vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom: Oblastní žebříček Morava 2016

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 5/6 238
2.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 5/10 192
3.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 5/6 180
4.Rašner Martin 1980 129025 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 173
5.Martinka Tomáš 1993 103002 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 160
6.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 151
7.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 140
8.Fiala Jakub 2001 119018 2 UP Olomouc 3/3 138
9.Novotný Jan 1998 119105 2+ UP Olomouc 3/3 134
10.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 5/12 115
11.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 5/11 112
12.Cvikl Ondřej 1992 009044 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 108
13.Zima Tomáš 2000 049042 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 96
14.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 5/8 85
15.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/7 79
16.Petřík Jaroslav 1985 135025 2 Vodní sporty Zábřeh 5/5 75
17.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 5/7 63
18.Mrůzek Jakub 1995 121073 1 KK Opava 2/2 60
19.Rudorfer Martin 2003 119094 3+ UP Olomouc 5/7 54
20.Urban Michal 2004 129024 3+ TJ Šumperk z.s. 5/12 53
Tichý Štěpán 2000 119200 3+ UP Olomouc 4/4 53
22.Rouča Samuel 2002 129002 3+ TJ Šumperk z.s. 5/11 49
Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 2/2 49
24.Břečka Jan 1958 133002 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 47
25.Šotola Karel 1997 116049 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 42
26.Schreiber Zbyněk 1963 128030 3+ Vodní sporty Desná 5/8 39
27.Chaloupka Václav 1998 119117 1 UP Olomouc 1/1 38
Blanář Jindřich 1993 112021 3+ VK Kroměříž 5/5 38
29.Lerch Eduard 2002 049044 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 36
30.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 35
31.Ivánek Roman 2002 133063 3+ SK Veselí nad Moravou 5/6 31
32.Klemš Jiří 1962 135020 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 29
33.Vladař Marek 1981 184002 3+ Regent Team 2/2 28
34.Říha Matyáš 2003 009117 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 27
35.Novotný Petr 2000 119097 2+ UP Olomouc 1/1 26
Jiras Filip 2005 009130 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 26
37.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/7 23
Smilek Jiří 2003 132005 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 23
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 23
40.Šilar Jakub 1987 064033 3+ SKK Vysoké Mýto 1/1 22
Švéda Daniel 2002 132004 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 22
Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 22
43.Vavrla Adam 2000 121063 3 KK Opava 5/10 19
Weisl Martin 2002 009104 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 19
45.Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 1/1 18
46.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 2/2 17
47.Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 3/3 13
48.Beier Matouš 2004 060047 3+ Loko Trutnov 2/2 11
Kuna Alois 1960 023059 3+ SK VS Č. Budějovice 1/1 11
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 3/3 11
51.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 5/11 9
Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc 1/1 9
Plachý Roman 1969 112026 3 VK Kroměříž 2/2 9
Venc Štěpán 2004 012066 3 DUKLA Brandýs 2/2 9
Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 9
56.Mrázek Jakub 2004 121103 3 KK Opava 5/10 8
Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 8
58.Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 2/2 7
Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 1/1 7
60.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 6
61.Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2/2 5
62.Bednárek Jakub 1985 135002 Vodní sporty Zábřeh 2/2 4
Neugebauer Roman 1965 187006 SK Stonava 1/1 4
64.Wendl Samuel 2003 066018 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 3
Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 3
Míl Pavel 1967 060038 3+ Loko Trutnov 2/2 3
Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 2/2 3
68.Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 2/2 2
69.Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 5/8 1
70.Pospíšil Ondřej 1999 129008 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 2/2 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 3/3 0
Hartl Jakub 2004 066024 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 2/2 0
Nedvídek František 1944 053011 3+ TJ Dvůr Králové 2/2 0
Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 2/2 0
Tkadlec Martin 1972 108040 VS Dolní Kounice 1/1 0
Měrka Vladimír 1998 129030 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 1/1 0

kategorie C1P

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 5/8 122
2.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 5/5 121
3.Foltysová Sabina 1996 009182 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 97
4.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 90
5.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 83
6.Doležalová Lucie 2003 119157 2+ UP Olomouc 5/5 69
7.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 64
8.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 5/7 55
Dziadková Zuzana 2002 103009 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 55
10.Štěpánková Petra 2001 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 5/10 51
11.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 2/2 32
12.Kloboučková Ivana 2003 121009 2+ KK Opava 5/12 31
13.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 5/9 26
14.Heinzová Bára 2003 119145 2+ UP Olomouc 5/6 21
15.Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 5/10 13
16.Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 5/9 10
17.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 9
18.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 2/2 6
19.Beranová Hana 2003 009112 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 5
20.Minárová Aneta 2001 118015 VK Tzunami Ostrava 5/5 3
Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 4/4 3
22.Horová Klára 1998 121038 KK Opava 2/2 2
Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 4/4 2
24.Capalini Nicola 2002 012052 3+ DUKLA Brandýs 2/2 1
Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 2/2 1
26.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 4/4 0
Hojdová Eliška 2005 066007 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Karlíková Barbora 2002 012069 3+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Tichý Štěpán
Walter Jakub
2000
1998
119200
129014
2 UP Olomouc
TJ Šumperk z.s.
