vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Historie procházení

Slalom: Oblastní žebříček Morava 2011

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 5/5 198
2.Mrůzek Jakub 1995 121073 2+ KK Opava 4/4 195
3.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 181
4.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 5/6 178
5.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 5/7 155
6.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 129
7.Kopťák Daniel 1989 121012 2+ KK Opava 2/2 127
8.Daněk Aleš 1979 119013 2 UP Olomouc 2/2 124
Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
10.Schreiber Zbyněk 1963 128030 2 Vodní sporty Desná 5/10 103
11.Božek Radim 1992 119010 2 UP Olomouc 2/2 84
12.Nedvěd Marek 1987 119033 2 UP Olomouc 3/3 82
13.Větrovský Jan 1997 009038 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 79
14.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 71
15.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 3/3 69
Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 4/4 69
Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 2/2 69
18.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 2/2 67
19.Zapletal Štěpán 1993 116064 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 62
20.Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 56
21.Malý Vojtěch 1986 009098 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 51
22.Chaloupka Václav 1998 009147 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 50
23.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 48
24.Čekal Josef 1970 048003 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 47
25.Žniva Marek 1995 132036 3 TJ Valašské Meziříčí 5/8 46
26.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 5/5 45
27.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 44
Košík Michal 1995 133058 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 44
Rozsypal Rudolf 1971 119059 3 UP Olomouc 2/2 44
30.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/10 38
31.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 37
32.Zapletal Vojtěch 1998 001112 3 Bohemians Praha 2/2 36
33.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 33
34.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 32
Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 32
Johanides Milan 1975 014008 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 32
37.Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 4/4 31
Zima Tomáš 2000 049042 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 31
39.Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 28
40.Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 27
41.Lhota Matyáš 1999 009081 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 24
42.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 22
43.Veselý Petr 1976 108045 3 VS Dolní Kounice 2/2 20
44.Urban Radek 1972 128038 Vodní sporty Desná 1/1 19
45.Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc 1/1 18
Pavlík Radek 1992 108033 3 VS Dolní Kounice 2/2 18
47.Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 17
48.Petřík Matouš 1997 009030 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 16
Heger Vojtěch 2000 012019 3 DUKLA Brandýs 2/2 16
50.Hudeček Vojtěch 1993 116023 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 15
51.Vrublovský Jiří 1969 119113 3 UP Olomouc 2/2 14
Kašpar Albert 1998 012033 3 DUKLA Brandýs 4/4 14
53.Kraus Filip 1997 038017 3 TJ ČSAD Plzeň 1/1 12
Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 12
55.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 1/1 11
56.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/6 10
Malý Pavel 1954 116120 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 10
Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 10
59.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 1/1 8
60.Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž 2/2 7
61.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 6
Zapletal Mikuláš 2000 001113 3 Bohemians Praha 2/2 6
63.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 2/2 5
Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 5
Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 5
67.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1/1 4
Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 4/4 4
Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 4
70.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
71.Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 2
72.Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí 5/11 1
73.Starý Tadeáš 1998 132061 TJ Valašské Meziříčí 5/9 0
Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Kleveta Jakub 1997 119112 UP Olomouc 1/1 0
Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1/1 0
Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1/1 0
Kubíček Tomáš 1996 119119 UP Olomouc 1/1 0
Linek Ondřej 1998 119057 UP Olomouc 1/1 0
Pinkas Adam 1993 116059 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kohoutek Jaroslav 1963 128010 Vodní sporty Desná 2/2 0
Junek Matyáš 1997 064001 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Kuneš David 1998 066010 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 0
Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 2/2 0
Hrubý Tomáš 1996 132011 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Rašner Martin 1980 128025 Vodní sporty Desná 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 83
2.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 4/4 52
3.Košárková Barbora 1996 121056 2 KK Opava 4/4 38
