vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2016

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bohatý Karel 2001 061003 2+ SK Třebechovice 5/8 489
2.Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 5/10 459
3.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/14 457
4.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 440
5.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 5/12 414
6.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/12 377
7.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 365
8.Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 356
9.Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 328
10.Lerch Eduard 2002 049044 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 323
11.Heger Vojtěch 2000 012019 1 DUKLA Brandýs 4/4 307
Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/18 307
13.Indruch Jaromír 1976 045007 2 KVS Hradec Králové 5/8 306
14.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 299
15.Lhota Matyáš 1999 009081 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 289
16.Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/4 286
17.Buchtel Martin 1982 034033 2 TJ SK Hubertus KV 5/10 281
18.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/14 275
19.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 5/8 267
20.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/7 266
21.Lacina Richard 1967 059022 2 TJ Semily 5/7 260
22.Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 5/6 255
23.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 5/12 250
24.Gebas Vítězslav 1984 009032 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 244
25.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 243
26.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 237
27.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 2/2 224
28.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 222
Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 222
30.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 215
31.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 208
32.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 207
33.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 5/6 205
34.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/12 203
35.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 202
36.Příhoda Matouš 1998 009082 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 199
37.Cepek Matěj 1998 023035 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 196
38.Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 5/6 195
39.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 5/6 194
40.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 191
41.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 189
42.Polívka Karel 1978 055034 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 184
43.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 181
44.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 180
45.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 178
46.Weber Oldřich 1987 023133 2+ SK VS Č. Budějovice 5/8 174
Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 5/9 174
48.Šrogl Michal 1972 097006 2 Raft klub Trója 5/6 173
49.Táborský Pavel 1972 066004 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 172
50.Tomek Lukáš 1987 009100 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 170
51.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/18 164
52.Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 2/2 160
53.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 155
54.Habich Karel 1994 030031 2 VS Tábor 5/6 153
55.Rašner Karel 1976 185011 2 KK Postřelmov 2/2 144
56.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 142
Sýkora Jaroslav 1961 034024 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 142
58.Hrádek Petr 1987 080006 2 TJ Sokol Písek 4/4 140
David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 4/4 140
60.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 139
61.Habich Tomáš 1997 030061 2 VS Tábor 5/8 138
62.Krofta Dominik 1993 030047 2 VS Tábor 5/16 136
63.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 5/10 133
Kubeš Vladimír 1961 030011 2 VS Tábor 5/20 133
Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 5/8 133
66.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 5/10 128
67.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 127
68.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 126
69.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 125
70.Krofta Zdeněk 1959 030045 2 VS Tábor 5/18 124
71.Pešek Michal 1992 014029 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 123
72.Pollert Lukáš 1970 009061 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 122
Sehnal Štěpán 1985 009178 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 122
74.Hojda Jakub 1993 066001 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 119
75.Kaminský Jan 1999 009017 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 115
Habich Bohumil 1991 030003 3+ VS Tábor 4/4 115
77.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 113
78.Kuna Alois 1960 023059 3+ SK VS Č. Budějovice 5/11 111
79.Mašek Jan 1978 009033 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 103
80.Keš Miroslav 1967 018001 3+ Kotva Veselí nad Lužnicí 5/7 99
Suchý Matěj 1986 012009 3+ DUKLA Brandýs 2/2 99
82.Cuc Michal 1977 007007 3+ Technika Praha 2/2 98
83.Kubát Jiří 1959 036007 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 97
84.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/13 94
85.Beier Matouš 2004 060047 3+ Loko Trutnov 5/18 93
86.Bárta Jan 2000 014043 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 92
87.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 91
88.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 86
89.Majer Kryštof 2001 009121 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 84
Ladýř Karel 1972 045013 3+ KVS Hradec Králové 2/2 84
91.Šedivý Vít 2004 023135 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 82
92.Čekal Josef 1970 048003 3+ TJ Ohře Klášterec 4/4 80
93.Mulač Oldřich 1961 034020 3+ TJ SK Hubertus KV 5/8 79
94.Buriánek Karel 1965 059002 3+ TJ Semily 5/8 78
95.Říha Matyáš 2003 009117 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 77
96.Klíma Vojtěch 2002 024033 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 76
Pospíchal Radek 1994 023039 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 76
98.Houska Jan 2001 009123 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 75
99.Moštěk Ondřej 1982 060042 2 Loko Trutnov 2/2 74
100.Kuchař Jaromír 1974 053027 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 73
101.Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice 5/5 72
Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 72
103.Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 2/2 69
104.Weisl Martin 2002 009104 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 67
105.Kopička Ondřej 1989 007008 3+ Technika Praha 2/2 66
106.Mareš Jakub 2003 024055 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 65
107.Vybulka Jakub 1998 014037 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 64
108.Klíma Jan 1998 024006 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 63
109.Vadlejch Jan 1989 023027 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 62
Záruba Martin 1974 053026 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 62
111.Míl Pavel 1967 060038 3+ Loko Trutnov 5/15 59
112.Choutka Jan 1995 045015 3+ KVS Hradec Králové 5/6 58
113.Jiras Filip 2005 009130 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 56
114.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 53
Válek Michal 1974 030022 3+ VS Tábor 5/18 53
116.Potužák Jan 1988 042032 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 51
Šilar Jakub 1987 064033 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 51
118.Červenka Jaroslav 1964 034003 3+ TJ SK Hubertus KV 5/8 50
119.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 49
Nedvídek František 1944 053011 3+ TJ Dvůr Králové 5/11 49
Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 5/8 49
Karlovský Jiří 1965 045010 3+ KVS Hradec Králové 2/2 49
Karlovský Marek 1997 045008 3+ KVS Hradec Králové 2/2 49
124.Vaněk Matěj 2004 030044 3+ VS Tábor 5/14 48
125.Janda Zbyněk 1974 034011 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 46
126.Kočí Martin 1991 048081 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 45
127.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 43
128.Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 5/6 42
Kašpar Čeněk 2000 008041 3 SK Žižkov 4/4 42
130.Zapletal Vojtěch 1998 001112 3 Bohemians Praha 4/4 40
131.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 2/2 39
Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 4/4 39
133.Bolehovský Jiří 1974 060026 3+ Loko Trutnov 2/2 38
Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 38
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 38
136.Vlček Ladislav 1985 012027 3 DUKLA Brandýs 2/2 37
Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 37
Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 4/4 37
139.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 2/2 35
