vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2014

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 590
2.Lerch Adam 1998 012031 2+ DUKLA Brandýs 5/10 511
3.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 5/6 474
4.Ježek Stanislav 1976 009035 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 457
5.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 453
6.Pospíchal Radek 1994 023039 2+ SK VS Č. Budějovice 5/12 420
7.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 5/12 419
8.Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 5/6 397
9.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 387
10.Přinda Lukáš 1980 009045 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 377
11.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/7 372
12.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 5/8 362
13.Mašek Jan 1978 009033 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 357
14.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 5/16 355
15.Kuna Václav 1998 023151 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 346
16.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/22 344
17.Heger Vojtěch 2000 012019 2+ DUKLA Brandýs 5/10 330
18.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/21 329
19.Chod David 1982 033014 2+ VS Blovice 5/11 325
20.Příhoda Matouš 1998 009082 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 323
21.Cepek Matěj 1998 023035 2+ SK VS Č. Budějovice 5/14 319
22.Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 296
23.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 291
24.Pollert Lukáš 1970 009061 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 276
25.Kuna Alois 1988 023060 1 SK VS Č. Budějovice 4/4 272
26.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 5/14 264
27.Vlčnovský Vilém 1994 023149 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 239
28.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/23 233
29.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 229
30.Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/10 221
31.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/12 215
32.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 204
33.Bohatý Karel 2001 012053 2 DUKLA Brandýs 5/14 199
34.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 180
Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 4/4 180
36.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 5/10 172
Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 172
38.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 167
39.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 164
40.Wendl Denis 2000 066016 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 157
41.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 5/8 155
Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 2/2 155
43.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 151
44.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 148
45.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/14 142
David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 5/6 142
47.Pořádek Milan 1986 023087 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 139
48.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 4/4 137
Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/14 137
Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 137
51.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Karbo Benátky 4/4 128
52.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 127
53.Rohan Lukáš 1995 009068 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 118
54.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 116
55.Táborský Pavel 1972 066004 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 115
Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 115
57.Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 114
58.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/14 112
59.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 111
60.Milyan Dušan 1973 052014 2 TJ Loko Žatec 5/6 109
61.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 5/8 107
Kubeš Vladimír 1961 030011 2 VS Tábor 5/16 107
Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/5 107
64.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 2/2 103
65.Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 2/2 101
Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 101
67.Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 2/2 99
68.Rejman Zbyšek 1992 045014 3 KVS Hradec Králové 2/2 97
69.Suchý Matěj 1986 012009 2+ DUKLA Brandýs 2/2 96
70.Pešta Jan 1981 078014 3 Lužnice Tábor 4/4 95
71.Sýkora Jaroslav 1961 034024 3 TJ SK Hubertus KV 5/5 94
72.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 92
Krofta Dominik 1993 030047 3 VS Tábor 5/18 92
74.Žížala Josef 1999 009085 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 91
Hauck Marek 1977 045035 3 KVS Hradec Králové 5/10 91
Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 91
77.Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 5/8 90
Tunka Ondřej 1990 009055 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 90
79.Hajský Stanislav 1969 059016 3 TJ Semily 2/2 84
80.Vlček Jan 1990 009048 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 82
Škranc Jiří 1965 077007 3 Kotva Bráník 5/8 82
Ladýř Karel 1972 045013 3 KVS Hradec Králové 4/4 82
83.Horal Martin 1957 046050 3 Delfín Jablonec 5/9 81
Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 81
85.Lerch Eduard 2002 012072 3 DUKLA Brandýs 5/10 80
Pischek Jan 1977 057011 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 80
Šprdlík Vít 1967 042002 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 80
Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 80
89.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/22 78
90.Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs 2/2 77
91.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 76
92.Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 5/6 74
Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 2/2 74
94.Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/16 73
95.Moštěk Ondřej 1982 060042 3 Loko Trutnov 2/2 66
96.Potužák Jan 1988 042032 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 65
Sehnal Štěpán 1985 009178 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 65
98.Šerý Michal 1971 088003 3 C.K. Rožátov 5/13 63
Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 63
100.Šrogl Michal 1972 097006 3 Raft klub Trója 2/2 62
101.Saiko Tomáš 1986 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 61
102.Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 4/4 59
Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 2/2 59
104.Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 5/8 57
Volf Jaroslav 1979 011039 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 57
106.Hrádek Petr 1987 080006 3 TJ Sokol Písek 4/4 56
Buchtel Martin 1982 034033 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 56
108.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 53
109.Král Adam 2003 009114 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 52
Habich Bohumil 1991 030003 3 VS Tábor 2/2 52
111.Karlovský Jiří 1965 045010 3 KVS Hradec Králové 2/2 50
112.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 2/2 49
113.Říha Matyáš 2003 009117 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 47
114.Buriánek Karel 1965 059002 3 TJ Semily 5/10 46
Volák Jaroslav 1990 048068 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 46
116.Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 45
117.Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/12 42
Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov 2/2 42
119.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/12 41
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 41
Keš Miroslav 1967 026020 3 SK Domeček Soběslav 4/4 41
Kočí Martin 1991 048081 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 41
123.Hradílek Václav 1982 009014 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 39
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 39
125.Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 5/7 38
126.Škorňa Adam 2000 132009 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 37
127.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 36
128.Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 35
Šťastný Jan 1970 057047 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 35
130.Křenek Jakub 1999 132058 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 34
131.Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 32
Renčín Tomáš 1961 055022 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 32
133.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 31
134.Kořínek Vilém 1999 009064 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 29
Šeba Patrik 1992 014027 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 29
136.Lerch David 1972 048025 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 28
Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 28
Kraus Filip 1997 038017 3 TJ ČSAD Plzeň 2/2 28
139.Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 5/5 27
140.Merenus Jan 1983 043035 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 26
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/8 26
Řežábek Martin 1973 097022 3 Raft klub Trója 2/2 26
Klimuškin Pavel 1964 077003 3 Kotva Bráník 4/4 26
144.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 25
Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/20 25
146.Šesták Karel 1971 071126 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 24
