vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Morava 2014

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí 1/1 385
2.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 143
3.Přikryl Matěj 1999 125041 2 VSK Rájec-Jestřebí 5/8 125
4.Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 103
5.Mrůzek Vojta 1998 012057 2 DUKLA Brandýs 2/2 100
6.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 92
7.Fusek Radomír 1990 132040 2 TJ Valašské Meziříčí 3/3 85
8.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 5/8 79
9.Prskavec Jiří 1993 009162 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 72
10.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 5/8 71
11.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 3/3 67
12.Heger Vojtěch 2000 012019 2+ DUKLA Brandýs 2/2 64
13.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc 1/1 63
14.Franek Jakub 1995 132051 2 TJ Valašské Meziříčí 3/3 59
15.Křenek Jakub 1999 132058 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 58
16.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 56
17.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 55
18.Škorňa Adam 2000 132009 2 TJ Valašské Meziříčí 5/8 54
19.Mrůzek Vladimír 1971 121071 3 KK Opava 2/2 47
20.Kašpar Albert 1998 012033 3 DUKLA Brandýs 2/2 45
21.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3 Vodní sporty Desná 5/10 44
Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 44
23.Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 2/2 43
24.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 3/3 42
25.Rozsypal Rudolf 1971 119059 3 UP Olomouc 2/2 40
26.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 2/2 36
27.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 5/14 35
28.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 31
29.Wendl Denis 2000 066016 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 30
30.Kohoutek Jaroslav 1963 128010 3 Vodní sporty Desná 5/8 28
31.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 27
32.Plachý Roman 1969 112026 3 VK Kroměříž 4/4 26
Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 26
34.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 5/13 25
35.Král Adam 2003 009114 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 24
36.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/13 23
37.Lerch Eduard 2002 049044 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 20
38.Košík Michal 1995 133058 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 18
39.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/5 17
Šotola Karel 1997 116049 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 17
41.Daněk Dominik 1998 129015 3 TJ Šumperk z.s. 5/12 16
Říha Matyáš 2003 009117 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 16
43.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 14
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
45.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 12
46.Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 1/1 11
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 3/3 11
48.Přikryl Lubor 1965 125042 3 VSK Rájec-Jestřebí 4/4 10
49.Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/13 9
Marek Michal 1971 103025 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 9
Knobloch Tomáš 1974 103021 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 9
52.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 2/2 6
53.Tkadlec Martin 1972 108040 VS Dolní Kounice 2/2 5
54.Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
55.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 2/2 3
56.Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 2
Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 2
Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 5/6 2
59.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 5/11 0
Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Švarc Adam 2001 119172 UP Olomouc 1/1 0
Vrublovský Jiří 1969 119113 3 UP Olomouc 1/1 0
Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1/1 0
Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 1/1 0
Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 2/2 0
Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 2/2 0
Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Gabriela 2001 103016 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 51
2.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 44
3.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 37
4.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 5/11 31
5.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 30
6.Přikrylová Ema 2003 125043 2+ VSK Rájec-Jestřebí 5/6 25
7.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 22
8.Galušková Antonie 2001 042031 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 20
Foltysová Sabina 1996 009182 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 20
10.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/12 15
11.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/16 13
Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 13
13.Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 11
Fialová Veronika 1998 119070 3 UP Olomouc 2/2 11
15.Beková Kateřina 2002 121008 3 KK Opava 2/2 8
16.Králová Adéla 2001 009103 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