Foltysová Sabina 1996 009182 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 38
5.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 5/11 36
6.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 5/13 27
Fryšová Petra 1993 009075 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 27
8.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 5/11 26
9.Pospíchalová Simona 1997 047016 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 20
Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 20
11.Jordánová Pavlína 1992 103064 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 18
12.Hilgertová Amálie 1997 009024 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 16
13.Matulková Jana 1996 012064 2+ DUKLA Brandýs 2/2 14
Mrázková Mária 1996 121037 3 KK Opava 2/2 14
15.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 12
16.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 5/7 11
Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 11
Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 5/6 11
19.Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 3/3 7
20.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 6
21.Arnošová Karolína 1995 116048 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 3
Fišerová Tereza 1998 012067 3 DUKLA Brandýs 2/2 3
23.Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 2/2 2
24.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 4/4 0
Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí 5/5 0
Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Franek Jakub
Kristek Václav
1995
1996
132051
119213
2 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
5/6 121
2.Šindler Marek
Svoboda Adam
1992
1994
012025
009056
1 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 116
3.Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
2/2 100
4.Rohan Lukáš
Prskavec Jiří
1995
1993
009068
009162
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 95
5.Dupal Jiří
Božek Radim
1991
1992
119147
119010
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 64
6.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 60
Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
012024
012025
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 60
8.Rousek Tomáš
Mrázek Jan
1997
1998
121032
121030
2 KK Opava
KK Opava
4/4 56
9.Binčík Petr
Bahenský Matouš
1994
1994
012059
121010
2 DUKLA Brandýs
KK Opava
2/2 44
10.Křempek Kamil
Mrůzek Vladimír
1971
1971
121065
121071
2 KK Opava
KK Opava
2/2 40
11.Šrámek Michal
Říha Martin
1982
1992
043008
009152
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 38
12.Šedivý Jakub
Hošek Ondřej
1994
1995
043029
103020
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 32
13.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/10 28
14.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 25
15.Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
009038
009077
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 24
16.Ligurský Ivo
Ligurská Blanka
1990
1994
112046
112049
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
5/8 18
17.Sováková Lenka
Fusek Radomír
1993
1990
119169
132040
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
2/2 17
18.Olejník Jan
Košík Michal
1996
1995
133059
133058
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 16
19.Jordánová Pavlína
Jordán František
1992
1991
103064
012020
3 Kanoe Klub Spoj Brno
DUKLA Brandýs
2/2 14
20.Satke Adam
Krejčíř Dominik
1994
1996
103041
103032
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 13
21.Čáň Libor
Kaminský Jan
1999
1999
132008
009017
3 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 11
Příhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
009082
009085
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 11
Kuča Jakub
Šmoldas Michal
1998
1998
116062
116061
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/8 11
24.Balarin Lukáš
Klaban Martin
1998
1997
121055
121109
3 KK Opava
KK Opava
4/4 10
Barcaj Adam
Bařina Jiří
1988
1992
124001
124016
3 SK Přerov
SK Přerov
2/2 10
26.Vrba Jiří
Lerch Adam
1997
1998
119066
012031
3 UP Olomouc
DUKLA Brandýs
2/2 9
27.Zapletal Štěpán
Hudeček Vojtěch
1993
1993
116064
116023
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 8
Křempková Anna
Mrůzek Jakub
1998
1995
121018
121073
KK Opava
KK Opava
2/2 8
29.Košík Michal
Tomeček Michal
1995
1996
133058
133070
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 7
30.Kleveta Jakub
Neubert Adam
1997
1997
119112
119002
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 6
Žniva Marek
Olejník Jan
1995
1996
132036
133059
3 TJ Valašské Meziříčí
SK Veselí nad Moravou
2/2 6
Přikryl Lubor
Přikryl Matěj
1965
1999
125042
125041
3 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 6
33.Folkman Jan
Ulwer Jiří
1995
1995
063060
063050
SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
2/2 5
34.Novotný Jan
Chaloupka Václav
1998
1998
119105
009147
UP Olomouc
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 4
35.Wendl Denis
Vrbová Alexandra
2000
2000
066016
066009
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 3
36.Rubint Martin
Čech Michal
1990
1990
112030
112047
VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 2
Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Kaminský Jan
Starý Tadeáš
1999
1998
009017
132061
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
2/2 2
Heinz Stanislav
Kohoutek Jaroslav
1963
1963
119072
128010
UP Olomouc
Vodní sporty Desná
2/2 2
40.Čevora Lukáš
Netušil Erik
1988
1988
112023
112027
VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 0
Pomajbíková Kristýna
