vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2012

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Krejčí Karel 1972 023053 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 646
2.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 551
3.Kučera Tomáš 1970 097021 1 Raft klub Trója 5/16 542
4.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 5/6 513
5.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 5/14 478
6.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 476
7.Miller Jan 1968 062010 2+ TJ Turnov 5/11 474
8.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 5/8 473
9.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 470
10.Cepek Marek 1994 009005 1 USK Praha 4/4 442
11.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 398
12.Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/9 396
13.Matula Roman 1996 049062 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 389
14.Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 374
15.Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 5/5 368
Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 3/3 368
17.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 362
18.Šeba Patrik 1992 014027 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 357
19.Pokorný Ondřej 1985 082016 2 KVS Písek 5/13 355
Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 5/5 355
21.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 339
22.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 4/4 322
23.Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 286
24.Foukal Pavel 1987 012044 1 DUKLA Brandýs 2/2 282
25.Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 273
26.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 5/5 271
27.Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 264
28.Lacina Richard 1967 059022 2 TJ Semily 5/8 253
29.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 5/6 252
30.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 3/3 244
31.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 241
Buchnar Vladimír 1976 008005 2 SK Žižkov 3/3 241
Hojda Jakub 1993 066001 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 241
34.Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 5/5 240
35.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 235
36.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/6 230
Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 230
38.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 3/3 229
39.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/16 224
40.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 4/4 223
41.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 218
42.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 217
43.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 5/5 216
44.Indruch Tomáš 1976 045001 MT KVS Hradec Králové 2/2 214
45.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 212
46.Hrádek Petr 1987 080006 2 TJ Sokol Písek 5/8 207
47.Karlovský Ondřej 1991 012022 2 DUKLA Brandýs 2/2 206
48.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 200
49.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 2/2 190
Přinda Lukáš 1980 009045 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 190
51.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 189
52.Johanides Milan 1975 014008 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 182
53.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 180
54.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/10 179
55.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 5/10 178
56.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 175
57.Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 2/2 166
58.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 162
59.Habich Karel 1994 030031 2 VS Tábor 5/9 161
Táborský Pavel 1972 066004 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 161
61.Moštěk Ondřej 1982 060042 2 Loko Trutnov 2/2 160
Choutka Jan 1995 045015 2 KVS Hradec Králové 2/2 160
63.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 158
64.Zima Tomáš 2000 049042 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 157
Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 4/4 157
Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 2/2 157
67.Keš Miroslav 1967 018001 3 Kotva Veselí nad Lužnicí 5/9 155
Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 4/4 155
69.Ladýř Karel 1972 045013 2 KVS Hradec Králové 2/2 154
70.Hrobský Milan 1983 097014 2+ Raft klub Trója 2/2 150
71.Větrovský Jan 1997 009038 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 146
72.Slanina Vladimír 1994 052028 3 TJ Loko Žatec 3/3 141
73.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/5 140
74.Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 5/16 138
75.Rejman Zbyšek 1992 045014 2 KVS Hradec Králové 2/2 130
76.Sýkora Jaroslav 1961 034024 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 126
77.Renčín Tomáš 1961 055022 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/5 125
78.Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/14 123
79.Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 5/5 119
80.Milyan Dušan 1973 052014 2 TJ Loko Žatec 4/4 117
81.Kubeš Vladimír 1961 030011 3 VS Tábor 5/14 115
82.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/16 114
83.Karlovský Jiří 1965 045010 2 KVS Hradec Králové 4/4 113
84.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 111
85.Pšenička Luděk 1960 017026 2 KK Rakovník 5/18 110
86.Kubát Jiří 1959 036007 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 108
87.David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 4/4 106
88.Hájek Martin 1964 008011 3 SK Žižkov 5/9 102
Šrůma Radek 1995 045027 3 KVS Hradec Králové 2/2 102
90.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 97
Chudík Vladimír 1989 023021 SK VS Č. Budějovice 2/2 97
Šrogl Michal 1972 097006 3 Raft klub Trója 4/4 97
93.Cepek Matěj 1998 023035 3 SK VS Č. Budějovice 5/12 96
94.Peterka Adam 1996 017027 3 KK Rakovník 4/4 94
Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 1/1 94
96.Vala Vladimír 1963 030006 3 VS Tábor 2/2 92
97.Šerý Michal 1971 088003 3 C.K. Rožátov 5/11 87
98.Rozkošný Luboš 1968 063037 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 84
99.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 4/4 83
100.Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 3/3 82
Ebel Matyáš 1992 009051 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 82
102.Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 5/9 79
103.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 78
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 4/4 78
105.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/10 77
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 77
107.Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 5/6 76
Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 76
Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 1/1 76
110.Kašpar Albert 1998 012033 2 DUKLA Brandýs 4/4 74
111.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 73
112.Machek Radek 1980 060029 2 Loko Trutnov 5/6 70
Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 70
114.Miller Jan 1997 062001 3 TJ Turnov 5/11 68
115.Kopička Ondřej 1989 007008 2 Technika Praha 2/2 67
Horal Martin 1957 046050 3 Delfín Jablonec 5/7 67
117.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 4/4 64
118.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 2/2 63
Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 63
120.Buriánek Karel 1965 059002 3 TJ Semily 5/10 62
Kolovrátek Lukáš 1978 035019 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 62
Mornštejn Roman 1969 001128 3 Bohemians Praha 3/3 62
123.Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 60
Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 60
125.Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 58
126.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/16 56
127.Škranc Jiří 1965 077007 2 Kotva Bráník 3/3 55
Hron Jiří 1951 017008 3 KK Rakovník 2/2 55
129.Musil Michal 1974 045018 3 KVS Hradec Králové 2/2 53
