vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Morava 2012

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 4/4 146
2.Božek Radim 1992 119010 2 UP Olomouc 4/4 105
3.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 3/3 99
4.Heger Tomáš 1998 012014 2+ DUKLA Brandýs 2/2 96
Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 2/2 96
6.Daněk Aleš 1979 119013 2 UP Olomouc 2/2 91
7.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 83
8.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 4/4 82
9.Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 5/6 68
Příhoda Matouš 1998 009082 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 68
12.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/7 67
13.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 56
14.Košík Michal 1995 133058 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 52
15.Nedvěd Marek 1987 119033 2 UP Olomouc 2/2 51
Schreiber Zbyněk 1963 128030 2 Vodní sporty Desná 5/6 51
17.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 50
18.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 2/2 48
19.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 47
20.Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 45
21.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 44
22.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 41
23.Vrublovský Jiří 1969 119113 3 UP Olomouc 4/4 40
Plachý Roman 1969 112026 3 VK Kroměříž 5/5 40
Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 40
26.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 39
27.Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 2/2 32
28.Vladař Marek 1981 128036 3 Vodní sporty Desná 2/2 30
Přikryl Matěj 1999 125041 3 VSK Rájec-Jestřebí 5/8 30
30.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 28
Jordán František 1991 012020 1 DUKLA Brandýs 1/1 28
32.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 27
33.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 3/3 26
34.Kašpar Albert 1998 012033 2 DUKLA Brandýs 4/4 25
Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 25
36.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 24
Kuna Václav 1998 023151 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 24
38.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 22
Zima Tomáš 2000 049042 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 22
40.Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 19
Žniva Marek 1995 132036 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 19
42.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 18
43.Zapletal Štěpán 1993 116064 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 14
44.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 13
Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 13
Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 13
47.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 2/2 11
48.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
49.Rozsypal Rudolf 1971 119059 3 UP Olomouc 1/1 9
Kuřina Jiří 1985 133014 SK Veselí nad Moravou 1/1 9
Kohoutek Jaroslav 1963 128010 3 Vodní sporty Desná 2/2 9
52.Pavlík Radek 1992 108033 3 VS Dolní Kounice 2/2 8
53.Pešata Jakub 1981 119055 UP Olomouc 1/1 7
54.Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 1/1 6
55.Přikryl Lubor 1965 125042 VSK Rájec-Jestřebí 4/4 5
56.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 3/3 4
Šaroun Petr 1985 108018 VS Dolní Kounice 1/1 4
Pohanka Vít 2000 036019 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 4
59.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 2
Starý Tadeáš 1998 132061 TJ Valašské Meziříčí 4/4 2
Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 2/2 2
Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc 2/2 2
63.Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 3/3 1
64.Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 3/3 0
Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž 2/2 0
Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 3/3 0
Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 2/2 0
Mrůzek Jakub 1995 121073 2+ KK Opava 2/2 0
Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Pomajbíková Kristýna 1999 119078 3 UP Olomouc 1/1 0
Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 125
2.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 60
3.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 5/7 59
4.Čekalová Bára 1998 023011 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 58
5.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 46
6.Foltysová Denisa 1993 012026 1 DUKLA Brandýs 3/3 41
7.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 4/4 40
8.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 34
9.Fišerová Tereza 1998 012067 2 DUKLA Brandýs 2/2 26
10.Foltysová Sabina 1996 009182 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 19
11.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 14
Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 14
13.Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 5/5 9
14.Dušková Kateřina 1998 009070 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
Paloudová Anežka 1999 024017 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 8
16.Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 2/2 7
Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 7
18.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 3 UP Olomouc 5/5 5
Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 5
Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/6 5
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 2/2 5
22.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 4/4 2
23.Osifová Hana 1997 122003 Mittal Ostrava 2/2 1
24.Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 4/4 0
Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 2/2 0
Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 80
2.Rousek Tomáš
Mrázek Jan
1997
1998
121032
121030
2 KK Opava
KK Opava
3/3 56
3.Svoboda Adam
Prskavec Jiří
1994
1993
009056
009162
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 47
4.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 40
Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 40
6.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 37
7.Krejčíř Dominik
Satke Adam
1996
1994
103032
103041
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
5/5 34
8.Cvikl Ondřej
Přindiš Vít
1992
1989
009044
009091
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 27
9.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
1/1 24
Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 24
Příhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
009082
009085
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 24
Galušková Antonie
Přikryl Matěj
2001
1999
042031
125041
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 24
13.Košík Michal
Olejník Jan
1995
1996
133058
133059
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
4/4 21
14.Ligurský Ivo
Ligurská Blanka
1990
1994
112046
112049
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
5/7 20
Přikryl Matěj
Přikryl Lubor
1999
1965
125041
125042
3 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
5/5 20
Neubert Adam
Novotný Jan
1997
1998
119002
119105
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 20
Balarin Lukáš
Mrázek Jan
1998
1998
121055
121030
3 KK Opava
KK Opava
3/3 20
18.Bahenský Matouš
Binčík Petr
1994
1994
121010
012059
2 KK Opava
DUKLA Brandýs
1/1 18
19.Sováková Lenka
Fusek Radomír
1993
1990
119169
132040
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
1/1 16
Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 16
21.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 1/1 12
22.Škorňa Adam
Tichý Štěpán
2000
2000
132009
119200
3 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
3/3 8
Šmoldas František
Petřík Jaroslav
1975
1955
135044
135026
3 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
3/3 8
Satková Gabriela
Satková Martina
2001
1998
103016
103007
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
1/1 8
Satke Adam 1994 103041 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 8
26.Vrublovský Jiří
Konečný Jiří
1969
1969
119113
119135
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 7
Satková Martina 1998 103007 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 7
28.Pomajbíková Kristýna
Součková Karolína
1999
1999
119078
119096
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 6
Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
132036
119213
3 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
1/1 6
Přikryl Lubor 1965 125042 3 VSK Rájec-Jestřebí 1/1 6
31.Starý Tadeáš 1998 132061 3 TJ Valašské Meziříčí 1/1 5
32.Plachý Roman
Žitný Petr
1969
1974
112026
112040
VK Kroměříž
VK Kroměříž
1/1 4
Tichý Štěpán 2000 119200 3 UP Olomouc 1/1 4
Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 4
35.Foltysová Denisa
Foltysová Sabina
1993
1996
012026
009182
DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
Kaminský Jan
Starý Tadeáš
1999
1998
009017
132061
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
1/1 3
Ligurská Blanka 1994 112049 3 VK Kroměříž 1/1 3
Balarin Josef
Balarin Lukáš
1973
1998
121002
121055
KK Opava
KK Opava
2/2 3
Křenek Jakub
Hendrych Tomáš
1999
2000
132058
132020
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 3
40.Neubert Adam
Chaloupka Václav
1997
1998
119002
009147
3 UP Olomouc
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 2
Mořkovský Samuel
Kaminský Jan
1999
1999
132017
009017
TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 1/1 2
Hricová Adéla
Novotný Petr
1999
2000
119158
119097
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
44.Kratochvílová Michaela
Krausová Tereza
1975
1993
119048
119089
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
Němcová Marie
Němcová Anna
2000
1998
103024
103002
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
1/1 1
Němcová Anna 1998 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 1
47.Behuň Tomáš
Maté Zdeněk
1996
1998
119049
119028
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Loník Matěj
Gabrlík Tomáš
2001
2000
119021
119116
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Křenek Jakub
Starý Tadeáš
1999
1998
132058
132061
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Chaloupka Václav
Novotný Jan
1998
1998
009147
119105
Univerzitní sportovní klub Praha
UP Olomouc
2/2 0
Balarin Lukáš
Klaban Martin
1998
1997
121055
121109
3 KK Opava
KK Opava
2/2 0
Pomajbíková Kristýna
Kojecký Marek
1999
1998
119078
119114
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Snopková Renata
Drábková Martina
1972
1995
112010
112011
VK Kroměříž
VK Kroměříž
1/1 0
Horová Klára
Rousková Martina
1998
1998
119058
121039
UP Olomouc
KK Opava
2/2 0
Fialová Veronika
Hricová Adéla
1998
1999
119070
119158
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Fiala Jakub
Gabrlík Tomáš
2001
2000
119018
119116
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Drábková Martina 1995 112011 VK Kroměříž 1/1 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 1/1 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 1/1 0
Nachtigal Richard
Tichý Štěpán
2000
2000
132022
119200
TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 5/6 610
2.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 578
3.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 478
4.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 5/5 460
5.Maikranz Alexandr 1997 012042 2 DUKLA Brandýs 4/4 442
6.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 430
7.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 5/6 404
8.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 5/6 378
9.Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 5/8 347
10.Volek Martin 1982 132027 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 344
11.Hošek Ondřej 1995 103020 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 330
12.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 3/3 320
13.Maikranz Petr 1967 118034 2 VK Tzunami Ostrava 5/6 315
14.Přindiš Vít 1989 009091 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 304
15.Jordán Tomáš 1988 133007 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 283
16.Šodek Petr 1998 009163 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 282
17.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/5 276
18.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/8 268
19.Hájek Roman 1963 118032 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 262
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 2/2 262
21.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 2/2 250
22.Binčík Petr 1994 012059 2+ DUKLA Brandýs 2/2 248
23.Heger Tomáš 1998 012014 2 DUKLA Brandýs 2/2 246
24.Cvikl Ondřej 1992 009044 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 244
25.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 242
26.Šedivý Jakub 1994 043029 2+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 240
27.Waloszek Jakub 1989 122032 2 Mittal Ostrava 2/2 232
28.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 228
29.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 226
30.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 2/2 221