5/6 109
2.Novotný Petr
Hricová Klára
2000
1999
119097
119090
1 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 106
3.Mrázek Jan
Žák Jiří
1998
1986
121030
121040
2 KK Opava
KK Opava
2/2 98
4.Satková Martina
Foltysová Sabina
1998
1996
103007
009182
2 Kanoe Klub Spoj Brno
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 90
5.Horová Klára
Kristek Václav
1998
1996
121038
119213
2 KK Opava
UP Olomouc
5/6 86
6.Martinka Antonín
Martinka Tomáš
1993
1993
112028
103002
2 VK Kroměříž
Kanoe Klub Spoj Brno
5/6 81
7.Kratochvíl Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119139
119142
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 57
8.Blanář Jindřich
Chrenka Vojtěch
1993
1991
112021
112024
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
3/3 50
9.Rudorfer Martin
Hala Jiří
2003
2002
119094
119143
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 42
10.Vavrla Adam
Mrázek Jakub
2000
2004
121063
121103
2 KK Opava
KK Opava
5/6 40
11.Hricová Adéla
Dušková Kateřina
1999
1998
119158
009070
2 UP Olomouc
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 39
12.Hala Jiří
Janů Filip
2002
2002
119143
119159
2 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 37
13.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 28
14.Satke Adam
Matějíček Vojtěch
1994
2002
103041
103036
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 26
Janů Veronika
Janů Filip
2005
2002
119137
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 26
16.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
1 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 25
17.Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
121030
121032
2 KK Opava
KK Opava
2/2 23
18.Táborský Jan
Wendl Samuel
2003
2003
066027
066018
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 20
Vácha Ondřej
Urban Daniel
2001
2001
129010
129021
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
4/4 20
20.Kneblová Klára
Kneblová Tereza
2005
2003
119064
119053
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 19
21.Krejčí Jakub
Stanovský Vojtěch
2002
2002
023054
023042
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 18
Doležalová Lucie
Doležalová Bára
2003
2005
119157
119127
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 18
23.Kašpar Albert
Mrůzek Vojta
1998
1998
012033
012057
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1/1 17
Hric Michal
Hric Vítězslav
1973
1974
119024
119025
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 17
25.Mráka Jan
Kosík Dan
2004
2004
119154
119173
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/7 16
26.Hák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
060002
053011
2 Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
2/2 15
27.Pavelka Marek
Strnad Ondřej
2004
2004
128013
128016
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
5/10 14
28.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 13
Kolářová Marika
Gabrlík Tomáš
2000
2000
119081
119116
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 13
30.Rudorfer Martin
Janů Filip
2003
2002
119094
119159
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 12
Frencl Josef
Kadlec Filip
2002
2003
009134
009126
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 12
Ligurský Ivo
Ligurská Blanka
1968
1994
112019
112049
VK Kroměříž
VK Kroměříž
1/1 12
33.Stanovský Jakub
Tesař Vojtěch
2004
2002
023048
023077
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 10
34.Látal Filip
Procházka Vojtěch
2001
2002
119086
119124
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 8
Hradec Matěj
Procházka Vojtěch
2003
2002
119142
119124
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 8
Rouča Samuel
Holínek Svatopluk
2002
2001
129002
129016
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 8
37.Šotola Karel
Paták Jan
1997
1997
116049
116073
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 7
Němcová Marie
Dziadková Zuzana
2000
2002
103024
103009
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 7
39.Kratochvíl Lukáš
Novák Matyáš
2005
2005
119045
119076
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 6
Mrůzek Jakub
Žák Jiří
1995
1986
121073
121040
2 KK Opava
KK Opava
1/1 6
Břečka Jan
Bednárek Čestmír
1958
1961
133002
128002
SK Veselí nad Moravou
Vodní sporty Desná
2/2 6
42.Kneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
119053
119139
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 5
43.Doležalová Lucie
Rudorfer Martin
2003
2003
119157
119094
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 4
Košík Ivo
Tomeček Petr
1969
1978
133026
134031
SK Veselí nad Moravou