130.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 1/1 52
131.Volák Jaroslav 1990 048068 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 48
132.Saiko Tomáš 1986 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 46
133.Krofta Dominik 1993 030047 3 VS Tábor 5/14 44
134.Pechlát Hynek 1971 042019 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 43
135.Přikryl Matěj 1999 125041 3 VSK Rájec-Jestřebí 5/6 41
Lerch David 1972 048025 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 41
137.Najman Martin 1972 014013 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 39
138.Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/12 37
139.Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 36
Krechler Miroslav 1952 081009 SK Jihlava 2/2 36
141.Krofta Jindřich 1990 030048 3 VS Tábor 4/4 34
142.Kočí Martin 1991 048081 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 32
143.Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 5/7 31
144.Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 4/4 30
145.Rašner Martin 1980 128025 Vodní sporty Desná 1/1 29
146.Pohanka Vít 2000 036019 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/13 28
Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 28
148.Janko Jan 1986 064005 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 27
Panenka Petr 1947 097004 3 Raft klub Trója 2/2 27
Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 2/2 27
Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 4/4 27
152.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 4/4 26
Urban Radek 1972 129038 TJ Šumperk 1/1 26
154.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 24
155.Pechlát Hynek 1995 009040 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 23
156.Holý Jiří 1957 017007 3 KK Rakovník 5/12 22
157.Kuneš Karel 1997 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 21
Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 21
Neugebauer Roman 1965 187006 SK Stonava 1/1 21
Vítek David 1974 071008 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 21
161.Albrecht Miroslav 1974 060008 3 Loko Trutnov 2/2 20
Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 20
Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 20
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 20
165.Zapletal Štěpán 1993 116064 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 19
166.Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 5/16 18
Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/7 18
168.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 17
169.Boček Jan 2013 023005 SK VS Č. Budějovice 1/1 16
170.Příhoda Tomáš 1970 099016 USK Praha - Happy Life 5/6 15
Bohatý Karel 2001 061003 SK Třebechovice 5/9 15
172.Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 2/2 14
Radil Jakub 1998 009055 USK Praha 2/2 14
174.Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 11
175.Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem 1/1 10
Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 4/4 10
177.Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 9
178.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 8
Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 8
180.Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 4/4 7
181.Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 2/2 6
Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 6
183.Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor 2/2 5
Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 5
Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 5
186.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 4
Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 3/3 4
188.Kotek Jiří 1971 030034 VS Tábor 2/2 3
Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor 2/2 3
Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 2/2 3
191.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 4/4 2
Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 2/2 2
Dušková Kateřina 1998 009070 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
Kutlvašr Petr 1977 064030 SKK Vysoké Mýto 2/2 2
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 5/6 2
Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor 2/2 2
197.Bartoň Tomáš 1991 046046 Delfín Jablonec 2/2 1
Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 1
Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 2/2 1
Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 2/2 1
Brázda Vendelín 1996 014036 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 1
Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 2/2 1
203.Vala Matěj 1993 030040 VS Tábor 2/2 0
Zach Richard 1979 035020 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 5/6 0
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 4/4 0
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Starý Tadeáš 1998 132061 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Fiala Jakub 1998 011015 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Malík Martin 1965 013002 SK NeoMI Praha 2/2 0
Pokorný Jaroslav 1986 082014 KVS Písek 1/1 0
Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Prüherová Alžběta 1996 023153 3 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 1/1 0
Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí 2/2 0
Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 2/2 0
Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Jáně Jakub 1990 012023 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 124
2.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 5/6 101
3.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 93
4.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 72
5.Fišerová Tereza 1998 012067 2 DUKLA Brandýs 5/8 70
6.Koblencová Anna 1997 014030 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 67
7.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 57
8.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 54
9.Pospíchalová Simona 1997 047016 2 TJ DNT VS Kadaň 5/8 38
10.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 36
11.Krejčová Kristýna 1991 014040 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 34
12.Plašilová Martina 1985 008017 3 SK Žižkov 5/9 31
13.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 30
14.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/10 24
15.Brázdová Johana 1997 014050 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 21
16.Sehnalová Marie 1981 009092 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 20
Grossmannová Zdenka 1965 001117 3 Bohemians Praha 2/2 20
18.Galušková Karolína 1995 042027 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 18
19.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 17
Paloudová Anežka 1999 024017 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 17
21.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/13 16
22.Hilgertová Amálie 1997 009024 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 11
23.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/10 9
24.Galušková Antonie 2001 042031 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 5
25.Dušková Kateřina 1998 009070 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 4
26.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 3
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 4/4 3
Prüherová Alžběta 1996 023153 3 SK VS Č. Budějovice 3/3 3
29.Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
30.Horová Klára 1998 121038 KK Opava 2/2 1
31.Klikarová Veronika 1999 060049 Loko Trutnov 2/2 0
Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 2/2 0
Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/6 230
2.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 176
3.Vala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
030006
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 144
4.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 142
5.Hron Jiří
Nedvídek František
1951
1944
017008
053011
2 KK Rakovník
TJ Dvůr Králové
5/10 126
Jindrák Petr
Saiko Tomáš
1969
1986
007041
024040
2 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 126
7.Benhák Ladislav
Benhák Jiří
1954
1956
023002
046031
2 SK VS Č. Budějovice
Delfín Jablonec
5/7 125
