Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 489
2.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 430
3.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 417
4.Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 394
5.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 5/10 358
6.Kremr Patrik 1972 009108 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 347
7.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 338
8.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 332
9.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 5/6 322
10.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 297
11.Janoušek Viktor 2003 009125 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 292
12.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 286
13.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 4/4 277
14.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 4/4 255
15.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 252
16.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 245
17.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 239
18.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 237
19.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 234
20.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 226
21.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 225
22.Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 4/4 222
23.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 221
24.Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 4/4 201
25.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 196
26.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 194
27.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 4/4 186
28.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 164
29.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 152
30.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/6 148
31.Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 145
32.Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 140
33.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/6 129
34.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 123
35.Habich Tomáš 1997 030061 2 VS Tábor 4/4 122
36.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 121
37.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 116
38.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 111
39.Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 5/12 107
40.Wendl Samuel 2003 066018 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 105
Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 5/6 105
Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 105
43.Choutka Jan 1995 045015 3 KVS Hradec Králové 2/2 104
44.Keš Miroslav 1967 026020 3+ SK Domeček Soběslav 5/8 103
Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 103
46.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/6 102
47.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 99
48.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 2/2 94
49.Krofta Dominik 1993 030047 2 VS Tábor 5/6 93
Habich Karel 1994 030031 2 VS Tábor 4/4 93
Cuc Michal 1977 007007 3+ Technika Praha 2/2 93
52.Kubeš Vladimír 1961 030011 2 VS Tábor 5/10 90
53.Vácha Viktor 1985 017056 2 KK Rakovník 4/4 89
54.Kuneš Daniel 2003 066020 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 88
55.Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/10 87
56.Krofta Zdeněk 1959 030045 2 VS Tábor 5/8 85
Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 85
58.Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 4/4 84
59.Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 78
60.Kučera Tomáš 1970 097021 2 Raft klub Trója 2/2 74
61.Slavík Vojtěch 2005 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 73
Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 73
63.Moštěk Ondřej 1982 060042 3+ Loko Trutnov 2/2 69
64.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 65
65.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 2/2 64
66.Klíma Vojtěch 2002 024033 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 62
67.Polívka Karel 1978 055034 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 59
Čekal Josef 1970 048003 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 59
69.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 47
70.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 45
71.Malý Filip 2002 027031 3+ Otava Strakonice 4/4 44
72.Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 4/4 43
Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 5/6 43
Švejd Jakub 2001 042008 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 43
75.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 4/4 42
76.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 41
77.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 2/2 40
78.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 36
Janda Zbyněk 1974 034011 3+ TJ SK Hubertus KV 2/2 36
Kubát Jiří 1959 036007 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 36
81.Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 4/4 35
Prüher Vojtěch 2006 023071 3 SK VS Č. Budějovice 5/10 35
Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 35
Válek Michal 2006 030025 3 VS Tábor 4/4 35
85.Válek Michal 1974 030022 3+ VS Tábor 4/4 34
86.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 2/2 33
Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec 2/2 33
Mulač Oldřich 1961 034020 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 33
89.Tatíček Miroslav 1985 057049 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 31
90.Mrůzek David 1976 012010 3 DUKLA Brandýs 2/2 30
Šmoldas Michal 1998 116061 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 30
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 4/4 30
Kočí Martin 1991 048081 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 30
94.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 29
Smetánka Radek 1976 034022 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 29
96.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 27
97.Turner Karel 2004 042017 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 26
98.Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 24
Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 24
100.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 23
101.Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 5/6 22
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 22
103.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 2/2 21
104.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 1/1 20
105.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 2/2 19
106.Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 18
Hajský Stanislav 1969 059016 3+ TJ Semily 2/2 18
108.Rubín Daniel 1975 012032 3+ DUKLA Brandýs 2/2 17
Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 17
110.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 16
Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 2/2 16
112.Merenus Jan 1983 043035 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 15
113.Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 14
114.Míka Viktor 1977 008016 3 SK Žižkov 2/2 13
Vrba Vojtěch 1994 055010 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 13
116.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 4/4 12
119.Míl Pavel 1967 060038 3+ Loko Trutnov 4/4 11
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 11
121.Macek Jiří 1971 030041 3 VS Tábor 2/2 10
122.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 9
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 9
Peterka Vít 1969 017025 3 KK Rakovník 2/2 9
126.Saidl František 2006 009153 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 8
Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 8
Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 2/2 8
Krejza Filip 1989 064010 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 8
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 8
131.Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 7
Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 7
Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 2/2 7
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 2/2 7
Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
136.Hammer Ivan 1981 043057 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 6
Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 6
Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
139.Bačina Jan 1973 043056 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 5
Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 3/3 5
Švadlena Václav 1985 024032 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
142.Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 4
143.Foltín Marek 1973 011010 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 2
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 2
Vitoul Tomáš 2003 116107 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
146.Jinek Hugo 2005 009146 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
Nedvídek František 1968 053036 TJ Dvůr Králové 2/2 1
Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 4/4 1
Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 2/2 1
150.Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 2/2 0
Mrázek Jakub 2004 121103 3+ KK Opava 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 2/2 0
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 2/2 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3+ UP Olomouc 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 2/2 0
Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov 4/4 0
Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 2/2 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Venc Ondřej 2007 011022 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Kolman Filip 1973 008022 SK Žižkov 4/4 0
Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Pavlík Radek 1992 108033 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Čekal Josef 2007 042028 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Vondraček Lukáš 1979 063036 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 46
2.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 4/4 43
3.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 42
4.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 37
5.Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 34
6.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 30
7.Erlová Natálie 2006 009019 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 29
8.Švehlová Kateřina 2005 023017 3 SK VS Č. Budějovice 5/10 26
9.Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 24
10.Samková Olga 2005 061039 3 SK Třebechovice 5/8 23
11.Morenová Adriana 2004 009096 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 21
12.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 19
13.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3+ VS Tábor 2/2 14
14.Novosadová Kristina 2004 024024 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 13
15.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 10
16.Haucková Gabriela 2002 045006 3 KVS Hradec Králové 4/4 9
Šindelářová Tereza 2004 030046 3 VS Tábor 4/4 9
18.Mílová Terezie 1998 060037 3+ Loko Trutnov 4/4 7
19.Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 2/2 4
20.Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 3
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
Kolářová Markéta 2005 009023 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 3
23.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 2
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
25.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 2/2 0
Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 2/2 0
Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 2/2 0
Daňková Anna 2004 129007 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 2/2 0
Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Háša Michal
Martin Václav
1981
1971
076013
001027
2 TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
4/4 210
2.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/14 156
3.Holý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
017007
042019
2 KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/6 147
4.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 108
5.Pohanka Vít
Cubr Filip
2000
2000
036019
038008
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
TJ ČSAD Plzeň
2/2 104
6.Bouzek Filip
Wendl Miloslav
1992
1978
042024
066011
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 96
7.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 94
8.Janoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
009125
009154
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 80
9.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
017058
036020
2 KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/6 78
10.Hák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
060002
053011
2 Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
4/4 64
Habich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
030003
030031
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 64
12.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 62
13.Benhák Ladislav
Benhák Jiří
1954
1956
023002
046031
3 SK VS Č. Budějovice
Delfín Jablonec
4/4 57
14.Hartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
066024
066020
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 55
15.Jiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
009130
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 44
16.Bureš Jan
Potužák Jan
1978
1988
042062
042032
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 35
17.Wendl Samuel
Táborský Jan
2003
2003
066018
066027
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 34
18.Zvolánek Filip
Zvolánek Jan
1999
1995
076014
023040
3 TJ Jiskra Bechyně
SK VS Č. Budějovice
4/4 31
19.Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
011020
011009
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 29
20.Wendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
066016
036019
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
4/4 27
21.Hanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
061041
061025
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
4/4 26
Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
1 SK Žižkov
Kotva Bráník
2/2 26
23.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 24
24.Švejd Jakub
Turner Karel
2001
2004
042008
042017
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 21
Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
007041
095002
2 Technika Praha
Sport Zbraslav
2/2 21
26.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 20
27.Klíma Vojtěch
Skořepa Vojtěch
2002
1999
024033
024015
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 19
28.Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 18
29.Pechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
009149
009136
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 17
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 17
31.Čvančara Václav
Hammer Ivan
1980
1981
043020
043057
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 16
Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
043047
132040
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
2/2 16
33.Šedivý Jan
Putzer Hynek
2003
2003
023134
023099
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/10 14
Mulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
034020
034017
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 14
35.Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
2/2 13
Pollert Jan
Pollert Antonín
2005
2006
009129
009022
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 13
37.Pípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
023041
023037
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/10 12
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 12
Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 12
Vorel Zdeněk
Tatíček Miroslav
1974
1985
057044
057049
