vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Žebříček Český Pohár 2016

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 6/10 346
2.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 6/10 340
3.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 6/8 263
4.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 257
5.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 240
6.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 195
7.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 6/8 172
8.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 171
9.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 168
10.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/8 148
11.Jirka David 1985 024031 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 124
12.Klíma Jan 1998 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 119
13.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/10 115
14.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 103
15.Uncajtík Lukáš 1984 057059 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 100
16.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 6/10 90
17.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 89
18.Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 6/8 86
19.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 3/4 73
20.Jílek Jan 1993 064038 2 SKK Vysoké Mýto 6/7 52
21.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 3/4 48
22.Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 39
23.Ženka Ondra 2000 057080 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 35
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/7 35
25.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 30
26.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 6/6 27
27.Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 25
28.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 6/6 24
29.Ženka Martin 2000 057081 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 22
30.Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/5 17
31.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 6/6 16
32.Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 2/2 12
33.Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
34.Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 2/2 9
35.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 8
36.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 7
37.Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 2/2 6
38.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 2/2 3
39.Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 2/2 1
40.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 2/2 0
Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 2/2 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 319
2.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 6/6 279
3.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 235
4.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 228
5.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 6/6 190
6.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 179
7.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 6/6 163
8.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 161
9.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 151
10.Satková Martina 1998 103007 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 120
11.Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 31

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
6/6 340
2.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
6/10 300
3.Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/5 253
4.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/8 229
5.Slanina Vladimír
Šrámek Michal
1994
1982
052028
043008
1 TJ Loko Žatec
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/5 214
6.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6/8 213
7.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 196
8.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 182
9.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/7 172
10.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
1 TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
5/8 169
11.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
6/10 157
12.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/5 139
13.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/8 131
14.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 128
15.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6/8 124
16.Ruffer Matěj
Walter Jakub
1999
1998
057005
129014
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
6/6 104
17.Krč Ladislav
Kyzlík Milan
1999
1999
012016
049018
2 DUKLA Brandýs
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
6/6 100
18.Koblížek Daniel
Veselý František
2000
2000
060040
060055
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
6/6 89
19.Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 83
20.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 76
21.Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 56
22.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
3 Technika Praha
Technika Praha
4/4 50
23.Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 34
24.Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 32
25.Janů Filip
Hala Jiří
2002
2002
119159
119143
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 30
26.Jelínek Šimon
Šťastný Michal
1994
1965
001018
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 22
27.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 21
28.Veniger Jan
Švagr Rostislav
2000
2000
064042
063058
SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
2/2 17
29.Bouček Stanislav
Hrnčíř Jakub
1999
2001
057090
064002
3 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
2/2 15
30.Šilhánek Miroslav
Konečný Daniel
1998
1997
112031
112001
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 7

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 6/10 390
2.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 6/10 373
3.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/8 350
4.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/8 302
5.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/6 291
6.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 6/8 288
7.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 6/8 287
8.Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 4/4 286
9.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 6/8 232
10.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 228
11.Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6/8 217
12.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 6/8 214
13.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 6/6 210
14.Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 6/8 197
15.Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 6/8 195
16.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 6/8 192
17.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 4/4 170
18.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 6/8 166
19.Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 4/4 165
20.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 6/10 162
21.Veniger Jan 2000 064042 1 SKK Vysoké Mýto 6/10 139
22.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 6/6 132
23.Veselý František 2000 060055 2 Loko Trutnov 6/8 123
24.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 6/10 120
25.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 104
26.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 6/10 100
27.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 86
28.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 6/10 84
Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 2/2 84
30.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 81
31.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 77
32.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 2/2 74
33.Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 2/2 66
34.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 6/6 64
Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 4/8 64
Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 64
37.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 60
Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 60
39.Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 2/2 46
40.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 40
41.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 6/7 37
42.Látal Filip 2001 119086 2 UP Olomouc 6/6 36
43.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 6/8 32
44.Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 6/7 30
45.Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 28
Ligurský Ivo 1990 112046 2 VK Kroměříž 3/3 28
47.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 27
48.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/4 26
Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 26
50.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 6/6 23
51.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 11
52.Lerch Eduard 2002 049044 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 9
Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 2/2 9
54.Šrámek Michal 1982 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 7
Vaněk Matěj 2004 030044 3 VS Tábor 2/2 7
Smítka Petr 1963 020001 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 7
57.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 2/2 6
Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 2/2 6
59.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 6/6 5
Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 5
61.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 4/4 1
62.Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 2/2 0
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 2/2 0
Korbelář David 1999 039006 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2/2 0
Klíma Martin 2005 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 353
2.Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 6/8 311
3.Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/10 236
4.Brožová Tereza 1996 121047 MT KK Opava 6/10 234
5.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/9 232
6.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 205
7.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 202
8.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/4 173
9.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 6/8 154
10.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/8 152
11.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 6/6 150
12.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 6/8 146
13.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/10 144
14.Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/10 136
15.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 6/10 116
16.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 6/6 104
17.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 6/6 88
18.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/8 87
19.Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 6/10 75
20.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 2/2 59
21.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 6/6 54
22.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 2/2 48
23.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 4/5 46
24.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 6/6 41
25.Huňková Nikola 1998 132054 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 38
26.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 4/4 20
27.Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 2/2 19
28.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 16
29.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 11
30.Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 6
31.Kneblová Klára 2005 119064 3 UP Olomouc 4/4 4
Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 2/2 4
33.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 2
34.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 3 UP Olomouc 2/2 0
Novosadová Kristina 2004 024024 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 1/1 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3