8.Weber Oldřich
Vlčnovský Vilém
1987
1994
023133
023149
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 124
9.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
5/14 115
10.Štěpánek Ondřej
Sahula Martin
1979
1968
012017
010104
MT DUKLA Brandýs
SK VS Karbo Benátky
4/4 111
11.Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 110
12.Příhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
009082
009085
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 98
13.Jelínek Šimon
Slanina Vladimír
1994
1994
001018
052028
2 Bohemians Praha
TJ Loko Žatec
2/2 96
14.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/12 94
15.Horal Martin
Slavík František
1957
1957
046050
008029
2 Delfín Jablonec
SK Žižkov
4/4 93
16.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 89
17.Boček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
023006
078014
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
4/4 86
18.Štercl Petr
Štercl Pavel
1966
1966
012004
012003
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 85
19.Vorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
057044
057047
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 76
20.Zárubová Michaela
Wendl Miloslav
1986
1978
045023
066011
2 KVS Hradec Králové
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 71
Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 71
22.Hojda Jakub
Wendl Miloslav
1993
1978
066001
066011
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 69
23.Vorel Zdeněk
Machek Radek
1974
1980
057044
060029
2 TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
2/2 66
24.Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
2 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
4/4 62
25.Habich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
030002
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 57
Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/6 57
27.Machuta Zdeněk
Kučera Tomáš
1964
1970
014054
097021
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Raft klub Trója
1/1 54
28.Cepek Marek
Pospíchal Radek
1994
1994
009005
023039
1 USK Praha
SK VS Č. Budějovice
2/2 51
Hron Jiří
Filipi Robert
1951
1964
017008
043009
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 51
30.Habich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
030002
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 49
31.Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
011020
011009
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3/3 47
Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 47
33.Krofta Zdeněk
Krofta Dominik
1959
1993
030045
030047
3 VS Tábor
VS Tábor
5/12 46
34.Suchánek Daniel
Šilar Jakub
1993
1987
064021
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 45
35.Veselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
036020
036026
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/10 43
36.Boček Zdeněk
Krejčí Karel
1975
1972
023006
023053
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 39
37.Pospíchal Radek
Lenc Miroslav
1994
1986
023039
023066
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 37
38.Kořínek Filip
Raška Jan
1995
1995
009028
009026
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 36
39.Renčín Tomáš
Hajdučík Miroslav
1961
1962
055022
055024
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
1/1 34
40.Tunka Ondřej
Mašek Jan
1990
1948
009055
008032
Univerzitní sportovní klub Praha
SK Žižkov
2/2 33
41.Hájek Martin
Kašpar Martin
1964
1967
008011
008010
SK Žižkov
SK Žižkov
1/1 30
Macášek Tomáš
Medřický Ludvík
1992
1992
012035
009043
1 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 30
43.Paraniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
023076
023059
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/12 28
44.Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
076013
076003
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 27
Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
043008
043043
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 27
46.Boček Zdeněk
Jindrák Petr
1975
1969
023006
007041
2 SK VS Č. Budějovice
Technika Praha
1/1 26
47.Dvořák Vít
Radil Jiří
1971
1968
099012
092009
3 USK Praha - Happy Life
KVS Praha 4
4/4 24
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
2 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 24
49.Kučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
035006
035012
3 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
5/5 23
50.Winter Eduard
Winter Jan
1956
1982
046026
046040
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 22
51.Vojtová Veronika
Prskavec Jiří
1990
1993
009013
009162
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 21
52.Pechlát Hynek
Červenka Ondřej
1995
1996
009040
034043
2 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ SK Hubertus KV
2/2 20
Boch Pavel
Lacina Richard
1951
1967
059006
059022
3 TJ Semily
TJ Semily
2/2 20
54.Šedivý Jakub
Myšák Albert
1994
1994
043029
043016
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 19
55.Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
048068
048081
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 18
Sýkora Jaroslav
Červenka Jaroslav
1961
1964
034024
034003
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
1/1 18
57.Mrázek Jan
Balarin Lukáš
1998
1998
121030
121055
2 KK Opava
KK Opava
4/4 17
Panenka Petr
Krechler Miroslav
1947
1952
097004
081009
3 Raft klub Trója
SK Jihlava
2/2 17
59.Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 16
Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 16
Bartoň Tomáš
Lásko Jan
1991
1977
046046
053002
3 Delfín Jablonec
TJ Dvůr Králové
2/2 16
Novák Martin
Švadlena Václav
1991
1985
024043
024032
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 16
63.Kuna Jan
Habich Bohumil
1990
1991
023061
030003
3 SK VS Č. Budějovice
VS Tábor
2/2 14
Kolovrátek Lukáš
Zach Richard
1978
1979
035019
035020
2 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
2/2 14
Říha Jan
Pavlík Jiří
1996
1964
061024
061021
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/6 14
66.Kubů Petr
Kubů Jiří
1976
1981
119011
064011
3 UP Olomouc
SKK Vysoké Mýto
2/2 13
Tůma Martin
Neugebauer Roman
1972
1965
034026
187006
TJ SK Hubertus KV
SK Stonava
1/1 13
Kozderka Pavel
Válek Jiří
1985
1981
062017
062025
3 TJ Turnov
TJ Turnov
2/2 13
69.Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/6 12
70.Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 11
Filipi Robert
Filipi Viktorie
1964
2002
043009
043015
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3/3 11
72.Petřík Matouš
Lhota Matyáš
1997
1999
009030
009081
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 10
73.Brebta Vladimír
Winter Eduard
1972
1956
046002
046026
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 9
Kubeš Vladimír
Krofta Jindřich
1961
1990
030011
030048
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 9
Šedá Zuzana
Cepek Marek
1992
1994
082023
009005
KVS Písek
USK Praha
1/1 9
Bouzek Filip
Pospíšilová Jitka
1992
1989
042024
030019
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
VS Tábor
5/6 9
Šenk Marek
Stejskal Ondřej
1974
1975
011020
011001
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 9
78.Přikryl Matěj
Přikryl Lubor
1999
1965
125041
125042
3 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
4/4 8
Polívka Karel
Renčín Tomáš
1945
1961
055021
055022
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 8
Kluganost Vít
Pecháček Michal
1977
1976
016007
016008
3 KV125-PRAHA-Vršovice
KV125-PRAHA-Vršovice
2/2 8
Volfová Kamila
Volf Jaroslav
1988
1979
011029
011039
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 8
Špalek Matěj
Stránský Dominik
2000
1999
010099
010026
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 8
Dvořák Tomáš
Bohatý Karel
1968
1974
061005
061002
SK Třebechovice
SK Třebechovice
1/1 8
84.Martin Václav
Lula Jiří
1971
1974
001027
001024
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 7
Doležal Tomáš
Buchnar Vladimír
1976
1976
014061
008005
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
SK Žižkov
1/1 7
86.Galušková Antonie
Přikryl Matěj
2001
1999
042031
125041
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 6