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 12
41.Válek Michal
Vaněk Matěj
2006
2004
030025
030044
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 11
42.Jinek Hugo
Čmejrek Cyril
2005
2004
009146
009140
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 10
Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 10
44.Kulhánek Jan
Musil Pavel
1978
1964
046012
046015
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 9
45.Šmoldas Michal
Janů Petr
1998
1987
116061
024063
3 TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 8
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 8
47.Švadlena Václav
Šmoldas Michal
1985
1998
024032
116061
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 7
48.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
Fuchs Matouš
Fuchs Jakub
2002
1999
046042
046017
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 6
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 6
Šrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
017058
043068
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1/1 6
52.Galuška Zdeněk
Švejd Jan
2004
2004
042035
042022
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
4/4 5
Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 5
Kruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
043013
043014
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 5
55.Merenus Jan
Bačina Jan
1983
2006
043035
043001
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 4
Kruťa Kryštof
Pavlík Pavel
2000
1998
043013
061014
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Třebechovice
4/4 4
Outrata Jindřich
Kuchař Jaromír
1970
1974
057033
053027
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
2/2 4
Ondřich Václav
Študlar Patrik
2001
1999
024072
024061
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 4
Vejnar Samuel
Mareš Jakub
2005
2003
024042
024055
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
Indruch Matěj
Heger Jonáš
2006
2006
045012
045021
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 4
Šťastný Matěj
Jiřík Matěj
2005
2005
057075
057025
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
62.Kopeček Michal
Fröhlich Jáchym
2007
2007
030034
049065
3 VS Tábor
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 3
Novosad Lukáš
Vandas Bohuslav
1976
1982
024001
026003
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
2/2 3
64.Veselý Matěj
Hain Přemysl
1978
1977
053024
053028
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 2
65.Čapek Vojtěch
Velenovský Jiří
2002
1978
030069
030072
VS Tábor
VS Tábor
2/2 1
Svoboda Adam
Saidl František
2006
2006
009119
009153
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 1
Erlová Natálie
Morenová Adriana
2006
2004
009019
009096
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 1
Strasserová Bára
Nováková Karolína
2001
2002
052011
052036
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 1
Šmakal Petr
Vitoul Tomáš
2003
2003
116088
116107
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 1
Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 1
71.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 0
Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Horák David
Císařovský Petr
1976
1977
091008
091010
Klub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
4/4 0
Pokorný Ctibor
Novosad Jonáš
2005
2006
024044
024049
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Vaňková Michaela
Vaňková Štěpánka
2000
2007
116080
116105
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Kovařík Vít
Körner Adam
2003
2004
011072
011061
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Bačina Jan
Bačina Jan
2006
1973
043001
043056
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Císařovský Petr
Kykal Ivan
1977
1965
091010
091011
Klub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
2/2 0
Sedláková Magdalena
Kolářová Markéta
2005
2005
009099
009023
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Vrbová Alexandra
Galušková Antonie
2000
2001
066009
042031
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
030019
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
5/6 122
2.Bočková Bára
Boček Zdeněk
2003
1975
023068
023006
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/6 119
3.Wendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
066018
023085
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
5/6 61
4.Polesná Jitka
Wendl Miloslav
1990
1978
039058
066011
2 TJ Loko Plzeň
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 45
5.Kuneš Daniel
Švehlová Kateřina
2003
2005
066020
023017
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
2/2 33
6.Stehno Petr
Červenková Vanessa
2003
2003
009154
009139
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 28
7.Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 19
8.Hojdová Markéta
Hartl Jakub
2007
2004
066017
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 16
Vrzalová Veronika
Kubát Zdeněk
1991
1991
039012
036024
3 TJ Loko Plzeň
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 16
10.Šindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
030046
030025
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 13
11.Horák David
Sedláková Magdalena
1976
2005
091008
009099
Klub Larse Heletága
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 9
12.Jarešová Kristýna
Choutka Jan
1994
1995
060041
045015
3 Loko Trutnov
KVS Hradec Králové
2/2 8
Outrata Jindřich
Konvalinková Irena
1970
1977
057033
057042
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 8
14.Červenková Vanessa
Ondruš Mikuláš
2003
2003
009139
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
Červenková Amélie
Větrovský Tomáš
2005
2005
009138
009016
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
Hochheim Kristýna
Habich Bohumil
1991
1991
001033
030003
2 Bohemians Praha
VS Tábor
2/2 6
Klišč Zdeněk
Márová Zuzana
1999
2001
061017
030037
SK Třebechovice
VS Tábor
2/2 6
18.Kruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
043013
043014
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 5
Bednářová Anna
Saal Štěpán
2002
2001
043006
046048
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Delfín Jablonec
2/2 5
20.Kliščová Barbora
Mára Michal
2002
2003
061042
030056
3 SK Třebechovice
VS Tábor
2/2 4
21.Červenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
009138
009133
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3/3 3
Mrskočová Jana
Míl Jakub
1988
2003
060060
060051
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 3
Hojdová Eliška
Táborský Jan
2005
2003
066007
066027
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 3
Milyan David
Nováková Karolína
2001
2002
052003
052036
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 3
25.Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 2
Novák Václav
Riantová Marie
2005
2006
030071
030068
VS Tábor
VS Tábor
4/4 2
Motlová Andrea
Drábek Matyáš
2006
2005
045016
045022
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 2
Jindrák Petr
Jindráková Eliška
1969
2007
007041
007011
2 Technika Praha
Technika Praha
1/1 2
29.Červenková Amélie
Černík Štěpán
2005
2006
009138
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 1
Motlová Andrea
Indruch Matěj
2006
2006
045016
045012
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 1
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
2/2 1
32.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Janů Veronika
Novák Matyáš
2005
2005
119137
119076
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Beierová Běta
Beier Artur
2008
1970
060063
060001
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Kopeček Michal
Riantová Anežka
2007
2008
030034
030067
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Enrigue Rendó
Kolářová Markéta
2005
2005
009003
009023
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Zrzavý Jakub
Zedníčková Michaela
2005
2005
064056
064055
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Indruchová Zuzana
Indruch Jaromír
2009
1976
045011
045007
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 1218
