vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Historie procházení

Sjezd: Žebříček Český Pohár 2014

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 7/10 413
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 7/10 349
3.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/10 342
4.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 278
5.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 7/10 247
6.Kejklíček Tomáš 1980 057069 1 TJ Syntesia Pardubice 7/8 238
7.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 7/10 228
8.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 7/10 211
9.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/10 205
10.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/10 200
11.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 7/8 192
12.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 189
13.Jílek Jan 1993 064038 1 SKK Vysoké Mýto 6/8 121
14.Kristek Aleš 1992 132052 1 TJ Valašské Meziříčí 6/6 103
15.Pavlík Radek 1992 108033 1 VS Dolní Kounice 7/8 95
16.Malach Tobiáš 1989 105019 1 TJ Tesla Brno 7/10 86
17.Jelínek Šimon 1994 001018 1 Bohemians Praha 7/10 77
18.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/10 75
19.Bukna Lukáš 1987 116053 2 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 71
20.Klíma Jan 1998 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/10 68
21.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 66
22.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 7/8 56
23.Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 38
24.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/10 37
25.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 34
26.Rašner Karel 1976 185011 2 KK Postřelmov 2/2 29
27.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 26
Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 26
29.Vaněček Tomáš 1986 024038 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 20
Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 4/4 20
31.Čamek Petr 1977 116004 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 19
32.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 16
33.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 10
34.Fusek Radomír 1990 132040 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 8
35.Chod David 1982 033014 VS Blovice 2/2 7
Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 7/8 7
Peška Libor 1987 024039 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
38.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 6/6 5
39.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 4
40.Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
41.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 1
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 1
Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 7/8 1
Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
45.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 7/8 0
Sušeň Daniel 1999 116083 3 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 0
Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno 2/2 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Švadlena Martin 1987 024003 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 260
2.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 240
3.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 211
4.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 166
5.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 146
6.Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 4/5 122
7.Paďourová Klára 1994 039013 2 TJ Loko Plzeň 2/2 100
8.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 76
9.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 73
10.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 72
11.Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 47
12.Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 1/1 34

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
7/10 413
2.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
6/8 300
3.Jirka David
Švadlena Václav
1985
1985
024031
024032
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7/10 297
4.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
7/10 291
5.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 Bohemians Praha
UP Olomouc
7/10 268
6.Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6/6 220
7.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
7/10 203
8.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
1 TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
4/4 193
9.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
7/10 165
10.Matula Zdeněk
Malach Tobiáš
1955
1989
105016
105019
1 TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
7/10 150
11.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 149
12.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 144
13.Hála Richard
Šrámek Jonatan
1992
1994
119150
119054
1 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 128
14.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 108
15.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
7/8 101
16.Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 97
17.Šťastný Jan
Rolenc Jan
1970
1965
057047
057072
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 94
18.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/6 78
19.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/6 61
20.Kaminský Jan
Křenek Jakub
1999
1999
009017
132058
2 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
5/6 54
21.Šťastný Michal
Jelínek Šimon
1965
1994
001038
001018
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 53
22.Paták Jan
Kuča Jakub
1997
1998
116073
116062
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 46
23.Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 44
24.Olejník Jan
Neubert Adam
1996
1997
133059
119002
3 SK Veselí nad Moravou
UP Olomouc
2/2 38
25.Jůva Marek
Šilar Jakub
1989
1987
105050
064033
3 TJ Tesla Brno
SKK Vysoké Mýto
2/2 30
26.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
2/2 28
27.Junek Matyáš
Hejhal Luděk
1997
1996
064001
064039
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 22
Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
129014
024015
3 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 22
Šotola Karel
Kuča Jakub
1997
1998
116049
116062
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 22
Rašner Karel
Malý Vojtěch
1976
1986
185011
009098
2 KK Postřelmov
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 22
31.Kristek Aleš
Fusek Radomír
1992
1990
132052
132040
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 21
32.Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
064042
064037
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 17
Ruffer Matěj
Sušeň Daniel
1999
1999
057005
116083
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 17
34.Bukna Lukáš
Šmoldas Michal
1987
1998
116053
116061
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 16
Walter David
Skořepa Vojtěch
2001
1999
129013
024015
3 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 16
36.Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 14
37.Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 13
38.Jelínek Šimon
Herda Jan
1994
1974
001018
001012
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 12
39.Veniger Jan
Švagr Rostislav
2000
2000
064042
063058
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
2/2 8