140.Šedivý Jan 2003 023134 3 SK VS Č. Budějovice 5/18 31
141.Panzer Aleš 1974 039023 3 TJ Loko Plzeň 2/2 28
142.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 27
Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 27
144.Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec 2/2 26
Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 26
Janoušek Viktor 2003 009125 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 26
Rudorfer Martin 2003 119094 3+ UP Olomouc 2/2 26
148.Horal Martin 1957 046050 3 Delfín Jablonec 4/4 25
149.Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 4/4 24
Urban Michal 2004 129024 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 24
Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 2/2 24
152.Merenus Jan 1983 043035 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 23
Renčín Tomáš 1961 055022 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 23
154.Vrba Vojtěch 1994 055010 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 21
155.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 20
Čihovský Šimon 2003 023069 3 SK VS Č. Budějovice 5/8 20
157.Šerý Michal 1971 088003 3 C.K. Rožátov 5/7 19
Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 5/12 19
159.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 18
Martinka Tomáš 1993 103002 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 18
Doskočil Eduard 1983 053010 3 TJ Dvůr Králové 2/2 18
162.Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 17
Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 2/2 17
Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 17
Krč Ladislav 1999 012016 3 DUKLA Brandýs 2/2 17
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 17
167.Šrámek Jiří 1966 036026 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 16
168.Šotola Karel 1997 116049 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 15
Procházka Josef 2002 012046 3 DUKLA Brandýs 2/2 15
170.Hartl Jakub 2004 066024 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 14
171.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 2/2 13
Marek Tomáš 1998 027014 3 Otava Strakonice 5/6 13
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 13
Lacina Jakub 2003 059021 3 TJ Semily 2/2 13
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 2/2 13
176.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 12
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 12
Rouča Samuel 2002 129002 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 12
Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 12
180.Venc Štěpán 2004 012066 3 DUKLA Brandýs 2/2 11
Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary 2/2 11
182.Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 2/2 10
Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník 5/7 10
Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 5/11 10
Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 10
186.Blanář Jindřich 1993 112021 3+ VK Kroměříž 2/2 8
Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor 2/2 8
188.Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 2/2 6
189.Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň 5/8 5
190.Mílová Terezie 1998 060037 3+ Loko Trutnov 1/1 4
Martinů Lukáš 1987 030050 VS Tábor 2/2 4
192.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 2/2 3
Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 2/2 3
195.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 2
Albrecht Miroslav 1974 060008 Loko Trutnov 1/1 2
Kutlvašr Petr 1977 064030 SKK Vysoké Mýto 1/1 2
Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň 2/2 2
199.Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 4/4 1
Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1
Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 1/1 1
Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 4/4 1
203.Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hrdličková Sára 2003 014015 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 5/6 0
Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 5/10 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 5/6 0
Kolář Vojtěch 2002 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Plašil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha 1/1 0
Kutlvašr Pavel 1977 064029 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 5/8 0
Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 4/4 0
Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 4/4 0
Vokřál Petr 1972 045029 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kašpar Jaroslav 1956 055014 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 2/2 0
Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 2/2 0
Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 130
2.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/12 82
3.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 78
4.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 75
5.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 71
6.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 4/4 68
7.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 2/2 66
8.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/18 61
9.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 58
10.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/21 52
11.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 51
12.Jančová Monika 1992 012047 1 DUKLA Brandýs 2/2 46
13.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 45
14.Galušková Antonie 2001 042031 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 43
15.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 2/2 41
16.Mílová Terezie 1998 060037 3+ Loko Trutnov 5/13 39
17.Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 37
18.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 2/2 36
19.Fišerová Tereza 1998 012067 MT DUKLA Brandýs 2/2 34
20.Beranová Hana 2003 009112 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 29
21.Karlíková Barbora 2002 012069 3+ DUKLA Brandýs 5/10 28
22.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 2/2 25
23.Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 5/10 24
Capalini Nicola 2002 012052 3+ DUKLA Brandýs 5/8 24
25.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 2/2 23
26.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 21
27.Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 19
28.Hojdová Eliška 2005 066007 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 17
Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 17
30.Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 2/2 16
31.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 11
Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 2/2 11
Dziadková Zuzana 2002 103009 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 11
34.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 2/2 8
35.Hrdličková Sára 2003 014015 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 6
Novosadová Kristina 2004 024024 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 6
37.Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 2/2 4
Keprtová Markéta 2001 045028 KVS Hradec Králové 2/2 4
39.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 2/2 2
Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 2
41.Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 2/2 1
Kuhnová Anežka 1998 017001 KK Rakovník 1/1 1
43.Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 5/5 0
Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 5/5 0
Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Nováková Denisa 2003 014044 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Márová Zuzana 2001 030037 VS Tábor 1/1 0
Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
030006
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 157
2.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 153
3.Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
009047
132040
1 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
5/8 125
4.Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
2 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
5/6 112
5.Heger Vojtěch
Heger Tomáš
2000
1998
012019
012014
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 109
6.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/8 107
7.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
036026
036020
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/12 106
8.Větrovský Jiří
Jindrák Petr
1966
1969
095002
007041
2 Sport Zbraslav
Technika Praha
2/2 93
Polívka Radek
Polívka Karel
1980
1978
055020
055034
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 93
10.Nedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
053011
060002
2 TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
5/11 92
Pechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
042019
017007
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
5/7 92
12.Boček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
023006
078014
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
5/6 90
13.Háša Michal
Martin Václav
1981
1971
076013
001027
2 TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
2/2 85
Cubr Filip
Pohanka Vít
2000
2000
038008
036019
2 TJ ČSAD Plzeň
Kanoistický klub Klatovy z.s.
