vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Morava 2013

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Chaloupka Václav 1998 009147 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 241
2.Kristek Václav 1996 119213 2+ UP Olomouc 4/4 164
3.Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 2/2 156
Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 156
5.Novotný Jan 1998 119105 2 UP Olomouc 5/7 128
Daněk Aleš 1979 119013 2+ UP Olomouc 2/2 128
7.Zátopek Vladimír 1995 132037 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 124
8.Busta Jan 1989 009001 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 123
9.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 116
10.Mrůzek Vojta 1998 012057 2 DUKLA Brandýs 4/4 112
Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 112
12.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 5/6 110
13.Krejčí Karel 1972 023053 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 103
14.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 96
Vladař Marek 1981 184002 2 Regent Team 2/2 96
16.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 82
17.Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 78
Lhota Matyáš 1999 009081 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 78
19.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 77
20.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 63
21.Přikryl Matěj 1999 125041 3 VSK Rájec-Jestřebí 5/12 51
22.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 48
23.Kašpar Albert 1998 012033 3 DUKLA Brandýs 4/4 46
24.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 45
Veselý Petr 1976 108045 3 VS Dolní Kounice 4/4 45
26.Kučera Tomáš 1970 097021 2+ Raft klub Trója 2/2 44
27.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3 Vodní sporty Desná 5/8 42
28.Božek Radim 1992 119010 2+ UP Olomouc 1/1 36
Rozsypal Rudolf 1971 119059 3 UP Olomouc 2/2 36
30.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 35
31.Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 34
32.Plachý Roman 1969 112026 3 VK Kroměříž 5/7 32
Větrovský Jan 1997 009038 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 32
34.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 5/10 26
35.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 2/2 25
36.Urban Radek 1972 129019 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 22
37.Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov 1/1 20
38.Škorňa Adam 2000 132009 3 TJ Valašské Meziříčí 5/8 17
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 3/3 17
40.Vrublovský Jiří 1969 119113 3 UP Olomouc 2/2 16
41.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 14
42.Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 11
Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 11
44.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 10
45.Marek Michal 1971 103025 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 9
46.Wendl Denis 2000 066016 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 7
Přikryl Lubor 1965 125042 3 VSK Rájec-Jestřebí 4/4 7
48.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1/1 6
49.Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 2/2 4
50.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 3
51.Pohanka Vít 2000 036019 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 2
Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s. 2/2 2
53.Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 2/2 1
Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s. 4/4 1
Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 2/2 1
57.Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž 2/2 0
Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kuřina Jiří 1985 133014 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 5/6 0
Daněk Dominik 1998 129015 TJ Šumperk z.s. 5/6 0
Tkadlec Martin 1972 108040 VS Dolní Kounice 1/1 0
Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Vogel Zdeněk 1973 129011 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 2/2 0
Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Foltysová Denisa 1993 012026 2+ DUKLA Brandýs 4/4 96
2.Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 73
3.Fialová Veronika 1998 119070 2+ UP Olomouc 5/6 51
4.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 45
5.Košárková Barbora 1996 121056 1 KK Opava 4/4 37
6.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 3/3 26
7.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 15
8.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 12
9.Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 10
Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 10
11.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/5 8
12.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 5/5 6
Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 6
14.Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 4/4 3
15.Součková Karolína 1999 119096 UP Olomouc 3/3 2
16.Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 1/1 0
Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 76
Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
5/10 76
3.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 75
4.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 61
5.Fusek Radomír
Kaminský Jan
1990
1999
132040
009017