Fišerová Tereza
Pospíchalová Simona
1998
1997
012067
047016
3 DUKLA Brandýs
TJ DNT VS Kadaň
2/2 6
88.Kloboučník Tomáš
Kubeš Vladimír
1965
1961
030027
030011
VS Tábor
VS Tábor
2/2 5
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 5
Sahula Vojtěch
Špalek Matěj
1997
2000
010101
010099
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 5
Habich Karel
Lagnerová Jana
1994
1959
030031
026010
3 VS Tábor
SK Domeček Soběslav
2/2 5
Fleisigová Alžběta
Fleisig Daniel
1990
1988
065021
065065
TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
3/3 5
Pavlík Pavel
Bohatý Karel
1998
2001
061014
061003
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 5
94.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 4
Jílek Jan
Suchánek Daniel
1993
1993
064038
064021
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 4
Pšenička Václav
Pšenička Luděk
2001
1960
017022
017026
KK Rakovník
KK Rakovník
5/5 4
Kuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
023151
023035
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 4
Sahula Vojtěch
Špalek Vojtěch
1997
1996
010101
010100
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 4
99.Halík Ondřej
Kuneš David
1999
1998
066028
066010
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 3
Musil Pavel
Musil Jan
1964
1990
046015
046060
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 3
Janko Jan
Šilar Jakub
1986
1987
064005
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 3
Plašilová Martina
Hájek Martin
1985
1964
008017
008011
SK Žižkov
SK Žižkov
2/2 3
Veselý Matěj
Trochová Jana
1978
1975
053024
053039
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
1/1 3
104.Šedivý Václav
Havel Václav
1966
1973
043022
043012
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 2
Rubín Daniel
Rubínová Markéta
1975
1974
012032
013021
DUKLA Brandýs
SK NeoMI Praha
1/1 2
Mulač Oldřich
Šrámek Jaroslav
1961
1957
034020
043068
TJ SK Hubertus KV
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 2
Krejčí Antonín
Krejčová Kristýna
1955
1991
014039
014040
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 2
Kysela David
Kyselová Libuše
1977
1977
014024
014049
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3/3 2
109.Milyan David
Galušková Antonie
2001
2001
052003
042031
TJ Loko Žatec
Klub vodních sportů Sušice z.s.
3/3 1
Kutlvašr Petr
Kutlvašr Pavel
1977
1977
064030
064029
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 1
Kaminský Jan
Starý Tadeáš
1999
1998
009017
132061
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 1
Štercl Vít
Škranc Antonín
1999
1996
012056
077008
DUKLA Brandýs
Kotva Bráník
2/2 1
Ulwer Jiří
Folkman Jan
1995
1995
063050
063060
SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
2/2 1
114.Kaminský Jan
Křenek Jakub
1999
1999
009017
132058
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
4/4 0
Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
VS Tábor
VS Tábor
4/4 0
Hřebíček Jakub
Fiala Jakub
1999
1998
011012
011015
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/6 0
Klíma Vojtěch
Klíma Jan
2002
1998
024033
024006
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Lhota Kryštof
Příhoda Lukáš
2002
2001
009106
009084
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Záruba Martin
Nedvídek František
1974
1944
053026
053011
2 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 0
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 0
Pospíchalová Simona
Šebela David
1997
1998
047016
047024
3 TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
1/1 0
Brázda Vendelín
Dalecká Kateřina
1996
1996
014036
014065
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Filipi Viktorie
Filipi Viktorie
2002
2002
043015
043015
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1/1 0
Pšenička Václav
Vejvoda Vojtěch
2001
1999
017022
017042
KK Rakovník
KK Rakovník
5/6 0
Brebtová Tereza
Brebta Vladimír
2000
1972
046058
046002
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 0
Abraham Tomáš
Abraham Jiří
1992
1977
010013
010001
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0
Raška Tomáš
Eliáš Ondřej
2001
2000
009080
009012
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Renčín Tomáš
Renčín Tomáš
1961
2002
055022
055005
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
1/1 0
Jirásková Kristýna
Renčín Tomáš
1999
2002
050005
055005
SK Štětí
Sk VS Slávia Hradec Králové
1/1 0
Holub Jan
Holubová Anna
1982
1983
065067
065066
TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Lepík Filip 1976 034017 2+ TJ SK Hubertus KV 5/7 1180
2.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1079
3.Pechlát Hynek 1995 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1052
4.Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1030
5.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1023
6.Tůma Martin 1972 034026 2+ TJ SK Hubertus KV 5/5 1022
7.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 5/8 999
8.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 5/9 995
9.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 972
10.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 956
11.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 5/7 954
12.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 5/9 948
13.Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 940
14.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/7 936
15.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 932
16.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 5/6 908
17.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 892
18.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 883
19.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 881
20.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 877
21.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 868
22.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 853
23.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 819
24.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 808
25.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/9 803
26.Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 4/4 794
27.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/7 792
28.Maceček Dušan 1962 034019 2 TJ SK Hubertus KV 5/7 787
29.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 772
30.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 5/6 760
31.Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 5/12 739
32.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 5/10 703
33.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 702
34.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/4 700
35.Bízek Zdeněk 1971 011022 2 KK Brandýs nad Labem 5/10 688
36.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 685
37.Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 676
38.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/10 674
39.Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 5/8 673
40.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 663
41.Šrámek Ondřej 1994 042014 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 661
Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 3/3 661
43.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/6 633
44.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 5/14 632
45.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/11 603
46.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 595
47.Lenc Miroslav 1986 023066 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 592
48.Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 5/10 585
49.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/6 578
50.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 564
51.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 563
52.Kubát Jiří 1984 077002 2 Kotva Bráník 5/6 561
53.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/10 555
54.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 5/20 544
55.Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 536
56.Raab David 1969 070004 2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/4 530
57.Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 529
58.Hron Jiří 1951 017008 2 KK Rakovník 5/12 521