Součková Karolína
1999
1999
119078
119096
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kleveta Jakub
Novotný Petr
1997
2000
119112
119097
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Paták Jan
Šotola Karel
1997
1997
116073
116049
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Bayerová Barbora
Huňková Nikola
1998
1998
132034
132054
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Žniva Marek
Sováková Lenka
1995
1993
132036
119169
3 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
2/2 0
Škorňa Adam
Tichý Štěpán
2000
2000
132009
119200
TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
2/2 0
Paták Jan
Šmoldas Michal
1997
1998
116073
116061
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 4/4 615
2.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 5/8 590
3.Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 563
4.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 4/4 551
5.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 5/8 527
6.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 5/5 499
7.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 4/4 487
8.Prskavec Jiří 1993 009162 MT Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 475
9.Maikranz Alexandr 1997 012042 2 DUKLA Brandýs 5/10 470
10.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 467
11.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 5/7 410
12.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 383
13.Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 373
14.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/11 363
15.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 3/3 362
16.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 4/4 353
17.Volek Martin 1982 132027 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 343
18.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 4/4 301
19.Stanovský Miroslav 1970 842039 2 TJ KVS Sušice 2/2 285
20.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 282
21.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/7 280
22.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 4/4 277
23.Jordán Tomáš 1988 133007 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 262
24.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 249
25.Kraus Filip 1997 038017 2 TJ ČSAD Plzeň 3/3 236
26.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 212
27.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/4 211
28.Matějka Michael 1997 009077 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 209
29.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/11 208
30.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 201
31.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 4/4 194
32.Hájek Roman 1963 118032 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 193
33.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 186
34.Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 177
Petříček Vojtěch 1994 052072 2+ TJ Loko Žatec 2/2 177
36.Krameš Petr 1995 119093 2 UP Olomouc 4/4 174
37.Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 4/4 172
38.Němec Lukáš 1985 119047 2 UP Olomouc 2/2 158
39.Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 157
Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 2/2 157
41.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 154
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 154
43.Nedvěd Jaroslav 1989 119003 2 UP Olomouc 2/2 150
44.Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 141
45.Balarin Lukáš 1998 121055 3 KK Opava 4/4 132
46.Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 4/4 130
Jordán František 1991 012020 2 DUKLA Brandýs 2/2 130
48.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/9 128
49.Svoboda David 1974 132023 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 126
Večerek Michal 1977 121041 3 KK Opava 2/2 126
51.Petřík Matouš 1997 009030 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 122
52.Klaban Martin 1997 121109 3 KK Opava 4/4 120
53.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/11 118
54.Stanovský Samuel 1998 842018 3 TJ KVS Sušice 2/2 117
55.Urban Tomáš 1994 121031 2+ KK Opava 1/1 115
56.Hric Dušan 1966 119023 3 UP Olomouc 5/5 110
57.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/4 107
58.Tomeček Petr 1978 134031 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 106
59.Knebel Robert 1971 119035 3 UP Olomouc 2/2 102
60.Žniva Marek 1995 132036 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 101
61.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3 VS Lipník nad Bečvou 5/6 97
Barcaj Adam 1988 124001 3 SK Přerov 5/6 97
63.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/10 96
64.Štěpán Bronislav 1996 010028 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 93
65.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 92
66.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 91
67.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 87
68.Vrublovský Jan 1999 119122 3 UP Olomouc 5/13 85
Pechman Vojtěch 1997 049049 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 85
Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 4/4 85
71.Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 81
Milyán David 1974 052013 2 TJ Loko Žatec 2/2 81
73.Kratochvíl Radek 1977 119039 3 UP Olomouc 2/2 80
74.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 5/13 79
75.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 5/12 73
Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 2/2 73
77.Karlovský Marek 1997 045008 3 KVS Hradec Králové 2/2 70