1 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
3/3 49
6.Rousek Tomáš
Mrázek Jan
1997
1998
121032
121030
1 KK Opava
KK Opava
2/2 46
7.Rohan Lukáš
Raška Jan
1995
1995
009068
009026
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 39
8.Košík Michal
Košíková Denisa
1995
2002
133058
133047
2 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
5/8 31
9.Bednárek Jan
Šmoldas František
1983
1975
135001
135044
2 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 30
10.Konečný Daniel
Hrabec Bohumil
1997
1960
112001
112014
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
4/4 24
11.Chaloupka Václav
Mrůzek Jakub
1998
1995
009147
121073
3 Univerzitní sportovní klub Praha
KK Opava
1/1 23
12.Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
009064
009081
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 21
Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
5/7 21
Bednárek Jan
Haislar Ondřej
1983
1996
135001
135043
2 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 21
15.Olejník Jan
Neubert Adam
1996
1997
133059
119002
3 SK Veselí nad Moravou
UP Olomouc
3/3 20
16.Krejčíř Dominik
Satke Adam
1996
1994
103032
103041
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 14
Balarin Lukáš
Mrůzek Jakub
1998
1995
121055
121073
KK Opava
KK Opava
1/1 14
18.Švub Jakub
Haislar Ondřej
1996
1996
128028
135043
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Zábřeh
4/4 13
19.Jelínek Šimon
Horová Klára
1994
1998
001018
119058
3 Bohemians Praha
UP Olomouc
2/2 12
20.Čáň Libor
Kaminský Jan
1999
1999
132008
009017
3 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 9
21.Chaloupka Václav
Novotný Jan
1998
1998
009147
119105
3 Univerzitní sportovní klub Praha
UP Olomouc
3/3 7
Vrublovský Jan
Novotný Jan
1999
1998
119122
119105
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 7
Gabrlík Tomáš
Fiala Jakub
2000
2001
119116
119018
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 7
24.Kaminská Barbora
Huňková Nikola
1998
1998
132044
132054
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 6
Přikryl Matěj
Přikryl Lubor
1999
1965
125041
125042
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 6
26.Kuča Jakub
Šotola Karel
1998
1997
116062
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 5
27.Pomajbíková Kristýna
Součková Karolína
1999
1999
119078
119096
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 4
28.Ligurský Ivo
Ligurská Blanka
1990
1994
112046
112049
VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 3
Beková Kateřina
Horová Klára
2002
1998
012038
119058
DUKLA Brandýs
UP Olomouc
2/2 3
Chabiča Pavel
Chabiča Martin
2001
1995
133035
133056
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 3
Drábková Martina
Snopková Renata
1995
1972
112011
112010
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 3
32.Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
4/4 2
Šmoldas Michal
Čapáková Eliška
1998
1995
116061
116072
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 2
Motyčka Marek
Motyčková Sára
1998
2001
133036
133067
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 2
35.Tichý Štěpán
Mořkovský Samuel
2000
1999
119200
132017
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
2/2 1
Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/5 1
Nachtigal Richard
Tichý Štěpán
2000
2000
132022
119200
TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
2/2 1
Walter Jakub
Podhorný Miloš
1998
2002
129014
129005
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 1
39.Příhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
009084
009106
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Mořkovský Samuel
Křenek Jakub
1999
1999
132017
132058
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Balarin Lukáš
Klaban Martin
1998
1997
121055
121109
KK Opava
KK Opava
2/2 0
Rousková Martina
Beková Kateřina
1998
2002
121039
012038
KK Opava
DUKLA Brandýs
2/2 0
Arnošová Karolína
Hricová Adéla
1995
1999
116048
119158
TJ Vodní Sporty Litovel
UP Olomouc
1/1 0
Hricová Adéla
Čapáková Eliška
1999
1995
119158
116072
UP Olomouc
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Čáň Libor
Škorňa Adam
1999
2000
132008
132009
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
1/1 0
Vavrla Adam
Šmíd Jiří
2000
2000
121063
118004
KK Opava
VK Tzunami Ostrava
2/2 0
Neugebauerová Anna Marie
Beková Kateřina
2002
2002
014065
012038
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
DUKLA Brandýs
2/2 0
Bazger Miroslav
KAFKA Radomír
1984
1984
119082
000000
UP Olomouc
Olomouc
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kabrhel Václav 1983 119060 2+ UP Olomouc 5/7 704
2.Neugebauer Roman 1965 014096 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 605
3.Bednárek Jan 1983 135001 2+ Vodní sporty Zábřeh 5/12 581
4.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 5/6 560
5.Žák Jiří 1986 121040 2 KK Opava 5/10 550
6.Bahenský Matouš 1994 121010 2+ KK Opava 5/5 528
7.Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 5/10 511
8.Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 5/5 481
9.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/9 471
10.Klaban Martin 1997 121109 2 KK Opava 5/8 429
11.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 410
12.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 3/3 357
13.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 2/2 320