147.Vlček Ladislav 1985 012027 DUKLA Brandýs 1/1 23
Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 2/2 23
Lhota Zbyšek 1984 070003 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 23
Machuta Zdeněk 1964 014054 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 23
151.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 22
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 4/4 22
153.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 2/2 21
154.Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 20
Lásko Jan 1977 053002 3 TJ Dvůr Králové 2/2 20
Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 2/2 20
157.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 18
158.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 17
Holý Jiří 1957 017007 3 KK Rakovník 5/14 17
Rejman Petr 2001 045016 3 KVS Hradec Králové 5/9 17
161.Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 5/14 16
Šupolík Luboš 1992 014025 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 16
Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 2/2 16
Kozohorský Vojtěch 1991 065022 TJ Permon Roztoky 1/1 16
165.Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 15
Leskovjan Martin 1986 007016 Technika Praha 4/4 15
Johanides Milan 1975 014008 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 15
Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 4/4 15
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 15
Kašpar Čeněk 2000 008041 3 SK Žižkov 4/4 15
171.Machek Radek 1980 060029 3 Loko Trutnov 2/2 14
Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 2/2 14
Kubát Jiří 1959 036007 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 14
174.Benhák Ladislav 1954 023002 SK VS Č. Budějovice 2/2 13
Martinů Lukáš 1987 030050 3 VS Tábor 5/6 13
176.Doskočil Eduard 1983 053010 3 TJ Dvůr Králové 2/2 12
Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 2/2 12
Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 2/2 12
Říha Jan 1996 061024 3 SK Třebechovice 2/2 12
180.Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 10
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 2/2 10
Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 2/2 10
183.Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 3/3 9
Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 2/2 9
185.Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 8
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 1/1 8
187.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 7
Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary 5/5 7
Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 7
190.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 2/2 6
Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice 2/2 6
192.Albrecht Miroslav 1974 060008 Loko Trutnov 2/2 5
Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 4/4 5
194.Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 3
Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 5/6 3
Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 5/6 3
Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 2/2 3
Daněk Dominik 1998 129015 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 3
199.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 5/6 2
Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 2
Šesták Jan 1976 023082 SK VS Č. Budějovice 4/4 2
Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 2
Černá Lucie 1977 047013 3 TJ DNT VS Kadaň 1/1 2
Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 2
Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
207.Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 2/2 1
Vrba Vojtěch 1994 055010 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 1
Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 2/2 1
210.Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 0
Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 5/20 0
Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor 4/4 0
Zlámal Antonín 1999 024062 SK Vltava Č. Krumlov 5/6 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Herman Pavel 1986 027004 Otava Strakonice 2/2 0
Šmejkalová Šárka 1984 023117 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Kolman Filip 1973 008022 SK Žižkov 2/2 0
Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 2/2 0
Vítek David 1974 071008 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2/2 0
Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 1/1 0
Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Musil Michal 1974 045018 KVS Hradec Králové 2/2 0
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Hopjan Pavel 1978 185001 KK Postřelmov 2/2 0
Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vavera Jan 2000 043013 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2/2 0
Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 102
2.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 92
3.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 51
4.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 42
5.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 40
6.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 2/2 36
7.Paloudová Anežka 1999 024017 2+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 35
8.Galušková Antonie 2001 042031 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 34
9.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 28
Kvapilová Gabriela 1978 035004 3 TJ Slavia K. Vary 3/3 28
11.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 25
12.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 5/14 24
Kašparová Anna 1985 055012 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 24
14.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/10 23
15.Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 19
16.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/10 17
17.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 16
18.Černá Lucie 1977 047013 3 TJ DNT VS Kadaň 5/5 15
19.Krejčová Kristýna 1991 014040 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 14
20.Košárková Barbora 1996 121056 2+ KK Opava 2/2 11
21.Králová Adéla 2001 009103 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 10
22.Šmejkalová Šárka 1984 023117 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 8
Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 2/2 8
24.Peterková Hana 1987 185005 3 KK Postřelmov 2/2 6
25.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 4
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 2/2 4
27.Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 3
28.Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 3/3 2
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 2/2 2
Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 2
31.Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 1
Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
Foltysová Sabina 1996 009182 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 2/2 1
Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1
36.Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 2/2 0
Víznerová Daniela 2003 047018 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Koudelková Anna 2000 011034 KK Brandýs nad Labem 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/12 214
2.Pollert Jaroslav
Jiras Marek
1971
1976
009060
009095
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 145
3.Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
4/4 139
4.Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
5/10 129
5.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 126
6.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
5/14 123
Kuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
023151
023035
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 123
8.Špalek Matěj
Stránský Dominik
2000
1999
010099
010026
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
5/14 115
9.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 113
10.Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
2 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
4/4 101
11.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
036026
036020
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/14 99
Větrovský Jiří
Jindrák Petr
1966
1969
095002
007041
2 Sport Zbraslav
Technika Praha
3/3 99
13.Habich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
030002
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/16 94
14.Hák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
060002
053011
2 Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
5/12 88
15.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 86
16.Kučera Tomáš
Machuta Zdeněk
1970
1964
097021
014054
Raft klub Trója
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 85
17.Heger Vojtěch
Heger Tomáš
2000
1998
012019
012014
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 84
18.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/16 79
19.Vala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
030006
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 74
20.Mašek Jan
Lhota Zbyšek
1978
1984
009033
070003
2 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
5/5 73
21.Pivoňka Zdeněk
Chod David
1982
1982
066006
033014
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Blovice
2/2 72
22.Horal Martin
Slavík František
1957
1957
046050
008029
2 Delfín Jablonec
SK Žižkov
5/6 71
23.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
043047
132040
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
2/2 70
24.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
4/4 66
Hřebíček Jakub
Krč Ladislav
1999
1999
011012
012016