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 7/10 480
2.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 7/10 470
3.Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 7/9 460
4.Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 7/10 452
5.Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 7/10 368
6.Stefan Tomáš 1995 001129 1 Bohemians Praha 7/10 329
7.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 7/9 326
8.Olejník Jan 1996 133059 1 SK Veselí nad Moravou 7/10 310
9.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 7/8 263
10.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 7/10 249
11.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 7/8 247
Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/10 247
13.Knebel Robert 1971 119035 1 UP Olomouc 7/8 244
14.Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 6/8 227
15.Novák Ondřej 1992 112048 1 VK Kroměříž 7/10 217
16.Kubů Petr 1976 119011 1 UP Olomouc 7/10 203
17.Krejčíř Dominik 1996 103032 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/10 201
18.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 7/10 190
19.Odvárko Michael 1979 012058 1 DUKLA Brandýs 4/4 181
20.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 7/10 177
21.Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 7/8 149
22.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/6 147
23.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 135
24.Papula Martin 1999 116078 2 TJ Vodní Sporty Litovel 7/10 108
25.Tůma Jan 1979 133024 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 88
26.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 77
27.Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 7/8 69
Herda Jan 1974 001012 2 Bohemians Praha 4/4 69
29.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 7/8 56
30.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 6/6 54
31.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 52
32.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 2/2 50
33.Kočan Michal 1977 001058 2 Bohemians Praha 4/4 47
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 6/6 47
35.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/6 44
36.Stefan Petr 1992 001070 2 Bohemians Praha 4/4 41
37.Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 40
38.Konečný Daniel 1997 112001 2 VK Kroměříž 7/8 37
39.Vyhnálek Jan 1996 064037 2 SKK Vysoké Mýto 6/6 31
40.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 6/6 22
Pazourek Jan 1973 076003 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 22
42.Mathai Robert 1969 919137 3 UP Oloumouc 2/2 21
Behuň Tomáš 1996 119049 2 UP Olomouc 4/4 21
Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 7/8 21
45.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 4/4 17
Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 2/2 17
47.Damborský Libor 1982 112005 2 VK Kroměříž 2/2 13
Báča Milan 1973 011021 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 13
49.Frišman Marek 1997 055003 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 9
50.Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/6 7
51.Čamek Petr 1977 116004 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
52.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 4
53.Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 3
Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 4/4 3
55.Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 2/2 2
Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 4/4 2
57.Klein Pavel 2001 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 2/2 1
Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 2/2 1
60.Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 2/2 0
Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 2/2 0
Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 2/2 0
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 2/2 0
Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 2/2 0
Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 2/2 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 7/8 364
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/10 351
3.Zástěrová Anna 1989 080011 MT TJ Sokol Písek 7/10 328
4.Brožová Tereza 1996 121047 1 KK Opava 6/6 314
5.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 302
6.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/10 284
7.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 225
8.Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 7/10 214
9.Andrlová Hana 1989 033016 1 VS Blovice 7/8 187
10.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/10 162
11.Huňková Nikola 1998 132054 1 TJ Valašské Meziříčí 7/8 138
12.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 7/8 137
13.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/10 134
14.Háková Jitka 1980 001005 1 Bohemians Praha 7/7 126
15.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/6 119
16.Sováková Lenka 1993 119169 2 UP Olomouc 6/6 114
17.Dimovová Barbora 2000 116082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 97
18.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 93
19.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/6 65
20.Dundová Iva 1995 024060 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 64
21.Mrůzková Michala 1979 001072 2 Bohemians Praha 1/1 60
22.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 54
23.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 33
24.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 28
Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 28
26.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 4/4 25
27.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 2/2 24
28.Frydrichová Hana 1978 001004 3 Bohemians Praha 2/2 21
29.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 4/4 19
30.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 13
31.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 11
32.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 2/2 8
33.Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 7
34.Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 2/2 5
Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 2/2 5
36.Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3