KK Veselí nad Moravou
2/2 4
Beková Kateřina
Košíková Denisa
2002
2002
121008
133047
3 KK Opava
SK Veselí nad Moravou
2/2 4
Hrušková Klára
Kloboučková Ivana
2001
2003
121026
121009
3 KK Opava
KK Opava
4/4 4
47.Košík Michal
Ivánek Roman
1995
2002
133058
133063
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 3
Pomajbíková Kristýna
Gabrlík Tomáš
1999
2000
119078
119116
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 3
Ligurský Ivo
Ligurská Blanka
1990
1994
112046
112049
VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 3
Capalini Daniel
Bízek Marek
2005
2005
012061
011026
2 DUKLA Brandýs
KK Brandýs nad Labem
1/1 3
Kuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
066020
066024
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 3
Ondruš Mario
Ondruš Mikuláš
2005
2003
009133
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 3
Gábrlík Jakub
Hric Ondřej
2004
2004
119152
119092
UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 3
54.Straka Martin
Bednárek Jakub
1985
1985
089017
135002
KV Viking Ml.Boleslav
Vodní sporty Zábřeh
1/1 2
Štercl Dominik
Capalini Daniel
2005
2005
011043
012061
2 KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
1/1 2
Ivánek Roman
Látal Filip
2002
2001
133063
119086
3 SK Veselí nad Moravou
UP Olomouc
2/2 2
Novák Matyáš
Novák Tobiáš
2005
2008
119076
119182
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
Pátek Vítězslav
Crhonek Jan
2003
2002
135046
135014
Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
2/2 2
59.Foltysová Denisa
Foltysová Sabina
1993
1996
012026
009182
2 DUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 1
Čamek Petr
Čamek Petr
1977
2009
116004
116085
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 1
61.Ulitzka Oliver
Kloboučková Ivana
2002
2003
121003
121009
3 KK Opava
KK Opava
2/2 0
Ulitzka Oliver
Mrázek Jakub
2002
2004
121003
121103
2 KK Opava
KK Opava
2/2 0
Doležalová Bára
Janů Veronika
2005
2005
119127
119137
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Štercl Dominik
Popelka Petr
2005
2005
011043
011047
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
1/1 0
Zach Radovan
Procházka Josef
2005
2002
011055
012046
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
2/2 0
Popelka Petr
Bízek Marek
2005
2005
011047
011026
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
1/1 0
Daňková Anna
Štěpánková Petra
2004
2001
129007
129028
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 0
Rutarová Kateřina
Hřebíčková Hanna
2005
2006
128015
128004
Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
4/4 0
Matějíčková Anežka
Dziadek Marek
2005
2005
103030
103017
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 0
Říha Martin
MOLÁČKOVÁ Marcela
1992
1993
009152
000000
Univerzitní sportovní klub Praha
USK Pha
2/2 0
Heinzová Bára
Urban Jaroslav
2003
2004
119145
119205
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Šmakal Petr
Vodák Norbert
2003
2004
116088
116097
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Rousek David
Rousek Tomáš
2010
1997
121057
121032
2 KK Opava
KK Opava
1/1 0
Retková Anna
Urban Jaroslav
2005
2004
119005
119205
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Střílka Richard
Střílka Richard
2006
2006
119180
119180
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Malý Vojtěch
Malý Vojtěch
2006
2006
119191
119191
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Retek Toman
Retek Toman
2007
2007
119188
119188
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Retek Václav
Retek Václav
2007
2007
119189
119189
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Mrázková Klára
Mrázková Klára
2006
2006
121035
121035
KK Opava
KK Opava
2/2 0
Novák Tobiáš
Novák Tobiáš
2008
2008
119182
119182
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Fabianová Anna
Fabianová Anna
2007
2007
118017
118017
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
1/1 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Střílka Richard 2006 119180 * UP Olomouc 1/1 0
Malý Vojtěch 2006 119191 * UP Olomouc 1/1 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kabrhel Václav 1983 119060 2 UP Olomouc 5/5 586
2.Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 5/8 555
3.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 5/12 504
4.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 476
5.Neugebauer Roman 1965 187006 2 SK Stonava 5/6 474
6.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 473
7.Tichý Štěpán 2000 119200 2 UP Olomouc 5/6 457
8.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 5/8 450
9.Žák Jiří 1986 121040 2+ KK Opava 4/4 427