2 KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
4/4 66
26.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
1 Kotva Bráník
SK Žižkov
4/4 64
27.Kašpar Martin
Kašpar Čeněk
1967
2000
008010
008041
1 SK Žižkov
SK Žižkov
2/2 63
28.Wendl Miloslav
Weber Oldřich
1978
1987
066011
023133
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
2/2 60
Saiko Tomáš
Zvolánek Jan
1986
1995
024040
023040
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK VS Č. Budějovice
2/2 60
Stejskal Ondřej
Šenk Marek
1975
1974
011001
011020
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 60
31.Pešta Jan
Boček Zdeněk
1981
1975
078014
023006
2 Lužnice Tábor
SK VS Č. Budějovice
2/2 59
32.Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
076013
076003
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 56
33.Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
043008
070003
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2/2 54
34.Pechlát Hynek
Peterka Adam
1995
1996
009040
017027
2 Univerzitní sportovní klub Praha
KK Rakovník
2/2 51
Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
023087
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 51
36.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/14 49
37.Pavlík Pavel
Říha Jan
1998
1996
061014
061024
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/12 48
38.Pohanka Vít
Wendl Miloslav
2000
1978
036019
066011
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 47
39.Rohan Lukáš
Tunka Ondřej
1995
1990
009068
009055
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 46
40.Hradílek Václav
Vlček Jan
1982
1990
009014
009048
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 45
41.Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 38
42.Bohatý Karel
Souček Marek
2001
1999
012053
045017
3 DUKLA Brandýs
KVS Hradec Králové
2/2 36
43.Vaněk Jiří
Wendl Miloslav
1987
1978
014009
066011
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 35
44.Příhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
009084
009106
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/11 33
45.Raška Tomáš
Wallisch Vít
2001
1999
009080
009052
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 32
Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 32
Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 32
48.Pospíšilová Jitka
Bouzek Filip
1989
1992
030019
042024
3 VS Tábor
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/7 30
Kuna Alois
Paraniak Jan
1960
1951
023059
023076
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/8 30
Čekalová Bára
Weber Oldřich
1998
1987
023011
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 30
51.Žížala Josef
Heger Vojtěch
1999
2000
009085
012019
2 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
2/2 29
52.Kubů Petr
Rašner Karel
1976
1976
119011
185011
UP Olomouc
KK Postřelmov
2/2 28
Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
2 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
2/2 28
Krofta Dominik
Keller Miloslav
1993
1962
030047
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 28
55.Vejvoda Vojtěch
Koudelka Václav
1999
1997
017042
017043
3 KK Rakovník
KK Rakovník
5/6 27
56.Fleisigová Alžběta
Fleisig Daniel
1990
1988
065021
065065
3 TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
5/6 26
Záruba Martin
Lásko Jan
1974
1977
053026
053002
2 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 26
Lhota Zbyšek
Lhota Radim
1984
1982
070003
070085
2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2/2 26
59.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
1 KK Opava
KK Opava
2/2 25
Král Adam
Příhoda Matouš
2003
1998
009114
009082
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 25
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
3 KK Rakovník
KK Rakovník
4/4 25
62.Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 24
63.Kulhánek Jan
Musil Pavel
1978
1964
046012
046015
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
5/6 23
Kučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
035006
035012
3 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
5/5 23
Kašparová Anna
Zárubová Michaela
1985
1986
055012
053008
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 23
66.Zeman Ondřej
Pazourek Jan
1985
1973
001013
076003
2 Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
1/1 22
67.Červenka Jaroslav
Červenka Ondřej
1964
1996
034003
034043
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 18
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 18
69.Šedivý Jakub
Myšák Albert
1994
1994
043029
043016
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1/1 17
Galušková Antonie
Vrbová Alexandra
2001
2000
042031
066009
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 17
Lerch Eduard
Lerch Adam
2002
1998
012072
012031
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 17
72.Saiko Tomáš
Jindrák Petr
1986
1969
024040
007041
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Technika Praha
1/1 15
Klimuškin Šimon
Škranc Antonín
1995
1996
077014
077008
3 Kotva Bráník
Kotva Bráník
4/4 15
74.Pražák Michal
Pour Vladimír
1979
1982
046035
046084
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
1/1 14
Novák Martin
Dundová Iva
1991
1995
024043
024060
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 14
76.Kozderka Pavel
Miller Jan
1985
1997
062017
062001
3 TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 12
77.Novák Martin
Študlar Patrik
1991
1999
024043
024061
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 10
Švehla Zdeněk
Paloudová Anežka
1976
1999
024023
024017
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 10
79.Winter Jan
Winter Eduard
1982
1956
046040
046026
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 9
Šesták Karel
Bohatý Karel
1971
1974
071126
061002
3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.
SK Třebechovice
2/2 9
81.Pešta Jan
Šmejkalová Šárka
1981
1984
078014
023117
2 Lužnice Tábor
SK VS Č. Budějovice
2/2 8
Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 8
Křenek Jakub
Kaminský Jan
1999
1999
132058
009017
3 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 8
84.Kluganost Vít
Pecháček Michal
1977
1976
016007
016008
3 KV125-PRAHA-Vršovice
KV125-PRAHA-Vršovice
2/2 7
Gabrlík Tomáš
Mráka Tomáš
2000
2001
119116
119153
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 7
Martin Václav
Martin Václav
1971
2002
001027
001074
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 7
87.Boch Pavel
Lacina Richard
1951
1967
059006
059022
TJ Semily
TJ Semily
3/3 6
Brebta Vladimír
Winter Eduard
1972
1956
046002
046026
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
4/4 6
Říha Matyáš
Král Adam
2003
2003
009117
009114
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 6
Koláček Petr
Šorel Martin
2001
2001
012070
012018
3 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
3/3 6
Kubů Petr
Šesták Karel
1976
1971
119011
071126
3 UP Olomouc
TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.
2/2 6
Štercl Vít
Krč Ladislav
1999
1999
012056
012016
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 6
Paloudová Karolína
Palouda Tomáš
2000
1969
024034
024021
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
Karlovský Marek
Říhová Eva
1997
2000
045008
009078
3 KVS Hradec Králové
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
95.Kozohorský Vojtěch
Jaroš Tomáš
1991
1987
065022
065001
3 TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
2/2 5
Koláček Petr
Šulc Karel
2001
2000
012070
011017
3 DUKLA Brandýs
KK Brandýs nad Labem
2/2 5
97.Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 4
Lepík Filip
Mulač Oldřich
1976
1961
034017
034020
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
4/4 4
Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
129014
024015
2 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 4
Kašpar Jaroslav
Dušek Vladimír
1956
1957
055014
055007
Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 4
101.Tunková Magdalena
Tunka Ondřej
1993
1990
046009
009055
2 Delfín Jablonec
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
Bohatý Karel
Špalek Vojtěch
2001
1996
012053
010100
3 DUKLA Brandýs
SK VS Karbo Benátky
2/2 3
Eliáš Ondřej
Jakl Vincent
2000
2001
009012
009009
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 3
Cubrová Markéta
Kraus Filip
1997
1997
038015
038017
TJ ČSAD Plzeň
TJ ČSAD Plzeň
2/2 3
Houška Jan
Kytka Tomáš
1999
1999
043028
043023
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 3
Zeman Vojtěch
Dušková Michala
2000
2000
009102
009105
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 3
Frencl Josef
Majer Kryštof
2002
2001
009134
009121
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
Malý Filip
Horal Vojtěch
2002
2002
027031
046079
Otava Strakonice
Delfín Jablonec
2/2 3
109.Cubrová Markéta
Bačáková Radka
1997
1983
038015
009101
TJ ČSAD Plzeň
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Filipi Viktorie
Dvořáková Dominika
2002
2002
043015
001115
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Bohemians Praha
4/4 2
Vadlejch Jan
VADLEJCHOVÁ Jana
1989
1989
023027
000000
SK VS Č. Budějovice
SKVS ČB
2/2 2
Látal Filip
Procházka Vojtěch
2001
2002
119086
119124
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
Říha Matyáš
Urbánek Matyáš
2003
2002
009117
009118
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
114.Filipi Viktorie
Filipi Robert
2002
1964
043015
043009
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 1
Šedivý Václav
Bednářová Anna
1966
2002
043022
043006
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 1
Šesták Karel
Šesták Jan
1971
2003
071126
071010
3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.
TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.
2/2 1
Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
VS Tábor
VS Tábor
4/4 1
Študlar Patrik
Zlámal Antonín
1999
1999
024061
024062
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov
4/4 1
Bláha Petr
Cubr Filip
2000
2000
039077
038008
TJ Loko Plzeň
TJ ČSAD Plzeň
4/4 1
Heger Mikuláš
Holý Jiří
1990
1957
017036
017007
2 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 1
Šilar Jakub
Jasanská Jitka
1987
1981
064033
064009
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 1
Marková Eva
Proks Jakub
1988
1984
097023
097007
2 Raft klub Trója
Raft klub Trója
2/2 1
123.Holubová Anna
Holub Jan
1983
1982
065066
065067
TJ Permon Roztoky
TJ Permon Roztoky
2/2 0
Zieris Matyáš
Kádrle Martin
1995
1990
001103
060034
Bohemians Praha
Loko Trutnov
2/2 0
Koblížek Daniel
Bouček Stanislav
2000
1999
060040
057090
Loko Trutnov
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Moštěk Ondřej
Mrskočová Jana
1982
1988
060042
060060
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 0
Ďurík Milan
Tunková Kristýna
1987
1988
046039
046043
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
1/1 0
Weisl Martin
Urbánek Matyáš
2002
2002
009104
009118
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Vejvoda Vojtěch
Pšenička Václav
1999
2001
017042
017022
3 KK Rakovník
KK Rakovník
4/4 0
Pšeničková Jana
Pšenička Václav
1998
2001
017023
017022
KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 0
Sýkora Michal
Sýkora Tomáš
1989
1992
034041
034030
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 0
Pokorný Ondřej
Stránský Lukáš
1987
1987
023086
023097
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 0
Hejhal Luděk
Junek Matyáš
1996
1997
064039
064001
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 0
Vlčnovský Vilém
Zvolánek Jan
1994
1995
023149
023040
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Pospíchalová Simona
Pospíchal Radek
1997
1994
047016
023039
1 TJ DNT VS Kadaň
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Prüher Jakub
Prüherová Alžběta
1968
1996
023088
023153
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Šmejkalová Šárka
Boček Zdeněk
1984
1975
023117
023006
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Sehnalová Marie
Sehnal Štěpán
1981
1985
009092
009178
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Weissar Petr
Veverková Zdenka
1970
1977
039026
039037
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Vybulka Jakub
Hrádek Petr
1998
1987
014037
080006
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Sokol Písek
1/1 0
Kadlec Filip
Frencl Josef
2003
2002
009126
009134
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Majer Kryštof
Houska Jan
2001
2001
009121
009123
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0
Ondruš Mikuláš
Duřt Vojtěch
2003
2003
009127
009122
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 0
Winter Eduard
Winter Tomáš
1956
1979
046026
046034
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 0
Majer Kryštof
Jakl Vincent
2001
2001
009121
009009
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0
Pollert Lukáš
Pollertová Ema
1970
2003
009061
009008
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Pípal Zbyněk
Šedivý Vít
2003
2004
023041
023135
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Karolína
Paloudová Anežka
2000
1999
024034
024017
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
2.Čekalová Bára
Pospíchalová Simona
1998
1997
023011
047016
SK VS Č. Budějovice
TJ DNT VS Kadaň
2/2 5
3.Přikrylová Ema
Galušková Antonie
2003
2001
125043
042031
2 VSK Rájec-Jestřebí
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 1
4.Dundová Iva
Manová Štěpánka
1995
1999
024060
024052
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/11 1086
2.Pechlát Hynek 1995 009040 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1054
3.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 5/13 1029
4.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/18 996
5.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 5/10 971
6.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 5/11 952
7.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 5/12 924
8.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 5/22 915
9.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/10 909
10.Zima Tomáš 2000 049042 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 878
11.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 5/6 871
12.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 5/10 848
13.Lhota Zbyšek 1984 070003 2+ TJ Klub kanoistiky Železný Brod 5/14 821
14.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 815
15.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 798
16.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 5/6 792
17.Hošek Ondřej 1995 103020 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 775
18.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 767
19.Bárta Jan 2000 009184 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 756
20.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 745
21.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/7 705
22.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 699
23.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 694
24.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/11 687
25.Petříček Vojtěch 1994 052072 1 TJ Loko Žatec 5/6 674
26.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 5/24 666
27.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/8 665
28.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 659
29.Žížala Josef 1999 009085 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 657
30.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 652
31.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/18 646
32.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/22 645
33.Havlena Jan 1997 011014 2 KK Brandýs nad Labem 5/7 640
34.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/8 639
35.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 637
36.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/6 636
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/18 636
38.Bahenský Matouš 1994 121010 1 KK Opava 4/4 632
39.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 607
40.Taišl Filip 1976 042020 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 605
41.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 5/8 582
42.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 579
43.Bohatý Karel 2001 012053 2 DUKLA Brandýs 5/18 578
44.Maceček Dušan 1962 034019 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 577
45.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 569
46.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 559
47.Lásko Jan 1977 053002 2 TJ Dvůr Králové 4/4 556
Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 556
49.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/14 552
50.Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 5/19 551
51.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 550
52.Abraham Tomáš 1969 010003 2 SK VS Karbo Benátky 5/6 537
53.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 535
54.Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 534
55.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 5/13 527
56.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 4/4 525
57.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 524
58.Tunka Ondřej 1990 009055 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 519
59.Šupolík Luboš 1992 014025 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 514
60.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/12 500
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/9 500
62.Raška Tomáš 2001 009080 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 486
63.Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 4/4 485
64.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 480
65.Volf Jaroslav 1979 011039 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 469
66.Hřebíček Jakub 1999 011012 2 KK Brandýs nad Labem 5/14 463
67.Sofron Daniel 1995 038003 2 TJ ČSAD Plzeň 5/10 458
68.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 455
Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 455
70.Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 5/20 444
71.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 441
72.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/10 437
73.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 4/4 436
74.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 432
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 3/3 432
76.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 426
77.Sahula Vojtěch 1997 010101 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 422
78.Štětka Matěj 1996 023115 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 417
79.Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 5/18 415
80.Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 5/6 397
81.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 396
82.Koudelka Václav 1997 017043 2 KK Rakovník 5/14 391
Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 391
84.Tesař Robert 1972 023110 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 389
Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 4/4 389
