vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2011

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 5/7 514
2.Kučera Tomáš 1970 097021 1 Raft klub Trója 5/17 479
3.Miller Jan 1968 062010 2+ TJ Turnov 5/16 441
4.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 5/6 429
5.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 420
6.Rohan Lukáš 1995 009068 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 386
7.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 366
8.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 351
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 351
10.Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 348
11.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 331
12.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 320
13.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 5/10 312
14.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 308
15.Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 4/4 307
16.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 293
17.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 4/4 289
18.Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 2/2 274
19.Větrovský Jan 1997 009038 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 267
20.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/8 266
21.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 262
Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 262
23.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 260
24.Milyan Dušan 1973 052014 2 TJ Loko Žatec 5/12 258
25.Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 249
26.Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 236
27.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/13 228
28.Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 225
29.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 212
Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 4/4 212
31.Renčín Tomáš 1961 055022 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/10 204
32.Ladýř Karel 1972 045013 2 KVS Hradec Králové 3/3 200
33.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/16 193
Říha Milan 1970 009090 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 193
35.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 5/8 189
Johanides Milan 1975 014008 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/20 189
37.Machek Radek 1980 060029 2 Loko Trutnov 5/8 188
38.Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/6 187
Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 5/8 187
40.Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 2/2 184
41.Kolovrátek Lukáš 1978 035019 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 181
42.Vlček Jan 1990 009048 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 170
43.Rak Tomáš 1989 012029 1 DUKLA Brandýs 2/2 168
44.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 165
45.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 5/22 160
46.Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 158
47.Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 157
48.David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 5/6 156
49.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 2/2 151
Kočí Martin 1991 048081 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 151
51.Táborský Pavel 1972 066004 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 146
Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 146
Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 2/2 146
54.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 2/2 144
Přinda Lukáš 1980 009045 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 144
56.Lacina Richard 1967 059022 2 TJ Semily 5/6 143
57.Najman Martin 1972 014013 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 140
58.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 136
59.Karlovský Jiří 1965 045010 2 KVS Hradec Králové 5/8 135
60.Rejman Zbyšek 1992 045014 2 KVS Hradec Králové 4/4 131
61.Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 5/6 129
62.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 128
63.Pšenička Luděk 1960 017026 2 KK Rakovník 5/10 127
64.Škranc Jiří 1965 077007 2 Kotva Bráník 5/10 126
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 3/3 126
66.Šrůma Radek 1995 045027 3 KVS Hradec Králové 5/5 125
67.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 122
68.Kubát Jiří 1959 036007 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/7 121
69.Kubeš Vladimír 1961 030011 3 VS Tábor 5/11 118
70.Lhota Matyáš 1999 009081 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 117
71.Petřík Matouš 1997 009030 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 114
Pechlát Hynek 1971 042019 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 114
73.Šeba Patrik 1992 014027 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 112
74.Vaněk Jiří 1987 014009 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 110
75.Hron Jiří 1951 017008 3 KK Rakovník 5/8 109
76.Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 2/2 108
Líhař Filip 1970 088008 3 C.K. Rožátov 2/2 108
78.Rozkošný Luboš 1968 063037 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 103
Choutka Jan 1995 045015 3 KVS Hradec Králové 2/2 103
80.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 100
81.Šerý Michal 1971 088003 3 C.K. Rožátov 5/12 98
82.Hrádek Petr 1987 080006 3 TJ Sokol Písek 5/6 97
Zapletal Vojtěch 1998 001112 3 Bohemians Praha 5/6 97
Rašek Michal 1977 012030 1 DUKLA Brandýs 2/2 97
85.Moštěk Ondřej 1982 060042 3 Loko Trutnov 4/4 94
86.Peterka Vít 1969 017025 3 KK Rakovník 5/8 93
87.Habich Karel 1994 030031 3 VS Tábor 4/4 92
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 92
Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 5/6 92
90.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 91
91.Novák Martin 1991 024043 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 90
92.Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 3/3 89
93.Janda Zbyněk 1974 034011 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 88
94.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 2/2 86
95.Sýkora Jaroslav 1961 034024 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 85
Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 4/4 85
97.Keller Miloslav 1962 030009 3 VS Tábor 5/6 84
Kozohorský Vojtěch 1991 065022 3 TJ Permon Roztoky 4/4 84
99.Heger Vojtěch 2000 012019 3 DUKLA Brandýs 5/12 83
Keš Miroslav 1967 026020 3 SK Domeček Soběslav 5/10 83
101.Voral David 2007 057010 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 80
102.Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 5/6 78
103.Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 5/20 77
104.Buriánek Karel 1965 059002 3 TJ Semily 5/10 76
Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 76
106.Boček Zdeněk 1975 023006 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 75
107.Pokorný Ondřej 1985 082016 3 KVS Písek 5/5 74
108.Pechlát Hynek 1995 009040 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 68
Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 68
110.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/16 67
Matěják Petr 1973 048010 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 67
112.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/12 66
Šupolík Pavel 1997 014014 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 66
114.Zima Tomáš 2000 049042 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 64
Hojda Ladislav 1973 066002 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 64
Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 64
Volák Jaroslav 1990 048068 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 64
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 4/4 64
119.Kubát Zdeněk 1991 036024 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 60
120.Morkes Jan 1990 045006 KVS Hradec Králové 2/2 58
121.Morkes Michal 1995 045022 3 KVS Hradec Králové 3/3 57
Horal Martin 1957 046050 3 Delfín Jablonec 5/9 57
Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 4/4 57
124.Cepek Matěj 1998 023035 3 SK VS Č. Budějovice 5/16 56
125.Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 55
126.Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 53