10.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/5 420
11.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/7 378
12.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/7 340
13.Martinka Antonín 1993 112028 2 VK Kroměříž 5/6 330
14.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 326
15.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 309
16.Řezáč Jan 1989 119120 2 UP Olomouc 4/4 296
17.Hájek Michal 1986 118031 2 VK Tzunami Ostrava 3/3 291
18.Kořínek Vilém 1999 009064 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 290
Rohan Lukáš 1995 009068 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 290
20.Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 4/4 271
21.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/7 267
22.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/7 263
23.Tomeček Petr 1978 134031 2 KK Veselí nad Moravou 5/6 261
24.Maikranz Petr 1967 118034 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 259
25.Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 5/12 252
26.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 5/10 250
27.Mrázek Jan 1998 121030 1 KK Opava 3/3 247
28.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 237
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 3/3 237
30.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 234
31.Neubert Adam 1997 119002 2 UP Olomouc 4/4 224
32.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/5 221
33.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/8 209
34.Krejčí Jakub 2002 023054 2+ SK VS Č. Budějovice 2/2 199
35.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 191
36.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/12 187
37.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 183
Lhota Kryštof 2002 009106 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 183
39.Vácha Ondřej 2001 129010 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 173
40.Janů Filip 2002 119159 3+ UP Olomouc 5/5 170
41.Procházka Vojtěch 2002 119124 3+ UP Olomouc 5/7 156
42.Látal Filip 2001 119086 3+ UP Olomouc 5/5 155
43.Novák Matyáš 2005 119076 3+ UP Olomouc 5/11 152
44.Plachý Vojtěch 2001 112045 3+ VK Kroměříž 5/6 147
45.Lerch Eduard 2002 049044 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 139
46.Mráka Jan 2004 119154 3+ UP Olomouc 5/11 137
47.Veselý Petr 1976 108045 3+ VS Dolní Kounice 4/4 136
48.Svoboda Zdeněk 1970 115001 3+ VS Lipník nad Bečvou 5/9 135
49.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 131
Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 2/2 131
51.Bergmann Bořivoj 2003 103042 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 129
52.Walter David 2001 129013 3+ TJ Šumperk z.s. 5/11 128
53.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3+ UP Olomouc 5/7 127
54.Rousek Martin 1965 121024 3+ KK Opava 4/4 126
55.Čamek Petr 1977 116004 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 117
56.Pátek Vítězslav 2003 135046 3+ Vodní sporty Zábřeh 5/13 116
57.Pavelka Marek 2004 128013 3+ Vodní sporty Desná 5/12 115
Fiala Jakub 2001 119018 3+ UP Olomouc 3/3 115
59.Urban Daniel 2001 129021 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 113
Košík Ivo 1969 133026 3+ SK Veselí nad Moravou 2/2 113
61.Pultera Zbyněk 1958 129022 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 110
62.Hájek Roman 1963 118032 3+ VK Tzunami Ostrava 3/3 109
63.Maikranz Alexandr 1997 012042 1 DUKLA Brandýs 2/2 107
64.Rousek Tomáš 1997 121032 2 KK Opava 2/2 105
65.Crhonek Jan 2002 135014 3+ Vodní sporty Zábřeh 5/13 103
Ulitzka Oliver 2002 121003 3+ KK Opava 5/8 103
67.Řezník Vít 2001 129017 3+ TJ Šumperk z.s. 5/7 101
Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 101
69.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 2/2 100
70.Haislar Ondřej 1996 135043 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 98
71.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 97
Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 97
Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 2/2 97
74.Tesař Vojtěch 2002 023077 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 96
75.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 95
Střecha Martin 1972 108035 3+ VS Dolní Kounice 5/5 95
77.Kašpar Albert 1998 012033 3+ DUKLA Brandýs 3/3 91
78.Ligurský Ivo 1990 112046 3+ VK Kroměříž 5/5 90
Chrenka Vojtěch 1991 112024 3+ VK Kroměříž 3/3 90
80.Vrublovský Jan 1999 119122 3+ UP Olomouc 3/3 88
Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 88
82.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 86
Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 2/2 86