14.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 2/2 285
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/5 285
16.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 5/11 265
17.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 260
Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 4/4 260
19.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/11 257
20.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 256
21.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/11 254
22.Řezáč Jan 1989 119120 2 UP Olomouc 3/3 252
23.Haislar Ondřej 1996 135043 2 Vodní sporty Zábřeh 5/12 227
24.Žížala Josef 1999 009085 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 225
25.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 217
26.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 195
27.Tomeček Petr 1978 134031 2 KK Veselí nad Moravou 4/4 193
28.Rousek Martin 1965 121024 2 KK Opava 5/6 187
29.Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 5/7 183
30.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 2/2 171
31.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 167
32.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/10 166
33.Vašina Jiří 1994 122006 2+ Mittal Ostrava 2/2 165
34.Němec Lukáš 1985 119047 2 UP Olomouc 3/3 164
35.Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 5/7 160
36.Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 2/2 159
37.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 156
38.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 155
Kořínek Vilém 1999 009064 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 155
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 2/2 155
41.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/12 153
42.Olejník Jan 1996 133059 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 150
43.Maikranz Petr 1967 118034 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 149
Svoboda Zdeněk 1970 115001 2 VS Lipník nad Bečvou 5/6 149
Hájek Michal 1986 118031 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 149
46.Hájek Roman 1963 118032 3 VK Tzunami Ostrava 5/6 142
47.Waloszek Jakub 1989 122032 3 Mittal Ostrava 2/2 141
48.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 2/2 135
Volek Martin 1982 132027 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 135
50.Maikranz Alexandr 1997 012042 2+ DUKLA Brandýs 1/1 132
51.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/5 130
Střecha Martin 1972 108035 3 VS Dolní Kounice 4/4 130
Urban Radek 1972 129019 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 130
54.Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 5/9 129
55.Binčík Petr 1994 012059 1 DUKLA Brandýs 2/2 113
Němec Jakub 1969 103039 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 113
57.Balarin Josef 1973 121002 3 KK Opava 5/6 112
58.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 5/10 107
Pultera Zbyněk 1958 129022 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 107
60.Chabiča Martin 1995 133056 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 105
61.Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 5/10 103
62.Tichý Štěpán 2000 119200 3 UP Olomouc 5/10 102
63.Hric Dušan 1966 119023 3 UP Olomouc 5/5 100
64.Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 98
Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 98
66.Klement Maxim 2001 049019 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 96
67.Kašpar Albert 1998 012033 3 DUKLA Brandýs 2/2 94
68.Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 90
Milyán David 1974 052013 3 TJ Loko Žatec 2/2 90
70.Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 89
71.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 1/1 88
72.Šišpera Petr 1979 134023 3 KK Veselí nad Moravou 3/3 86
73.Kratochvíl Radek 1977 119039 3 UP Olomouc 2/2 80
74.Špalek Vojtěch 1996 010100 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 79
Bárta Jan 2000 009184 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 79
76.Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 74
Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 2/2 74
78.Bazger Miroslav 1984 119082 3 UP Olomouc 2/2 73
79.Šmoldas František 1975 135044 3 Vodní sporty Zábřeh 5/6 72
Nedvěd Jaroslav 1989 119003 UP Olomouc 1/1 72
81.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 71
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 71
83.Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 70
84.Gabrlík Tomáš 2000 119116 3 UP Olomouc 5/11 69
85.Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 5/9 67
86.Šilhánek Miroslav 1998 112031 3 VK Kroměříž 5/7 66
87.Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 2/2 65
88.Pešek Tibor 2000 133065 3 SK Veselí nad Moravou 5/13 62
89.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 2/2 61
90.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 60
Lovecký Petr 1977 134017 3 KK Veselí nad Moravou 3/3 60
92.Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 58
93.Milyan David 2001 052003 3 TJ Loko Žatec 2/2 56
94.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 55
95.Sahula Vojtěch 1997 010101 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 52
Mořkovský Samuel 1999 132017 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 52
Čáň Libor 1999 132008 3 TJ Valašské Meziříčí 5/8 52
Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 1/1 52
99.Krejčí Jakub 2002 012054 3 DUKLA Brandýs 2/2 50
Klišč Zdeněk 1999 061017 2 SK Třebechovice 2/2 50
101.Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 5/9 48
Behuň Tomáš 1996 119049 3 UP Olomouc 3/3 48
103.Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 47
104.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 5/11 44
105.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 43
Snopek Vladimír 2001 112009 3 VK Kroměříž 5/11 43
107.Wallisch Vít 1999 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 42
Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 3/3 42
109.Raška Tomáš 2001 009080 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 39
110.Příhoda Tomáš 1970 099016 3 USK Praha - Happy Life 2/2 38
Kristek Aleš 1992 132052 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 38
112.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 2/2 37
Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 37
114.Fusek Radomír 1990 132040 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 35
115.Rezek Tomáš 2001 023162 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 34
116.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 32
117.Hendrych Tomáš 2000 132020 3 TJ Valašské Meziříčí 5/8 30
118.Janoušek Tomáš 2000 001059 3 Bohemians Praha 2/2 29
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 5/12 29
120.Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 25
121.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 5/9 24
122.Lhota Kryštof 2002 009106 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 23
Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 2/2 23
124.Lhota David 1971 099001 3 USK Praha - Happy Life 2/2 22
Maté Zdeněk 1998 119028 3 UP Olomouc 5/5 22
126.Kalina Vojtěch 2001 019026 3 BS Vlašim 2/2 19
Damborský Libor 1982 112005 VK Kroměříž 1/1 19
128.Papula Martin 1999 116078 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 17
Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 1/1 17
130.Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice 1/1 16
Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 16
132.Eliáš Ondřej 2000 009012 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 14
Řáha Oldřich 1998 052005 3 TJ Loko Žatec 2/2 14
Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 5/8 14
135.Ludwig Hubert 1999 119155 UP Olomouc 5/10 13
Kuřina Jiří 1985 133014 SK Veselí nad Moravou 3/3 13
137.Weisl Martin 2002 009104 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 10
Jakl Vincent 2001 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 10
Göttlicher David 2001 121014 KK Opava 5/11 10
Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 5/7 10
141.Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 5/9 9
Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 5/11 9
143.Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 1/1 8
Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 1/1 8
145.Groger Matěj 2001 119125 UP Olomouc 5/12 7
146.Vyhnálek Vít 1970 105029 TJ Tesla Brno 1/1 6
Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 1/1 6
148.Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí 1/1 5
149.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 2/2 4
150.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 5/6 3
151.Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 5/10 1
Lána Matěj 2000 027005 Otava Strakonice 2/2 1
153.Horal Vojtěch 2002 046079 3 Delfín Jablonec 2/2 0
Žatecký Jiří 1969 082008 3 KVS Písek 2/2 0
Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Nesnídal Radek 2000 052027 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Švejd Jakub 2001 042008 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 5/10 0
Hysek Ondřej 1998 119085 UP Olomouc 5/10 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 5/11 0
Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 5/9 0
Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 5/11 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 5/10 0
Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 5/8 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 5/6 0
Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 5/7 0
Olejníková Terezie 2004 133045 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 5/8 0
Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 5/8 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 5/9 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 5/8 0
Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 5/11 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 5/9 0
Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 5/8 0
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 5/11 0
Cigánek Martin 2002 119160 UP Olomouc 2/2 0
Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 5/8 0
Kratochvíl Jiří 1951 119038 UP Olomouc 1/1 0
Opletal Šimon 2001 119148 UP Olomouc 1/1 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 5/8 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 4/4 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 5/7 0
Bittner Marek 2003 119146 UP Olomouc 1/1 0
Marešová Tereza 2003 119161 UP Olomouc 1/1 0
Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 5/5 0