127.Veselý Petr 1976 108045 3 VS Dolní Kounice 1/1 50
128.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/11 49
129.Liskovský Vladimír 1994 023155 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 48
130.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 2/2 47
Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 47
Žížala Josef 1999 009085 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 47
133.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 43
134.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 2/2 42
135.Lerch David 1972 048025 3 TJ Ohře Klášterec 5/7 41
Hauck Marek 1977 045035 3 KVS Hradec Králové 2/2 41
137.Taišl Filip 1976 042020 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 40
Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 2/2 40
139.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/10 37
Křišťan Filip 1992 063021 SK Týniště nad Orlicí 1/1 37
141.Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 35
142.Vítek David 1974 071008 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 4/4 34
Holý Jiří 1957 017007 3 KK Rakovník 5/9 34
144.Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 5/7 33
145.Klimuškin Pavel 1964 077003 3 Kotva Bráník 2/2 31
146.Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 5/10 30
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 4/4 30
148.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 2/2 29
Machuta Zdeněk 1964 014054 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 29
150.Chaloupka Václav 1998 009147 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 28
Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 28
Urban Radek 1972 128038 Vodní sporty Desná 1/1 28
153.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 27
Tatíček Miroslav 1985 057049 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 27
Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/10 27
Miller Jan 1997 062001 3 TJ Turnov 4/4 27
157.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 2/2 25
158.Saiko Tomáš 1986 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 24
159.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 23
Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 23
161.Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 2/2 22
Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 22
Kraus Filip 1997 038017 3 TJ ČSAD Plzeň 2/2 22
164.Zapletal Mikuláš 2000 001113 3 Bohemians Praha 5/6 20
165.Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 19
Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/12 19
167.Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 5/10 18
Peterka Adam 1996 017027 3 KK Rakovník 2/2 18
169.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 17
170.Malý Pavel 1954 116120 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 16
Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 16
172.Janko Jan 1986 064005 SKK Vysoké Mýto 1/1 15
Panenka Petr 1947 097004 Raft klub Trója 1/1 15
Ulwer Jiří 1995 063050 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 15
175.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 14
Zach Richard 1979 035020 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 14
177.Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor 2/2 13
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 1/1 13
Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 2/2 13
Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 2/2 13
181.Musil Jan 1990 046060 Delfín Jablonec 2/2 12
182.Macek Jiří 1971 018002 Kotva Veselí nad Lužnicí 2/2 11
Albrecht Miroslav 1974 060008 Loko Trutnov 2/2 11
Štětka Matěj 1996 023115 SK VS Č. Budějovice 2/2 11
185.Šíp Milan 1988 023106 SK VS Č. Budějovice 2/2 10
Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
Navara Vladimír 1963 039018 TJ Loko Plzeň 2/2 10
188.Doskočil Eduard 1983 053010 TJ Dvůr Králové 2/2 8
Kubát Zdeněk 1962 036008 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 8
Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 1/1 8
191.Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor 5/8 7
Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 3/3 7
Lamich Ladislav 1963 045015 KVS Hradec Králové 1/1 7
194.Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor 2/2 6
195.Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 2/2 5
Škranc Antonín 1996 077008 Kotva Bráník 5/6 5
197.Brychcí Petr 1990 070074 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 1/1 4
198.Terber Richard 1958 030021 VS Tábor 2/2 3
199.Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 4/4 2
Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 2
Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 2
Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 2
Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor 5/6 2
Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 2
205.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 1/1 1
Fišera Miloslav 1958 038001 TJ ČSAD Plzeň 2/2 1
Kašpar Jaroslav 1956 055014 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 1
208.Vala Matěj 1993 030040 VS Tábor 4/4 0
Pospíchalová Simona 1997 047016 2 TJ DNT VS Kadaň 1/1 0
Plašilová Martina 1985 008017 3 SK Žižkov 1/1 0
Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Klement Adam 1996 064034 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 2/2 0
Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 1/1 0
Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 1/1 0
Koubík Ondřej 1999 001056 Bohemians Praha 2/2 0
Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 2/2 0
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 2/2 0
Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 5/7 0
Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 3/3 0
Chudík Vladimír 1989 023021 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 0
Bouzek Ondřej 1991 042036 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Fišerová Tereza 1998 012067 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Prüherová Alžběta 1996 023153 3 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Sedlák Jan 1993 023093 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Šimko Jakub 1998 063054 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 2/2 0
Šimko Ondřej 1997 063053 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Krechler Miroslav 1952 081009 SK Jihlava 1/1 0
Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 3/3 0
Malík Martin 1965 013002 SK NeoMI Praha 2/2 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Schreiber Zbyněk 1963 128030 2 Vodní sporty Desná 1/1 0
Rataj Antonín 1992 014022 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Krofta Jindřich 1990 030048 VS Tábor 4/4 0
Nguyen Phuc Thinh 1998 057051 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Příhoda Tomáš 1970 099016 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Mráček Zdeněk 1968 059024 TJ Semily 2/2 0
Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 2/2 0
Kuneš David 1998 066010 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 98
2.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 81
3.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 63
4.Foltysová Sabina 1996 009182 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 56
5.Pospíchalová Simona 1997 047016 2 TJ DNT VS Kadaň 5/10 41
6.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 5/8 34
7.Košárková Barbora 1996 121056 2 KK Opava 4/4 31
8.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/9 30
Koblencová Anna 1997 014030 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 30
10.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 28
11.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/7 26
12.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 25
13.Krejčová Kristýna 1991 014040 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 24
14.Hilgertová Amálie 1997 009024 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 23
15.Plašilová Martina 1985 008017 3 SK Žižkov 5/7 20
16.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 17
17.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 15
18.Kvapilová Gabriela 1978 035004 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 12
19.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/8 11
20.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