17.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/9 4
Žandová Věra 1990 135035 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 4
19.Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 2/2 2
20.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
Horová Klára 1998 121038 KK Opava 2/2 1
Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 2/2 1
24.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 5/9 0
Kohoutková Pavlína 1995 128011 Vodní sporty Desná 2/2 0
Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 2/2 0
Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 113
2.Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
012057
012033
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 105
3.Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
2 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
5/8 84
4.Foltysová Denisa
Šindler Marek
1993
1992
012026
012025
MT DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 81
5.Přikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
125041
125043
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
5/6 80
6.Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
5/10 68
7.Větrovský Jan
Rohan Lukáš
1997
1995
009038
009068
1 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 61
8.Jiras Marek
Dupal Jiří
1976
1991
009095
119147
1 Univerzitní sportovní klub Praha
UP Olomouc
1/1 60
9.Franek Jakub
Fusek Radomír
1995
1990
132051
132040
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 42
10.Schreiber Zbyněk
Bednárek Čestmír
1963
1961
128030
128002
2 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
4/4 39
11.Raška Jan
Svoboda Adam
1995
1994
009026
009056
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 37
12.Walter Jakub
Kristek Václav
1998
1996
129014
119213
2 TJ Šumperk z.s.
UP Olomouc
2/2 29
Novotný Petr
Hricová Adéla
2000
1999
119097
119158
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 29
14.Kratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
119139
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 25
15.Přikryl Matěj
Přikryl Lubor
1999
1965
125041
125042
2 VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
2/2 18
16.Krejčíř Dominik
Satke Adam
1996
1994
103032
103041
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 14
17.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 13
Kašpar Jonáš
HALATOVÁ Jana
1991
1992
012024
000000
MT DUKLA Brandýs
Dukla
2/2 13
19.Surma Tadeáš
Urban Daniel
2001
2001
129026
129021
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
4/4 10
20.Smetánková Klára
Snopek Vladimír
2000
2001
112036
112009
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 9
Beková Kateřina
Horová Klára
2002
1998
121008
121038
3 KK Opava
KK Opava
2/2 9
22.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 8
23.Gabrlík Tomáš
Fiala Jakub
2000
2001
119116
119018
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 7
Žandová Věra
Bednárek Jan
1990
1983
135035
135001
3 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 7
25.Tůmová Natálie
Košíková Denisa
2002
2002
133068
133047
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
4/4 6
Lhota Kryštof
Příhoda Lukáš
2002
2001
009106
009084
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
Rudorfer Martin
Kneblová Tereza
2003
2003
119094
119053
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 6
Šotola Karel
Dimovová Barbora
1997
2000
116049
116082
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 6
Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 6
30.Kohoutek Jaroslav
Kohoutková Pavlína
1963
1995
128010
128011
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 5
31.Hricová Adéla
Chaloupka Václav
1999
1998
119158
119117
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 4
Šmoldas Michal
Čapáková Eliška
1998
1995
116061
116072
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 4
33.Procházka Vojtěch
Látal Filip
2002
2001
119124
119086
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/8 3
Košíková Denisa
Ivánek Roman
2002
2002
133047
133063
3 SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 3
35.Mráka Tomáš
Gabrlík Tomáš
2001
2000
119153
119116
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 2
Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 1/1 2
Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 2
Beková Kateřina
Hrušková Klára
2002
2001
121008
121026
3 KK Opava
KK Opava
4/4 2
Bílovská Gabriela
Svoboda Zdeněk
1974
1970
115040
115001
VS Lipník nad Bečvou
VS Lipník nad Bečvou
2/2 2
Urban Daniel
Rouča Samuel
2001
2002
129021
129002
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 2
Látal Filip
Švarc Adam
2001
2001
119086
119172
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
Pomajbíková Kristýna
Součková Karolína
1999
1999
119078
119096
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
43.Kneblová Tereza
Doležalová Lucie
2003
2003
119053
119157
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
Haislar Ondřej
Švub Jakub
1996
1996
135043
128028
3 Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Desná
1/1 1
Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 1
Matějíček Vojtěch
Satková Gabriela
2002
2001
103036
103016
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 1
47.Hrušková Klára
Kloboučková Ivana
2001
2003
121026
121009
KK Opava
KK Opava
2/2 0
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 0
Rudorfer Martin
Heinzová Bára
2003
2003
119094
119145
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 1/1 0
Vavrla Adam
Šmíd Jan
2000
2002
121063
118014
KK Opava
VK Tzunami Ostrava
4/4 0
Ludwig Hubert
Mráka Tomáš
1999
2001
119155
119153
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Rouča Samuel
Řezník Vít
2002
2001
129002
129017
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 0
Procházka Vojtěch
Kneblová Tereza
2002
2003
119124
119053
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Janků David
Urban Radek
2003
1972
129031
129019
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 0
Matějíček Vojtěch
Novák Jiří
2002
1997
103036
103031
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 0
Bargel Radek
Švub Jakub
1996
1996
128001
128028
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 0
Hradec Matěj
Procházka Vojtěch
2003
2002
119142
119124
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Balarin Lukáš 1998 121055 2+ KK Opava 5/8 446
2.Kabrhel Václav 1983 119060 1 UP Olomouc 5/5 431
3.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/10 401
4.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 5/5 358
5.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 313
6.Krejčíř Dominik 1996 103032 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 308
7.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 5/5 292
8.Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 4/4 276
9.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/8 274
10.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 4/4 269
Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 5/5 269
12.Dupal Jiří 1991 119147 1 UP Olomouc 2/2 253
13.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/7 234
14.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 229
15.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 5/8 225
16.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 3/3 222
