~~Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 150
~~~Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 150
~~~Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
012022
012023
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 150
~~~Heger Vojtěch
Heger Tomáš
2000
1998
012019
012014
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 143
7.Zdráhal Jan
Vlček Ladislav
1985
1985
012043
012027
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 136
~~~Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 130
8.Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 128
~~~Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 128
~~~Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
2/2 124
9.Rezek Tomáš
Stanovský Vojtěch
2001
2002
023162
023042
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 119
~~~Zvolánek Jan
Weber Oldřich
1995
1987
023040
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 117
10.Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 110
11.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 68
12.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
2/2 0
Koláček Petr
Šorel Martin
2001
2001
012070
012018
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 0
Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Červenková Vanessa
Ondruš Mikuláš
2003
2003
009139
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0

kategorie C2X  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vojtová Veronika
Mašek Jan
1990
1978
009013
009033
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 150
2.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 136
~~~Jáně Jakub
Fišerová Tereza
1990
1998
012023
012067
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 68
~~~Foltysová Sabina
Vrzáň Jakub
1996
1987
009182
009173
MT Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
3.Rousek Tomáš
Mrázková Mária
1997
1996
121032
121037
2 KK Opava
KK Opava
2/2 0

kategorie K1M  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 300
1.Bárta Jan 2000 014043 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 293
~~~Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 293
~~~Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 4/6 267
2.Krejčí Jakub 2002 023054 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 255
~~~Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 253
~~~Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 253
~~~Kořínek Vilém 1999 009064 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 250
3.Vašina Jiří 1994 009183 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 235
~~~Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 225
4.Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 221
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/6 221
6.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/6 219
~~~Pechlát Hynek 1995 009040 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 216
7.Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 201
~~~Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 200
8.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 192
~~~Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 4/4 190
9.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 169
10.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/6 163
11.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 4/6 150
Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 150
~~~Hradílek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Přindiš Vít 1989 009091 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
~~~Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 147
13.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 145
14.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 4/6 140
15.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/6 137
~~~Ornst Zdeněk 1990 012036 1 DUKLA Brandýs 2/2 137
16.Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 132
17.Dupal Jiří 1991 119147 2+ UP Olomouc 4/4 124
~~~Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 2/2 121
18.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/4 118
19.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 4/6 113
20.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 4/6 108
21.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 4/6 79
22.Macášek Tomáš 1992 012035 2 DUKLA Brandýs 4/6 78
23.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 76
24.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 75
Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 4/4 75
~~~Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 2/2 75
~~~Prskavec Jiří 1993 009162 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 75
26.Rohan Lukáš 1995 009068 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 73
27.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 72
28.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 61
29.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 59
30.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 58
~~~Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 57
~~~Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 2/2 57
31.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 45
32.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 2/2 41
33.Raška Tomáš 2001 009080 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 34
34.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 2/2 29
Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 4/6 29
36.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 2/2 28
37.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 26
Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 4/6 26
39.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 25
40.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 24
41.Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 23
42.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 22
43.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 4/6 20
44.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 19
45.Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 2/2 18
46.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 4/6 17
Rubín Daniel 1975 012032 2 DUKLA Brandýs 2/2 17
48.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 15
49.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 13
50.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 4/6 10
Vrublovský Jan 1999 119122 3+ UP Olomouc 2/2 10
52.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 9
53.Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 8
54.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/4 6
Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 4/6 6
Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 6
57.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 5
Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 5
59.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 3
Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 4/4 3
61.Medřický Ludvík 1992 009043 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/6 2
63.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 4/4 1
Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 4/4 1
65.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 4/6 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 4/4 0
Klement Maxim 2001 049019 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 4/6 0
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 4/4 0
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/6 0
Gotvald Robert 1990 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/6 0
Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 4/6 0
Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 0
Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 4/6 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/6 0
Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 0
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 4/4 0
Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 4/6 0
Veselý František 2000 060055 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 0
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/6 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 0
Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Korbelář David 1999 039006 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Jakl Vincent 2001 009009 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Mráka Jan 2004 119154 3+ UP Olomouc 4/6 0
Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 0
Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 4/4 0
Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 4/6 0
Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 4/6 0
Marek Kryštof 2006 049067 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Kruťa Kryštof 2000 043013 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/6 0
Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Kudrna Josef 2004 011014 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 4/4 0
Turner Karel 2004 033002 2 VS Blovice 2/2 0
Beneš Petr 1975 091001 2 Klub Larse Heletága 2/2 0
Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 2/2 0
Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 2/2 0
Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 2/2 0
Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 2/2 0
Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 2/2 0
Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Havránek Jakub 2002 049064 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 2/2 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 3+ UP Olomouc 2/2 0
Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 2/2 0
Zach Radovan 2005 011055 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 2/2 0
Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Kovář Zbyněk 1977 011002 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 2/2 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 2/2 0

kategorie K1W  

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
~~~Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/6 300
1.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 286
2.Beková Kateřina 2002 121008 2+ KK Opava 4/6 262
3.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2+ TJ Loko Žatec 4/6 261
~~~Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 261
4.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2+ SK Stonava 4/6 257
~~~Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 245
~~~Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 234
5.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/6 227
6.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 213
Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 213
8.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 4/6 205
9.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/6 154
10.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 4/6 152
~~~Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
11.Karlíková Barbora 2002 012069 2 DUKLA Brandýs 4/6 149
~~~Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 2/2 143
~~~Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
~~~Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 143
~~~Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 143
12.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/6 138
~~~Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 137
13.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 4/4 136
14.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 4/6 132
15.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 129
16.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/6 127
~~~Ornstová Eva 1989 012045 1 DUKLA Brandýs 2/2 124
17.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/6 122
18.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 4/6 120
19.Beranová Hana 2003 009112 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 112
20.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 4/6 111
21.Hricová Adéla 1999 119158 2+ UP Olomouc 4/4 104
~~~Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 2/2 88
22.Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/6 79
23.Štěpánková Petra 2001 129028 2 TJ Šumperk z.s. 4/6 75
24.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/6 60
25.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 57
Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 57
27.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/6 46
28.Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 4/4 44
29.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 43
30.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 39
31.Heinzová Bára 2003 119145 2 UP Olomouc 4/4 34
Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 4/6 34
33.Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 4/6 33
34.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/6 32
35.Minárová Natálie 2001 118016 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 26
36.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 24
37.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 4/4 18
38.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 2/2 11
39.Štibrányi Kateřina 2000 011044 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 9
Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 9
Tesařová Hana 2004 023085 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 9
42.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 2/2 8
43.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 7
44.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 5
45.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 4
Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 4
47.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 3
48.Rousková Martina 1998 121039 3+ KK Opava 4/4 2
49.Doležalová Viktorie 2001 010110 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 1
50.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kudělásková Monika 2003 118014 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Červenková Amélie 2005 009138 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3