4/4 85
15.Suchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
012049
012009
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5/6 83
Abraham Tomáš
Abraham Tomáš
1969
1992
010003
010013
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 83
17.Šrámek Michal
Lerch Eduard
1982
2002
043008
049044
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
4/4 74
18.Pechlát Hynek
Pechlát Hynek
1971
1995
042019
009040
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 73
Wendl Miloslav
Bouzek Filip
1978
1992
066011
042024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 73
20.Cepek Matěj
Weber Oldřich
1998
1987
023035
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 72
21.Krč Ladislav
Koláček Petr
1999
2001
012016
012070
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 69
22.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/16 65
Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 65
24.Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
076013
076003
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 64
25.Capalini Daniel
Venc Štěpán
2005
2004
012061
012066
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5/6 60
26.Krč Ladislav
Šulc Karel
1999
2000
012016
011017
2 DUKLA Brandýs
KK Brandýs nad Labem
2/2 59
27.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 57
28.Novosad Jonáš
Novosad Lukáš
2006
1976
024049
024001
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 56
29.Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
012035
066001
1 DUKLA Brandýs
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 53
30.Kuna Václav
Stanovský Vojtěch
1998
2002
023151
023042
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 52
Tomek Lukáš
Sehnal Štěpán
1987
1985
009100
009178
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 52
32.Habich Karel
Habich Bohumil
1994
1991
030031
030003
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 50
Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
1 SK Žižkov
Kotva Bráník
2/2 50
34.Šorel Martin
Koláček Petr
2001
2001
012018
012070
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5/6 45
35.Habich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
030002
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/8 43
36.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
1 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 40
Princ Rudolf
Kuna Jan
1970
1990
027006
023061
3 Otava Strakonice
SK VS Č. Budějovice
2/2 40
38.Majer Kryštof
Houska Jan
2001
2001
009121
009123
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/15 39
39.Krejčí Jakub
Stanovský Vojtěch
2002
2002
023054
023042
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 36
Doležal Pavel
Troch Petr
1974
1971
053004
053021
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 36
41.Potužák Jan
Vozka Aleš
1988
1989
042032
042029
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 33
42.Stránský Dominik
Abraham Tomáš
1999
1992
010026
010013
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 32
43.Merenus Jan
Šedivý Jakub
1983
1994
043035
043029
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 31
Šrámek Michal
Fišerová Tereza
1982
1998
043008
012067
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
DUKLA Brandýs
2/2 31
Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 31
Zvolánek Jan
Zvolánek Filip
1995
1999
023040
076014
3 SK VS Č. Budějovice
TJ Jiskra Bechyně
2/2 31
47.Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
055024
055022
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 27
48.Rašner Karel
Svítil Vladan
2004
1974
185007
185006
KK Postřelmov
KK Postřelmov
1/1 25
49.Karlovský Marek
Jáně Jakub
1997
1990
045008
012023
MT KVS Hradec Králové
DUKLA Brandýs
2/2 24
50.Čvančara Václav
Hammer Ivan
1980
1981
043020
043057
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 23
51.Kadlec Filip
Frencl Josef
2003
2002
009126
009134
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/16 22
Pavlík Pavel
Říha Jan
1998
1996
061014
061024
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
4/4 22
53.Stanovský Jakub
Tesař Vojtěch
2004
2002
023048
023077
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/5 21
Gotvald Robert
Pavelková Irena
1990
1974
009047
009059
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 21
55.Špalek Matěj
Stránský Dominik
2000
1999
010099
010026
2 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 20
56.Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 19
Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 19
58.Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 18
Paraniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
023076
023059
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/8 18
60.Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 17
61.Pollert Jan
Jiras Filip
2005
2005
009129
009130
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/7 16
Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/6 16
Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 16
Pešek Michal
Šeba Patrik
1992
1992
014029
014027
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 16
65.Gotvald Robert
Son Yunmi
1990
1985
009047
043034
1 Univerzitní sportovní klub Praha
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3/3 15
Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 15
67.Ondruš Mario
Ondruš Mikuláš
2005
2003
009133
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 14
Kašpar Čeněk
Kašpar Martin
2000
1967
008041
008010
1 SK Žižkov
SK Žižkov
2/2 14
69.Šedivý Jan
Stanovský Jakub
2003
2004
023134
023048
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 13
70.Šilar Jakub
Jílek Jan
1987
1993
064033
064038
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 10
Růžičková Kateřina
Houska Jan
2003
2001
009120
009123
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 10
72.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 9
Vaňková Klára
Pospíšilová Jitka
2001
1989
030043
030019
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 9
Pollert Jáchym
Jiras Filip
2004
2005
009136
009130
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3/3 9
75.Fuchs Jakub
Fuchs Matouš
1999
2002
046017
046042
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
5/5 8
Martin Václav
Martin Václav
1971
2002
001027
001074
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 8
Stanovský Jakub
Rezek Tomáš
2004
2001
023048
023162
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 8
Veverka Lukáš
Stránský Daniel
2002
2002
010008
010103
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 8
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
KK Rakovník
KK Rakovník
1/1 8
80.Beier Matouš
Beier Alva
2004
2005
060047
060054
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 7
Jančová Monika
Havlíčková Kateřina
1992
1985
012047
009031
DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 7
Boček Zdeněk
Bočková Bára
1975
2003
023006
023068
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 7
Borská Alena
Lula Jiří
1976
1974
001067
001024
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 7
Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
KK Postřelmov
VS Tábor
1/1 7
85.Milyan David
Nesnídalová Lucie
2001
2002
052003
052020
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 6
Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
063058
060040
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
1/1 6
87.Pollert Jáchym
Pollert Jan
2004
2005
009136
009129
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 5
Šorel Martin
Procházka Josef
2001
2002
012018
012046
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 5
Capalini Daniel
Procházka Josef
2005
2002
012061
012046
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 5
Čihovský Šimon
Šimák Jakub
2003
2004
023069
023050
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 5
91.Hrdličková Sára
Machutová Iva
2003
2003
014015
014019
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/8 4
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 4
Mráka Jan
Kosík Dan
2004
2004
119154
119173
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 4
Šotola Karel
Paták Jan
1997
1997
116049
116073
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 4
Hrňák Jáchym
Machuta Zdeněk
2004
1964
014067
014054
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 4
Jindráková Anna
Jindrák Petr
2005
1969
007010
007041
2 Technika Praha
Technika Praha
2/2 4
Marek Matyáš
Hanuš Jiří
2003
2002
061025
061041
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 4
Červenková Amélie
Gürtler Adam
2005
2001
009138
009143
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 4
99.Kašák Filip
Hrňák Jáchym
2003
2004
014059
014067
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 3
Švehlová Kateřina
Tesařová Hana
2005
2004
023017
023085
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
3/3 3
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
KK Rakovník
KK Rakovník
3/3 3
Růžičková Kateřina
Červenková Vanessa
2003
2003
009120
009139
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
103.Jezvina Václav
Hain Přemysl
1973
1977
060028
053028
Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
2/2 2
Mašek Karel
Válek Michal
1960
1974
030020
030022
2 VS Tábor
VS Tábor
1/1 2
Dušková Michala
Králová Adéla
2000
2001
009105
009103
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Mulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
034020
034017
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
4/4 2
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 2
Dušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