21.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 8
22.Prüherová Alžběta 1996 023153 3 SK VS Č. Budějovice 5/10 7
Fišerová Tereza 1998 012067 3 DUKLA Brandýs 3/3 7
24.Blažková Tereza 2000 009072 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
25.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 5
Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 1/1 5
27.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 2
Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 2
29.Jandová Barbora 2000 052023 TJ Loko Žatec 4/4 1
Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 2/2 1
Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 1
Šebelová Tereza 1994 047023 TJ DNT VS Kadaň 2/2 1
Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2/2 1
34.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 2/2 0
Šimková Iva 1999 023096 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Klikarová Veronika 1999 060049 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 139
2.Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
5/9 133
3.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5/6 121
4.Zárubová Michaela
Wendl Miloslav
1986
1978
053008
066011
2 TJ Dvůr Králové
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/8 113
5.Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
4/4 102
6.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/5 96
7.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
5/11 77
8.Hron Jiří
Nedvídek František
1951
1944
017008
053011
2 KK Rakovník
TJ Dvůr Králové
5/14 76
Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
2 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
5/7 76
10.Rak Tomáš
Gebas Vítězslav
1989
1984
012029
009032
2 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 70
11.Rohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
009068
009056
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 68
12.Vlčnovský Vilém
Weber Oldřich
1994
1987
023149
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
3/3 67
13.Macášek Tomáš
Medřický Ludvík
1992
1992
012035
009043
1 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 66
14.Pospíšil Jaroslav
Malý Vojtěch
1973
1986
009099
009098
1 USK Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 60
15.Horal Martin
Slavík František
1957
1957
046050
008029
2 Delfín Jablonec
SK Žižkov
5/7 59
16.Christov Ivan
Foukal Pavel
1988
1987
043043
012044
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
DUKLA Brandýs
2/2 56
17.Cuc Michal
Pořádek Milan
1977
1986
007007
023087
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
3/3 55
18.Rousek Tomáš
Mrázek Jan
1997
1998
121032
121030
2 KK Opava
KK Opava
4/4 54
19.Strnad Jaroslav
Raška Jan
1993
1995
009083
009026
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 53
Šrámek Michal
Šedivý Jakub
1982
1994
043008
043029
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 53
21.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
2 Kotva Bráník
SK Žižkov
2/2 52
Vorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
057044
057047
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 52
23.Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 50
24.Machuta Zdeněk
Kučera Tomáš
1964
1970
014054
097021
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Raft klub Trója
2/2 48
25.Šrůma Radek
Choutka Jan
1995
1995
045027
045015
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 46
26.Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
009014
009178
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 42
27.Filipi Robert
Prüher Jakub
1964
1968
043009
023088
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK VS Č. Budějovice
2/2 40
28.Příhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
009082
009085
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 36
29.Šedivý Václav
Filipi Robert
1966
1964
043022
043009
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 35
30.Habich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
030002
030009
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 32
Kolovrátek Lukáš
Kvapil Martin
1978
1976
035019
035009
2 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
2/2 32
32.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 31
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
2 KK Rakovník
KK Rakovník
5/5 31
34.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 30
35.Veselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
036020
036026
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/7 28
Měchura Jiří
Jeremiaš Jan
1954
1985
061019
061008
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 28
37.Šrámek Jiří
Šedivý Václav
1966
1966
036026
043022
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3/3 27
Kubů Jiří
Kubů Petr
1981
1976
064011
119011
3 SKK Vysoké Mýto
UP Olomouc
2/2 27
39.Polívka Karel
Polívka Radek
1945
1980
055021
055020
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 26
40.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 25
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
5/6 25
42.Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
076013
076003
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
3/3 24
Vala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
030006
030009
VS Tábor
VS Tábor
2/2 24
44.Pešta Jan
Boček Zdeněk
1981
1975
078014
023006
3 Lužnice Tábor
SK VS Č. Budějovice
2/2 22
45.Krejčí Antonín
Krejčí Hynek
1955
1978
014039
065026
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Permon Roztoky
5/6 21
Šilhavecký František
Renčín Tomáš
1957
1961
055026
055022
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 21
47.Prell Pavel
Johanides Milan
1976
1975
014017
014008
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3/3 20
Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
011020
011009
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 20
Renčín Tomáš
Rejhová Martina
1961
1976
055022
055025
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 20
Říha Milan
Říhová Magda
1970
1970
009090
009097
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 20
51.Veselý Petr
Rašner Karel
1976
1976
108045
185011
3 VS Dolní Kounice
KK Postřelmov
2/2 19
52.Kuna Alois
Paraniak Jan
1960
1951
023059
023076
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/7 18
Pospíchal Radek
Cepek Marek
1994
1994
023039
009005
1 SK VS Č. Budějovice
USK Praha
2/2 18
Kubričan Lukáš
Mašek Jan
1984
1978
012028
009033
DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 18
Tunková Marcela
Benhák Jiří
1964
1956
046024
046031
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 18
56.Štercl Pavel
Štercl Petr
1966
1966
012003
012004
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 16
57.Borská Alena
Kuna Alois
1976
1960
001067
023059
3 Bohemians Praha
SK VS Č. Budějovice
5/8 15
Ježek Stanislav
Mašková Alena
1976
1976
009035
009025
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 15
Dušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
1957
1956
055007
055014
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 15
60.Kluganost Vít
Pecháček Michal
1977
1976
016007
016008
3 KV125-PRAHA-Vršovice
KV125-PRAHA-Vršovice
4/4 14
Habich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
030003
030031
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 14
Přinda Lukáš
Nedvědová Anna
1980
1980
009045
009049
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 14
63.Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
008018
008019
3 SK Žižkov
SK Žižkov
2/2 12
64.Janko Jan
Šilar Jakub
1986
1987
064005
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 11
Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 11
66.Brebta Vladimír
Winter Eduard
1972
1956
046002
046026
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 10
Vrbová Alexandra
Wendl Denis
2000
2000
066009
066016
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 10
Kučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
035006
035012
TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
3/3 10
69.Balarin Lukáš
Klaban Martin
1998
1997
121055
121109
3 KK Opava
KK Opava
4/4 9
Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/6 9
Kolovrátek Lukáš
Zach Richard
1978
1979
035019
035020
2 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
2/2 9
Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