84.Táborský Jan 2003 066027 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 83
85.Capalini Daniel 2005 012061 3+ DUKLA Brandýs 2/2 75
86.Duřt Vojtěch 2003 009122 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 74
87.Loučka Marek 1982 112012 3+ VK Kroměříž 2/2 69
88.Ondruš Mikuláš 2003 009127 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 67
89.Rouča Jaroslav 1970 129034 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 66
90.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 65
91.Trač Matyáš 2004 121050 3 KK Opava 5/8 64
92.Bednárek Čestmír 1961 128002 3 Vodní sporty Desná 5/6 63
Ondruš Mario 2005 009133 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 63
Hendrych Tomáš 2000 132020 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 63
95.Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 5/8 62
96.Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 60
97.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 5/12 59
Gábrlík Jakub 2004 119152 3 UP Olomouc 5/11 59
Janoušek Viktor 2003 009125 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 59
100.Souček Tomáš 2003 119012 3 UP Olomouc 3/3 58
Furiš Eduard 2004 024071 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 58
102.Kadlec Filip 2003 009126 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 57
Juda Štěpán 2004 010108 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 57
104.Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 5/9 56
105.Juda Mikuláš 2003 010109 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 52
106.Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 5/12 50
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 50
108.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 49
Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 2/2 49
110.Zach Radovan 2005 011055 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 47
Stratil Michal 1973 116027 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 47
112.Měrka Vladimír 1998 129030 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 46
Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 1/1 46
114.Urbánek Matyáš 2002 009118 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 45
115.Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 5/11 43
116.Šišpera Petr 1979 134023 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 42
117.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 2/2 40
118.Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 2/2 39
119.Klemš Jiří 1962 135020 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 38
Stehno Petr 2003 009154 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 38
Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 38
122.Snopek Vladimír 2001 112009 3 VK Kroměříž 5/6 37
Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 2/2 37
Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 2/2 37
Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 37
126.Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 35
127.Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 5/8 34
Bízek Marek 2005 011026 3+ KK Brandýs nad Labem 2/2 34
129.Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 2/2 33
130.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/9 30
Kozumplík Matouš 1986 133004 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 30
132.Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 28
133.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 2/2 27
134.Šmoldas František 2000 135033 3 Vodní sporty Zábřeh 5/10 26
Kuneš Daniel 2003 066020 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 26
Chabiča Martin 1995 133056 SK Veselí nad Moravou 2/2 26
137.Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 2/2 25
Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 25
139.Popelka Petr 2005 011047 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 23
140.Kratochvíl Vladimír 1948 119041 3 UP Olomouc 2/2 22
141.Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 2/2 20
142.Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 1/1 19
Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 2/2 19
144.Beran Vojtěch 2005 009135 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 17
145.Adášek Alois 2002 010111 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 16
Štercl Dominik 2005 011043 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 16
147.Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 1/1 14
148.Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s. 5/10 13
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 2/2 13
