vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Žebříček Český Pohár 2017

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 7/12 525
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 7/12 470
3.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/12 434
4.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 7/10 410
5.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/7 361
6.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/12 355
7.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 7/12 349
8.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/12 317
9.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 7/11 311
10.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 295
11.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/14 271
12.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 259
13.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 7/14 237
14.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 6/10 223
15.Jirka David 1985 024031 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 212
16.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 209
17.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 7/10 203
18.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/12 198
19.Klíma Vojtěch 2002 024033 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/12 185
20.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 7/12 167
21.Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 162
22.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 156
23.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 141
24.Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 6/6 130
25.Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 110
26.Jelínek Šimon 1994 001018 3 Bohemians Praha 4/4 106
27.Smilek Jiří 2003 132005 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 103
28.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 6/6 97
29.Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 92
30.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 2/2 89
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 89
32.Chod David 1982 033014 VS Blovice 4/4 86
33.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 7/8 84
34.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 74
35.Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 67
36.Duchet Gwendal 1997 057076 TJ Syntesia Pardubice 4/4 66
37.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 61
Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 61
39.Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 58
40.Plašil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 2/2 54
41.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 51
42.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 2/2 50
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 50
44.Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 2/2 46
45.Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 43
46.Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 2/2 42
47.Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 2/2 35
48.Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 2/2 34
49.Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 31
Šantora Jan 1983 089016 3 KV Viking Ml.Boleslav 1/1 31
51.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 2/2 30
52.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 29
Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 29
54.Jílek Jan 1993 064038 2 SKK Vysoké Mýto 1/1 27
55.Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 2/2 21
56.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 4/4 15
Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 15
58.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 14
59.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 2/2 10
60.Macík Martin 1990 108026 VS Dolní Kounice 2/2 9
61.Uncajtík Lukáš 1984 057059 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Ženka Ondra 2000 057080 2 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1/1 0
Ženka Martin 2000 057081 2 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Král Matěj 2002 185004 2 KK Postřelmov 2/2 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 1/1 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/10 431
2.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 7/8 419
3.Satková Martina 1998 103007 2 Kanoe Klub Spoj Brno 7/7 361
4.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 7/8 348
5.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/8 340
6.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/8 332
7.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 6/6 293
8.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 6/6 260
9.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 238
10.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 218
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 165
12.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 162
13.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 6/6 138
14.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 133
15.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 2/2 110
16.Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 2/2 99
17.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 2/2 89
18.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 83
19.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 2/2 80
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 2/2 80
21.Horová Klára 1998 121038 KK Opava 2/2 77
22.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 2/2 70
Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 2/2 70
Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 2/2 70
25.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 53