59.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 5/10 517
Brázda Vendelín 1996 014036 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 517
61.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 513
62.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 512
63.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/8 505
64.Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 4/4 491
65.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 488
66.Voves Ladislav 1985 014003 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 482
67.Řejha Jiří 1981 014048 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 476
68.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 474
69.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 462
70.Sofron Daniel 1995 038003 2 TJ ČSAD Plzeň 5/14 461
71.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 5/12 456
72.Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 455
73.Radil Jakub 1998 009055 2 USK Praha 5/12 454
74.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 2/2 450
75.Stanovský Miroslav 1970 842039 2 TJ KVS Sušice 2/2 440
76.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 432
77.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 424
Zieris Matyáš 1995 001103 2 Bohemians Praha 4/4 424
79.Raška Jan 1995 009026 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 415
80.Macášek Tomáš 1992 012035 2+ DUKLA Brandýs 3/3 412
81.Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 5/10 409
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 409
83.Pohanka Jiří 1969 036018 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/16 406
84.Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 4/4 404
85.Hamák Martin 1976 036004 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 403
86.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 397
87.Šedivý Václav 1966 043022 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 395
88.Peterka Jáchym 1998 017028 2 KK Rakovník 5/6 394
Jilma Martin 1989 078017 2 Lužnice Tábor 5/8 394
90.Sajdl František 1970 052018 2 TJ Loko Žatec 5/6 384
91.Hamák Miloslav 1982 036028 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 382
92.Jícha Martin 1994 007009 2 Technika Praha 5/10 374
93.Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 2/2 369
94.Milyán David 1974 052013 2 TJ Loko Žatec 5/10 368
95.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 5/5 362
96.Weisl Jakub 1995 009107 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 360
97.Kubát Jan 1982 036010 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 358
98.Stránský Lukáš 1987 023097 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 357
99.Volf Jaroslav 1979 011039 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 352
100.Stanovský Samuel 1998 842018 2 TJ KVS Sušice 2/2 350
101.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/16 349
Neuwirth Josef 1961 034021 2 TJ SK Hubertus KV 5/7 349
103.Horyna Lukáš 1980 060011 2 Loko Trutnov 2/2 345
104.Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 343
105.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/6 337
Kubričan Pavel 1983 009010 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 337
107.Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 334
108.Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 333
109.Jelínek Šimon 1994 001018 3 Bohemians Praha 4/4 332
110.Kozohorský Vojtěch 1991 065022 2 TJ Permon Roztoky 4/4 330
Říha Zdeněk 1987 061023 2 SK Třebechovice 3/3 330
Stefan Tomáš 1995 001129 2 Bohemians Praha 4/4 330
113.Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 4/4 327
114.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/8 324
115.Suchý Ondřej 1979 012049 2+ DUKLA Brandýs 2/2 315
116.Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 5/14 312
117.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/6 311
118.Dvořák Tomáš 1968 061005 2 SK Třebechovice 2/2 306
119.Šanda Petr 1973 019009 2 BS Vlašim 5/6 296
120.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 295
121.Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 5/16 291
122.Radil Jiří 1968 092009 2 KVS Praha 4 5/10 282
Voral David 2007 057010 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 282
124.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/17 281
Blahník Vojtěch 1981 035002 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 281
126.Havlena Jan 1997 011014 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 279
127.Chládek Pavel 1987 049022 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 278
128.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 4/4 276
129.Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 2/2 267
130.Karlovský Marek 1997 045008 2 KVS Hradec Králové 5/6 260
131.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 255
132.Sahula Vojtěch 1997 010101 2 SK VS Karbo Benátky 5/22 250
Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 1/1 250
134.Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 249
135.Fiala Jan 1996 023142 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 240
136.Dvořák Vít 1971 099012 2 USK Praha - Happy Life 5/8 235
Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 5/12 235
138.Pechman Vojtěch 1997 049049 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 233
139.Beran Jan 1969 092006 2 KVS Praha 4 5/6 232
140.Habich Tomáš 1997 030061 2 VS Tábor 5/10 231
141.Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 5/5 225
142.Příhoda Tomáš 1970 099016 3 USK Praha - Happy Life 5/13 224
Heger Mikuláš 1990 017036 3 KK Rakovník 2/2 224
144.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/9 223
145.Jacoš Pavel 1988 035023 3 TJ Slavia K. Vary 5/10 222
146.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 5/6 219
147.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 4/4 217
148.Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 2/2 215
Jaroš Jakub 1986 017003 3 KK Rakovník 2/2 215
150.Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 5/9 214
151.Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/14 212
152.Milyan David 2001 052003 3 TJ Loko Žatec 5/16 210
153.Křišťan Martin 1964 063020 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 208
154.Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 5/12 206
Procházka Miloš 1954 034036 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 206
156.Novák Václav 1979 061032 3 SK Třebechovice 4/4 201
157.Lacina Pavel 1970 088001 2 C.K. Rožátov 2/2 200
Bříza Václav 1990 036023 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 200
159.Beneš Jindřich 1985 042001 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 195
160.Kubát Jiří 1988 035024 3 TJ Slavia K. Vary 5/10 194
Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 194
162.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 193
163.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/10 192
164.Báča Jakub 1994 011019 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 190
165.Martin Václav 1971 001027 3 Bohemians Praha 2/2 188
166.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 5/9 187
Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 187
Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 187
169.Chod Ondřej 1984 033026 3 VS Blovice 4/4 181
170.Bárta Jan 2000 014043 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/22 177
171.Ulwer Jiří 1995 063050 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 176
172.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 5/8 174
173.Venc Alexandr 1999 012053 3 DUKLA Brandýs 5/6 172
Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 5/8 172
175.Lagner Václav 1988 001043 3 Bohemians Praha 2/2 171
Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 2/2 171
177.Beran Václav 2000 009058 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 168
Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 2/2 168
179.Abraham Jiří 1977 010001 3 SK VS Karbo Benátky 4/4 166
180.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 163
Winter Jan 1982 046040 3 Delfín Jablonec 5/6 163
Kočan Michal 1977 001058 3 Bohemians Praha 2/2 163
183.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 161