150.Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 1/1 11
Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 11
Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 11
153.Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 5/5 10
154.Škrott Martin 1983 135030 Vodní sporty Zábřeh 2/2 9
155.Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 8
156.Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 5/11 7
Lubojacký Jiří 1963 121021 KK Opava 1/1 7
Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 2/2 7
159.Stabla Matyáš 2001 118008 VK Tzunami Ostrava 4/4 5
Benda Jan 2005 049006 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 5
161.Fuchs Marek 2002 108044 VS Dolní Kounice 5/10 3
Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 5/7 3
Olšár Petr 2003 118003 VK Tzunami Ostrava 4/4 3
164.Knirsch Tomáš 2003 128009 Vodní sporty Desná 5/10 0
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 5/9 0
Hric Michal 1973 119024 UP Olomouc 1/1 0
Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 2/2 0
Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 2/2 0
Havránek Jakub 2002 049064 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Heinich Bruno 2002 118007 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Vácha Marek 2003 129037 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Hrůza Jan 2005 112016 VK Kroměříž 2/2 0
Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 2/2 0
Mácha Adam 2003 119212 UP Olomouc 2/2 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 1/1 0
Kelnar Matěj 2004 119211 UP Olomouc 1/1 0

kategorie K1P

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2/2 0
Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 2/2 0
Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 2/2 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 2/2 0
Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 2/2 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 2/2 0
Šimon Martin 2008 119179 UP Olomouc 2/2 0
Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Pavelková Eva 2008 128017 Vodní sporty Desná 2/2 0
Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 2/2 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 2/2 0
Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Páleník Jan 2007 116093 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 2/2 0
Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 2/2 0
Geprtová Martina 2007 116099 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Beková Kateřina 2002 121008 2+ KK Opava 5/8 268
2.Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 2+ SK Stonava 5/8 232
3.Foltysová Sabina 1996 009182 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 213
4.Němcová Marie 2000 103024 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 184
5.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 177
6.Kneblová Tereza 2003 119053 2+ UP Olomouc 5/5 170
7.Jordánová Pavlína 1992 103064 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 163
8.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 5/12 151
9.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 147
10.Žandová Věra 1990 135035 2 Vodní sporty Zábřeh 5/10 130
11.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/5 119
12.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/8 97
Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 5/7 97
14.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/6 88
15.Nesnídalová Lucie 2002 052020 2+ TJ Loko Žatec 2/2 80
16.Horová Klára 1998 121038 2 KK Opava 5/10 78
17.Štěpánková Petra 2001 129028 3+ TJ Šumperk z.s. 5/10 71
18.Hrušková Klára 2001 121026 3+ KK Opava 5/10 64
19.Dziadková Zuzana 2002 103009 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 60
20.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 58
21.Heinzová Bára 2003 119145 3+ UP Olomouc 5/7 57
22.Dvořáková Dominika 2002 001115 2+ Bohemians Praha 2/2 56
23.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 3/3 51
24.Doležalová Bára 2005 119127 3+ UP Olomouc 5/9 50
25.Minárová Aneta 2001 118015 3+ VK Tzunami Ostrava 5/8 34
26.Foltysová Denisa 1993 012026 2 DUKLA Brandýs 2/2 33
27.Janů Veronika 2005 119137 3+ UP Olomouc 5/9 32
28.Kratochvílová Michaela 1975 119048 3+ UP Olomouc 3/3 29
29.Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 5/7 28
Sováková Lenka 1993 119169 3+ UP Olomouc 4/4 28
Vladařová Zuzana 1986 184001 3+ Regent Team 2/2 28
32.Rousková Martina 1998 121039 3+ KK Opava 4/4 27
Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 1/1 27
34.Minárová Natálie 2001 118016 3+ VK Tzunami Ostrava 5/9 26