31.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 218
32.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 214
33.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 3/3 197
34.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 186
35.Radil Jakub 1998 009055 2 USK Praha 2/2 182
Lerch Adam 1998 012031 2 DUKLA Brandýs 2/2 182
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 2/2 182
38.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/8 176
39.Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 5/5 167
40.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 166
41.Němec Lukáš 1985 119047 2 UP Olomouc 2/2 156
42.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 4/4 153
43.Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 150
44.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 2/2 146
45.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/7 124
Kořínek Filip 1995 009028 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 124
47.Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 3/3 120
Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 5/7 120
49.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/8 119
50.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 2/2 110
Pohanka Jiří 1969 036018 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 110
52.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/5 105
53.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 102
54.Radil Jiří 1968 092009 2 KVS Praha 4 2/2 101
55.Tomeček Petr 1978 134031 3 KK Veselí nad Moravou 3/3 99
Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 1/1 99
57.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 98
58.Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 97
59.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3 VS Lipník nad Bečvou 4/4 96
60.Chabiča Martin 1995 133056 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 90
61.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 88
Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 88
63.Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 4/4 86
64.Krameš Petr 1995 119093 2 UP Olomouc 2/2 85
65.Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 2/2 82
66.Balarin Josef 1973 121002 3 KK Opava 5/6 80
Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 80
68.Beran Jan 1969 092006 2 KVS Praha 4 2/2 78
69.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 5/6 77
70.Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 5/6 76
71.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 5/7 75
72.Hála Richard 1992 119150 3 UP Olomouc 2/2 67
73.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 66
74.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 65
75.Šmoldas František 1975 135044 3 Vodní sporty Zábřeh 5/5 59
Klaban Martin 1997 121109 3 KK Opava 2/2 59
77.Žniva Marek 1995 132036 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 57
Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 2/2 57
79.Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 5/6 56
80.Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 2/2 54
Sahula Vojtěch 1997 010101 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 54
82.Žák Jiří 1986 118004 Tzunami Ostrava 1/1 53
83.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 52
84.Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 2/2 51
Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 2/2 51
86.Beran Václav 2000 009058 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 50
Příhoda Tomáš 1970 099016 3 USK Praha - Happy Life 2/2 50
88.Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 4/4 47
89.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 43
Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 43
91.Milyan David 2001 052003 3 TJ Loko Žatec 2/2 41
92.Damborský Libor 1982 112005 3 VK Kroměříž 2/2 40
93.Mrůzek Ondřej 1987 119068 3 UP Olomouc 2/2 39
94.Raška Tomáš 2001 009080 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 37
Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 37
96.Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 5/10 36
97.Fusek Radomír 1990 132040 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 34
98.Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 33
Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 4/4 33
Tichý Štěpán 2000 119200 3 UP Olomouc 5/8 33
101.Kubíček Tomáš 1996 119119 3 UP Olomouc 3/3 32
Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 2/2 32
103.Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 5/6 31
Švihel Luboš 1960 124007 3 SK Přerov 2/2 31
105.Behuň Tomáš 1996 119049 UP Olomouc 3/3 29
Fijalík Ondřej 1982 112006 3 VK Kroměříž 2/2 29
Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 2/2 29
108.Kuneš David 1998 066010 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 28
109.Mrůzek Vojta 1998 012057 3 DUKLA Brandýs 3/3 27
110.Šišpera Petr 1979 134023 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 26
Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 2/2 26
Pelikán Šimon 1986 119129 UP Olomouc 1/1 26
113.Vrba Jiří 1997 119066 2 UP Olomouc 1/1 24
114.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 22
115.Tulpa Michal 1981 134036 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 21
116.Mořkovský Samuel 1999 132017 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 20
Nesnídal Radek 2000 052027 3 TJ Loko Žatec 2/2 20
118.Kašpar Albert 1998 012033 3 DUKLA Brandýs 2/2 19
119.Papula Martin 1999 116078 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 18
Lovecký Petr 1977 134017 3 KK Veselí nad Moravou 1/1 18
Kalina Vojtěch 2001 019026 3 BS Vlašim 2/2 18
122.Effenberger Viktor 1991 135047 Vodní sporty Zábřeh 1/1 17
123.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 1/1 16
Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 5/8 16
125.Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 3/3 15
Rezek Tomáš 2001 023162 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 15
127.Lhota David 1971 099001 3 USK Praha - Happy Life 2/2 14
Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 14
129.Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 5/5 13
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 5/7 13
131.Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 12
Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 12
133.Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 7
Janoušek Tomáš 2000 001059 Bohemians Praha 2/2 7
135.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 5/6 6
136.Havlik Roman 1959 119004 UP Olomouc 1/1 4
137.Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 5/6 3