Pártl Mirek 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 161
185.Boch Pavel 1951 059006 3 TJ Semily 5/6 159
186.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/18 158
187.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 5/5 157
Koshelev Sergey 1960 042040 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 157
189.Stejskal Ondřej 1975 011001 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 155
Krč Ladislav 1999 012016 3 DUKLA Brandýs 5/10 155
191.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 154
192.Sýkora Michal 1989 034041 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 153
193.Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 151
194.Toncar Martin 1975 023113 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 149
Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 149
196.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 1/1 147
197.Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 5/16 142
198.Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 140
199.Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 138
200.Nesnídal Radek 2000 052027 3 TJ Loko Žatec 5/24 136
201.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 5/5 134
202.Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 5/8 133
203.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 132
204.Zeman Vojtěch 2000 009102 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 131
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 5/7 131
206.Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 2/2 130
207.Zummer Dušan 1970 062015 3 TJ Turnov 4/4 129
208.Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 128
209.Kovář Zbyněk 1977 011002 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 127
Jeremiaš Jan 1985 061008 3 SK Třebechovice 2/2 127
211.Winter Tomáš 1979 046034 3 Delfín Jablonec 5/8 126
212.Souček Marek 1999 045017 3 KVS Hradec Králové 4/4 122
Sedlmaier Aleš 1980 049031 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 122
Sýkora Tomáš 1992 034030 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 122
215.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/12 121
Svoboda Dobromil 1963 043055 3 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/8 121
217.Kyrián Luděk 1978 023063 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 120
Švehla Zdeněk 1976 024023 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 120
219.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 119
Rezek Tomáš 2001 023162 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 119
Halík Ondřej 1999 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 119
Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 5/10 119
223.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 5/14 118
224.Válek Jiří 1981 062025 TJ Turnov 2/2 117
225.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 4/4 116
226.Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 5/6 113
227.Matějka Jakub 1973 009111 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 112
Kovárník Lukáš 1977 014002 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 112
229.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 4/4 110
Folkman Jan 1995 063060 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 110
231.Felix Petr 1982 014041 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 109
232.Lebeda Lukáš 1987 019007 3 BS Vlašim 2/2 108
233.Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 107
234.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 105
Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Permon Roztoky 5/8 105
236.Vlasák Jan 1986 061026 3 SK Třebechovice 2/2 103
237.Žatecký Jiří 1969 082008 3 KVS Písek 5/16 102
Janovský Miroslav 1961 042005 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 102
Bareš Antonín 1998 050003 3 SK Štětí 5/14 102
240.Lásko Jan 1977 053002 3 TJ Dvůr Králové 2/2 101
241.Raška Tomáš 2001 009080 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 100
Wallisch Vít 1999 009052 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 100
Bohatý Karel 2001 061003 3 SK Třebechovice 5/14 100
244.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 98
Benhák Jan 1988 046028 3 Delfín Jablonec 5/5 98
246.Musil Jan 1990 046060 2 Delfín Jablonec 2/2 97
247.Binder Martin 1997 049014 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 95
248.Myšák Albert 1994 043016 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 94
249.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 91
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 3 KK Rakovník 5/12 91
251.Čížek Viktor 1979 007004 3 Technika Praha 2/2 89
252.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 87
Kuneš David 1998 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 87
Novák Kryštof 2006 027011 3 Otava Strakonice 1/1 87
255.Fleisig Daniel 1988 065065 3 TJ Permon Roztoky 5/9 85
Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 5/8 85
257.Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 2/2 82
258.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/7 80
259.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 2/2 78
Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 78
261.Letko Radek 1978 008037 3 SK Žižkov 5/7 77
Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 77
Nedvídek Jan 1974 053012 3 TJ Dvůr Králové 2/2 77
264.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 5/6 76
265.Kubričan Pavel 1961 010015 3 SK VS Karbo Benátky 1/1 74
266.Prchlík Michal 1981 078006 3 Lužnice Tábor 2/2 72
267.Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 4/4 71
268.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 67
269.Kloboučník Tomáš 1965 030027 3 VS Tábor 2/2 65
Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 2/2 65
271.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 1/1 63
Klement Maxim 2001 049019 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 63
Hájek Roman 1963 118032 2 VK Tzunami Ostrava 1/1 63
274.Rejman Petr 2001 045016 3 KVS Hradec Králové 5/6 62
275.Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 61
276.Švejd Jakub 2001 042008 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 60
277.Hřebíček Jakub 1999 011012 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 59
278.Lhota David 1971 099001 3 USK Praha - Happy Life 5/12 58
Novák Jindřich 1964 014021 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 58
280.Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 4/4 56
281.Maikranz Petr 1967 118034 2 VK Tzunami Ostrava 1/1 55
282.Novák Vít 1968 030051 3 VS Tábor 2/2 54
283.Kovařík Richard 1959 027012 3 Otava Strakonice 5/7 53
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 2/2 53
285.Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 52
Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 4/4 52
287.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 1/1 47
Renčín Tomáš 1961 055022 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 47
289.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 1/1 46
290.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 4/4 45
Sahula Martin 1968 010104 3 SK VS Karbo Benátky 5/14 45
Adamec Antonín 1963 061001 SK Třebechovice 1/1 45
293.Holub Jan 1982 065067 3 TJ Permon Roztoky 4/4 44
294.Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 5/14 43
Kraml Jan 1984 027007 Otava Strakonice 5/8 43
Jarolímek Otta 1991 062019 3 TJ Turnov 5/6 43
297.Kalina Vojtěch 2001 019026 3 BS Vlašim 5/12 42
Bartoň Tomáš 1991 046046 3 Delfín Jablonec 2/2 42
Pokorný Jaroslav 1986 082014 3 KVS Písek 2/2 42
300.Staša Jeroným 2001 061028 3 SK Třebechovice 5/12 41
301.Kluganost Vít 1977 016007 3 KV125-PRAHA-Vršovice 2/2 40
302.Christov Ivan 1988 043043 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 38
Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 4/4 38
Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 38
305.Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 36
306.Šimko Ondřej 1997 063053 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 35
307.Pazourek Jan 1948 076002 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 34
