vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Žebříček Český Pohár 2012

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 8/12 480
2.Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 8/10 421
3.Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/9 375
4.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/11 350
5.Slanina Vladimír 1994 052028 3 TJ Loko Žatec 8/10 275
6.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 8/10 243
7.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 231
8.Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 5/6 215
9.Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 8/10 214
10.Pavlík Radek 1992 108033 3 VS Dolní Kounice 8/12 212
11.Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice 6/6 208
12.Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 203
13.Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 8/9 192
14.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 145
15.Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 138
16.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 7/8 130
17.Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 4/4 125
18.Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 7/8 110
19.Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 96
20.Zapletal Štěpán 1993 116064 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/11 89
21.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 73
22.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 7/8 62
23.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/8 57
24.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 5/5 39
25.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 2/2 38
26.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/8 37
27.Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 2/2 34
28.Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 30
29.Žniva Marek 1995 132036 3 TJ Valašské Meziříčí 5/5 29
30.Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 27
31.Baroň Petr 1991 077017 Kotva Bráník 5/6 24
32.Klement Adam 1996 064034 SKK Vysoké Mýto 4/4 22
Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 22
34.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 19
35.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 16
36.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 14
37.Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 13
38.Saiko Tomáš 1986 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 10
39.Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 7
40.Junek Matyáš 1997 064001 SKK Vysoké Mýto 4/4 6
41.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 5
42.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 3
Hudeček Vojtěch 1993 116023 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 3
44.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 2
45.Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
46.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 2/2 0
Tomek Lukáš 1987 009100 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Veber Jan 1971 024045 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 7/8 387
2.Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 7/7 382
3.Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav 6/6 262
4.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 206
5.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 199
6.Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 5/5 153
7.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 118
8.Mrázková Mária 1996 121037 3 KK Opava 2/2 38
9.Sůsová Kristýna 1984 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
8/8 389
Mornštejn Roman
Veselý Petr
1969
1976
001128
108045
Bohemians Praha
VS Dolní Kounice
8/10 389
3.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
8/10 363
4.Šťastný Jan
Rolenc Ondřej
1970
1991
057047
057071
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
7/8 332
5.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
8/8 331
Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
Bohemians Praha
Bohemians Praha
8/12 331
7.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
5/6 274
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
8/10 274
9.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
8/10 262
10.Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
8/10 206
11.Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
8/10 176
12.Hřib Roman
Režňák Ladislav
1967
1966
103013
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
8/10 145
13.Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
132036
119213
3 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
7/8 139
14.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 137
15.Hudeček Vojtěch
Hořínek Jaroslav
1993
1963
116023
116009
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
8/9 134
16.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
8/11 133
17.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/6 97
18.Junek Matyáš
Klement Adam
1997
1996
064001
064034
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
7/8 88
19.Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
001112
001016
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
6/6 81
20.Janů Petr
Saiko Tomáš
1987
1986
024037
024040
SK Vltava Č. Krumlov
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7/7 70
21.Šálek Marek
Říha Jan
1986
1987
001040
089010
Bohemians Praha
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 65
22.Fusek Radomír
Šrámek Michal
1990
1982
132040
043008
2 TJ Valašské Meziříčí
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 62
23.Krejčí Karel
Pischek Jan
1972
1977
023053
057011
2 SK VS Č. Budějovice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 56
24.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 34
Pavlík Radek
Božek Radim
1992
1992
108033
119010
VS Dolní Kounice
UP Olomouc
2/2 34
26.Kužela Petr
Kolský Karel
1970
1969
044017
044016
TJ Kablo Děčín
TJ Kablo Děčín
6/6 33
27.Martin Václav
Lula Jiří
1971
1974
001027
001024
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 28
28.Janko Jan
Šilar Jakub
1986
1987
064005
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 20
Rašner Karel
Hořínek Jaroslav
1976
1963
185011
116009
3 KK Postřelmov
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 20
30.Lerner Luděk
Kliment David
1960
1978
089011
089012
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 18
31.Schneiderová Lucie
Sůsová Kristýna
1988
1984
024024
024029
SK Vltava Č. Krumlov
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 14