1957
1956
055007
055014
Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 2
109.Šedivý Jan
Čihovský Šimon
2003
2003
023134
023069
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 1
Bláha Petr
Korbelář David
2000
1999
039077
039006
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
1/1 1
Marek Tomáš
Kylbergerová Iva
1998
2007
027014
027003
Otava Strakonice
Otava Strakonice
2/2 1
Vejvoda Vojtěch
Peterka Jáchym
1999
1998
017042
017028
KK Rakovník
KK Rakovník
1/1 1
113.Ondruš Mario
Smetánka Kilián
2005
2005
009133
009157
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0
Hamáčková Adéla
Marková Jitka
1982
1978
060061
060027
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 0
Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 0
Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Bauerová Markéta
Manová Štěpánka
2001
1999
024058
024052
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Čihovský Šimon
Prüher Vojtěch
2003
2006
023069
023071
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Švejd Jáchym
Švejd Jan
2007
2004
042025
042022
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Martin Václav
Cardoselli Tomáš
2002
2005
001074
001106
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 0
Hradec Matěj
Procházka Vojtěch
2003
2002
119142
119124
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Stratil Michal
Stratil Filip
1973
2006
116027
116086
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Plašil Hynek
Němec Radek
2006
2004
057086
057036
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Šťastný Matěj
Fencl Jáchym
2005
2003
057075
057087
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Kutlvašr Petr
Kutlvašr Pavel
1977
1977
064030
064029
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Komárek Jakub
Pípal Zbyněk
2005
2003
023037
023041
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 0
Kleinová Štěpánka
Bočánková Jana
2005
2003
024059
026019
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
2/2 0
Rašner Karel
Rašner Jiří
1976
2008
185011
185008
KK Postřelmov
KK Postřelmov
2/2 0
Janoušek Viktor
Kolář Vojtěch
2003
2002
009125
009027
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Indruch Tomáš
Šeps Miroslav
2008
1968
045002
045032
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0
Kořínek Vojtěch
Saal Štěpán
2004
2001
046049
046048
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 0
Indruch Matěj
Drábek Matyáš
2006
2005
045012
045022
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0
Šťastný Matěj
Němec Radek
2005
2004
057075
057036
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Pechlát Hynek
BUCKOVÁ Vlasta
1995
1991
009040
000000
2 Univerzitní sportovní klub Praha
USK
2/2 0
Peterka Adam
Pechlát Hynek
1996
1995
017027
009040
2 KK Rakovník
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Antonie
Vrbová Alexandra
2001
2000
042031
066009
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 7
2.Vaňková Klára
Pospíšilová Jitka
2001
1989
030043
030019
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 5
3.Hrdličková Sára
Machutová Iva
2003
2003
014015
014019
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 2
Novosadová Kristina
Kratochvílová Tereza
2004
2003
024024
024009
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
5.Nováková Karolína
Strasserová Bára
2002
2001
052036
052011
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 0
Manová Štěpánka
Bauerová Markéta
1999
2001
024052
024058
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Galušková Bára
Červenková Amélie
2006
2005
042006
009138
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0
Přikrylová Ema
Altman Marcella
2003
2004
125043
000000
2 VSK Rájec-Jestřebí
USA
2/2 0
Švehlová Kateřina
Tesařová Hana
2005
2004
023017
023085
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Kliščová Barbora
Samková Olga
2002
2005
061042
061039
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Houšková Kateřina
Bednářová Anna
2003
2002
043014
043006
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Vorlová Darina
Zárubová Michaela
1984
1986
057053
045023
TJ Syntesia Pardubice
KVS Hradec Králové
2/2 0
Kofroňová Zuzana
Doležalová Viktorie
2002
2001
010009
010110
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0
Šindelářová Tereza
Márová Zuzana
2004
2001
030046
030037
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pechlát Adam
Pechlát Adam
2007
2007
042018
042018
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Prüher Vojtěch
Prüher Vojtěch
2006
2006
023071
023071
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 0
Boček Zdeněk
Bočková Bára
1975
2003
023006
023068
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Sehnalová Marie
Pešta Jan
1981
1981
009092
078014
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Lužnice Tábor
2/2 0
Tesař Robert
Tesařová Hana
1972
2004
023110
023085
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pechlát Hynek 1995 009040 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 998
2.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 876
3.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 850
4.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/12 842
5.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 5/12 838
6.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 5/6 810
7.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/8 771
8.Taišl Filip 1976 042020 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 768
9.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 5/14 766
10.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 742
11.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 5/12 727
12.Jilma Martin 1989 078017 2 Lužnice Tábor 5/8 710
13.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/6 706
14.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/6 701
15.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 5/8 686
16.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 671
17.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/12 664
18.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/18 663
19.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/10 660
20.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/13 649
21.Bárta Jan 2000 014043 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 645
22.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 643
23.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 642
24.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 641
25.Krejčí Jakub 2002 023054 2+ SK VS Č. Budějovice 5/6 638
26.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 628
27.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/8 623
28.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 5/18 607
29.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 600
30.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/17 599
31.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 595
32.Kořínek Vilém 1999 009064 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 593
Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 593
34.Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 5/17 580
35.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 5/14 572
36.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 563
Prchlík Michal 1981 078006 2 Lužnice Tábor 5/8 563
38.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 560
39.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/10 555
40.Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 548
41.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 5/6 546
42.Martin Václav 1971 001027 2 Bohemians Praha 5/6 535
43.Petřík Matouš 1997 009030 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 532
44.Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 5/16 525
45.Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 5/6 517
46.Vašina Jiří 1994 009183 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 513
47.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2+ Bohemians Praha 4/4 510
48.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 507
49.Sofron Daniel 1995 038003 2 TJ ČSAD Plzeň 5/7 498
50.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 496
51.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 5/6 494
52.Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 492
53.Lerch Eduard 2002 049044 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 490
54.Majer Kryštof 2001 009121 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 487
55.Macášek Tomáš 1992 012035 2 DUKLA Brandýs 4/4 479
56.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 477
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 477
Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 477
59.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 475
Sýkora Michal 1989 034041 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 475
61.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 474
Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 474
63.Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 472
64.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 468
65.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/8 460
Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/10 460
67.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 443
68.Kratochvíl Daniel 1994 038006 2 TJ ČSAD Plzeň 5/6 440
69.Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 439
70.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 437
71.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 436
72.Gotvald Robert 1990 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 434