2.Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 5/8 1194
3.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 1111
4.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 1087
5.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 1083
6.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 5/8 1047
7.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 1017
Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 4/4 1017
9.Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 5/8 984
10.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 957
11.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 952
12.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 897
13.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 886
14.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/12 872
Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/6 872
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 872
17.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 5/10 854
Kyrián Luděk 1978 023063 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 854
19.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 5/10 848
20.Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 5/8 815
21.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 786
22.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 4/4 771
23.Martin Václav 1971 001027 2 Bohemians Praha 4/4 748
24.Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 728
25.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 5/6 718
26.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 708
27.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/6 679
28.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 626
29.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/10 618
30.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 599
31.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 5/6 597
32.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 580
33.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 577
34.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 571
35.Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 564
Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 564
37.Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 561
38.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/6 560
39.Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 559
40.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 557
41.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 552
42.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 550
43.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 545
44.Šedivý Jan 2003 023134 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 540
45.Špalek Matěj 2000 010099 2+ SK VS Karbo Benátky 4/4 538
Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/10 538
47.Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 519
Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 519
49.Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 5/16 511
50.Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 5/14 509
51.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 5/10 508
52.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 493
53.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 483
54.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 476
55.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/9 468
56.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 461
57.Hanuš Jiří 2002 061041 2 SK Třebechovice 5/10 458
58.Zeman Vojtěch 2000 009102 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 454
Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 454
60.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 4/4 443
61.Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 439
62.Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 435
63.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 431
64.Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 427
65.Juda Mikuláš 2003 010109 2 SK VS Karbo Benátky 5/8 426
66.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 2/2 421
67.Svoboda Martin 2005 052034 3+ TJ Loko Žatec 5/10 418
68.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 409
69.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 4/4 395
70.Zifčák Štefan 1977 023034 3+ SK VS Č. Budějovice 3/3 392
71.Prüher Jakub 1968 023088 3+ SK VS Č. Budějovice 5/8 391
72.Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 2/2 387
73.Strasser Marek 2004 052025 3+ TJ Loko Žatec 5/8 384
74.Procházka Miloš 1954 034036 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 381
Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 2/2 381
76.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 4/4 377
77.Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 376
78.Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 370
79.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 366
Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 4/4 366
81.Brambora Ondřej 2005 014077 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 364
82.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 4/4 357
83.Heger Mikuláš 1990 017036 3+ KK Rakovník 2/2 356
84.Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 2/2 348
85.Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 5/6 340
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 5/6 340
Pollert Jan 2005 009129 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 340
88.Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 338
89.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 336
90.Marek Kryštof 2006 049067 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 334
Čepička Ladislav 2003 038014 2 TJ ČSAD Plzeň 5/8 334
92.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 331
93.Vyhnánek Jiří 1974 007034 3+ Technika Praha 4/4 329
94.Záruba Martin 1974 053026 3+ TJ Dvůr Králové 5/6 323
95.Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 5/10 318
96.Stehno Petr 2003 009154 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 317
Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 3/3 317
98.Bohatý Oto 2007 061038 3+ SK Třebechovice 5/14 315
99.Marek Lukáš 1980 060039 3+ Loko Trutnov 4/4 308
100.Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 306
101.Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 5/10 303
102.Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 300
Horyna Lukáš 1980 060011 3+ Loko Trutnov 2/2 300
104.Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 297
105.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 294
106.Cardoselli Tomáš 2005 001106 3+ Bohemians Praha 4/4 292
107.Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 5/12 289
108.Panzer Martin 2007 039033 3+ TJ Loko Plzeň 5/10 283
109.Šimák Jakub 2004 023050 3+ SK VS Č. Budějovice 5/12 280
110.Uhlík František 1975 076007 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 278
111.Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 277
112.Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 274
113.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 273
114.Komárek Jakub 2005 023037 3+ SK VS Č. Budějovice 5/14 271
Puškarčuk Aleš 1989 043015 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 271
116.Klišč Zdeněk 1999 061017 2 SK Třebechovice 5/8 270
117.Novák Jindřich 1964 014021 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 267
118.Putzer Hynek 2003 023099 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 266
Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 266
Bílý Petr 1981 009006 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 266
121.Novotný David 2005 023029 3+ SK VS Č. Budějovice 5/14 265
122.Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 261
123.Mrůzek David 1976 012010 3+ DUKLA Brandýs 2/2 258
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 2/2 258
125.Švejd Jan 2004 042022 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 255
126.Korbelář David 1999 039006 2 TJ Loko Plzeň 4/4 254
127.Rubín Daniel 1975 012032 3+ DUKLA Brandýs 2/2 250
Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 2/2 250
129.Černík Štěpán 2006 009036 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 248
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 248
131.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 2/2 246
Šrámek Jiří 1966 017058 3+ KK Rakovník 5/8 246
133.Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 4/4 238
134.Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 236
135.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 234
Pazourek Pavel 1976 076004 3+ TJ Jiskra Bechyně 2/2 234
137.Kruťa Kryštof 2000 043013 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 233
138.Novák Václav 2005 030071 3+ VS Tábor 4/4 231
139.Toncar Martin 1975 023113 3+ SK VS Č. Budějovice 5/6 227
140.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 225
141.Čapek Vojtěch 2002 030069 3+ VS Tábor 5/8 217
142.Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 5/10 215
Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 5/12 215
144.Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 5/10 210
145.Adášek Alois 2002 010111 3+ SK VS Karbo Benátky 5/8 207
146.Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 204
147.Koláček Petr 2001 012070 3 DUKLA Brandýs 2/2 202
148.Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 2/2 198
149.Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 195
Kořínek Vilém 1999 009064 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 195
151.Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 2/2 194
152.Ondřich Václav 2001 024072 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 192
153.Chochola Ondřej 2004 014078 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 190
154.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 188
155.Prchlík Michal 1981 078006 2 Lužnice Tábor 2/2 186
156.Janda Zbyněk 1974 034011 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 184
157.Zvolánek Filip 1999 076014 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 183
158.Venc Ondřej 2007 011022 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 181
Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 4/4 181
160.Slavík Vojtěch 2005 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 175
161.Körner Adam 2004 011061 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 173
162.Sopek Milan 2004 042010 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 171
163.Hauck Marek 2007 045019 3 KVS Hradec Králové 5/12 170
164.Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 4/4 168
165.Budák David 2003 047010 3 TJ DNT VS Kadaň 5/6 166
166.Vránek Jan 2004 033009 3+ VS Blovice 4/4 165
Vondra Václav 1957 027020 3+ Otava Strakonice 5/6 165
168.Stanovský Vojtěch 2002 023042 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 162
169.Kuchař Antonín 2005 011057 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 161
170.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 2/2 160
171.Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 2/2 159
172.Milyan Daniel 2006 052022 3 TJ Loko Žatec 5/6 158
Lepík Vlastimil 1950 034018 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 158
174.Kovařík Vít 2003 011072 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 157
Troch Petr 1971 053021 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 157
176.Brychcí Petr 1990 070074 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 156
177.Hynek Pavel 2003 059012 3+ TJ Semily 5/8 153
178.Voneš Jakub 2007 011065 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 149
179.Kraus Václav 1961 038004 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/8 148
Koudelka Samson 2002 024011 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 148
181.Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 5/6 146
182.Štibrányi David 2004 011068 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 145
183.Egert Tomáš 2004 017003 3 KK Rakovník 5/6 143
184.Kubát Jiří 1988 035024 3+ TJ Slavia K. Vary 2/2 142
185.Sedlařík Adam 2005 014073 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 141
Volf Matěj 2003 030064 3 VS Tábor 5/6 141
Havránek Jakub 2002 049064 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 141
188.Winter Eduard 1956 046026 3+ Delfín Jablonec 4/4 139
189.Saidl František 2006 009153 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 138
190.Benda Jan 2005 049006 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 136
191.Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 4/4 131
Najman Martin 1972 014013 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 131
Pártl Mirek 1954 024018 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 131
194.Lžičař David 2004 009046 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 127
195.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 2/2 126
Šedivý Václav 1966 043022 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 126
Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 2/2 126
198.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 2/2 123
199.Burger Jáchym 2006 009050 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 122
Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 4/4 122
201.Babouček Antonín 2007 009069 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 120
Olšák Matyáš 2001 024067 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 120
203.Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 5/6 119
204.Klimeš Vít 2007 014034 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 118
Veverka Čeněk 2007 039014 3 TJ Loko Plzeň 4/4 118
Palouda Tomáš 1969 024021 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 118
Adamec Jakub 1984 043024 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 118
208.Krejčí Hynek 1978 065026 3+ TJ Permon Roztoky 2/2 117
209.Koudelka Tomáš 2000 024036 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 116
210.Krejza Filip 1989 064010 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 114
211.Suchý Jakub 1981 086003 Sokol Trója 2/2 111
212.Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 110
213.Velenovský Jiří 1978 030072 3 VS Tábor 4/4 109
214.Neuwirth Josef 1961 034021 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 108
215.Škop Jáchym 2005 027017 3 Otava Strakonice 5/10 104
216.Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 102
217.Dodal Jan 1953 001008 3+ Bohemians Praha 4/4 100
218.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 2/2 99
219.Urbánek Matyáš 2002 009118 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 98
220.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 97
221.Manas Adam 2004 047012 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 96
Hadraba Martin 2005 009074 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 96
Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 96
224.Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 5/6 95
225.Kozderka Pavel 1985 062017 3+ TJ Turnov 2/2 91
Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 91
227.Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 90
228.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 2/2 88
229.Petříček Adam 2007 052026 3 TJ Loko Žatec 5/12 86
Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 86
231.Pištora Michal 2005 049029 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 85
232.Kořínek Vojtěch 2004 046049 3 Delfín Jablonec 5/10 84
Koshelev Sergey 1960 042040 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 84
234.Zummer Ondřej 1968 062023 3 TJ Turnov 2/2 82
235.Žatecký Jiří 1969 065008 3+ TJ Permon Roztoky 4/4 81
Pollert Antonín 2006 009022 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 81
237.Enrigue Rendó 2005 009003 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 80
Pelikán Václav 2005 001111 3 Bohemians Praha 5/6 80
Jindrák Petr 1969 007041 2 Technika Praha 3/3 80
240.Štercl Dominik 2005 011043 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 79
241.Viragh Tomáš 2004 063062 3+ SK Týniště nad Orlicí 4/4 78