007041
023006
2 Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 9
Pavlík Jiří
Říha Jan
1964
1996
061021
061024
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 9
74.Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 8
Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 8
76.Habich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
030002
030011
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 7
Franek Jakub
Kaminský Jan
1995
1999
132051
009017
2 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 7
Hák Jiří
Roleček Luděk
1952
1951
060002
064017
3 Loko Trutnov
SKK Vysoké Mýto
2/2 7
Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
5/6 7
Bárta Jan
Matula Roman
2000
1996
009184
049062
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 7
Tůma Martin
Matěják Petr
1972
1973
034026
048010
TJ SK Hubertus KV
TJ Ohře Klášterec
2/2 7
Veselý Josef
Horal Martin
1950
1957
036020
046050
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Delfín Jablonec
1/1 7
83.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 6
Wendl Denis
Rusín David
2000
1994
066016
066009
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 6
Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
030019
030009
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 6
Říhová Eva
Dušková Kateřina
2000
1998
009078
009070
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
87.Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 5
Musil Pavel
Benhák Jiří
1964
1956
046015
046031
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 5
Liskovský Vladimír
Pokorný Ondřej
1994
1985
023155
082016
SK VS Č. Budějovice
KVS Písek
2/2 5
Sýkora Jaroslav
Červenka Jaroslav
1961
1964
034024
034003
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 5
91.Musil Pavel
Musil Jan
1964
1990
046015
046060
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 4
Prokš Zdeněk
Prokš Zdeněk
1954
1954
008006
008006
SK Žižkov
SK Žižkov
1/1 4
Jacoš Pavel
Kubát Jiří
1988
1988
035023
035024
TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
2/2 4
Jáša Radek
Jáša Filip
1967
1997
023025
023154
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 4
95.Saiko Tomáš
Janů Petr
1986
1987
024040
024037
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov
2/2 3
Martin Václav
Hochheim Kristýna
1971
1991
001027
001033
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 3
97.Macek Jiří
Popovič Pavel
1971
1971
018002
030015
Kotva Veselí nad Lužnicí
VS Tábor
2/2 2
Ivanová Tatiana
Marek Aleš
1986
1978
060032
060030
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 2
Jezvina Václav
Albrecht Miroslav
1973
1974
060028
060008
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 2
Škranc Antonín
Štercl Vít
1996
1999
077008
012056
Kotva Bráník
DUKLA Brandýs
4/4 2
Halík Ondřej
Kuneš David
1999
1998
066028
066010
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 2
Lhota Radim
Brychcí Petr
1982
1990
070085
070074
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2/2 2
Junek Matyáš
Klement Adam
1997
1996
064001
064034
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 2
Panenka Petr
Krechler Miroslav
1947
1952
097004
081009
Raft klub Trója
SK Jihlava
1/1 2
Lepík Filip
Smetánka Radek
1976
1976
034017
034022
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 2
106.Vyhnálek Jan
Klement Adam
1996
1996
064037
064034
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 1
Chudík Vladimír
Šíp Milan
1989
1988
023021
023106
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 1
Šrámek Jaroslav
Mulač Oldřich
1957
1961
043068
034020
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ SK Hubertus KV
4/4 1
Čáň Libor
Kaminský Jan
1999
1999
132008
009017
3 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 1
Kudějová Kristýna
Johanides Milan
1988
1975
014053
014008
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 1
Rejhová Martina
Polívka Radek
1976
1980
055025
055020
Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 1
112.Vala Matěj
Habich Karel
1993
1994
030040
030031
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Pospíšil Adrian
Zieris Matyáš
1995
1995
060019
001103
Loko Trutnov
Bohemians Praha
2/2 0
Kleveta Jakub
Linek Ondřej
1997
1998
119112
119057
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Pomajbíková Kristýna
Součková Karolína
1999
1999
119078
119096
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Zvolánek Jan
Pechlát Hynek
1995
1995
023040
009040
2 SK VS Č. Budějovice
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Mužík Tomáš
Bouzek Filip
1993
1992
042043
042024
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
1/1 0
Habich Bohumil
Ben Ali Alena
1961
1969
030002
030030
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Kuna Jan
Pospíšilová Jitka
1990
1989
023061
030019
SK VS Č. Budějovice
VS Tábor
1/1 0
Kraus Filip
Koudelka Václav
1997
1997
038017
017043
TJ ČSAD Plzeň
KK Rakovník
1/1 0
Schneiderová Lucie
Sůsová Kristýna
1988
1984
024024
024029
SK Vltava Č. Krumlov
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Klíma Jan
Paloudová Karolína
1998
2000
024006
024034
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Klíma Jan
Paloudová Anežka
1998
1999
024006
024017
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 0
Kaminská Barbora
Huňková Nikola
1998
1998
132044
132054
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Škorňa Adam
Křenek Jakub
2000
1999
132009
132058
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Kuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
023151
023035
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 0
Venc Alexandr
Koubík Ondřej
1999
1999
012053
001056
DUKLA Brandýs
Bohemians Praha
2/2 0
Brázdová Johana
Koblencová Anna
1997
1997
014050
014030
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Klíma Jan
Klíma Vojtěch
1998
2002
024006
024033
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Mráček Šimon
Mráček Zdeněk
1999
1968
059026
059024
TJ Semily
TJ Semily
3/3 0
Marek Kamil
Dvořák Vít
1972
1971
099014
099012
USK Praha - Happy Life
USK Praha - Happy Life
2/2 0
Ulwer Jiří
Folkman Jan
1995
1995
063050
063060
SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
2/2 0
Hřebíček Jakub
Fiala Jakub
1999
1998
011012
011015
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Lhota David
Kořínek Luděk
1971
1965
099001
099013
USK Praha - Happy Life
USK Praha - Happy Life
2/2 0
Šprdlík Vít
Šprdlíková Kateřina
1967
2001
042002
042011
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Mráček Zdeněk
Rychterová Zdeňka
1968
1968
059024
053009
TJ Semily
TJ Dvůr Králové
1/1 0
Lhota Kryštof
Příhoda Lukáš
2002
2001
009106
009084
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0
Pavlík Pavel
Bohatý Karel
1998
2001
061014
012053
SK Třebechovice
DUKLA Brandýs
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 5/8 824
2.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 732
3.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 702
4.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 692
5.Tůma Martin 1972 034026 2+ TJ SK Hubertus KV 5/7 669
6.Myšák Albert 1994 043016 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 658
7.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 5/5 649
8.Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 634
9.Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 5/14 617
10.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/9 610
11.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 603
12.Chmátal Petr 1990 009165 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 599
13.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 596
14.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/5 592
15.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 563
16.Raab David 1969 070004 2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 5/6 555
17.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 538
18.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 537
19.Suchý Ondřej 1979 012049 2+ DUKLA Brandýs 5/6 535
20.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 5/10 534
21.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 529
22.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 521
23.Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 503