73.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/6 414
Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 2/2 414
75.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 5/6 411
76.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 377
77.Tesař Robert 1972 023110 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 375
78.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 5/8 374
79.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 371
80.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 369
81.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 360
82.Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 356
83.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/4 354
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/20 354
85.Řáha Oldřich 1998 052005 2 TJ Loko Žatec 5/6 352
86.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 4/4 350
87.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 343
88.Bouzek Ondřej 1991 042036 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 342
Bílý Petr 1981 009006 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 342
90.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 5/6 338
91.Peterka Adam 1996 017027 2+ KK Rakovník 5/5 336
92.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 4/4 329
93.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/10 318
94.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 315
95.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 314
96.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 5/22 310
97.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 5/20 307
98.Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 305
99.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 304
100.Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 301
101.Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 5/12 298
102.Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 5/16 294
103.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 5/14 291
104.Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 288
105.Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 5/6 287
Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/12 287
107.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 4/4 285
108.Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 5/8 283
109.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 282
110.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/10 280
111.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 5/16 275
112.Koshelev Sergey 1960 042040 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/15 273
113.Měchura Jiří 1987 061020 3+ SK Třebechovice 2/2 272
114.Capalini Daniel 2005 012061 3+ DUKLA Brandýs 5/22 270
115.Tesař Vojtěch 2002 023077 3+ SK VS Č. Budějovice 5/11 268
116.Nesnídal Radek 2000 052027 3+ TJ Loko Žatec 5/8 264
Koblížek Daniel 2000 060040 3+ Loko Trutnov 4/4 264
118.Novák Jindřich 1964 014021 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 262
119.Ondruš Mikuláš 2003 009127 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 260
120.Řejha Jiří 1981 014048 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 258
121.Horák David 1976 091008 3+ Klub Larse Heletága 5/18 257
Větrovský Tomáš 2005 009016 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 257
123.Vorel Zdeněk 1974 057044 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 256
124.Hrňák Jáchym 2004 014067 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/17 254
Klement Maxim 2001 049019 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 254
126.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 251
Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 251
128.Fuchs Matouš 2002 046042 3+ Delfín Jablonec 5/11 250
129.Hron Robin 1979 014023 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 249
Maceček Dušan 1962 034019 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 249
131.Pípal Zbyněk 2003 023041 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 247
132.Duřt Vojtěch 2003 009122 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 243
133.Benda Libor 1966 049034 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/15 242
134.Kořínek Filip 1995 009028 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 240
135.Říha Jan 1996 061024 3+ SK Třebechovice 5/8 239
136.Kuna Jan 1990 023061 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 238
137.Janoušek Viktor 2003 009125 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 236
Němec Aleš 1976 047015 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/12 236
Říha Zdeněk 1987 061023 3+ SK Třebechovice 4/4 236
140.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 3/3 232
141.Klišč Zdeněk 1999 061017 3+ SK Třebechovice 5/8 231
142.Procházka Miloš 1954 034036 3+ TJ SK Hubertus KV 5/10 227
143.Korbelář David 1999 039006 3+ TJ Loko Plzeň 5/11 226
144.Furiš Eduard 2004 024071 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/26 224
145.Ondruš Mario 2005 009133 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 222
146.Pazourek Pavel 1976 076004 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 221
Pohanka Jiří 1969 036018 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 221
148.Táborský Jan 2003 066027 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 220
149.Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 5/15 219
150.Kovář Zbyněk 1977 011002 3+ KK Brandýs nad Labem 5/6 218
151.Kuna Václav 1998 023151 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 217
152.Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 216
153.Veselý František 2000 060055 3+ Loko Trutnov 4/4 215
154.Báča Jakub 1994 011019 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 213
155.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 212
156.Beneš Petr 1975 091001 3+ Klub Larse Heletága 5/16 211
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 211
158.Šedivý Vít 2004 023135 3+ SK VS Č. Budějovice 5/16 209
159.Zvolánek Filip 1999 076014 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/6 207
Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 207
161.Jakl Vincent 2001 009009 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 205
Sahula Martin 1968 010104 3+ SK VS Karbo Benátky 5/12 205
163.Raška Tomáš 2001 009080 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 204
Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 5/12 204
165.Juda Mikuláš 2003 010109 3+ SK VS Karbo Benátky 5/16 198
166.Krejčí Hynek 1978 065026 3+ TJ Permon Roztoky 5/10 197
Palouda Tomáš 1969 024021 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 197
168.Jeremiaš Jan 1985 061008 3+ SK Třebechovice 2/2 196
169.Lepík Filip 1976 034017 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 194
170.Kubát Jan 1982 036010 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 192
171.Zach Radovan 2005 011055 3+ KK Brandýs nad Labem 5/20 188
Pollert Jan 2005 009129 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 188
173.Bízek Marek 2005 011026 3+ KK Brandýs nad Labem 5/18 187
Baudisch Adam 2001 009003 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 187
175.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 186
Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 2/2 186
177.Kozderka Pavel 1985 062017 3+ TJ Turnov 4/4 184
178.Jahoda Martin 2001 009145 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 180
Veniger Jan 2000 064042 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 180
180.Koláček Petr 2001 012070 3+ DUKLA Brandýs 5/6 178
Kuchař Jaromír 1974 053027 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 178
182.Klein Pavel 2001 024053 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 171
183.Šrámek Jiří 1966 036026 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 170
184.Kadlec Filip 2003 009126 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 167
185.Žatecký Jiří 1969 082008 3+ KVS Písek 5/18 164
Kotrba Tomáš 1977 078003 3+ Lužnice Tábor 5/6 164
187.Vondra Václav 1957 027020 3+ Otava Strakonice 5/7 163
Vejnar Samuel 2005 024042 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 163
Sahula Vojtěch 1997 010101 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 163
Šodek Petr 1998 009163 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 163
Frišman Marek 1997 055003 3+ Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 163
192.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 162
193.Hajský Stanislav 1969 059016 3+ TJ Semily 2/2 161
194.Hanuš Jiří 2002 061041 3+ SK Třebechovice 5/14 160
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 160
196.Vaněk Martin 1971 030049 3+ VS Tábor 5/12 159
197.Abraham Jiří 1977 010001 3+ SK VS Karbo Benátky 5/6 158
Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/15 158
199.Křišťan Martin 1964 063020 3+ SK Týniště nad Orlicí 4/4 157
200.Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Karbo Benátky 2/2 153
201.Švejd Jan 2004 042022 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 152
Dodal Jan 1953 001008 3+ Bohemians Praha 5/16 152
203.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 2/2 151
204.Vyhnánek Jiří 1974 007034 3+ Technika Praha 3/3 150
Pártl Mirek 1954 024018 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 150
206.Polívka Karel 1945 055021 3+ Sk VS Slávia Hradec Králové 5/9 146
Čihovský Šimon 2003 023069 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 146
208.Hrňák Vojtěch 2002 014068 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 145
209.Horyna Lukáš 1980 060011 2 Loko Trutnov 2/2 144