Kolářová Marika 2000 119081 3+ UP Olomouc 5/5 26
36.Beranová Hana 2003 009112 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 25
37.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 23
Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 2/2 23
39.Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 5/13 20
Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 2/2 20
Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 20
Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 2/2 20
Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 20
44.Střechová Ela 2005 108041 3 VS Dolní Kounice 5/11 19
Hricová Adéla 1999 119158 2+ UP Olomouc 1/1 19
46.Lagnerová Jana 1959 026010 3+ SK Domeček Soběslav 2/2 18
47.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 2/2 16
48.Najmanová Kateřina 1984 119099 3 UP Olomouc 5/5 15
49.Karlíková Barbora 2002 012069 2 DUKLA Brandýs 2/2 13
50.Daňková Anna 2004 129007 3 TJ Šumperk z.s. 5/13 11
Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 1/1 11
52.Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 5/10 10
53.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 2/2 9
54.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 8
55.Pavelková Markéta 2005 010107 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 7
56.Hojdová Eliška 2005 066007 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 4
57.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 5/11 2
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 2
Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 2
61.Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 5/10 1
62.Hellarová Barbora 2003 108080 VS Dolní Kounice 5/5 0
Špičková Klára 2005 135024 Vodní sporty Zábřeh 5/5 0
Kubisová Jasmína 2004 119193 UP Olomouc 5/5 0
Piperková Michaela 2005 116096 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Matulíková Martina 1967 133048 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Hrůzová Růžena 2000 112029 VK Kroměříž 2/2 0
Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Střílka Richard 2006 119180 * UP Olomouc 5/13 0
Mrázková Klára 2006 121035 * KK Opava 5/12 0
Retek Toman 2007 119188 * UP Olomouc 5/9 0
Pomajbík Filip 2006 119187 * UP Olomouc 5/9 0
Fabianová Anna 2007 118017 * VK Tzunami Ostrava 5/9 0
Retek Václav 2007 119189 * UP Olomouc 5/9 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 * Vodní sporty Desná 5/10 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 5/13 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 * UP Olomouc 5/9 0
Malý Vojtěch 2006 119191 * UP Olomouc 5/11 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 5/8 0
Fišnar Jakub 2007 135017 * Vodní sporty Zábřeh 5/7 0
Špička Karel 2007 135027 * Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Šimon Martin 2008 119179 * UP Olomouc 5/5 0
Kosíková Julie 2007 119174 * UP Olomouc 5/7 0
Vrbová Marie 2007 119198 * UP Olomouc 5/9 0
Vyskočil Viktor 2008 108039 * VS Dolní Kounice 5/6 0
Žandová Tereza 2006 135021 * Vodní sporty Zábřeh 5/9 0
Jaroš Michael 2006 119171 * UP Olomouc 5/9 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 * UP Olomouc 5/6 0
Stratil Filip 2006 116086 * TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Weiser Kryštof 2007 116090 * TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Čamek David 2006 116084 * TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 1/1 0
Malá Magdaléna 2007 119192 * UP Olomouc 5/7 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 * UP Olomouc 5/5 0
Marousková Tereza 2009 119177 * UP Olomouc 1/1 0
Leharová Aneta 2006 135051 * Vodní sporty Zábřeh 1/1 0
Páleník Jan 2007 116093 * TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Geprtová Martina 2007 116099 * TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Tomeček Adam 2008 133015 * SK Veselí nad Moravou 5/8 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 4/4 0
Kapounek Lukáš 2007 112013 * VK Kroměříž 5/5 0
Kazík Martin 2007 133009 * SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Klaban Martin 1997 121109 * KK Opava 2/2 0
Osička Tadeáš 2008 108015 * VS Dolní Kounice 4/4 0
Brázda Šimon 2007 108078 * VS Dolní Kounice 4/4 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 * Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kruželová Tereza 2007 121062 * KK Opava 4/4 0
Puškáč Marek 2006 103022 * Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Roučová Adéla 2006 129036 * TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Bílovská Monika 2009 115002 * VS Lipník nad Bečvou 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3