86.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 5/8 378
87.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 371
88.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/8 370
89.Raška Jan 1995 009026 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 366
90.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 5/16 365
Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 5/24 365
92.Matějka Michael 1997 009077 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 363
93.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 360
94.Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 359
95.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 5/20 358
96.Krejčí Jakub 2002 012054 2 DUKLA Brandýs 5/12 353
97.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 2/2 351
98.Jacoš Pavel 1988 035023 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 347
99.Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 344
100.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 342
101.Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 339
102.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 334
103.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/14 332
104.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 5/19 330
Kubričan Lukáš 1984 012028 1 DUKLA Brandýs 2/2 330
106.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 328
107.Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 5/14 327
108.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/11 320
109.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 4/4 319
110.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 5/6 311
111.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 309
112.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 308
113.Pohanka Jiří 1969 036018 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 303
114.Suchý Ondřej 1979 012049 2 DUKLA Brandýs 2/2 301
115.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 300
Prchlík Michal 1981 078006 2 Lužnice Tábor 5/6 300
117.Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 293
118.Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 5/20 292
Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 4/4 292
120.Lerch Eduard 2002 012072 2 DUKLA Brandýs 5/10 288
Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 288
122.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 5/13 287
123.Kubát Jiří 1984 077002 2 Kotva Bráník 4/4 284
124.Heger Mikuláš 1990 017036 2 KK Rakovník 4/4 283
125.Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 281
126.Zvolánek Filip 1999 076014 2 TJ Jiskra Bechyně 5/8 277
127.Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/18 276
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/10 276
129.Řáha Oldřich 1998 052005 2 TJ Loko Žatec 5/18 273
Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 273
131.Zummer Dušan 1970 062015 2 TJ Turnov 5/10 272
132.Karlovský Marek 1997 045008 2 KVS Hradec Králové 4/4 269
133.Příhoda Tomáš 1970 099016 2 USK Praha - Happy Life 5/20 267
134.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 2/2 263
135.Horyna Lukáš 1980 060011 2 Loko Trutnov 2/2 262
Procházka Miloš 1954 034036 2 TJ SK Hubertus KV 5/11 262
137.Pechman Štěpán 1999 049048 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 259
Zummer Ondřej 1968 062023 2 TJ Turnov 5/6 259
139.Kozohorský Vojtěch 1991 065022 2 TJ Permon Roztoky 4/4 258
Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 2/2 258
141.Hamák Martin 1976 036004 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 256
142.Koshelev Sergey 1960 042040 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/18 251
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 5/16 251
144.Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 2/2 250
Říha Zdeněk 1987 061023 2 SK Třebechovice 2/2 250
146.Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 247
147.Kubát Jiří 1988 035024 3 TJ Slavia K. Vary 5/10 246
148.Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/16 238
149.Veverka Lukáš 2002 010008 3 SK VS Karbo Benátky 5/18 237
150.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 235
151.Milyán David 1974 052013 3 TJ Loko Žatec 4/4 233
152.Hradilek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 232
153.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 231
154.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 2/2 228
155.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 5/12 227
156.Horal Vojtěch 2002 046079 3 Delfín Jablonec 5/14 226
157.Šrámek Ondřej 1994 042014 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 225
Stránský Lukáš 1987 023097 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 225
159.Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 224
160.Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 5/16 222
161.Rubín Daniel 1975 012032 2+ DUKLA Brandýs 2/2 217
162.Malý Filip 2002 027031 3 Otava Strakonice 5/16 216
163.Eliáš Ondřej 2000 009012 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 215
164.Kubát Jan 1982 036010 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 212
165.Rezek Tomáš 2001 023162 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 210
Heger Kryštof 1992 017037 3 KK Rakovník 2/2 210
Dvořák Tomáš 1968 061005 3 SK Třebechovice 2/2 210
168.Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 5/10 209
169.Balarin Lukáš 1998 121055 2+ KK Opava 2/2 208
170.Švejd Jakub 2001 042008 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 206
171.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 5/6 205
172.Kodada Miroslav 1982 060059 3 Loko Trutnov 4/4 204
Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 204
174.Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 5/8 202
Kovárník Lukáš 1977 014002 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 202
Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 202
177.Bareš Antonín 1998 050003 3 SK Štětí 5/12 200
178.Sofron Tomáš 1999 038011 3 TJ ČSAD Plzeň 5/15 197
179.Sahula Martin 1968 010104 3 SK VS Karbo Benátky 5/24 192
180.Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 5/8 190
Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/22 190
182.Kovář Zbyněk 1977 011002 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 180
183.Šesták Karel 1971 071126 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 5/6 179
184.Kuneš David 1998 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 178
Novák Jindřich 1964 014021 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 178
186.Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/17 176
187.Lhota Radim 1982 070085 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/4 175
188.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 2/2 173
189.Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/6 172
190.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 2/2 171
191.Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 169
192.Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 5/6 167
193.Zieris Matyáš 1995 001103 3 Bohemians Praha 2/2 166
Báča Jakub 1994 011019 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 166
Lenc Miroslav 1986 023066 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 166
196.Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 165
197.Novák Václav 1979 061032 3 SK Třebechovice 5/6 163
Martin Václav 1971 001027 3 Bohemians Praha 2/2 163
199.Šorel Martin 2001 012018 3 DUKLA Brandýs 5/12 161
200.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 5/6 158
201.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 157
202.Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 153
Blahník Vojtěch 1981 035002 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 153
204.Houska Jan 2001 009123 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 152
Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 5/12 152
206.Škranc Antonín 1996 077008 3 Kotva Bráník 5/6 149
Zeman Ondřej 1985 001013 3 Bohemians Praha 2/2 149
208.Majer Kryštof 2001 009121 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 148
209.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 147
210.Winter Tomáš 1979 046034 3 Delfín Jablonec 5/8 143
211.Vondra Jan 1988 012037 1 DUKLA Brandýs 1/1 142
212.Šulc Karel 2000 011017 3 KK Brandýs nad Labem 5/14 141
213.Lhota David 1971 099001 3 USK Praha - Happy Life 5/14 140
214.Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 4/4 139
215.Kraml Jan 1984 027007 3 Otava Strakonice 5/6 138
Chod Ondřej 1984 033026 3 VS Blovice 5/6 138
217.Koláček Petr 2001 012070 3 DUKLA Brandýs 5/11 135
218.Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 134
219.Felix Petr 1982 014041 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 133
Hamák Miloslav 1982 036028 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 133
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 2/2 133
222.Winter Jan 1982 046040 3 Delfín Jablonec 5/6 132
223.Hek Jan 1979 049013 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 131
224.Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 130
Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 5/10 130
226.Houška Jan 1999 043028 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/20 125
227.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 123
Kytka Tomáš 1999 043023 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 123
Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/12 123
230.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 119
Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 119
232.Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 117
Polívka Jan 1986 033005 3 VS Blovice 5/5 117
Frišman Marek 1997 055003 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 117
Brychcí Petr 1990 070074 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 117
Rohan Lukáš 1995 009068 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 117
237.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 3/3 116
238.Stejskal Ondřej 1975 011001 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 115
239.Jakl Vincent 2001 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 114
Stanovský Vojtěch 2002 023042 3 SK VS Č. Budějovice 5/16 114
241.Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 113
242.Boch Pavel 1951 059006 3 TJ Semily 5/8 111
243.Rejman Petr 2001 045016 3 KVS Hradec Králové 5/9 109
244.Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 2/2 107
245.Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Permon Roztoky 5/8 106
246.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/12 105
Chod David 1982 033014 3 VS Blovice 2/2 105
248.Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 104
Jilma Martin 1989 078017 3 Lužnice Tábor 2/2 104
250.Žatecký Jiří 1969 082008 3 KVS Písek 5/14 100
251.Kloboučník Tomáš 1965 030027 3 VS Tábor 2/2 98
252.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 97
253.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 95
254.Pártl Mirek 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 94
255.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 93
256.Vaněk Martin 1971 030049 3 VS Tábor 5/24 92
257.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 2/2 91
Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 91
259.Jindrák Petr 1969 007041 3 Technika Praha 2/2 88
260.Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 4/4 87
261.Říha Matyáš 2003 009117 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 86
Dunovský Tomáš 1976 027009 3 Otava Strakonice 5/8 86
263.Christov Ivan 1988 043043 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 85
264.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 2/2 84
265.Lhota Štěpán 1990 070088 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 4/4 83
266.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 82
Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 2/2 82
268.Myšák Albert 1994 043016 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 78
Halík Ondřej 1999 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 78
270.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 4/4 77
271.Pražák Michal 1979 046035 Delfín Jablonec 1/1 76
272.Vadlejch David 1991 042037 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 74
273.Kadlec Filip 2003 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 73
Sedlmaier Aleš 1980 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 73
275.Kovařík Richard 1959 027012 3 Otava Strakonice 5/6 72
276.Vavera Jan 2000 043013 3 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/10 71
277.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 70
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 5/6 70
Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 70
Kašpar Martin 1967 008010 3 SK Žižkov 2/2 70
281.Veniger Jan 2000 064042 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 69
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 69
283.Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 4/4 68
Radil Jiří 1968 092009 3 KVS Praha 4 2/2 68
285.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 67
286.Duřt Vojtěch 2003 009122 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 65
Frencl Josef 2002 009134 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 65
Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň 2/2 65
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 2/2 65
290.Šenk Marek 1974 011020 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 63
291.Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 62
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 62
293.Letko Radek 1978 008037 3 SK Žižkov 5/9 60
294.Fleisig Daniel 1988 065065 3 TJ Permon Roztoky 5/6 59
Stach Daniel 1988 023094 SK VS Č. Budějovice 4/4 59
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 4/4 59
297.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 3/3 58
298.Kašpar Čeněk 2000 008041 3 SK Žižkov 4/4 57
299.Toncar Martin 1975 023113 3 SK VS Č. Budějovice 5/7 56
300.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 5/8 53
Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 2/2 53
Hejna Martin 1981 007006 3 Technika Praha 2/2 53
303.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 52
304.Ivánek Roman 2002 133063 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 51
305.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 4/4 50
306.Knězů Vojta 1977 008043 SK Žižkov 2/2 49
307.Snopek Vladimír 2001 112009 3 VK Kroměříž 2/2 48
308.Dvořák Vít 1971 099012 3 USK Praha - Happy Life 2/2 47
309.Štětka Petr 1965 023107 SK VS Č. Budějovice 2/2 44
Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 44
311.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 43
312.Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 42
313.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 41
314.Zeman Matěj 2002 014012 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 40
315.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/8 39
Šindelář Jan 2002 039050 3 TJ Loko Plzeň 5/9 39
Princ Rudolf 1970 027006 3 Otava Strakonice 2/2 39
Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 39
319.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 38
320.Ondruš Mikuláš 2003 009127 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 37
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 2/2 37
322.Holub Jan 1982 065067 3 TJ Permon Roztoky 4/4 36
Vrbata Jaroslav 1975 057084 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 36
Pešek Tibor 2000 133065 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 36
Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 36
Hrádek Petr 1987 080006 3 TJ Sokol Písek 2/2 36
327.Šedivý Jan 2003 023134 3 SK VS Č. Budějovice 5/20 35
Matějka Jakub 1973 009111 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 35
Kluganost Vít 1977 016007 3 KV125-PRAHA-Vršovice 2/2 35
330.Kotrba Tomáš 1977 078003 3 Lužnice Tábor 5/6 34
Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 5/8 34
332.Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 2/2 32
Bláha František 1997 055004 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 32
Pšenička Václav 2001 017022 3 KK Rakovník 5/22 32
Klein Pavel 2001 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 32
Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 4/4 32
337.Tesař Vojtěch 2002 023077 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 31
Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 2/2 31
339.Pípal Zbyněk 2003 023041 3 SK VS Č. Budějovice 5/16 30
340.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 28
341.Maikranz Petr 1967 118034 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 27
Fuchs Jakub 1999 046017 3 Delfín Jablonec 5/8 27
Zeman Jakub 2000 014032 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 27
Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 27
Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 2/2 27
346.Foltín Marek 1973 011010 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 26
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 26
Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 26
349.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 2/2 25
Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 4/4 25
Vácha Ondřej 2001 129010 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 25
Ludwig Hubert 1999 119155 3 UP Olomouc 2/2 25
353.Piskač Kryštof 2002 009039 USK Praha 5/8 24
354.Jáša Filip 1997 023154 SK VS Č. Budějovice 4/4 23
355.Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 4/4 20
356.Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 4/4 18
357.Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 2/2 17
Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 2/2 17
359.Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov 2/2 16
Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4/4 16
361.Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 2/2 15
362.Řezník Vít 2001 129017 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 14
363.Kalina Vojtěch 2001 019026 BS Vlašim 4/4 13
Macášek Josef 1961 076001 TJ Jiskra Bechyně 4/4 13
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 5/8 13
366.Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 1/1 11
Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 5/6 11
Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 2/2 11
369.Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník 2/2 10
370.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 9
Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 9
372.Bříza Václav 1962 036001 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 7
373.Vomáčka Jakub 1993 060044 Loko Trutnov 2/2 5