24.Raška Jan 1995 009026 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 501
25.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 4/4 473
26.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 472
27.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 5/9 470
28.Šedivý Václav 1966 043022 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 456
29.Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 449
30.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 447
31.Pechlát Hynek 1995 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 436
32.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/5 425
33.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/8 411
34.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/6 407
35.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 406
36.Brychcí Petr 1990 070074 2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 5/6 404
37.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 5/10 397
38.Šrámek Ondřej 1994 042014 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 392
39.Říha Zdeněk 1987 061023 2 SK Třebechovice 5/8 386
40.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 365
41.Hron Jiří 1951 017008 2 KK Rakovník 5/14 364
42.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 5/6 363
43.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 5/5 362
44.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/13 360
45.Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 356
46.Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 349
47.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/11 343
48.Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 340
Strnad Jaroslav 1993 009083 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 340
50.Lacina Pavel 1970 088001 2 C.K. Rožátov 5/5 335
51.Maikranz Alexandr 1997 012042 2 DUKLA Brandýs 4/4 333
52.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 332
53.Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 327
Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 2/2 327
55.Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 5/6 325
56.Kozohorský Vojtěch 1991 065022 2 TJ Permon Roztoky 5/6 314
57.Voral David 2007 057010 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 307
58.Stanovský Miroslav 1970 842039 2 TJ KVS Sušice 2/2 305
Maceček Dušan 1962 034019 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 305
60.Dvořák Tomáš 1968 061005 2 SK Třebechovice 4/4 304
61.Musil Jan 1990 046060 2 Delfín Jablonec 5/6 300
62.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/10 297
63.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 2/2 296
64.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 293
65.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 292
66.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 289
67.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 283
68.Weisl Jakub 1995 009107 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 282
69.Brázda Vendelín 1996 014036 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 281
70.Sajdl František 1970 052018 2 TJ Loko Žatec 5/7 276
Abraham Tomáš 1969 010003 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 276
72.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/14 274
73.Blahník Vojtěch 1981 035002 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 271
74.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 5/12 270
75.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 267
76.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/17 264
77.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 261
78.Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 5/8 260
79.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/15 253
80.Pohanka Jiří 1969 036018 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/11 249
81.Zieris Matyáš 1995 001103 2 Bohemians Praha 4/4 246
82.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/4 243
83.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 242
84.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 5/8 235
85.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/12 232
86.Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 228
87.Sýkora Michal 1989 034041 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 225
88.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 222
89.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 4/4 218
90.Fiala Jan 1996 023142 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 216
Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 5/16 216
Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 216
93.Radil Jakub 1998 009055 2 USK Praha 5/12 214
Milyán David 1974 052013 2 TJ Loko Žatec 5/14 214
95.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/9 212
96.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 5/14 210
97.Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 4/4 207
Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 5/12 207
99.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 3/3 204
100.Vomáčka Jakub 1993 060044 2 Loko Trutnov 5/6 201
Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 201
102.Cepek Marek 1994 009005 2 USK Praha 2/2 200
Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 2/2 200
104.Křišťan Martin 1964 063020 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 197
105.Kubričan Pavel 1961 010015 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 196
106.Měchura Jiří 1987 061020 3 SK Třebechovice 2/2 193
107.Lásko Jan 1977 053002 3 TJ Dvůr Králové 4/4 190
108.Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 5/5 189
Kovárník Lukáš 1977 014002 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 189
110.Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 5/9 188
111.Říha Jan 1996 061024 3 SK Třebechovice 5/11 187
112.Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 5/7 186
113.Červenka Ondřej 1996 034043 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 185
Štěpán Bronislav 1996 010028 3 SK VS Karbo Benátky 5/8 185
115.Kubát Jiří 1984 077002 3 Kotva Bráník 2/2 184
116.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 183
Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 183
118.Dvořák Vít 1971 099012 3 USK Praha - Happy Life 5/9 181
119.Novák Václav 1979 061032 3 SK Třebechovice 5/5 180
120.Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 5/17 179
121.Radil Jiří 1968 092009 3 KVS Praha 4 5/14 176
122.Pechman Vojtěch 1997 049049 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 175
123.Klaban Martin 1997 121109 3 KK Opava 4/4 174
Panzer Aleš 1974 039023 3 TJ Loko Plzeň 4/4 174
125.Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 5/16 168
Stránský Dominik 1999 010026 3 SK VS Karbo Benátky 5/20 168
127.Chládek Pavel 1987 049022 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 167
128.Renčín Tomáš 1961 055022 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 166
129.Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 5/6 165
Jáša Filip 1997 023154 3 SK VS Č. Budějovice 5/10 165
Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 2/2 165
132.Kašpar Albert 1998 012033 3 DUKLA Brandýs 4/4 163
Křišťan Filip 1992 063021 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 163
134.Báča Jakub 1994 011019 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 161
135.Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 5/10 158
Nguyen Phuc Thinh 1998 057051 3 TJ Syntesia Pardubice 5/16 158
Matějka Jakub 1973 009111 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 158
138.Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/13 157
139.Kyzlík Milan 1999 049018 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 156
140.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 5/7 155
141.Christov Ivan 1988 043043 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 153
142.Šanda Petr 1973 019009 3 BS Vlašim 5/6 152
Machuta Zdeněk 1964 014054 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 152
Kubát Jiří 1988 035024 3 TJ Slavia K. Vary 5/6 152
Jeremiaš Jan 1985 061008 3 SK Třebechovice 2/2 152
146.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/8 149
147.Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 147
148.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 145
Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 2/2 145