17.Zima Tomáš 2000 049042 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 214
18.Řezáč Jan 1989 119120 2 UP Olomouc 3/3 210
Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 2/2 210
20.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/8 206
21.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 2/2 198
22.Heger Vojtěch 2000 012019 2 DUKLA Brandýs 2/2 194
23.Hric Filip 1993 119140 2+ UP Olomouc 3/3 193
24.Klaban Martin 1997 121109 2 KK Opava 2/2 185
25.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 182
Špalek Matěj 2000 010099 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 182
27.Haislar Ondřej 1996 135043 2 Vodní sporty Zábřeh 5/8 179
28.Švub Jakub 1996 128028 2 Vodní sporty Desná 5/9 168
29.Hájek Roman 1963 118032 2 VK Tzunami Ostrava 5/5 163
30.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 5/14 162
31.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 2/2 158
32.Pešek Tibor 2000 133065 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 154
Beran Václav 2000 009058 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 154
34.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/13 153
Šilhánek Miroslav 1998 112031 2 VK Kroměříž 5/10 153
36.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3 VS Lipník nad Bečvou 5/10 150
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 150
38.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 5/13 149
39.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/13 146
Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 3/3 146
Bárta Jan 2000 014043 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 146
42.Novotný Petr 2000 119097 2 UP Olomouc 3/3 145
43.Zeman Vojtěch 2000 009102 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 142
44.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 138
45.Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 5/9 137
46.Snopek Vladimír 2001 112009 3 VK Kroměříž 5/16 129
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 2/2 129
48.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 2/2 126
49.Bargel Radek 1996 128001 3 Vodní sporty Desná 5/10 122
50.Rousek Tomáš 1997 121032 2+ KK Opava 1/1 121
51.Ivánek Roman 2002 133063 3 SK Veselí nad Moravou 5/16 120
52.Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 5/8 119
53.Pultera Zbyněk 1958 129022 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 118
54.Krejčí Jakub 2002 023054 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 117
Volek Martin 1982 132027 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 117
56.Svoboda David 1974 132023 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 116
57.Raška Tomáš 2001 009080 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 115
58.Střecha Martin 1972 108035 3 VS Dolní Kounice 5/6 112
59.Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 108
Kratochvíl Jan 1978 009079 USK Praha 1/1 108
61.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 104
62.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 4/4 97
63.Příhoda Lukáš 2001 009084 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 96
Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 2/2 96
65.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 2/2 94
66.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 92
67.Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 5/8 90
68.Lerch Eduard 2002 049044 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 89
69.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 88
70.Veverka Lukáš 2002 010008 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 85
71.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 5/10 84
Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 2/2 84
73.Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 80
74.Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 77
75.Maikranz Petr 1967 118034 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 72
76.Majer Kryštof 2001 009121 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 71
77.Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 70
Veniger Jan 2000 064042 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 70
79.Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 69
80.Bahenský Matouš 1994 121010 1 KK Opava 2/2 67
81.Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 5/12 65
82.Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 5/11 64
83.Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 5/11 61
84.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 58
85.Urban Radek 1972 129019 3 TJ Šumperk z.s. 3/3 57
86.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 56
Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 56
88.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 5/12 55
Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 55
Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 55
91.Balarin Josef 1973 121002 3 KK Opava 4/4 53
92.Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 5/11 51
Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 51
94.Říha Matyáš 2003 009117 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 50
95.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 5/12 49
96.Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 2/2 47
Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 47
98.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 46
99.Vácha Ondřej 2001 129010 3 TJ Šumperk z.s. 5/10 43
100.Kadlec Filip 2003 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 41
101.Behuň Tomáš 1996 119049 3 UP Olomouc 3/3 38
Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 2/2 38
Houska Jan 2001 009123 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 38
104.Minks Tomáš 1980 112022 3 VK Kroměříž 2/2 37
Damborský Libor 1982 112005 3 VK Kroměříž 2/2 37
106.Ludwig Hubert 1999 119155 3 UP Olomouc 5/7 36
107.Řezník Vít 2001 129017 3 TJ Šumperk z.s. 5/12 35
108.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 34
109.Papula Martin 1999 116078 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 33
Hendrych Tomáš 2000 132020 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 33
111.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 32
Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 2/2 32
113.Souček Tomáš 2003 119012 3 UP Olomouc 5/7 30
114.Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 2/2 28
115.Surma Tadeáš 2001 129026 3 TJ Šumperk z.s. 5/10 27
Duřt Vojtěch 2003 009122 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 27
117.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1/1 25
118.Loník Matěj 2001 119021 3 UP Olomouc 5/5 23
119.Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 22
Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 22
121.Frencl Josef 2002 009134 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 20
122.Přikryl Matěj 1999 125041 3 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 16
123.Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 2/2 15
124.Klein Pavel 2001 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
125.Pšenička Václav 2001 017022 3 KK Rakovník 2/2 13
Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 13
127.Hric Dušan 1966 119023 UP Olomouc 1/1 12
128.Ondruš Mikuláš 2003 009127 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 10
129.Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 5/6 9
