vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Žebříček Český Pohár 2013

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 8/12 473
2.Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 438
3.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 396
4.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 8/11 326
5.Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice 8/10 324
6.Šťastný Jan 1970 057047 3 TJ Syntesia Pardubice 8/12 288
7.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 247
8.Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 7/8 193
9.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 192
10.Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/12 187
11.Kristek Václav 1996 119213 2+ UP Olomouc 7/8 173
12.Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice 7/10 168
13.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/10 164
14.Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 163
15.Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 7/10 144
16.Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 7/10 140
17.Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 7/7 109
18.Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 6/6 104
19.Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 87
20.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 64
21.Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 59
22.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/7 56
23.Zapletal Štěpán 1993 116064 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 49
24.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/9 45
25.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 44
26.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 2/2 34
27.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 30
28.Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov 4/4 24
29.Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 7/7 22
30.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 18
31.Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 17
32.Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 2/2 15
33.Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 5/5 14
Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 14
35.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2/2 10
36.Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav 1/1 5
37.Novotný Jan 1998 119105 2 UP Olomouc 4/4 4
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/5 4
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 2/2 4
40.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 1
41.Hudeček Vojtěch 1993 116023 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc 4/4 0
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 1/1 0
Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 7/7 286
Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 7/7 286
3.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 6/6 247
4.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 114
5.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 85
6.Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav 3/3 84
7.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 42
8.Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Veselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
108045
001128
VS Dolní Kounice
Bohemians Praha
7/10 385
2.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
8/10 312
3.Šťastný Jan
Rolenc Ondřej
1970
1991
057047
057071
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6/7 286
4.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
8/9 280
5.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
7/9 268
6.Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
Bohemians Praha
Bohemians Praha
8/12 265
7.Rašner Karel
Malý Vojtěch
1976
1986
185011
009098
KK Postřelmov
Univerzitní sportovní klub Praha
7/8 264
8.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
Technika Praha
DUKLA Brandýs
6/8 249
9.Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
001112
001016
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
8/9 199
10.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
7/10 181
11.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1994
052035
052028
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
7/9 149
12.Baustein Daniel
Baustein David
1973
1976
052002
052001
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/5 124
13.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 121
Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
7/10 121
15.Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
132036
119213
TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
6/6 117
16.Hřib Roman
Režňák Ladislav
1967
1966
103013
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
5/8 97
17.Jelínek Filip
Jelínek Šimon
1996
1994
001016
001018
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 76
18.Hořínek Jaroslav
Hudeček Vojtěch
1963
1993
116009
116023
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 61
19.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 57
20.Hála Richard
Šrámek Jonatan
1992
1994
119150
119054
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 47
21.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
2/2 42
22.Šamánek Pavel
Režňák Ladislav
1972
1966
103038
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 38
23.Pischek Jan
Pešta Jan
1977
1981
057011
078014
TJ Syntesia Pardubice
Lužnice Tábor
2/2 36
24.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 31
25.Kuča Jakub
Šotola Karel
1998
1997
116062
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 28
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
2 Technika Praha
Technika Praha
2/2 28
27.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 20
28.Hajzlerová Petra
Lernerová Tereza
1982
1984
089004
089005
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
1/1 16
Kužela Petr
Kolský Karel
1970
1969
044017
044016
TJ Kablo Děčín
TJ Kablo Děčín
4/4 16
Koubík Ondřej
Zapletal Mikuláš
1999
2000
001056
001113
Bohemians Praha
Bohemians Praha
1/1 16
31.Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
064042
064037
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 9
32.Novotný Petr
Vrublovský Jan
2000
1999
119097
119122
2 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 8
33.Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
34.Slovák Tomáš
Slepica Karel
1979
1988
119079
119071
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Hořínek Jaroslav
Břečka Jan
1963
1958
116009
133002
TJ Vodní Sporty Litovel
SK Veselí nad Moravou
1/1 0
Knebel Robert
Mrůzek Kamil
1971
1977
119035
012007
UP Olomouc
DUKLA Brandýs
1/1 0
Neubert Adam
Chaloupka Václav
1997
1998
119002
119117
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Šedivý Václav
Filipi Robert
1966
1964
043022
043009
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1/1 0
Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0
Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc 8/12 579
2.Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc 8/12 520
3.Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 8/10 481
4.Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc 8/11 406
5.Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha 8/12 380
6.Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc 8/11 379
7.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 8/12 370
8.Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc 8/12 368
9.Olejník Jan 1996 133059 2 SK Veselí nad Moravou 8/12 305
10.Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 7/10 302
11.Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 8/12 297
12.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 8/12 296
13.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 8/12 293
14.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 8/12 252
15.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 7/8 243
16.Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec 8/12 222
17.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 8/12 217
18.Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha 7/10 193
19.Lagner Václav 1988 001043 Bohemians Praha 6/8 187
20.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 8/12 186
21.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 8/12 143
22.Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 7/10 132
23.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 130
24.Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha 8/9 119
25.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 8/12 92
26.Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 8/8 90
27.Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s. 8/10 89
28.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 2/2 83
29.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 7/8 71
30.Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 7/8 58
31.Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs 2/2 54
32.Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha 4/4 47
33.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 8/9 44
34.Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek 3/3 40
35.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/6 36
36.Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 2/2 35
Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 35
38.Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc 5/5 27
39.Míka Jan 1984 001025 3 Bohemians Praha 6/6 25
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 2/2 25
41.Maté Zdeněk 1998 119028 3 UP Olomouc 8/8 22
42.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 19
43.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 7/7 14
44.Chaloupka Václav 1998 119117 2 UP Olomouc 2/2 12
45.Behuň Tomáš 1996 119049 3 UP Olomouc 4/4 10
46.Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 8
47.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 6
48.Linhart Stanislav 1983 033003 3 VS Blovice 2/2 5
49.Papula Martin 1999 116078 3 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 4
50.Ulwer Jiří 1995 063050 SK Týniště nad Orlicí 2/2 2
Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 2
52.Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
53.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šimko Ondřej 1997 063053 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 2/2 0
Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 1/1 0
Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 2/2 0
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 1/1 0
Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek 2/2 0
Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0
Pinkas Adam 1993 116059 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 8/10 377
2.Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 8/11 373
3.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 8/11 370
4.Brožová Tereza 1996 121047 2 KK Opava 8/12 365
5.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 8/12 303
6.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 8/10 268
7.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8/9 234
8.Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 8/9 217
9.Mrůzková Michala 1979 001072 Bohemians Praha 5/5 180
10.Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 8/12 158
11.Svobodová Jana 1993 043010 3 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 8/8 154
12.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 8/12 150
13.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 8/12 126
14.Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 6/7 114
15.Polívková Hana 1989 033016 VS Blovice 6/6 103
Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 4/4 103
17.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 8/10 98
18.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 7/8 96
19.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 7/8 86
20.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 7/7 84
21.Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí 5/5 72
22.Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 4/4 56
23.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 7/7 53
24.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 6/6 48
25.Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 3/3 38
26.Kratochvílová Michaela 1975 119048 3 UP Olomouc 2/2 28
27.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 5/5 20
28.Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 18
29.Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 11
30.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 10
Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 2/2 10
32.Hricová Adéla 1999 119158 3 UP Olomouc 4/4 9
33.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 5
34.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 2/2 1
35.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 2/2 0
Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 2/2 0
Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3