150.Boch Pavel 1951 059006 3 TJ Semily 5/6 143
151.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 5/6 141
Hradilek Vavřinec 1987 009042 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 141
153.Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 5/12 139
154.Balarin Lukáš 1998 121055 3 KK Opava 4/4 138
Schmidt Martin 1976 053017 3 TJ Dvůr Králové 4/4 138
156.Lhota Matyáš 1999 009081 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 136
157.Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 134
158.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 133
159.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 131
160.Kozderka Pavel 1985 062017 3 TJ Turnov 4/4 129
161.Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 4/4 128
162.Peterka Jáchym 1998 017028 3 KK Rakovník 5/10 126
163.Řejha Jiří 1981 014048 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 124
Šindelář Pavel 1970 039055 3 TJ Loko Plzeň 2/2 124
165.Sofron Daniel 1995 038003 3 TJ ČSAD Plzeň 5/10 123
166.Pártl Mirek 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 121
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/10 121
168.Švehla Zdeněk 1976 024023 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 120
Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 2/2 120
170.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 5/10 119
Šťastný Jan 1970 057047 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 119
172.Příhoda Tomáš 1970 099016 3 USK Praha - Happy Life 5/14 118
Kubát Jan 1982 036010 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 118
Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 2/2 118
Jacoš Pavel 1988 035023 3 TJ Slavia K. Vary 5/6 118
176.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/6 117
177.Jáša Radek 1967 023025 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 115
178.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/12 114
179.Heger Mikuláš 1990 017036 3 KK Rakovník 4/4 113
180.Jícha Martin 1994 007009 3 Technika Praha 5/6 112
Janovský Miroslav 1961 042005 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 112
Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 2/2 112
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 112
Abraham Jiří 1977 010001 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 112
185.Novák Kryštof 2006 027011 3 Otava Strakonice 3/3 110
186.Jilma Martin 1989 078017 3 Lužnice Tábor 4/4 109
Bízek Zdeněk 1971 011022 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 109
188.Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 5/12 108
Kubát Zdeněk 1991 036024 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 108
Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 108
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 108
192.Koudelka Václav 1997 017043 3 KK Rakovník 5/14 107
193.Pohanka Vít 2000 036019 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/13 106
Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 106
195.Stanovský Samuel 1998 842018 3 TJ KVS Sušice 2/2 105
196.Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Permon Roztoky 5/10 104
197.Kluganost Vít 1977 016007 3 KV125-PRAHA-Vršovice 4/4 102
Zummer Dušan 1970 062015 3 TJ Turnov 2/2 102
199.Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 4/4 101
200.Klement Adam 1996 064034 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 100
Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor 2/2 100
202.Winter Tomáš 1979 046034 3 Delfín Jablonec 5/6 99
203.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 97
Štěpánek Ondřej 1979 012017 DUKLA Brandýs 1/1 97
205.Vlasák Jan 1986 061026 3 SK Třebechovice 2/2 96
206.Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 95
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/6 95
Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 95
Štětka Matěj 1996 023115 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 95
210.Špalek Vojtěch 1996 010100 3 SK VS Karbo Benátky 5/14 94
211.Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 5/6 92
Míka Patrik 1975 042028 3 TJ KVS Sušice 2/2 92
213.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 5/8 90
Horyna Lukáš 1980 060011 3 Loko Trutnov 2/2 90
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/13 90
216.Martin Václav 1971 001027 3 Bohemians Praha 2/2 86
217.Vrublovský Jan 1999 119122 3 UP Olomouc 5/6 83
218.Sedlmaier Aleš 1980 049031 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 79
219.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/8 78
220.Sahula Vojtěch 1997 010101 3 SK VS Karbo Benátky 5/18 77
Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 3/3 77
222.Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 2/2 76
223.Stefan Tomáš 1995 001129 3 Bohemians Praha 2/2 75
Heřmánek Antonín 1973 008014 3 SK Žižkov 3/3 75
225.Jelínek Filip 1996 001016 3 Bohemians Praha 2/2 74
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 74
Jarolímek Otta 1991 062019 3 TJ Turnov 4/4 74
228.Špalek Matěj 2000 010099 3 SK VS Karbo Benátky 5/12 73
Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 5/6 73
Ulwer Jiří 1995 063050 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 73
231.Johanides Milan 1975 014008 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 72
232.Venc Alexandr 1999 012053 3 DUKLA Brandýs 5/10 71
Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 71
234.Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 69
235.Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 68
Petříček Jakub 2000 052009 3 TJ Loko Žatec 5/14 68
Sýkora Tomáš 1992 034030 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 68
Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 68
Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
240.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 67
241.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 5/14 66
242.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/9 65
243.Winter Jan 1982 046040 3 Delfín Jablonec 4/4 64
244.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 5/6 63
245.Halík Ondřej 1999 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 62
Jaroš Jakub 1986 017003 3 KK Rakovník 2/2 62
247.Žatecký Jiří 1969 082008 3 KVS Písek 5/14 59
Žítek Michal 1996 034032 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 59
Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 2/2 59
250.Zapletal Matěj 1973 001066 3 Bohemians Praha 2/2 56
251.Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 54
252.Polívka Jan 1986 033005 3 VS Blovice 2/2 53
253.Folkman Jan 1995 063060 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 52
254.Šimko Jakub 1998 063054 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 51
Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 2/2 51
256.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 50
Lhota Radim 1982 070085 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 50
Kyncl Michal 1995 010051 SK VS Karbo Benátky 1/1 50
259.Felix Petr 1982 014041 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 49
260.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 48
Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 5/6 48
Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 1/1 48
Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 4/4 48
264.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 47
Lhota Štěpán 1990 070088 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 47
266.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 4/4 46
267.Prchlík Michal 1981 078006 3 Lužnice Tábor 2/2 44
Junek Matyáš 1997 064001 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 44
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 44
270.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 43
271.Havlena Jan 1997 011014 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 42
272.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 40
Beran Václav 2000 009058 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 40
274.Lebeda Lukáš 1987 019007 BS Vlašim 2/2 39
Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 39
276.Bárta Jan 2000 009184 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 37
277.Jaroš Jan 1989 017005 3 KK Rakovník 2/2 36
278.Zeman Vojtěch 2000 009102 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 35