Bajzlík Martin 2001 132026 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Jílek Patrik 2001 128003 Vodní sporty Desná 4/4 0
Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 2/2 0
Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 5/7 0
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 5/8 0
Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 5/6 0
Šimíček Štěpán 2004 132032 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Vrba Matěj 2002 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 1/1 0
Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Šumbera Václav 1997 129027 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Surma Tadeáš 2001 129026 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 2/2 0
Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 2/2 0
Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šebesta Marek 2004 135016 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 2/2 0
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 2/2 0
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 385
2.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 5/7 364
3.Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 4/4 356
4.Foltysová Denisa 1993 012026 2+ DUKLA Brandýs 4/4 339
5.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 5/10 310
6.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 267
7.Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 5/6 252
8.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 247
9.Osifová Hana 1997 122003 2 Mittal Ostrava 5/9 238
10.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/10 202
11.Valíková Barbora 1994 012063 1 DUKLA Brandýs 2/2 195
12.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/5 188
13.Vladařová Zuzana 1986 184001 2 Regent Team 5/5 181
14.Říhová Eva 2000 009078 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 173
15.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 5/6 147
16.Blažková Tereza 2000 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 138
17.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/9 135
18.Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 123
19.Motyčková Sára 2001 133067 2 SK Veselí nad Moravou 5/11 119
20.Brožová Tereza 1996 121047 2 KK Opava 2/2 107
21.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 101
22.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 5/10 100
23.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 98
24.Kratochvílová Michaela 1975 119048 3 UP Olomouc 2/2 96
25.Dvořáková Eliška 2001 009071 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 93
Dušková Michala 2000 009105 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 93
27.Beková Kateřina 2002 012038 3 DUKLA Brandýs 5/7 91
28.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 81
29.Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 5/9 75
30.Galušková Antonie 2001 042031 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 73
31.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 69
32.Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 5/7 68
33.Košárková Barbora 1996 121056 3 KK Opava 2/2 63
34.Rousková Martina 1998 121039 3 KK Opava 5/9 59
35.Dvořáková Dominika 2002 001115 3 Bohemians Praha 2/2 55
Kohoutková Pavlína 1995 128011 3 Vodní sporty Desná 5/7 55
37.Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 5/7 53
38.Hricová Adéla 1999 119158 3 UP Olomouc 5/7 52
39.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/5 49
Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 4/4 49
Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 4/4 49
42.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 34
Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 34
44.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 30
45.Čajková Kristýna 2002 133048 3 SK Veselí nad Moravou 5/9 29
Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 2/2 29
47.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 28
48.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 5/9 26
49.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 25
50.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 2/2 22
51.Křempková Anna 1998 121018 3 KK Opava 5/7 19
52.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 4/4 12
Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 5/9 12
Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 12
55.Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 2/2 4
56.Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 3
Fusková Dana 1988 132029 TJ Valašské Meziříčí 2/2 3
Bjalková Tamara 1993 129003 TJ Šumperk z.s. 5/6 3
59.Snopková Renata 1972 112010 VK Kroměříž 5/7 2
60.Šprdlíková Kateřina 2001 042011 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 1
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 1
Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 5/8 1
63.Králová Adéla 2001 009103 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Strasserová Bára 2001 052011 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Žatecká Nikola 2002 014072 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Krausová Tereza 1993 119089 3 UP Olomouc 1/1 0
Střídová Lucie 2001 119162 UP Olomouc 1/1 0
Krejčí Eliška 1997 118005 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Kozárková Hana 2000 112056 VK Kroměříž 4/4 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3