Cepek Matěj 1998 023035 3 SK VS Č. Budějovice 1/1 34
309.Lula Jiří 1974 001024 3 Bohemians Praha 2/2 33
310.Mořkovský Samuel 1999 132017 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 31
Bříza Václav 1962 036001 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 31
Maňas Miroslav 1955 034044 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 31
313.Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 30
314.Řáha Oldřich 1998 052005 3 TJ Loko Žatec 5/14 29
315.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 27
Hron Jiří 1987 017010 KK Rakovník 2/2 27
317.Šenk Marek 1974 011020 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 26
318.Hejna Martin 1981 007006 3 Technika Praha 4/4 25
319.Foltín Marek 1973 011010 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 24
Srbek Jiří 1977 008040 SK Žižkov 1/1 24
Štefko Tomáš 1965 045031 KVS Hradec Králové 2/2 24
322.Veselý Radek 1980 008015 SK Žižkov 1/1 21
323.Kutlvašr Petr 1977 064030 SKK Vysoké Mýto 2/2 19
324.Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 5/6 18
325.Eliáš Ondřej 2000 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 17
326.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 16
327.Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2/2 15
328.Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 5/8 13
Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 1/1 13
330.Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 4/4 12
331.Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 5/10 11
332.Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 2/2 10
Petříček Jakub 2000 052009 3 TJ Loko Žatec 2/2 10
Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 10
Leitner Zdeněk 1998 034045 TJ SK Hubertus KV 5/8 10
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 1/1 10
337.Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 2/2 9
Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 4/4 9
339.Janoušek Tomáš 2000 001059 Bohemians Praha 4/4 7
340.Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 5/5 6
341.Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4/4 5
342.Nosek Tomáš 1972 099019 USK Praha - Happy Life 4/4 4
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 4/4 4
344.Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 4/4 3
Sofron Tomáš 1999 038011 TJ ČSAD Plzeň 5/10 3
Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 5/10 3
Krameš Petr 1995 119093 2 UP Olomouc 1/1 3
348.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 4/4 2
349.Tichý Štěpán 2000 119200 3 UP Olomouc 4/4 1
Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 1
Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4/4 1
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 4/4 1
353.Kojecký Marek 1998 119114 UP Olomouc 5/5 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 5/5 0
Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 4/4 0
Košina Jan 1984 060024 3 Loko Trutnov 2/2 0
Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Formánek Lukáš 1997 023016 SK VS Č. Budějovice 5/8 0
Černý Tomáš 1998 082022 KVS Písek 5/6 0
Lhota Matyáš 1999 009081 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 5/5 0
Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 5/5 0
Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 5/8 0
Krejčí Jakub 2002 023054 SK VS Č. Budějovice 5/8 0
Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 5/10 0
Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 0
Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 0
Dvořák Vít 2003 009110 USK Praha 5/6 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 0
Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 0
Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 5/16 0
Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 0
Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 5/8 0
Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Švejd Radek 1975 042013 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 5/12 0
Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 0
Žížala Josef 1969 099020 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Kořínek Luděk 1965 099013 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Piskač Kryštof 2002 009039 USK Praha 5/6 0
Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 5/12 0
Zeman Jakub 2000 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Barták Matouš 2005 047002 TJ DNT VS Kadaň 5/8 0
Pajma Lukáš 2008 047005 TJ DNT VS Kadaň 5/8 0
Brázda Jáchym 2001 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Červenka Jan 1992 034042 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Mužík Tomáš 1993 042043 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Vodrážka Jan 1973 059049 TJ Semily 3/3 0
Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 5/6 0
Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 5/8 0
Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 5/8 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Papula Martin 1999 116078 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 2/2 0
Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 4/4 0
Zeman Matěj 2002 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 4/4 0
Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Šimko Jakub 1998 063054 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Ščuka Jan 1999 050007 SK MONDI Štětí 5/5 0
Bednář Jan 2000 061011 SK Třebechovice 2/2 0
Král Vojtěch 2000 047006 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Král Matěj 2003 047007 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 5/6 0
Vondra Matouš 2003 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Bláha František 1997 055004 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Weisl Pavel 1970 099018 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Frišman Marek 1997 055003 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Renčín Tomáš 2002 055005 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Milyán Viktor 2003 052006 TJ Loko Žatec 2/2 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 2/2 0
Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 2 KVS Hradec Králové 2/2 0
Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 2/2 0
Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jakš Lukáš 2000 011028 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Vavera Jan 2000 043013 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2/2 0
Hrnčiřík Petr 2004 052033 TJ Loko Žatec 2/2 0
Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Rutter Šimon 2000 043007 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2/2 0
Lána Matěj 2000 027005 Otava Strakonice 2/2 0
Dunovský Tomáš 1976 027009 Otava Strakonice 2/2 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 2/2 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 5/14 485
2.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 434
3.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 5/10 411
4.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 5/8 403
5.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 357
6.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 340
7.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 302
8.Galušková Karolína 1995 042027 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 290
9.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 277
10.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 5/5 274
11.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 265
12.Štěpánková Vanda 1978 012013 2+ DUKLA Brandýs 5/6 252
13.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 246
14.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/20 241
Veselá Linda 1980 007035 2+ Technika Praha 5/8 241
16.Matulková Jana 1996 012064 2 DUKLA Brandýs 5/6 233
17.Zárubová Michaela 1986 045023 2+ KVS Hradec Králové 4/4 232
18.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 211
19.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 209
Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 209
21.Fleisigová Alžběta 1990 065021 2 TJ Permon Roztoky 5/9 182
22.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 164