242.Winter Jan 1982 046040 3 Delfín Jablonec 2/2 77
243.Vejvoda Ondřej 1980 024050 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 75
Beneš Petr 1975 091001 2 Klub Larse Heletága 1/1 75
245.Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 5/6 74
246.Kutek Michal 2006 009073 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 73
Škop Jan 2007 027016 3 Otava Strakonice 5/8 73
248.Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 72
Kotrba Tomáš 1977 078003 3+ Lužnice Tábor 5/6 72
250.Kárník Tadeáš 2006 009029 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 71
251.Šustr Vojtěch 2006 014075 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 70
252.Benda Libor 1966 049034 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 68
253.Vodrážka Matěj 2004 059049 3+ TJ Semily 4/4 67
254.Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 2/2 66
Jahoda Jakub 2004 009002 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 66
256.Fuchs Matouš 2002 046042 3+ Delfín Jablonec 2/2 65
257.Martin Václav 2002 001074 3 Bohemians Praha 4/4 64
Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 64
259.Hlobil Josef 2001 062003 3+ TJ Turnov 2/2 63
260.Chalupský Petr 2002 023090 3+ SK VS Č. Budějovice 3/3 62
Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 62
262.Hain Přemysl 1977 053028 3+ TJ Dvůr Králové 2/2 60
Stanovský Tomáš 1972 023052 3+ SK VS Č. Budějovice 4/4 60
264.Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 2/2 59
265.Bandas Matěj 2006 011069 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 58
Veniger Jan 2000 064042 3+ SKK Vysoké Mýto 2/2 58
267.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 2/2 57
Kulhánek Josef 1951 046010 3+ Delfín Jablonec 4/4 57
Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 4/4 57
270.Hanuš Jakub 2007 017046 3 KK Rakovník 5/6 56
271.Šrámek Ondřej 1994 042014 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 54
Císařovský Adam 2005 009076 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 54
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 54
274.Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 2/2 53
Jiřík Matěj 2005 057025 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 53
276.Nedvídek František 1944 053011 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 50
277.Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 2/2 48
278.Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 2/2 46
279.Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 45
280.Hartl Jakub 2004 066024 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 44
281.Novosad Jonáš 2006 024049 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 43
282.Kindl Ferdinand 2004 009039 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 42
Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 2/2 42
284.Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 1/1 41
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 41
286.Zvolský Kristián 2006 009161 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 40
Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 40
288.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 2/2 39
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 39
Hamák Lukáš 1985 042009 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 39
291.Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2/2 38
Petr Lukáš 2004 011048 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 38
293.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 2/2 37
294.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 2/2 36
Papula Jan 2005 116094 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 36
296.Mára Michal 2003 030056 3 VS Tábor 5/8 34
297.Bačina Jan 2006 043001 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 32
Novotný Ondřej 2005 049069 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 32
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 4/4 32
300.Synek Přemysl 2007 052060 3 TJ Loko Žatec 5/6 31
Polívka Karel 1945 055021 3+ Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 31
302.Skalický Aleš 2002 057092 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 28
303.Krbec Ondřej 2004 066023 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 27
Kvíčala Matyáš 2005 062022 3 TJ Turnov 4/4 27
305.Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 2/2 26
306.Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 25
307.Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 24
308.Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 23
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 23
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 23
311.Saip Ondřej 2006 001073 3 Bohemians Praha 4/4 21
Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 4/4 21
Kvíčala Čestmír 1970 062031 3 TJ Turnov 4/4 21
Tun Marek 2003 059027 3 TJ Semily 2/2 21
315.Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 2/2 20
316.Pechlát Adam 2007 042018 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 19
317.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 2/2 18
318.Novák Matěj 2004 030039 3 VS Tábor 4/4 17
319.Říha Jan 1996 061024 3+ SK Třebechovice 1/1 16
320.Hrňák Šimon 2007 014064 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 14
Druska Vojta 2006 023021 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 14
Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 14
323.Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 13
324.Pollert Jonáš 2007 009113 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 12
325.Štembera Dominik 2004 078022 Lužnice Tábor 2/2 9
Westfal Mattias 2004 014094 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 9
327.Tichý Tomáš 2004 059028 3 TJ Semily 2/2 8
328.Beránek Tomáš 2006 063061 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 7
Novotný Petr 2006 024066 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 7
Pokorný Ctibor 2005 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
Jahna Ondřej 2005 061007 3 SK Třebechovice 4/4 7
332.Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 6
Štádlík Jiří 2005 049016 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 6
334.Štembera Jakub 2004 078023 Lužnice Tábor 2/2 5
Kolář Jakub 2006 023058 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 5
336.Dvořák Daniel 2003 043010 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 4
Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 2/2 4
338.Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 3
339.Vraný Matěj 2006 009087 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 2
340.Císařovský Petr 1977 091010 Klub Larse Heletága 5/9 1
Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 2/2 1
342.Strejc Václav 2005 023044 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 2/2 0
Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 2/2 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 2/2 0
Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 2/2 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 2/2 0
Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 2/2 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 3+ UP Olomouc 2/2 0
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 2/2 0
Heřmanský Jan 2005 129039 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 3+ UP Olomouc 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 3+ UP Olomouc 2/2 0
Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 2/2 0
Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 2/2 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 2/2 0
Strnad Ondřej 2004 128016 3+ Vodní sporty Desná 2/2 0
Bláha Vojtěch 2006 118021 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 2/2 0
Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 2/2 0
Kovář Filip 2006 121017 3 KK Opava 2/2 0
Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 2/2 0
Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 2/2 0
Tureček Ondřej 2005 060071 Loko Trutnov 4/4 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 2/2 0