279.Cepek Matěj 1998 023035 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 32
280.Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 5/6 29
Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 2/2 29
282.Janů Petr 1987 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 28
283.Kulíšek Tomáš 1996 001019 3 Bohemians Praha 2/2 27
Švihel Luboš 1960 124007 3 SK Přerov 2/2 27
285.Linek Ondřej 1998 119057 3 UP Olomouc 5/6 26
Lněnička František 1964 035008 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 26
287.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 2/2 25
Kleveta Jakub 1997 119112 3 UP Olomouc 2/2 25
Kovařík Richard 1959 027012 3 Otava Strakonice 5/6 25
Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1/1 25
Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 5/6 25
292.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 2/2 24
293.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 22
294.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 21
Maňas Miroslav 1955 034044 3 TJ SK Hubertus KV 5/12 21
Lhota David 1971 099001 3 USK Praha - Happy Life 5/12 21
Zápotočný Václav 1965 035017 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 21
298.Košina Jan 1984 060024 3 Loko Trutnov 2/2 20
Letko Radek 1978 008037 SK Žižkov 3/3 20
Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 20
Kuneš David 1998 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 20
Princ Rudolf 1970 027006 3 Otava Strakonice 2/2 20
303.Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 5/16 19
Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov 1/1 19
Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 19
306.Svoboda Dobromil 1963 043055 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2/2 18
307.Musil Pavel 1964 046015 Delfín Jablonec 5/6 17
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 5/6 17
309.Macášek Josef 1961 076001 TJ Jiskra Bechyně 2/2 16
310.Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 5/14 14
Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 14
Šimko Ondřej 1997 063053 SK Týniště nad Orlicí 4/4 14
Binder Martin 1997 049014 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 14
314.Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 13
Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 1/1 13
316.Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 12
317.Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2/2 11
Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 5/6 11
Kubíček Tomáš 1996 119119 3 UP Olomouc 2/2 11
Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 5/5 11
Stejskal Ondřej 1975 011001 KK Brandýs nad Labem 2/2 11
322.Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 10
Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2/2 10
324.Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 5/14 9
Svoboda Jan 1946 034046 TJ SK Hubertus KV 4/4 9
326.Dvořáček Vladimír 1975 053005 TJ Dvůr Králové 2/2 8
327.Nosek Tomáš 1972 099019 USK Praha - Happy Life 4/4 7
328.Beneš Petr 1965 060012 Loko Trutnov 2/2 6
329.Suchý Ondřej 1997 043023 TJ Česká Lípa 2/2 4
330.Červenka Jan 1992 034042 TJ SK Hubertus KV 4/4 2
331.Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 3/3 1
Mužík Tomáš 1993 042043 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 1
Řezníček Jan 1994 026021 SK Domeček Soběslav 1/1 1
334.Žák Vojtěch 1996 026031 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 5/6 0
Muz Jakub 1990 007018 Technika Praha 2/2 0
Růžička Šimon 1992 026022 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Augustin Tomáš 2000 030041 VS Tábor 5/5 0
Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 5/20 0
Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 5/12 0
Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 5/15 0
Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 0
Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 5/14 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Kalina Vojtěch 2001 019026 BS Vlašim 5/16 0
Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šejvl Jaroslav 1999 009084 USK Praha 3/3 0
Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Balint Michal 1978 060048 Loko Trutnov 2/2 0
Janda Matyáš 1996 060041 Loko Trutnov 2/2 0
Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 5/10 0
Kacafírek Jan 1999 009080 USK Praha 2/2 0
Janoušek Tomáš 2000 001059 Bohemians Praha 5/6 0
Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 0
Dvořák Vít 2003 009110 USK Praha 5/7 0
Motyčka Marek 1998 133036 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 0
Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 0
Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 0
Lána Matěj 2000 027005 Otava Strakonice 4/4 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 0
Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Leitner Zdeněk 1998 034045 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Oborník Jakub 1997 042010 TJ KVS Sušice 2/2 0
Marek Kamil 1972 099014 USK Praha - Happy Life 4/4 0
Vadlejch David 1991 042037 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Beneš Jindřich 1985 042001 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 4/4 0
Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 4/4 0
Formánek Lukáš 1997 023016 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Bednář Jan 2000 061011 SK Třebechovice 4/4 0
Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 4/4 0
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4/4 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 4/4 0
Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 4/4 0
Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 5/5 0
Srbek Jiří 1977 008040 SK Žižkov 1/1 0
Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Hybeš Zdeněk 1966 034006 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 4/4 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Houf Kristian 1949 034004 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 4/4 0
Maroul Ladislav 1968 012041 DUKLA Brandýs 2/2 0
Voves Ladislav 1985 014003 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 4/4 0
Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Sýkora Pavel 1950 103061 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Žížala Josef 1969 099020 USK Praha - Happy Life 3/3 0
Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 2/2 0
Staša Jeroným 2001 061028 SK Třebechovice 2/2 0
Weisl Pavel 1970 099018 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Fiala Jakub 1998 011015 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 2/2 0
Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kořínek Luděk 1965 099013 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Hřebíček Jakub 1999 011012 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 2/2 0
Bednář Lukáš 2002 061007 SK Třebechovice 2/2 0
Gonda Daniel 1999 043001 TJ Česká Lípa 2/2 0
Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 2/2 0
Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 2/2 0
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Junek Jan 2002 064006 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Milyán Viktor 2003 052006 TJ Loko Žatec 2/2 0
Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 2/2 0
Mráček Šimon 1999 059026 TJ Semily 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2/2 0
Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 494
2.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 5/6 393
3.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/20 353
4.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 5/16 347
5.Štěpánková Vanda 1978 012013 2+ DUKLA Brandýs 5/5 334
6.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 333
7.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 310
8.Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 282
Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 282
10.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 5/12 281
11.Sadilová Marcela 1967 012021 2 DUKLA Brandýs 3/3 273
12.Zárubová Michaela 1986 053008 2+ TJ Dvůr Králové 5/6 244
13.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 241
14.Nováčková Michala 1984 010012 2 SK VS Karbo Benátky 5/6 239
15.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/14 207
16.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 201