374.Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 4/4 4
375.Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 3
Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 3
Pecháček Michal 1976 016008 KV125-PRAHA-Vršovice 2/2 3
Zubalík Martin 2002 133010 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
379.Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 5/12 2
Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 2
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4/4 2
Malý Lukáš 1977 053033 TJ Dvůr Králové 2/2 2
Kratochvíl Jan-Dorian 2001 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
384.Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2/2 1
Uhlíř Jáchym 1999 011030 KK Brandýs nad Labem 4/4 1
Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 5/9 1
Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 1
Lhoták Jáchym 2001 039011 TJ Loko Plzeň 5/7 1
Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 5/8 1
390.Šereda Filip 2003 009128 USK Praha 5/8 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 5/20 0
Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Jakl Jáchym 2004 009124 USK Praha 5/8 0
Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 5/7 0
Šumbera Václav 1997 129027 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 5/10 0
Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 5/20 0
Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 2/2 0
Beran Vojtěch 2005 009135 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Dvořák Vít 2003 009110 USK Praha 1/1 0
Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 5/16 0
Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 5/12 0
Hrňák Vojtěch 2002 014068 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Vondra Matouš 2003 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 4/4 0
Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 4/4 0
Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kuneš Filip 2001 066014 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Šesták Jan 2005 023083 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Chalupský Petr 2002 023090 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Kanaloš Petr 2000 039008 TJ Loko Plzeň 5/9 0
Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 5/8 0
Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 5/8 0
Smolík Jan 1997 039004 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Sýkora Michal 1989 034041 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 2/2 0
Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 0
Pajma Lukáš 2008 047005 TJ DNT VS Kadaň 1/1 0
Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 0
Ďurík Milan 1987 046039 Delfín Jablonec 2/2 0
Rašner Karel 2004 129006 TJ Šumperk 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 5/6 0
Nosek Tomáš 1972 099019 USK Praha - Happy Life 2/2 0
Marek Hugo 1999 011031 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Klaban Martin 1997 121109 2 KK Opava 2/2 0
Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4/4 0
Špryňar Jakub 2002 063060 SK Týniště nad Orlicí 4/4 0
Marek Tobiáš 2003 061030 SK Třebechovice 4/4 0
Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 2/2 0
Větrovský Tomáš 2005 095003 Sport Zbraslav 5/6 0
Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Švagr Robin 2004 063001 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2/2 0
Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2/2 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Horalová Josefína 2005 066023 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník 2/2 0
Otiepka Martin 2001 047006 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 2/2 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Andrle Jan 1988 033015 VS Blovice 1/1 0
Novák Matěj 2003 121017 KK Opava 2/2 0
Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 2/2 0
Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Švarc Adam 2001 119172 UP Olomouc 2/2 0
Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 2/2 0
Surma Tadeáš 2001 129026 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 2/2 0
Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
Juda Mikuláš 2003 010109 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Štěpán Ondřej 1998 046027 Delfín Jablonec 2/2 0
Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Hopjan Pavel 2001 135045 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 2/2 0
Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dušková Kateřina 1998 009070 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 456
2.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 5/6 418
3.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 417
4.Galušková Antonie 2001 042031 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/16 397
5.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 390
6.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 382
7.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/22 375
8.Blažková Tereza 2000 009072 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 342
9.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 307
10.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 5/16 302
11.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 5/10 295
12.Andrlová Hana 1989 033016 2+ VS Blovice 5/10 282
13.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 5/12 276
14.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 273
15.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 5/26 271
16.Ponížilová Miroslava 1988 010106 2 SK VS Karbo Benátky 5/8 267
17.Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 5/18 254
18.Fleisigová Alžběta 1990 065021 2 TJ Permon Roztoky 5/6 214
19.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 213
20.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 212
21.Žatecká Nikola 2002 014072 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/26 202
22.Filipi Viktorie 2002 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/20 199
23.Dvořáková Eliška 2001 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 198
Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 198
25.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 197
26.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 193
27.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/14 192
28.Kyzlíková Monika 2001 049025 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/18 181
29.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 179
30.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 5/6 178
31.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/28 175
32.Taišlová Martina 1986 042023 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 174
33.Zýková Barbora 1990 014038 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 168
34.Sadilová Marcela 1967 012021 1 DUKLA Brandýs 2/2 160
35.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/23 159
Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 159
37.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 158
38.Tunková Kristýna 1988 046043 2 Delfín Jablonec 3/3 152
Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 152
40.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 143
41.Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 4/4 140
42.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/10 139
43.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 135
44.Zimová Marie 1992 049030 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 130
45.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 125
46.Forejtová Andrea 1988 024007 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 124
47.Mašková Alena 1976 009025 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 123
48.Pokorná Iva 1985 023084 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 120
Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 120
50.Beková Kateřina 2002 012038 2 DUKLA Brandýs 4/4 116
51.Šedivá Kateřina 1989 043021 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 109
52.Hrivíková Eva 1993 808179 2+ USK Praha 4/4 106
Grossmannová Zdenka 1965 001117 2 Bohemians Praha 2/2 106
54.Nováčková Michala 1984 010012 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 102
55.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 101
56.Hilgertová Štěpána 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 2/2 98
57.Říhová Magda 1970 009097 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 93
Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/6 93
59.Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 2 Otava Strakonice 5/22 92
60.Haucková Ilona 1978 045036 2 KVS Hradec Králové 5/10 91
Lásko Eva 1984 053006 3 TJ Dvůr Králové 4/4 91
62.Hylmarová Anna 2001 010007 3 SK VS Karbo Benátky 5/20 89
Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 5/9 89
64.Beranová Hana 2003 009112 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 85
Buriánková Anežka 1994 059011 3 TJ Semily 5/8 85
66.Havlíčková Kateřina 1985 009031 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 82
67.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/6 81
68.Dandová Anna 1988 010006 SK VS Karbo Benátky 1/1 78
69.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 76
70.Růžičková Kateřina 2003 009120 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 74
71.Cubrová Markéta 1997 038015 3 TJ ČSAD Plzeň 5/12 73