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Kočička Patrik 2007 030075 VS Tábor 4/4 0
Procházka Jiří 2006 001126 Bohemians Praha 4/4 0
Hotový Václav 2006 023057 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Novák Filip 2002 001030 3+ Bohemians Praha 1/1 0
Riant Martin 1977 030065 3+ VS Tábor 1/1 0
Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Babor Stanislav 1958 024019 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Nahodil Václav 2006 011081 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Přenosil Jakub 2007 046032 Delfín Jablonec 2/2 0
Kaplický Jindřich 2007 011016 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Schiff Tomáš 2005 011077 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pokorný Lukáš 2007 046027 Delfín Jablonec 2/2 0
Pokorný Šimon 2007 046025 Delfín Jablonec 2/2 0
Musil Pavel 1964 046015 Delfín Jablonec 2/2 0
Müller Ondřej 2002 062014 3 TJ Turnov 2/2 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 2/2 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2/2 0
Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 Bohemians Praha 2/2 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 Bohemians Praha 2/2 0
Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Kopeček Jakub 2011 030012 VS Tábor 2/2 0
Čekal Josef 2007 042028 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Sklenář Jindřich 2002 039016 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Kremla Jakub 2006 026008 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 Bohemians Praha 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Salák Petr 2004 033004 VS Blovice 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 2/2 0
Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Pelikán Martin 2009 001131 Bohemians Praha 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 Bohemians Praha 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 Bohemians Praha 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 Bohemians Praha 2/2 0
Brejcha Jaroslav 2002 047021 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Brejcha Jan 1982 047020 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 2/2 0
Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Jandík Jan 2004 033002 VS Blovice 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Rezek Adam 2010 023128 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Jarolímek Otta 1991 062019 3 TJ Turnov 2/2 0
Vintrlík Daniel 2006 062036 TJ Turnov 2/2 0
Lhoták Jakub 2007 062024 TJ Turnov 2/2 0
Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 2/2 0
Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Muk Jan 2005 062018 TJ Turnov 2/2 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Hubačík Josef 2006 059029 TJ Semily 2/2 0
Zuna Viilém 2007 059052 TJ Semily 2/2 0
Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Peterka Jáchym 1998 017028 2 KK Rakovník 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 510
2.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 438
3.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 406
4.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 386
5.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 378
6.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/8 377
7.Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 374
8.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 5/10 370
9.Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 342
10.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 4/4 336
11.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 334
12.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 5/10 306
13.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 300
14.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 291
15.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/6 283
16.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 5/10 269
17.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 238
18.Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 2/2 236
19.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 208
20.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 4/4 186
21.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 171
Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 4/4 171
23.Nováková Karolína 2002 052036 2 TJ Loko Žatec 5/8 167
Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 167
25.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 164
26.Bednářová Anna 2002 043006 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 163
27.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 161
28.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 159
29.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 156
30.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 142
31.Haucková Ilona 1978 045036 2 KVS Hradec Králové 5/8 140
Krejčová Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 140
Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 140
34.Lagnerová Jana 1959 026010 3+ SK Domeček Soběslav 5/6 132
35.Bočková Bára 2003 023068 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 127
36.Kolářová Markéta 2005 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 125
Šrétrová Amálie 2007 014011 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 125
38.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 124
39.Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 5/10 121
40.Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 120
41.Hojdová Markéta 2007 066017 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 114
42.Heková Natálie 2006 049063 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 112
43.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 111
44.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 108
45.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 107
46.Pechlátová Nikola 2004 042041 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 103
47.Kremrová Adéla 2005 009034 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 97
48.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 96
49.Černá Lucie 1977 047013 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/6 93
50.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 86
51.Forejtová Andrea 1988 024007 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 85
52.Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 83
53.Bočková Kateřina 2007 023007 3+ SK VS Č. Budějovice 5/12 82
Šindelářová Tereza 2004 030046 3+ VS Tábor 5/8 82
Márová Zuzana 2001 030037 3+ VS Tábor 5/12 82
56.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 5/8 74
57.Šampalíková Klára 2004 039029 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 73
Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 73
59.Erlová Natálie 2006 009019 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 70
60.Zárubová Michaela 1986 053008 3 TJ Dvůr Králové 4/4 67
61.Šedivá Kateřina 1989 043021 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 66
62.Bednářová Markéta 2004 043005 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 65
63.Sedláková Magdalena 2005 009099 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 60
64.Milyanová Andrea 1987 052081 TJ Loko Žatec 2/2 59
65.Morenová Adriana 2004 009096 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 58
66.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 2/2 56
67.Pokorná Iva 1985 023084 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 55
68.Zelenková Barbora 2001 060058 3+ Loko Trutnov 5/6 51
69.Polesná Jitka 1990 039058 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 48
70.Lepíková Markéta 1979 034007 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 47
71.Kliščová Barbora 2002 061042 3+ SK Třebechovice 5/8 46
Turčinová Anna 2002 034013 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 46
73.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 45
Mádrová Amálie 2003 039027 3+ TJ Loko Plzeň 2/2 45
75.Hochheim Kristýna 1991 001033 3 Bohemians Praha 4/4 44
76.Kudějová Kristýna 1988 014053 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 36