17.Veselá Linda 1980 007035 2+ Technika Praha 4/4 200
18.Vanyšová Andrea 1987 052081 2 TJ Loko Žatec 5/12 185
19.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 177
20.Šedivá Kateřina 1989 043021 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 173
Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 173
22.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 165
Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 165
24.Svobodová Jana 1993 043010 2 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 4/4 163
25.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 160
26.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 157
27.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 5/6 154
28.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 152
29.Matulková Jana 1996 012064 2 DUKLA Brandýs 5/8 147
30.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/7 139
31.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 135
32.Forejtová Andrea 1988 024007 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 131
33.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 130
Mulačová Marta 1986 097012 2 Raft klub Trója 5/5 130
35.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 120
36.Andrlová Hana 1989 033016 3 VS Blovice 3/3 114
37.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 97
38.Tunková Kristýna 1988 046043 2+ Delfín Jablonec 3/3 95
39.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 92
Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 5/7 92
41.Dušková Kateřina 1998 009070 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 91
42.Říhová Magda 1970 009097 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 86
Kudějová Kristýna 1988 014053 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 86
44.Brázdová Johana 1997 014050 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 85
45.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 5/6 84
46.Plavjaniková Petra 1975 010034 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 82
47.Buriánková Anežka 1994 059011 3 TJ Semily 5/10 78
48.Kašparová Anna 1985 055012 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 77
49.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/14 76
50.Paloudová Anežka 1999 024017 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 75
51.Fleisigová Alžběta 1990 065021 3 TJ Permon Roztoky 2/2 70
52.Dušková Michala 2000 009105 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 67
53.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 65
Šebelová Tereza 1994 047023 2 TJ DNT VS Kadaň 5/8 65
Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 65
56.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/16 64
57.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 4/4 63
58.Hajduchová Adéla 1996 082003 3 KVS Písek 5/16 60
Mašková Alena 1976 009025 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 60
Řeháková Dana 1970 059045 3 TJ Semily 5/8 60
61.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 59
62.Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 56
63.Pavelková Irena 1974 009059 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 55
64.Prüherová Alžběta 1996 023153 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 52
65.Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 5/6 46
66.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 2/2 45
Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 4/4 45
Dvořáková Jitka 1994 023015 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 45
69.Lepíková Markéta 1979 034007 3 TJ SK Hubertus KV 5/10 42
Šimková Hana 1980 010037 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 42
71.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 4/4 40
72.Stanovská Soňa 2000 842035 3 TJ KVS Sušice 2/2 39
73.Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 4/4 37
74.Košárková Barbora 1996 121056 3 KK Opava 2/2 36
75.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 35
76.Ben Ali Alena 1969 030030 3 VS Tábor 5/10 34
Zemanová Jana 1969 009004 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 34
78.Jasanská Jitka 1981 064009 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 33
79.Lejsalová Blanka 1979 009180 USK Praha 1/1 32
80.Holická Adéla 1999 012052 3 DUKLA Brandýs 5/10 31
81.Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/7 30
82.Šteffanová Lenka 1980 078011 3 Lužnice Tábor 2/2 28
83.Šimková Iva 1999 023096 3 SK VS Č. Budějovice 5/12 27
84.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 25
Kubíčková Lucie 1982 071006 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 4/4 25
Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 25
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 25
Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 2/2 25
89.Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 5/12 23
Beranová Eliška 1970 092007 3 KVS Praha 4 5/8 23
Veselá Jitka 1991 036022 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 23
92.Černá Klára 1987 049040 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 21
93.Mašková Kateřina 1995 034031 3 TJ SK Hubertus KV 5/7 20
94.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 19
95.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/6 18
Bašková Petra 1981 010040 3 SK VS Karbo Benátky 4/4 18
97.Petriláková Ludmila 1998 034034 3 TJ SK Hubertus KV 5/12 17
Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 17
99.Galiszová Kateřina 1986 035038 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 16
100.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 3 UP Olomouc 5/6 15
Trefná Hana 1975 001045 3 Bohemians Praha 2/2 15
102.Okáčová Lucie 2000 009093 3 USK Praha 5/12 14
Fusková Dana 1988 132029 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 14
104.Lásko Eva 1984 053006 3 TJ Dvůr Králové 4/4 13
105.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/14 12
Haucková Ilona 1978 045036 3 KVS Hradec Králové 2/2 12
107.Zumrová Lucie 1977 059009 TJ Semily 2/2 11
Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 11
109.Jandová Barbora 2000 052023 TJ Loko Žatec 5/16 10
110.Rusín David 1994 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 9
Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 9
Hochheim Kristýna 1991 001033 Bohemians Praha 2/2 9
113.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 7
114.Hegerová Hana 1974 045004 KVS Hradec Králové 2/2 5
115.Musilová Magdaléna 1996 046016 Delfín Jablonec 5/5 4
116.Benháková Anna 1993 046064 Delfín Jablonec 2/2 2
117.Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 5/5 1
Malá Kateřina 2000 027022 Otava Strakonice 5/5 1
119.Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Plašilová Martina 1985 008017 SK Žižkov 4/4 0
Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 5/16 0
Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 0
Šimková Táňa 2001 023161 SK VS Č. Budějovice 5/10 0
Pražáková Nela 2003 030042 VS Tábor 5/14 0
Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 4/4 0
Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/16 0
Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 0
Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 4/4 0
Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 0
Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 5/13 0
Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 4/4 0
Žatecká Soňa 1976 082021 KVS Písek 5/6 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 0
Pechmanová Marie 2001 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 0
Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 5/8 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 1/1 0
Klikarová Veronika 1999 060049 Loko Trutnov 4/4 0
Řeháková Marie 2000 116074 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Lacinová Karolína 1999 059023 TJ Semily 4/4 0
Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 5/6 0
Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 2/2 0
Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Švihelová Vanda 1995 119044 UP Olomouc 2/2 0
Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Venigerová Hana 2001 064043 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Rychterová Petra 1993 053029 TJ Dvůr Králové 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3