72.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 2/2 72
73.Bednářová Anna 2002 043006 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 70
74.Pajmová Sandra 2002 047009 3 TJ DNT VS Kadaň 5/20 69
Štěpánová Tereza 1986 070016 2 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 69
76.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/10 66
Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 66
78.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 65
Štibrányi Kateřina 2000 011044 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 65
80.Pšeničková Jana 1998 017023 3 KK Rakovník 5/24 63
Lepíková Markéta 1979 034007 3 TJ SK Hubertus KV 5/10 63
82.Šprdlíková Kateřina 2001 042011 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 56
Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 2/2 56
84.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 4/4 55
Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 2/2 55
86.Koudelková Anna 2000 011034 3 KK Brandýs nad Labem 5/14 52
87.Kofroňová Zuzana 2002 010009 3 SK VS Karbo Benátky 5/18 48
88.Fryšová Petra 1993 009075 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 46
Veselá Jitka 1991 036022 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 46
90.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 2/2 45
91.Řeháková Dana 1970 059045 3 TJ Semily 5/6 44
92.Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 43
93.Motyčková Sára 2001 133067 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 42
94.Osifová Hana 1997 122003 2 Mittal Ostrava 2/2 40
95.Pajmová Jana 1984 047003 3 TJ DNT VS Kadaň 5/10 39
Chvostová Ivana 1983 027001 3 Otava Strakonice 2/2 39
97.Beranová Eliška 1970 092007 3 KVS Praha 4 4/4 38
98.Koudelková Eliška 2001 011033 3 KK Brandýs nad Labem 5/14 34
99.Čajková Kristýna 2002 133048 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 32
100.Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 31
Svobodová Jana 1993 043010 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2/2 31
102.Haucková Gabriela 2002 045006 3 KVS Hradec Králové 5/12 30
Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 2/2 30
104.Houšková Kateřina 2003 043014 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 29
Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 2/2 29
Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 2/2 29
Kloboučková Ivana 2003 121009 3 KK Opava 2/2 29
108.Adamcová Dominika 1995 077006 3 Kotva Bráník 2/2 27
Mulačová Marta 1986 097012 3 Raft klub Trója 5/6 27
110.Samešová Věra 1955 046018 3 Delfín Jablonec 4/4 26
Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 2/2 26
112.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 25
113.Mašková Kateřina 1995 034031 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 24
114.Víznerová Daniela 2003 047018 3 TJ DNT VS Kadaň 5/24 23
Šrámková Michaela 1991 042026 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 23
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 2/2 23
Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 2/2 23
118.Koudelková Veronika 1998 024020 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 22
119.Háková Jitka 1980 001005 Bohemians Praha 1/1 21
Horová Klára 1998 119058 2 UP Olomouc 2/2 21
121.Polívková Markéta 1968 033021 3 VS Blovice 4/4 20
Kubíčková Lucie 1982 071006 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 20
123.Petriláková Ludmila 1998 034034 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 19
124.Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 18
125.Zumrová Lucie 1977 059009 3 TJ Semily 2/2 17
126.Benháková Anna 1993 046064 3 Delfín Jablonec 2/2 16
Rohanová Bronislava 1967 009007 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 16
128.Pražáková Nela 2003 030042 3 VS Tábor 4/4 15
129.Honzíková Lucie 2003 027013 3 Otava Strakonice 5/8 13
130.Pollertová Ema 2003 009008 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 12
131.Mrskočová Jana 1988 060060 3 Loko Trutnov 2/2 10
Vacková Michala 1975 053015 3 TJ Dvůr Králové 2/2 10
Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 10
Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 10
135.Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 5/6 9
Nováková Denisa 2003 014044 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 9
137.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 4/4 8
138.Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 2/2 7
139.Roztočilová Dominika 2001 059046 TJ Semily 2/2 6
140.Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 5
Hofmanová Šárka 2002 055009 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 5
Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 5
143.Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 5/6 4
144.Skotnicová Karolína 2000 055008 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 3
Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 2/2 3
146.Holubová Anna 1983 065066 TJ Permon Roztoky 2/2 2
Řízková Magdalena 1987 078020 Lužnice Tábor 4/4 2
Lacinová Karolína 1999 059023 TJ Semily 2/2 2
Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 4/4 2
Nováková Veronika 2001 121028 KK Opava 2/2 2
151.Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 1
Mačkalová Haidi 1998 024051 SK Vltava Č. Krumlov 5/8 1
Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 1
154.Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 5/6 0
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Hamáčková Adéla 1982 060061 Loko Trutnov 1/1 0
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 5/10 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Horalová Josefína 2005 066023 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 5/8 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 2/2 0
Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 5/6 0
Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 0
Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Valentová Kristýna 2007 042021 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1/1 0
Langová Jindřiška 2007 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 0
Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 0
Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Tunková Magdalena 1993 046009 Delfín Jablonec 1/1 0
Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Piskáčková Anežka 2000 050010 SK Štětí 2/2 0
Piskáčková Eliška 2001 050001 SK Štětí 2/2 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 1/1 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 2/2 0
Charuzová Marcela 2003 185002 KK Postřelmov 2/2 0
Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaněk Matěj 2004 030044 * VS Tábor 4/4 0
Švejd Jan 2004 042022 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Hajduch Jaroslav 2004 027010 * Otava Strakonice 2/2 0
Šedivý Vít 2004 023135 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Rašner Karel 2004 129006 * TJ Šumperk 4/4 0
Beier Matouš 2004 060047 * Loko Trutnov 4/4 0
Venc Štěpán 2004 012066 * DUKLA Brandýs 4/4 0
Ondruš Mario 2005 009133 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pavelková Markéta 2005 010107 * SK VS Karbo Benátky 4/4 0
Jiras Filip 2005 009130 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Jakl Jáchym 2004 009124 * USK Praha 4/4 0
Honzíková Eva 2005 027008 * Otava Strakonice 2/2 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Stolín Adam 2005 060046 * Loko Trutnov 4/4 0
Beran Vojtěch 2005 009135 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Bednářová Markéta 2004 043005 * SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Beier Alva 2005 060054 * Loko Trutnov 4/4 0
Pollert Jáchym 2004 009136 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Součková Lucie 2004 045024 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Pollert Jan 2005 009129 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hořejší Anna 2004 011041 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Galušková Bára 2006 042006 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Štercl Dominik 2005 011043 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Indruch Matěj 2006 045012 * KVS Hradec Králové 2/2 0
König Lukáš 2006 185003 * KK Postřelmov 2/2 0
Trávníček Jan 2005 061043 * SK Třebechovice 2/2 0
Novák Matouš 2006 030024 * VS Tábor 2/2 0
Saip Ondřej 2006 001073 * Bohemians Praha 2/2 0
Válek Michal 2006 030025 * VS Tábor 2/2 0
Beránek Tomáš 2006 063061 * SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Juda Štěpán 2004 010108 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Míča Adam 2004 129033 * TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Popelka Petr 2005 011047 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Drábek Matyáš 2005 045022 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Samková Olga 2005 061039 * SK Třebechovice 2/2 0
Pollert Antonín 2006 009022 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Galuška Zdeněk 2004 042035 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Zoubek Adam 2004 059050 * TJ Semily 2/2 0
Hájek Michal 2006 055011 * Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Bízek Marek 2005 011026 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Hluchý Vilém 2006 011045 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Větrovský Tomáš 2005 095003 * Sport Zbraslav 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3