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
7/10 511
2.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7/12 478
3.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
7/12 422
4.Tomek Lukáš
Šrámek Michal
1987
1982
009100
043008
1 Univerzitní sportovní klub Praha
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
7/10 371
5.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
1 SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/8 355
6.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
7/12 346
7.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7/12 337
8.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
7/12 297
Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6/6 297
10.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
7/8 286
11.Walter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
129014
057005
2 TJ Šumperk z.s.
TJ Syntesia Pardubice
7/14 257
12.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
7/12 255
13.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/5 253
14.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
7/10 245
15.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/6 220
16.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/8 214
17.Chlouba Luboš
Matula Zdeněk
1959
1955
001061
105016
3 Bohemians Praha
TJ Tesla Brno
6/6 197
18.Vejnar Samuel
Mareš Jakub
2005
2003
024042
024055
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 177
19.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
7/8 176
20.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 136
21.Papula Jan
Geprt David
2005
2005
116094
116098
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 119
22.Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 110
23.Němec Radek
Fencl Jáchym
2004
2003
057036
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 99
24.Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 95
25.Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 92
26.Šmakal Petr
Vodák Norbert
2003
2004
116088
116097
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 89
27.Šotek Adam
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119118
119197
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 86
28.Šťastný Matěj
Plašil Hynek
2005
2006
057075
057086
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 80
29.Hendrych Tomáš
Skořepa Vojtěch
2000
1999
132020
024015
1 TJ Valašské Meziříčí
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 77
30.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
3 Technika Praha
Technika Praha
4/4 74
31.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 70
Stratil Filip
Salaj František
2006
2004
116086
116095
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 70
33.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 68
34.Jaroš Michael
Pomajbík Filip
2006
2006
119171
119187
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 64
35.Klein Pavel
Ondřich Václav
2001
2001
024053
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 52
Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 52
37.Čapáková Eliška
Mašínová Marie
1995
1997
116072
024063
3 TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 46
38.Jiřík Matěj
Veselý Ondřej
2005
2004
057025
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 37
39.Šilar Jakub
Jílek Jan
1987
1993
064033
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 33
40.Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
2 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 31
41.Walter David
Urban Daniel
2001
2001
129013
129021
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 25
Břečka Jan
Matula Zdeněk
1958
1955
133002
105016
3 SK Veselí nad Moravou
TJ Tesla Brno
2/2 25
43.Zapletal Mikuláš
Kyzlík Milan
2000
1999
001113
049018
1 Bohemians Praha
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 0
Ženka Martin
Ženka Ondra
2000
2000
057081
057080
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Hala Jiří
Janů Filip
2002
2002
119143
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Kirchner David
Novák Filip
2002
2002
001114
001030
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Walter David
Řezník Vít
2001
2001
129013
129017
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 0
Bouček Stanislav
Veselý Ondřej
1999
2004
057090
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Báčová Michaela
Štibrányi Kateřina
1998
2000
011023
011044
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Škorňa Adam
Křenek Jakub
2000
1999
132009
132058
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hála Richard 1992 119150 2 UP Olomouc 7/12 504
2.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 7/14 464
3.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 7/14 428
4.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 7/12 426
5.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 6/10 414
6.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 7/12 394
7.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 7/14 341
8.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 7/12 316
9.Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 7/14 304
10.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 7/12 272
11.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 7/14 252
12.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 7/12 237
13.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 7/14 230
14.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 7/12 224
15.Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 7/12 215
16.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 203
17.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 7/8 179
18.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 7/12 169
19.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 7/14 159
20.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 7/12 154
21.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 6/6 148
22.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 7/12 147
23.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 7/12 146
24.Veselý František 2000 060055 2 Loko Trutnov 7/12 134
25.Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 5/8 133
Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 133
27.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 7/8 131
28.Slepica Karel 1988 119071 2 UP Olomouc 4/4 124
29.Veniger Jan 2000 064042 1 SKK Vysoké Mýto 7/10 122
30.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 7/10 121
31.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 7/12 113
32.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 6/6 110
33.Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 103
Mrázek Jakub 2004 121103 3 KK Opava 2/2 103
35.Lacina Jakub 2003 059021 3 TJ Semily 2/2 98
36.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 2/2 86
Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 86
38.Vaněk Matěj 2004 030044 3 VS Tábor 5/6 85
39.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 7/14 84
40.Cardoselli Tomáš 2005 001106 3 Bohemians Praha 2/2 83
41.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 7/12 76
42.Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 2/2 74
43.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 70
44.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 7/14 66
45.Trač Matyáš 2004 121050 3 KK Opava 2/2 64
46.Hynek Pavel 2003 059012 3 TJ Semily 2/2 62
47.Gábrlík Jakub 2004 119152 3 UP Olomouc 2/2 60
48.Štibrányi David 2004 011068 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 58
49.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7/8 57
50.Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 6/6 54