130.Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 2/2 7
131.Šumbera Václav 1997 129027 TJ Šumperk z.s. 5/10 6
Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 6
Měrka Vladimír 1998 129030 TJ Šumperk z.s. 2/2 6
134.Švarc Adam 2001 119172 UP Olomouc 5/11 4
Crhonek Jan 2002 135014 Vodní sporty Zábřeh 5/6 4
136.Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 5/6 2
Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 2
138.Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 5/6 1
140.Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 5/6 0
Zubalík Martin 2002 133010 SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Novák Matěj 2003 121017 KK Opava 5/6 0
Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 5/13 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 5/11 0
Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 5/13 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 5/7 0
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 5/11 0
Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 5/13 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 5/9 0
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 5/11 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 5/13 0
Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 5/13 0
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 5/13 0
Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 5/7 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 5/7 0
Rašner Karel 2004 129006 TJ Šumperk 1/1 0
Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 5/9 0
Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 5/8 0
Kuka Daniel 2002 135010 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Šebesta Marek 2004 135016 Vodní sporty Zábřeh 4/4 0
Crhonková Anna 2004 135015 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 4/4 0
Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Vrba Matěj 2002 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Beran Vojtěch 2005 009135 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kaláček Pavel 2004 112044 VK Kroměříž 4/4 0
Jakl Jáchym 2004 009124 USK Praha 2/2 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 5/7 0
Heinrich Daniel 2001 118006 VK Tzunami Ostrava 1/1 0
Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 5/5 0
Němec Antonín 2004 103040 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Osička Tadeáš 2008 108015 VS Dolní Kounice 2/2 0
Kubů Daniel 2001 108046 VS Dolní Kounice 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 3/3 0
Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 5/5 0
Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 4/4 0
Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 3/3 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2/2 0
Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 0
Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 262
2.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 5/10 224
3.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2 SK Stonava 5/9 212
4.Osifová Hana 1997 122003 2 Mittal Ostrava 4/4 180
5.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 170
6.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 3/3 164
7.Horová Klára 1998 121038 2 KK Opava 5/10 160
8.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 159
9.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 5/10 156
10.Galušková Antonie 2001 042031 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 151
11.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/5 145
12.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/10 140
13.Foltysová Denisa 1993 012026 2 DUKLA Brandýs 2/2 138
14.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 135
15.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 130
16.Blažková Tereza 2000 009072 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 123
17.Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 115
18.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 114
19.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 3/3 112
20.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2 TJ Loko Žatec 2/2 103
Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 2/2 103
22.Kratochvílová Michaela 1975 119048 2 UP Olomouc 2/2 102
23.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 5/13 96
24.Motyčková Sára 2001 133067 3 SK Veselí nad Moravou 5/9 93
25.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/16 82
26.Čajková Kristýna 2002 133048 3 SK Veselí nad Moravou 5/13 77
27.Dvořáková Eliška 2001 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 70
28.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/12 67
29.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/9 60
30.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 57
31.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 5/12 54
32.Fialová Veronika 1998 119070 3 UP Olomouc 3/3 53
33.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 5/14 49
34.Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 5/11 46
35.Kyzlíková Monika 2001 049025 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 45
36.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 5/9 44
37.Kloboučková Ivana 2003 121009 3 KK Opava 5/12 41
38.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 38
39.Králová Adéla 2001 009103 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 36
40.Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 3/3 33
Filipi Viktorie 2002 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 33
Mrázková Mária 1996 121037 2+ KK Opava 2/2 33
43.Kohoutková Pavlína 1995 128011 3 Vodní sporty Desná 5/10 29
44.Ligurská Blanka 1994 112049 3 VK Kroměříž 3/3 28
45.Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 2/2 27
46.Hylmarová Anna 2001 010007 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 23
47.Beranová Hana 2003 009112 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 19
48.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 2/2 18
49.Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 17
50.Růžičková Kateřina 2003 009120 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 14
51.Dziadková Zuzana 2002 103009 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 13
Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 13
53.Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 10
Bjalková Tamara 1993 129003 TJ Šumperk z.s. 4/4 10
55.Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 9
Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 9
Kofroňová Zuzana 2002 010009 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 9
58.Maikranzová Kateřina 1990 007019 Technika Praha 2/2 8
59.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
60.Kozárková Hana 2000 112056 VK Kroměříž 5/8 4
61.Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
62.Fusková Dana 1988 132029 TJ Valašské Meziříčí 2/2 2
63.Nováková Veronika 2001 121028 KK Opava 4/4 1
64.Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 5/6 0
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Krejčířová Lucie 2000 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Šmídová Veronika 1999 129029 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 2/2 0
Daňková Veronika 2003 129004 TJ Šumperk z.s. 5/6 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3