210.Zoubek Adam 2004 059050 3+ TJ Semily 5/8 142
Lepík Vlastimil 1950 034018 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 142
Jindrák Petr 1969 007041 3+ Technika Praha 2/2 142
213.Galuška Zdeněk 2004 042035 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/20 141
Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 141
215.Šrámek Michal 1982 043008 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 139
Doležal Pavel 1974 053004 3+ TJ Dvůr Králové 2/2 139
217.Havránek Jakub 2002 049064 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 138
Kovařík Richard 1959 027012 3+ Otava Strakonice 4/4 138
Karlovský Marek 1997 045008 3+ KVS Hradec Králové 2/2 138
220.Šrámek Ondřej 1994 042014 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 136
221.Kraus Václav 1961 038004 3 TJ ČSAD Plzeň 5/14 135
222.Juda Štěpán 2004 010108 3 SK VS Karbo Benátky 5/14 133
223.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 5/6 132
224.Marek Matyáš 2003 061025 3 SK Třebechovice 4/4 131
225.Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 130
Kubát Jiří 1984 077002 3 Kotva Bráník 2/2 130
227.Myšák Albert 1994 043016 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 127
Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 127
229.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 2/2 125
230.Stach Daniel 1988 023094 SK VS Č. Budějovice 2/2 124
231.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 123
232.Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 122
233.Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 5/16 121
234.Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 120
235.Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 118
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 118
237.Hajduch Jaroslav 2004 027010 3 Otava Strakonice 5/13 117
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/11 117
Klíma Martin 2005 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 117
Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2/2 117
241.Saal Štěpán 2001 046048 3 Delfín Jablonec 5/8 116
Novák Michal 2003 014033 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 116
243.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 2/2 115
244.Šupolík Pavel 1997 014014 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 114
245.Špalek Vojtěch 1996 010100 3 SK VS Karbo Benátky 5/10 112
Fuchs Jakub 1999 046017 3 Delfín Jablonec 5/7 112
247.Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 111
Sajdl František 1970 052018 3 TJ Loko Žatec 2/2 111
249.Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 5/6 110
250.Baroň Petr 1991 077017 3 Kotva Bráník 4/4 109
Lacina Jakub 2003 059021 3 TJ Semily 5/5 109
252.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 108
253.Stehno Petr 2003 009154 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 107
254.Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 104
255.Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 5/8 101
256.Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 4/4 99
257.Kašák Filip 2003 014059 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 98
258.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 2/2 97
259.Kloboučník Tomáš 1965 030027 3 VS Tábor 2/2 94
260.Letko Radek 1978 008037 3 SK Žižkov 5/10 92
Neumann Vojtěch 1994 077012 3 Kotva Bráník 4/4 92
Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 5/16 92
Čepička Ladislav 2003 038014 3 TJ ČSAD Plzeň 5/8 92
264.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 90
265.Smolík Jan 1997 039004 3 TJ Loko Plzeň 5/7 88
266.Štercl Dominik 2005 011043 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 87
267.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 84
268.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 5/5 83
269.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 4/4 81
Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 81
Prüher Jakub 1968 023088 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 81
272.Drábek Matyáš 2005 045022 3 KVS Hradec Králové 5/10 79
Tunka Ondřej 1990 009055 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 79
274.Jinek Hugo 2005 009146 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 78
Hlobil Josef 2001 062003 3 TJ Turnov 4/4 78
276.Šenk Marek 1974 011020 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 77
277.Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 4/4 76
Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 2/2 76
279.Turner Karel 2004 033002 3 VS Blovice 5/14 75
Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 1/1 75
281.Popelka Petr 2005 011047 3 KK Brandýs nad Labem 5/18 74
282.Knězů Vojtěch 1977 091002 3 Klub Larse Heletága 5/9 73
Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 4/4 73
284.Zummer Ondřej 1968 062023 TJ Turnov 2/2 70
285.Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 5/6 68
286.Zummer Dušan 1970 062015 TJ Turnov 2/2 67
287.Příhoda Tomáš 1970 009164 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 66
Kuneš Daniel 2003 066020 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 66
Bohatý Karel 1974 061002 3 SK Třebechovice 4/4 66
290.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 64
Valášek Jan 2005 011042 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 64
292.Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 4/4 63
293.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/8 62
294.Boch Pavel 1951 059006 3 TJ Semily 2/2 60
295.Manas Adam 2004 047012 3 TJ DNT VS Kadaň 5/12 59
Stanovský Tomáš 1972 023052 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 59
Mráka Jan 2004 119154 3+ UP Olomouc 2/2 59
Princ Rudolf 1970 027006 3 Otava Strakonice 2/2 59
299.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 58
Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 2/2 58
301.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 5/8 57
Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 57
303.Benda Jan 2005 049006 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 56
304.Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 5/16 54
305.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 53
Habich Karel 1994 030031 VS Tábor 1/1 53
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 53
308.Pechač Jonáš 2004 009149 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 52
Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 52
Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 1/1 52
311.Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 51
Novák Matyáš 2005 119076 3+ UP Olomouc 2/2 51
313.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 2/2 50
314.Marek Pavel 1972 061037 3 SK Třebechovice 2/2 48
315.Lapuník Milan 2001 062008 3 TJ Turnov 4/4 47
Peterka Jáchym 1998 017028 KK Rakovník 1/1 47
317.Zeman Ondra 1995 077001 Kotva Bráník 2/2 46
318.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 2/2 45
Čamek Petr 1977 116004 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 45
320.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 2/2 44
321.Adášek Alois 2002 010111 3 SK VS Karbo Benátky 5/16 43
Ondřich Václav 2001 024072 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 43
323.Dunovský Tomáš 1976 027009 3 Otava Strakonice 3/3 42
Winter Tomáš 1979 046034 3 Delfín Jablonec 4/4 42
325.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 2/2 41
326.Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 5/5 40
Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 5/16 40
328.Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice 2/2 39
329.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 38
Heřmánek Antonín 1973 008014 SK Žižkov 2/2 38
331.Beran Vojtěch 2005 009135 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 36
Martinka Antonín 1993 112028 2 VK Kroměříž 2/2 36
333.Bergmann Bořivoj 2003 103042 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 35
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 35
335.Chalupský Petr 2002 023090 3 SK VS Č. Budějovice 5/5 33
Müller Ondřej 2002 062014 3 TJ Turnov 4/4 33
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 33
338.Bízek Zdeněk 1971 011064 KK Brandýs nad Labem 1/1 30
Kudrna Josef 2004 011014 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 30
340.Hezina Jiří 2004 049068 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 29
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 29
Hilgert Luboš 1960 012011 DUKLA Brandýs 2/2 29
343.Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 27
344.Slavík Vojtěch 2005 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 26
Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4/4 26
346.Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 25
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 25
348.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 23
Felix Petr 1982 014041 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 23
350.Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 22
Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 1/1 22
352.Beran Jan 1969 092006 3 KVS Praha 4 2/2 21
Zieris Maritn 1972 060010 3 Loko Trutnov 2/2 21
Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 5/10 21
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 2/2 21
356.Hrbáček Jan 1966 044011 TJ Kablo Děčín 2/2 20
357.Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 5/5 19
Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 19
359.Černý Šimon 2001 060062 Loko Trutnov 5/6 18
360.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 17
361.Čmejrek Cyril 2004 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 16
Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2/2 16
363.Stratil Michal 1973 116027 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 14
364.Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 13
Otiepka Martin 2001 047006 TJ DNT VS Kadaň 2/2 13
366.Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 2/2 12
367.Kytka Tomáš 1999 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 11
Maleček Matyáš 2002 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 11
Marek Lukáš 2000 027015 Otava Strakonice 5/6 11
Štibrányi David 2004 011068 KK Brandýs nad Labem 2/2 11
371.Strejc Václav 2005 023044 SK VS Č. Budějovice 5/8 10
Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 10
373.Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 8
Makovec Nikola 1978 030035 VS Tábor 5/6 8
Petr Lukáš 2004 011048 KK Brandýs nad Labem 2/2 8
376.Jahoda Jakub 2004 009144 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 7
Trávníček Jan 2005 061043 SK Třebechovice 5/8 7
Bříza Václav 1962 036001 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 7
379.Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 5/12 6
Kuchař Antonín 2005 011057 KK Brandýs nad Labem 5/8 6
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 6
382.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 2/2 5
383.Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 4
Novotný Vojtěch 2002 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 4
Gábrlík Jakub 2004 119152 3 UP Olomouc 2/2 4
Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 5/6 4
Kubovec Lukáš 1990 039059 TJ Loko Plzeň 2/2 4
388.Špryňar Jakub 2002 063060 SK Týniště nad Orlicí 4/4 3
Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 2/2 3
Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 3/3 3
391.Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 5/5 2
392.Štercl Jan 1994 077010 Kotva Bráník 5/6 1
Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 5/10 1
Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha 5/6 1
Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 5/6 1
Marek Tomáš 1998 027014 Otava Strakonice 4/4 1
397.Kovárník Lukáš 1977 014002 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Pražan Vojtěch 1990 077004 Kotva Bráník 2/2 0
Sojovský Václav 2002 077011 Kotva Bráník 5/6 0
Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 5/8 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 0
Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/16 0
Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 5/10 0
Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 5/8 0
Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 4/4 0
Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2/2 0
Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 5/8 0
Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 5/12 0
Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 5/10 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 0
Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 5/12 0
Šrogl Michal 2006 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 5/12 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 0
Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 4/4 0
Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 5/6 0
Volf Marek 2007 030033 VS Tábor 5/10 0
Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Novotný David 2005 023029 SK VS Č. Budějovice 3/3 0
Horáček Vojtěch 2004 001104 Bohemians Praha 4/4 0
Pěknic Tomáš 2005 030038 VS Tábor 5/14 0
Pěknic Pavel 2005 030039 VS Tábor 5/6 0
Raab Vojtěch 2004 070024 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 0
Brychcí Petr 1990 070074 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 0
Lhota Štěpán 1990 070088 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 1/1 0
Lhota Radim 1982 070085 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 1/1 0
Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Šefců Marek 2002 001087 Bohemians Praha 2/2 0
Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 5/6 0
Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Med Kryštof 2002 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Předota Kristián 2006 011066 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 0
Novotný Ondřej 2005 049069 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Pajma Lukáš 2008 047005 TJ DNT VS Kadaň 5/8 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 4/4 0
Kalousek Ondřej 2005 023034 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Čekal Josef 2007 048084 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 4/4 0
Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové 4/4 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 5/8 0
Plašil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2/2 0
Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 2/2 0
Rozlivka Adam 2006 064047 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Dušek Filip 2006 064045 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Klement Jiří 1959 064007 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Prachař Jiří 2003 064031 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Mojžíš Šimon 2007 014066 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kindl Ferdinand 2004 009039 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Grossmann Lukáš 2008 039038 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Sekanina Ondřej 2003 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 5/5 0
Polívka Karel 1978 055034 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Hájek Roman 1963 118032 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 2/2 0
Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 2/2 0
Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Taraba Matyáš 2004 011070 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Mára Michal 2003 030056 VS Tábor 2/2 0
Jahna Ondřej 2005 061007 SK Třebechovice 2/2 0
Novák Václav 1979 061032 SK Třebechovice 2/2 0
Kuneš Filip 2001 066014 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Babouček Antonín 2007 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kraml Jan 1984 027007 Otava Strakonice 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/10 421
2.Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 385
3.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 5/14 369
4.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 353
5.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 320
6.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2+ TJ Loko Žatec 5/8 309
7.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/22 305
8.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/13 273
9.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 5/20 270
10.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 260
11.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 234
12.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 222
13.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 219
Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 5/6 219
15.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 5/22 211
16.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/12 208
Žatecká Nikola 2002 014072 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 208
18.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 5/18 196
19.Galušková Karolína 1995 042027 MT Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 193
20.Polívková Hana 1989 033016 2 VS Blovice 5/8 191
Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 4/4 191
Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 191
23.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 189
24.Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 5/8 187
25.Karlíková Barbora 2002 012069 2 DUKLA Brandýs 5/20 184
26.Beranová Hana 2003 009112 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 175
27.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 169
28.Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 168
29.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 166
30.Kyzlíková Monika 2001 049025 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 165
31.Bednářová Anna 2002 043006 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 163
32.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 162
Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 162
34.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 156
35.Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 153
36.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 147
37.Bednářová Markéta 2004 043005 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 145
38.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 141
39.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/23 137
40.Pokorná Iva 1985 023084 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 136
Dvořáková Eliška 2001 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 136
42.Zárubová Michaela 1986 045023 3+ KVS Hradec Králové 5/10 131
43.Kuhnová Anežka 1998 017001 3+ KK Rakovník 5/7 125
44.Filipi Viktorie 2002 043015 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 124
45.Švehlová Kateřina 2005 023017 3+ SK VS Č. Budějovice 5/16 123
Veselá Linda 1980 007035 3+ Technika Praha 3/3 123
47.Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 3+ Otava Strakonice 5/7 122
48.Lagnerová Jana 1959 026010 3+ SK Domeček Soběslav 5/6 116
Koudelková Eliška 2001 011033 3+ KK Brandýs nad Labem 5/11 116
50.Červenková Vanessa 2003 009139 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 115
51.Novosadová Kristina 2004 024024 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 112