138.Dřevojánek Dalibor 2001 132062 TJ Valašské Meziříčí 4/4 2
Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 5/10 2
140.Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 5/6 1
Eliáš Ondřej 2000 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
142.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 3/3 0
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 3/3 0
Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 3/3 0
Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 5/7 0
Kojecký Marek 1998 119114 UP Olomouc 5/7 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 3/3 0
Groger Matěj 2001 119125 UP Olomouc 5/7 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 5/9 0
Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 3/3 0
Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 3/3 0
Pastuszak Sabastian 2003 119075 UP Olomouc 1/1 0
Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 1/1 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0
Göttlicher David 2001 121014 KK Opava 5/6 0
Rieger Matěj 2000 119131 UP Olomouc 2/2 0
Chrenka Vojtěch 1991 112024 VK Kroměříž 2/2 0
Kaláček Pavel 2004 112044 VK Kroměříž 4/4 0
Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 4/4 0
Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 3/3 0
Staša Jeroným 2001 061028 3 SK Třebechovice 2/2 0
Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 2/2 0
Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Štěpán Bronislav 1996 010028 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 2/2 0
Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 2/2 0
Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 2/2 0
Čajková Kristýna 2002 133048 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Olejníková Terezie 2004 133045 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 2/2 0
Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 2/2 0
Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 0
Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 2/2 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 2/2 0
Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 1/1 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 2/2 0
Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 276
2.Velešíková Petra 1986 119100 2 UP Olomouc 5/5 200
3.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/6 184
4.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 5/6 171
5.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 170
6.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 5/7 151
7.Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 2/2 150
8.Čekalová Bára 1998 023011 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 134
9.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/8 131
10.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 118
11.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 5/5 116
12.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 115
13.Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 3/3 114
14.Říhová Eva 2000 009078 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 110
15.Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 2/2 97
16.Horová Klára 1998 119058 2 UP Olomouc 5/8 96
17.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 5/7 91
18.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 90
19.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 86
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 86
21.Galušková Antonie 2001 042031 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 82
22.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 78
23.Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 2/2 77
Bičovská Jana 1987 119099 2 UP Olomouc 2/2 77
25.Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 59
26.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 4/4 57
27.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/7 56
28.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 55
29.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 51
30.Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 5/8 50
Osifová Hana 1997 122003 3 Mittal Ostrava 4/4 50
32.Motyčková Sára 2001 133067 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 49
33.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/8 38
Dušková Michala 2000 009105 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 38
35.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 32
36.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 28
37.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 27
38.Dvořáková Eliška 2001 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 24
39.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 23
40.Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 4/4 22
Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 22
42.Kohoutková Pavlína 1995 128011 2 Vodní sporty Desná 4/4 20
Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 2/2 20
44.Křempková Anna 1998 121018 3 KK Opava 5/10 18
45.Krausová Tereza 1993 119089 3 UP Olomouc 3/3 17
46.Beranová Eliška 1970 092007 3 KVS Praha 4 2/2 16
47.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
48.Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 9
Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 9
50.Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 3/3 8
51.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 7
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 2/2 7
53.Švihelová Vanda 1995 119044 UP Olomouc 4/4 5
Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 5
55.Fusková Dana 1988 132029 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 2
56.Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 1
Snopková Renata 1972 112010 VK Kroměříž 5/6 1
58.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 1/1 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 1/1 0
Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 1/1 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Doleželová Martina 1997 119144 UP Olomouc 2/2 0
Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 1/1 0
Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 1/1 0
Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Olejníková Terezie 2004 133045 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 4/4 0
Kočí Nicolle 2001 133046 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Řeháková Marie 2000 116074 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 2/2 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 4/4 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3