32.Srba Mikuláš
Šramčík Daniel
1964
1975
051012
051015
TJ Chemička Ústí nad Labem
TJ Chemička Ústí nad Labem
2/2 10
33.Procházka Pavel
Míka Jaroslav
1976
1976
093006
093004
RK Týn
RK Týn
1/1 7

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc 8/10 539
2.Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 8/10 536
3.Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc 8/12 523
4.Hála Richard 1992 119150 3 UP Olomouc 8/10 501
5.Lagner Václav 1988 001043 3 Bohemians Praha 8/10 445
6.Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 8/12 412
7.Knebel Robert 1971 119035 3 UP Olomouc 7/8 333
8.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 8/12 324
9.Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 8/12 315
Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 8/11 315
11.Stefan Tomáš 1995 001129 2 Bohemians Praha 8/10 309
12.Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc 7/8 304
13.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 8/8 278
14.Zieris Matyáš 1995 001103 2 Bohemians Praha 7/8 236
15.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 8/10 233
16.Kočan Michal 1977 001058 3 Bohemians Praha 8/12 232
17.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 8/10 214
18.Křišťan Filip 1992 063021 3 SK Týniště nad Orlicí 5/6 213
19.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 190
20.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 7/8 185
21.Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 8/10 184
22.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 7/8 180
23.Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 8/12 178
24.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 8/12 137
25.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 4/4 116
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 8/10 116
27.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 8/10 110
28.Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs 5/5 104
29.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 7/8 100
30.Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 6/6 95
31.Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 82
32.Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek 3/3 81
33.Pelikán Šimon 1986 119129 UP Olomouc 2/2 64
34.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 8/10 49
35.Knebel David 1980 119051 UP Olomouc 2/2 46
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 7/8 46
37.Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc 6/6 40
Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 2/2 40
39.Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 7/8 36
40.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 6/7 33
41.Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 1/1 31
42.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 7/9 30
43.Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/4 28
44.Kádrle Martin 1990 060034 Loko Trutnov 2/2 26
Damborský Libor 1982 112005 3 VK Kroměříž 2/2 26
Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 6/6 26
47.Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 23
48.Ulwer Jiří 1995 063050 3 SK Týniště nad Orlicí 7/8 20
Míka Jan 1984 001025 Bohemians Praha 4/4 20
50.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 13
51.Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 2/2 12
Behuň Tomáš 1996 119049 UP Olomouc 4/4 12
Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 12
54.Folkman Jan 1995 063060 3 SK Týniště nad Orlicí 6/6 9
55.Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 8
56.Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov 2/2 6
57.Kubíček Tomáš 1996 119119 3 UP Olomouc 6/6 4
Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc 2/2 4
59.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 4/4 3
60.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 2/2 2
61.Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 4/4 0
Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 5/6 0
Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 4/4 0
Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 2/2 0
Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha 2/2 0
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Venc Alexandr 1999 012053 3 DUKLA Brandýs 2/2 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 2/2 0
Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 8/10 466
2.Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 7/8 399
3.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 8/10 392
4.Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 8/10 310
5.Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 8/10 309
6.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 7/8 271
7.Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 8/8 265
8.Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 8/8 261
9.Kneblová Pavla 1974 119091 3 UP Olomouc 6/6 238
10.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 188
11.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 8/12 186
12.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 8/10 180
13.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 8/11 173
14.Svobodová Jana 1993 043010 2 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 7/9 166
15.Vacíková Kateřina 1983 119017 UP Olomouc 4/4 165
16.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/8 158
17.Krausová Tereza 1993 119089 3 UP Olomouc 8/8 110
18.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 106
19.Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 6/6 82
20.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 7/7 78
21.Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 76
22.Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 7/8 68
23.Paďourová Zdislava 1990 064026 SKK Vysoké Mýto 4/4 52
24.Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí 7/8 44
25.Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 42
26.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 6/6 28
27.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 26
28.Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 22
Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 2/2 22
30.Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 2/2 17
31.Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 14
32.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 2/2 12
33.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 9
34.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 2/2 8
35.Frydrichová Hana 1978 001004 Bohemians Praha 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3