78.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 69
Chabiča Martin 1995 133056 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 69
80.Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 4/4 68
81.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 67
82.Kašpar Albert 1998 012033 3 DUKLA Brandýs 2/2 66
Křišťan Martin 1964 063020 2 SK Týniště nad Orlicí 2/2 66
84.Radil Jakub 1998 009055 2 USK Praha 2/2 65
85.Bařina Jiří 1992 124016 3 SK Přerov 4/4 64
86.Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 4/4 63
87.Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 2/2 62
88.Kyzlík Milan 1999 049018 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 61
89.Břečka Jakub 1992 133034 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 59
90.Lhota Matyáš 1999 009081 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 55
91.Kubíček Tomáš 1996 119119 3 UP Olomouc 5/8 53
92.Šebela David 1998 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 52
93.Koudelka Václav 1997 017043 3 KK Rakovník 2/2 51
Papp Daniel 1995 124019 3 SK Přerov 4/4 51
95.Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 4/4 50
Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 50
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 2/2 50
98.Špalek Matěj 2000 010099 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 49
99.Kleveta Jakub 1997 119112 3 UP Olomouc 5/7 48
100.Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 46
101.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 43
Dvořák Vít 1971 099012 3 USK Praha - Happy Life 2/2 43
Stránský Dominik 1999 010026 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 43
Lovecký Petr 1977 134017 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 43
105.Toporcer Jiří 1990 108023 3 VS Dolní Kounice 2/2 41
106.Damborský Libor 1982 112005 3 VK Kroměříž 3/3 40
107.Minks Tomáš 1980 112022 3 VK Kroměříž 2/2 38
Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 5/9 38
109.Pohanka Vít 2000 036019 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3/3 36
Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 36
111.Peterka Jáchym 1998 017028 3 KK Rakovník 2/2 35
112.Pavlík Radek 1992 108033 3 VS Dolní Kounice 2/2 33
113.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 32
114.Fijalík Ondřej 1982 112006 3 VK Kroměříž 2/2 31
Motyčka Marek 1998 133036 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 31
Sahula Vojtěch 1997 010101 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 31
117.Šišpera Petr 1979 134023 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 30
Švihel Luboš 1960 124007 3 SK Přerov 2/2 30
119.Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 3/3 29
Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 29
121.Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 28
122.Linek Ondřej 1998 119057 3 UP Olomouc 5/11 27
Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 27
Mrůzek Ondřej 1987 119068 3 UP Olomouc 2/2 27
Ulwer Jiří 1995 063050 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 27
Venc Alexandr 1999 012053 3 DUKLA Brandýs 2/2 27
127.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 26
128.Junek Matyáš 1997 064001 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 25
129.Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 24
Studený Jakub 1990 108020 3 VS Dolní Kounice 2/2 24
131.Špalek Vojtěch 1996 010100 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 20
132.Veselý Marek 1975 108043 3 VS Dolní Kounice 2/2 18
133.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 15
134.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
Binder Martin 1997 049014 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 14
136.Kuča Jakub 1998 116062 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 12
Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 5/10 12
Nedvěd Marek 1987 119033 UP Olomouc 1/1 12
Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 12
140.Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 5/10 11
Radil Jiří 1968 092009 3 KVS Praha 4 2/2 11
Horňák Tomáš 1995 133061 SK Veselí nad Moravou 1/1 11
143.Skácelík Radek 1992 124024 SK Přerov 4/4 10
144.Tomeček Michal 1996 133070 SK Veselí nad Moravou 2/2 8
145.Kuneš David 1998 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 7
146.Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 6
Příhoda Tomáš 1970 099016 3 USK Praha - Happy Life 2/2 6
Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 6
Folkman Jan 1995 063060 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 6
150.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 5
Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 5
Pinkas Adam 1993 116059 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 5
Kozumplík Matouš 1986 133004 SK Veselí nad Moravou 1/1 5
154.Šmoldas František 1975 135044 Vodní sporty Zábřeh 2/2 4
155.Beran Václav 2000 009058 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 3
Halík Ondřej 1999 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 3
157.Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 2
Hrubý Tomáš 1996 132011 TJ Valašské Meziříčí 5/5 2
Šimko Jakub 1998 063054 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 2
160.Čáň Libor 1999 132008 TJ Valašské Meziříčí 5/8 1
Šimko Ondřej 1997 063053 SK Týniště nad Orlicí 2/2 1
162.Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 5/11 0
Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 5/9 0
Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 5/8 0
Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Dřevojánek Dalibor 2001 132062 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Špetík Josef 1999 132064 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 3/3 0
Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 5/5 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 5/9 0
Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 5/7 0
Seidl Tomáš 1989 119021 UP Olomouc 1/1 0
Kaminský Dušan 1972 132004 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Lačňák Viktor 1993 119018 UP Olomouc 1/1 0
Lhota David 1971 099001 3 USK Praha - Happy Life 1/1 0
Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 3/3 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 3/3 0
Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 3/3 0
Šimara Dominik 1999 116075 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Kadlec Hubert 2002 119022 UP Olomouc 1/1 0
Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 4/4 0
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 2/2 0
Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 2/2 0
Motyčková Sára 2001 133067 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 2/2 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 2/2 0
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 2/2 0
Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 1/1 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 4/4 316
2.Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 4/4 272
3.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 5/8 270
4.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 238
5.Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 4/4 224
6.Pospíchalová Simona 1997 047016 2+ TJ DNT VS Kadaň 5/5 213
7.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 179
8.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 167
9.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 2/2 155
Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 155
11.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 5/8 138
12.Černá Lucie 1977 047013 2 TJ DNT VS Kadaň 4/4 132
13.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/9 124
14.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 5/11 122
15.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 4/4 114
16.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 103
17.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/9 100
18.Bičovská Jana 1987 119099 2 UP Olomouc 2/2 93
19.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 5/11 76
20.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 5/13 73
21.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 71
22.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 5/5 66
23.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 62
24.Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 5/9 56
25.Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 5/8 55
26.Krausová Tereza 1993 119089 3 UP Olomouc 5/6 51
Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 5/9 51
Košárková Barbora 1996 121056 3 KK Opava 2/2 51
29.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 50
Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 50
31.Matulková Jana 1996 012064 2 DUKLA Brandýs 2/2 49
32.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 47
33.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 45
Paloudová Anežka 1999 024017 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 45
35.Kohoutková Pavlína 1995 128011 3 Vodní sporty Desná 5/12 40
Kneblová Pavla 1974 119091 3 UP Olomouc 2/2 40
37.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 37
38.Stanovská Soňa 2000 842035 3 TJ KVS Sušice 2/2 34
39.Brázdová Johana 1997 014050 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 27
40.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 5/8 25
41.Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 24
Pomajbíková Kristýna 1999 119078 3 UP Olomouc 5/8 24
43.Dušková Kateřina 1998 009070 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 22
44.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/12 20
Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 20
46.Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 1/1 19
47.Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 4/4 18
48.Šebelová Tereza 1994 047023 2 TJ DNT VS Kadaň 2/2 16
Holická Adéla 1999 012052 3 DUKLA Brandýs 2/2 16
50.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 15
51.Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 3/3 14
52.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 5/7 13
53.Fusková Dana 1988 132029 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 10
Stoličková Karolína 1991 112035 3 VK Kroměříž 4/4 10
55.Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 6
Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 6
Dušková Michala 2000 009105 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
58.Šimková Iva 1999 023096 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 5
59.Petriláková Ludmila 1998 034034 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 4
60.Maňasová Michaela 1997 034035 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 2
61.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 5/8 0
Švihelová Vanda 1995 119044 UP Olomouc 5/8 0
Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 1/1 0
Osifová Hana 1997 122003 Mittal Ostrava 4/4 0
Řeháková Marie 2000 116074 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Křempková Anna 1998 121018 KK Opava 2/2 0
Večerková Alice 1977 121088 KK Opava 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3