77.Beerová Anežka 2007 049066 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 35
Saifrtová Magdalena 2005 049009 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 35
79.Nováčková Michala 1984 010012 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 31
80.Řeháková Dana 1970 059045 3+ TJ Semily 4/4 30
81.Štěpánková Julie 2006 045033 3 KVS Hradec Králové 5/6 29
82.Pšeničková Jana 1998 017023 3 KK Rakovník 2/2 28
83.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 26
Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 2/2 26
Paloudová Karolína 2000 024034 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 26
86.Riantová Marie 2006 030068 3 VS Tábor 5/6 22
Kubátová Anna 1960 036009 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 22
88.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 21
89.Kolihová Hana 2003 026018 3+ SK Domeček Soběslav 2/2 20
90.Štěpánková Stella 2006 045034 3 KVS Hradec Králové 5/6 19
Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 19
92.Daneková Jana 2002 034014 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 16
93.Motlová Andrea 2006 045016 3 KVS Hradec Králové 5/6 15
Buriánková Anežka 1994 059011 3+ TJ Semily 2/2 15
95.Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 2/2 12
96.Horáková Ela 2006 009109 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 11
Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 4/4 11
Lacinová Leona 1974 059008 3+ TJ Semily 2/2 11
Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 11
100.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 4/4 9
Bauerová Markéta 2001 024058 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 9
102.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 8
Barešová Kateřina 1991 086001 Sokol Trója 2/2 8
104.Mrskočová Jana 1988 060060 Loko Trutnov 2/2 7
Chocholová Veronika 2007 014079 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 7
Sakalová Magdaléna 2007 014082 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 7
Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
Šejvlová Lenka 1973 017002 3 KK Rakovník 2/2 7
110.Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 6
111.Pajmová Jana 1984 047003 3+ TJ DNT VS Kadaň 2/2 5
Haviárová Zuzana 2005 061035 3 SK Třebechovice 4/4 5
113.Bolehovská Iva 1978 060004 3 Loko Trutnov 2/2 4
Milotová Dora 2007 001120 3 Bohemians Praha 2/2 4
115.Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
116.Burgerová Ester 2004 009179 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 2
Zíková Andrea 2004 030062 3 VS Tábor 2/2 2
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 2
119.Žatecká Taťána 2007 065014 TJ Permon Roztoky 4/4 1
Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 1/1 1
121.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 2/2 0
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 2/2 0
Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 2/2 0
Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 2/2 0
Hansgutová Monika 2005 119207 3+ UP Olomouc 2/2 0
Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 2/2 0
Dobešová Eva 2004 108054 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 2/2 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 2/2 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vrbová Marie 2007 119198 3+ UP Olomouc 2/2 0
Novosadová Eliška 2005 119206 3+ UP Olomouc 2/2 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 2/2 0
Šefčíková Anastázie 2004 121006 3+ KK Opava 2/2 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Linhartová Nela 2007 119219 UP Olomouc 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2/2 0
Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 4/4 0
Pešková Nikola 2004 030076 3 VS Tábor 2/2 0
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vaňková Štěpánka 2007 116105 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 3/3 0
Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Nekolná Žofie 2006 011034 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Vojtíková Klára 2007 011078 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 2/2 0
Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šrétrová Štěpánka 2009 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kohoutová Lenka 1974 017057 KK Rakovník 4/4 0
Šimáková Anna 2008 023065 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Mulačová Marta 1986 097012 3 Raft klub Trója 2/2 0
Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Cardoselli Stella 2009 001080 Bohemians Praha 2/2 0
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kuhnová Anežka 1998 017001 3 KK Rakovník 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Plas Tobiáš 2008 009093 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Petřík Marek 2008 009088 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Petriková Barbora 2008 052046 * TJ Loko Žatec 4/4 0
Šrétrová Štěpánka 2009 014018 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 * SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Grossmann Lukáš 2008 039038 * TJ Loko Plzeň 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 * SK Třebechovice 2/2 0
Riantová Anežka 2008 030067 * VS Tábor 3/3 0
Kvapil Matěj 2009 035017 * TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Honzík Jáchym 2009 027052 * Otava Strakonice 4/4 0
Uhlík Jan 2008 076028 * TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 * TJ Loko Plzeň 4/4 0
Seidl Marek 2010 001122 * Bohemians Praha 2/2 0
Pelikán Martin 2009 001131 * Bohemians Praha 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 * SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Šimáková Anna 2008 023065 * SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 * Bohemians Praha 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 * Bohemians Praha 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 * Bohemians Praha 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 * VS Tábor 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kopeček Jakub 2011 030012 * VS Tábor 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 * Bohemians Praha 2/2 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 * Bohemians Praha 2/2 0
Hrňák Matouš 2009 014093 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Šebelová Markéta 2008 014074 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 * KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Jirasová Klára 2008 009041 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Lepíková Barbora 2008 034008 * TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Velenovský Vojta 2008 030074 * VS Tábor 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Svoboda Šimon 2008 010112 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 * Loko Trutnov 2/2 0
Fuchs Jáchym 2008 011060 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 * Loko Trutnov 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vít Matyáš 2009 045027 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hanzel Jáchym 2008 039039 * TJ Loko Plzeň 2/2 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 4/4 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 2/2 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 2/2 0
Kubita Tomáš 2008 121016 * KK Opava 2/2 0
Antl Tomáš 2008 121001 * KK Opava 2/2 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 2/2 0
Šeda Jaroslav 2008 121011 * KK Opava 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 1/1 0
Šefčík Václav 2008 121033 * KK Opava 1/1 0
Kulhánek Adam 2009 057102 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Konvalinka Šťepán 2009 057027 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Indruchová Zuzana 2009 045011 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 * SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Barvík Matyáš 2008 057082 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zuna Jáchym 2010 059051 * TJ Semily 2/2 0
Vít Matyáš 2009 045027 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 * SK Třebechovice 2/2 0
Typ závodu