23.Svobodová Jana 1993 043010 2 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/10 163
24.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/9 162
25.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 5/5 155
Pokorná Iva 1985 023084 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 155
27.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 135
28.Zemanová Jana 1969 009004 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 134
29.Stanovská Soňa 2000 842035 3 TJ KVS Sušice 2/2 124
30.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 123
31.Galušková Antonie 2001 042031 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 122
32.Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 121
33.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 119
34.Pavelková Irena 1974 009059 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 118
35.Brázdová Johana 1997 014050 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 114
36.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/14 109
Sadilová Marcela 1967 012021 2 DUKLA Brandýs 2/2 109
38.Dušková Michala 2000 009105 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 108
39.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 5/5 104
40.Klementová Sylvie 1994 052082 2+ TJ Loko Žatec 2/2 101
41.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 5/10 100
42.Dandová Anna 1988 010006 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 98
43.Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 94
44.Mašková Kateřina 1995 034031 3 TJ SK Hubertus KV 5/10 90
45.Říhová Magda 1970 009097 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 89
46.Mulačová Marta 1986 097012 2 Raft klub Trója 5/8 88
47.Dvořáková Eliška 2001 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 78
48.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 76
49.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/8 74
50.Kudějová Kristýna 1988 014053 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 73
51.Forejtová Andrea 1988 024007 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 69
52.Vojtová Veronika 1990 009013 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
53.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 2/2 66
54.Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 64
55.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/5 63
56.Buriánková Anežka 1994 059011 3 TJ Semily 5/10 61
Horová Klára 1998 121038 2 KK Opava 4/4 61
58.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 59
59.Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 52
60.Petriláková Ludmila 1998 034034 3 TJ SK Hubertus KV 5/11 51
61.Mrůzková Michala 1979 001072 3 Bohemians Praha 2/2 50
62.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 49
63.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/5 46
Strasserová Bára 2001 052011 3 TJ Loko Žatec 5/16 46
65.Beranová Eliška 1970 092007 3 KVS Praha 4 5/6 44
66.Šedivá Kateřina 1989 043021 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 43
67.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/14 41
68.Lepíková Markéta 1979 034007 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 40
Černá Klára 1987 049040 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 40
70.Prüherová Alžběta 1996 023153 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 36
Řeháková Dana 1970 059045 3 TJ Semily 4/4 36
Tunková Kristýna 1988 046043 2+ Delfín Jablonec 2/2 36
73.Veselá Jitka 1991 036022 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 35
74.Okáčová Lucie 2000 009093 3 USK Praha 5/6 34
75.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 33
Benháková Anna 1993 046064 3 Delfín Jablonec 5/9 33
Josková Lenka 1979 010105 3 SK VS Karbo Benátky 5/5 33
Plavjaniková Petra 1975 010034 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 33
79.Šprdlíková Kateřina 2001 042011 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 32
Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 32
81.Šindelářová Lenka 1989 007032 3 Technika Praha 4/4 27
82.Hajduchová Adéla 1996 082003 3 KVS Písek 5/8 25
Vacková Michala 1975 053015 3 TJ Dvůr Králové 2/2 25
84.Pechmanová Marie 2001 049006 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 24
85.Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 22
Vaňková Klára 2001 030043 3 VS Tábor 5/14 22
Lásko Eva 1984 053006 3 TJ Dvůr Králové 2/2 22
88.Šebelová Tereza 1994 047023 2 TJ DNT VS Kadaň 2/2 21
89.Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 1/1 18
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 2/2 18
91.Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 17
92.Lacinová Karolína 1999 059023 3 TJ Semily 5/8 16
93.Ben Ali Alena 1969 030030 3 VS Tábor 5/8 15
Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 15
Jasanská Jitka 1981 064009 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 15
96.Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 13
Zumrová Lucie 1977 059009 TJ Semily 2/2 13
Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 5/8 13
99.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 10
Dvořáková Hana 1990 023014 SK VS Č. Budějovice 1/1 10
Hylmarová Anna 2001 010007 SK VS Karbo Benátky 4/4 10
102.Motyčková Sára 2001 133067 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 9
103.Švihelová Vanda 1995 119044 UP Olomouc 1/1 6
Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2/2 6
105.Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 5
106.Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 4
Panenková Alena 1952 097005 Raft klub Trója 2/2 4
108.Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 2/2 3
Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 5/7 3
Pešková Martina 1978 010038 SK VS Karbo Benátky 2/2 3
111.Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 5/6 2
Moravcová Eliška 1985 007022 Technika Praha 2/2 2
Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 5/6 2
114.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 1
Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 1
Honischová Barbora 1999 047014 TJ DNT VS Kadaň 5/15 1
Chalupská Jana 2000 047004 TJ DNT VS Kadaň 5/10 1
Téčová Julie 2000 010045 SK VS Karbo Benátky 4/4 1
Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 2/2 1
120.Klikarová Veronika 1999 060049 Loko Trutnov 5/6 0
Holubová Anna 1983 065066 TJ Permon Roztoky 4/4 0
Malá Kateřina 2000 027022 Otava Strakonice 5/8 0
Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 0
Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 5/18 0
Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 0
Pražáková Nela 2003 030042 VS Tábor 5/10 0
Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 0
Weislová Eliška 2002 009119 USK Praha 5/10 0
Malá Anna 2004 082015 KVS Písek 5/6 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 0
Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 3/3 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 5/8 0
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 5/12 0
Konvalinka Šťepán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 5/8 0
Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Halíková Johanka 2003 066013 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Žatecká Taťána 2007 082004 KVS Písek 5/5 0
Galiszová Kateřina 1986 035038 3 TJ Slavia K. Vary 1/1 0
Krejčová Vlasta 1966 065052 TJ Permon Roztoky 1/1 0
Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 0
Nováková Denisa 2003 014044 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Jandová Martina 1970 011024 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Jandová Klaudie 2001 011025 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Piskáčková Eliška 2001 050001 SK Štětí 2/2 0
Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Pechová Veronika 1999 050023 SK Štětí 2/2 0
Piskáčková Anežka 2000 050010 SK Štětí 2/2 0
Rychterová Petra 1993 053029 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Volfová Kamila 1988 011029 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Bašková Petra 1981 010040 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 2/2 0
Cubrová Markéta 1997 038015 TJ ČSAD Plzeň 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3