51.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 7/10 51
52.Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 50
53.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 2/2 44
54.Hrnčíř Jakub 2001 064002 2 SKK Vysoké Mýto 7/8 41
55.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 7/10 39
56.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 2/2 37
57.Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 36
Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 2/2 36
59.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 7/8 35
60.Furiš Eduard 2004 024071 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 34
61.Valášek Jan 2005 011042 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 31
62.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 7/10 29
63.Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 2/2 27
64.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 6/10 26
65.Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 2/2 25
Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 25
67.Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 2/2 24
68.Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 6/6 23
69.Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/6 21
70.Štybnar Vojtěch 2005 119197 3 UP Olomouc 2/2 20
71.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 2/2 19
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 19
73.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 17
74.Viragh Tomáš 2004 063062 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 16
75.Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 2/2 15
76.Cinko Radek 1993 057065 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 14
77.Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 2/2 13
78.Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 2/2 9
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 2/2 9
80.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 8
81.Novák Filip 2002 001030 3 Bohemians Praha 4/4 7
Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 4/6 7
Pelikán Václav 2005 001111 Bohemians Praha 2/2 7
84.Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 2/2 5
Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 2/2 5
Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 2/2 5
87.Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 2/2 4
88.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2/2 2
89.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 6/6 1
Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 2/2 1
93.Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1/1 0
Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Korbelář David 1999 039006 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 2/2 0
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Svoboda Martin 1964 052021 3 TJ Loko Žatec 2/2 0
Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 2/2 0
Zástěra Tomáš 1964 080002 2 TJ Sokol Písek 2/2 0
Smítka Petr 1963 020001 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 4/4 0
Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 2/2 0
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Holínek Svatopluk 2001 129016 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Skalický Aleš 2002 057092 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 4/4 0
Hlobil Josef 2001 062003 3 TJ Turnov 1/1 0
Lapuník Milan 2001 062008 3 TJ Turnov 1/1 0
Müller Ondřej 2002 062014 TJ Turnov 1/1 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Pavelka Marek 2004 128013 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Kelnar Matěj 2004 119211 UP Olomouc 2/2 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 2/2 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 2/2 0
Stehlík Alexander 2002 060065 Loko Trutnov 2/2 0
Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Fuchs Marek 2002 108044 3 VS Dolní Kounice 4/4 0
Látal Filip 2001 119086 2 UP Olomouc 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/11 511
2.Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/14 456
3.Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 7/9 443
4.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 7/14 425
5.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/12 404
6.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/14 369
7.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 7/10 342
8.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 7/14 334
9.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 7/10 323
10.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 7/9 307
11.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/12 293
12.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/6 249
13.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7/12 248
14.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 5/8 237
15.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 7/10 231
16.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 7/14 224
17.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 7/12 185
18.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 181
19.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 7/8 180
20.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 7/12 178
21.Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 7/12 175
22.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 7/8 168
23.Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 6/6 165
24.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 7/12 145
25.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/8 140
26.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 122
27.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 115
28.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 102
29.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 6/6 99
30.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 2/2 83
31.Mádrová Amálie 2003 039027 3 TJ Loko Plzeň 4/4 80
32.Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 4/4 78
33.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 6/6 75
34.Retková Marie 2003 119215 3 UP Olomouc 2/2 74
35.Střechová Ela 2005 108041 3 VS Dolní Kounice 2/2 70
36.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 7/8 69
37.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 2/2 62
38.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 60
39.Hansgutová Monika 2005 119207 3 UP Olomouc 2/2 56
40.Šampalíková Klára 2004 039029 3 TJ Loko Plzeň 4/4 52
41.Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 2/2 50
42.Polívková Hana 1989 033016 VS Blovice 2/2 44
Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 2/2 44
44.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 40
45.Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 4/4 38
Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 38
47.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 2/2 32
48.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 2/2 28
49.Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2/2 27
50.Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 26
51.Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 2/2 25
52.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 21
53.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 1/1 17
54.Zástěrová Anna 1989 080011 2 TJ Sokol Písek 1/1 0
Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 2/2 0
Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 2/2 0
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Dopitová Daniela 2002 119216 UP Olomouc 2/2 0
Huňková Nikola 1998 132054 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3