52.Beková Kateřina 2002 121008 2+ KK Opava 2/2 110
53.Cubrová Markéta 1997 038015 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/10 108
54.Freislebenová Patricia 2003 009142 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 105
Kudějová Kateřina 1990 009150 MT Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 105
56.Černá Lucie 1977 047013 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/14 104
Červenková Amélie 2005 009138 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 104
58.Štibrányi Kateřina 2000 011044 3+ KK Brandýs nad Labem 5/6 103
59.Polesná Jitka 1990 039058 3+ TJ Loko Plzeň 5/12 99
60.Lacinová Leona 1974 059008 3+ TJ Semily 5/7 98
61.Samková Olga 2005 061039 3+ SK Třebechovice 5/14 94
62.Hilgertová Štěpána 1968 012008 MT DUKLA Brandýs 2/2 93
63.Tesařová Hana 2004 023085 3+ SK VS Č. Budějovice 5/16 92
64.Zemanová Jana 1969 009004 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 91
65.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 2/2 90
66.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 2/2 87
67.Borská Alena 1976 001067 3+ Bohemians Praha 5/8 85
68.Šmejkalová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 82
Kratochvílová Tereza 2003 024009 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 82
70.Doležalová Viktorie 2001 010110 3+ SK VS Karbo Benátky 5/14 81
71.Ponížilová Miroslava 1988 010106 SK VS Karbo Benátky 2/2 73
72.Součková Lucie 2004 045024 3+ KVS Hradec Králové 5/10 71
73.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 2/2 70
Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 2/2 70
75.Pšeničková Jana 1998 017023 3+ KK Rakovník 5/7 68
76.Hrdličková Sára 2003 014015 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/20 67
Kliščová Barbora 2002 061042 3+ SK Třebechovice 5/14 67
Řeháková Dana 1970 059045 3+ TJ Semily 5/8 67
79.Pospíchalová Simona 1997 047016 3+ TJ DNT VS Kadaň 2/2 66
80.Bauerová Markéta 2001 024058 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 58
81.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 57
82.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 56
83.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 55
84.Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 54
85.Nováková Denisa 2003 014044 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 52
86.Pavelková Markéta 2005 010107 3 SK VS Karbo Benátky 5/16 51
Haucková Ilona 1978 045036 3 KVS Hradec Králové 5/8 51
Buriánková Anežka 1994 059011 3 TJ Semily 5/6 51
Chvostová Ivana 1983 027001 3 Otava Strakonice 2/2 51
90.Kudějová Kristýna 1988 014053 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 50
91.Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 48
92.Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 46
93.Hochheim Kristýna 1991 001033 3 Bohemians Praha 4/4 45
Dziadková Zuzana 2002 103009 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 45
95.Honzíková Lucie 2003 027013 3 Otava Strakonice 5/10 44
96.Dandová Anna 1988 010006 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 43
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/8 43
Heinzová Bára 2003 119145 3+ UP Olomouc 2/2 43
99.Bočková Bára 2003 023068 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 42
100.Mulačová Marta 1986 097012 3 Raft klub Trója 5/10 40
101.Doležalová Bára 2005 119127 3+ UP Olomouc 2/2 39
Forejtová Andrea 1988 024007 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 39
103.Zelenková Barbora 2001 060058 3 Loko Trutnov 5/10 34
104.Hojdová Eliška 2005 066007 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 31
105.Pechlátová Nikola 2004 042041 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 30
Pajmová Jana 1984 047003 3 TJ DNT VS Kadaň 5/12 30
Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 30
108.Lepíková Markéta 1979 034007 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 28
109.Šedivá Kateřina 1989 043021 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 23
Kubíčková Lucie 1982 071006 3 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2/2 23
111.Roztočilová Dominika 2001 059046 3 TJ Semily 5/6 20
112.Pollertová Ema 2003 009008 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 17
Kremrová Adéla 2005 009034 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 17
114.Mašková Kateřina 1995 034031 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 15
115.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 2/2 14
116.Antoniová Anežka 2003 052045 TJ Loko Žatec 2/2 12
117.Nováková Karolína 2002 052036 TJ Loko Žatec 4/4 11
Hofmanová Šárka 2002 055009 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 11
119.Adamcová Dominika 1995 077006 Kotva Bráník 2/2 10
Businská Ema 2002 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 10
Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 10
122.Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2/2 9
Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 3/3 9
124.Márová Zuzana 2001 030037 VS Tábor 5/14 8
Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 8
126.Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 5/10 7
127.Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 2/2 6
128.Pechková Alena 1988 077013 Kotva Bráník 2/2 5
Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 5/8 5
130.Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 3/3 3
Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 4/4 3
Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 2/2 3
133.Kolářová Markéta 2005 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 2
Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 4/4 2
Šindelářová Lenka 1989 091004 Klub Larse Heletága 1/1 2
136.Volková Pavla 1985 060022 Loko Trutnov 1/1 1
Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 5/6 1
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
139.Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 0
Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/11 0
Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/11 0
Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 5/11 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 5/10 0
Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/5 0
Langová Jindřiška 2007 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 0
Závišková Zlata 2002 001105 Bohemians Praha 2/2 0
Milyanová Veronika 2004 052019 TJ Loko Žatec 2/2 0
Galiszová Kateřina 1986 035038 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2+ SK Stonava 2/2 0
Geprtová Martina 2007 116099 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 3/3 0
Menclová Adriana 2006 064046 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Piperková Michaela 2005 116096 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Žatecká Taťána 2007 082004 KVS Písek 5/6 0
Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 2/2 0
Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 1/1 0
Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 1/1 0
Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 0
Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Janská Tereza 2002 053007 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Válková Alena 1976 030029 VS Tábor 3/3 0
Márová Lenka 1975 030036 VS Tábor 1/1 0
Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Heger Jonáš 2006 045021 * KVS Hradec Králové 5/8 0
Bohatý Oto 2007 061038 * SK Třebechovice 4/4 0
Semerád Jakub 2006 049008 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Válek Michal 2006 030025 * VS Tábor 5/8 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Heková Natálie 2006 049063 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 0
Hrňák Šimon 2007 014064 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Horáková Julie 2006 014010 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Saip Ondřej 2006 001073 * Bohemians Praha 5/6 0
Voneš Jakub 2007 011065 * KK Brandýs nad Labem 5/6 0
Saidl František 2006 009153 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Hluchý Vilém 2006 011045 * KK Brandýs nad Labem 5/6 0
Galušková Bára 2006 042006 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Švejd Jáchym 2007 042025 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 0
Panzer Martin 2007 039033 * TJ Loko Plzeň 4/4 0
Kopeček Michal 2007 030034 * VS Tábor 4/4 0
Veverka Čeněk 2007 039014 * TJ Loko Plzeň 4/4 0
Hojdová Markéta 2007 066017 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Indruch Matěj 2006 045012 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 * KVS Hradec Králové 4/4 0
Petříček Adam 2007 052026 * TJ Loko Žatec 2/2 0
Pechlát Adam 2007 042018 * Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 0
Bočková Kateřina 2007 023007 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Novák Matouš 2006 030024 * VS Tábor 4/4 0
Volf Marek 2007 030033 * VS Tábor 4/4 0
Novotný Štěpán 2006 059024 * TJ Semily 2/2 0
Beerová Anežka 2007 049066 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Černík Štěpán 2006 009036 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Štěpánková Julie 2006 045033 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Štěpánková Stella 2006 045034 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 * TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Pajma Lukáš 2008 047005 * TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Marek Kryštof 2006 049067 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Šrogl Michal 2006 009156 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Žatecká Taťána 2007 082004 * KVS Písek 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3