vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2013

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 5/22 694
2.Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 672
3.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 580
4.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 5/12 527
5.Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice 5/9 457
6.Šťastný Jan 1970 057047 3 TJ Syntesia Pardubice 5/20 421
7.Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 5/11 417
8.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 403
9.Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 369
10.Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 5/8 289
11.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 274
12.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 179
13.Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice 5/14 102
14.Chlouba Luboš 1959 001061 Bohemians Praha 4/4 92
15.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 77
16.Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 56
17.Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 53
18.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 1/1 52
19.Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha 5/6 39
20.Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 5/8 33
21.Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 32
Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 3/3 32
23.Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec 1/1 26
24.Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 5/5 15
25.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 1/1 14
26.Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 13
27.Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 5/7 12
Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 5/8 12
Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov 4/4 12
30.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 11
Habich Karel 1994 030031 3 VS Tábor 2/2 11
32.Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav 1/1 10
33.Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 5/5 9
34.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 5/5 7
35.Míka Jaroslav 1976 093004 RK Týn 2/2 6
Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 4/4 6
37.Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 5/5 5
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/9 5
Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 1/1 5
40.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 4/4 4
Musil Filip 1992 024025 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 4
Švadlena Martin 1987 024003 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 4
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 1/1 4
Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov 1/1 4
45.Moštěk Ondřej 1982 060042 3 Loko Trutnov 2/2 3
Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 1/1 3
47.Jonáš Jaroslav 1997 024049 SK Vltava Č. Krumlov 3/3 1
Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 1/1 1
Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2/2 1
Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor 1/1 1
51.Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Kristek Václav 1996 119213 2+ UP Olomouc 5/7 0
Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov 4/4 0
Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 5/9 0
Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 0
Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 0
Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Zapletal Štěpán 1993 116064 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 5/6 0
Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc 3/3 0
Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Šotola Lukáš 1986 057073 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 2/2 0
Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Novotný Jan 1998 119105 2 UP Olomouc 3/3 0
Hudeček Vojtěch 1993 116023 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Veber Jan 1971 024045 SK Vltava Č. Krumlov 3/3 0
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 1/1 0
Kaminský Jan 1999 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 1/1 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 5/6 92
2.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 5/9 69
3.Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav 3/3 13
4.Beránková Barbora 1992 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 5
5.Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 3
6.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 2
7.Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 1
Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 1/1 1
9.Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
5/12 474
2.Mornštejn Roman
Veselý Petr
1969
1976
001128
108045
Bohemians Praha
VS Dolní Kounice
5/14 442
3.Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/7 384
4.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/11 368
5.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 360
6.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
Technika Praha
DUKLA Brandýs
5/12 334
7.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/12 327
8.Rašner Karel
Malý Vojtěch
1976
1986
185011
009098
KK Postřelmov
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 302
9.Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
001112
001016
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/12 251
10.Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/11 199
11.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/5 118
12.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 110
13.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/10 91
14.Jelínek Filip
Jelínek Šimon
1996
1994
001016
001018
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 86
15.Baustein Daniel
Baustein David
1973
1976
052002
052001
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/5 80
16.Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
132036
119213
TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
5/9 68
17.Novák Martin
Jonáš Jaroslav
1991
1997
024043
024049
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov
3/3 38
Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 38
19.Šrámek Michal
Veselý Petr
1982
1976
043008
108045
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
VS Dolní Kounice
1/1 30
20.Zapletal Mikuláš
Chlouba Luboš
2000
1959
001113
001061
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 28
21.Slanina Vladimír
Mornštejn Roman
1969
1969
052035
001128
TJ Loko Žatec
Bohemians Praha
1/1 22
22.Šťastná Marta
Jandíková Martina
1973
1983
057056
057077
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 17
23.Procházka Pavel
Míka Jaroslav
1976
1976
093006
093004
RK Týn
RK Týn
1/1 14
24.Ženka Ondra
Ruffer Matěj
2000
1999
057080
057005
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 10
Ženka Martin
Novák Kuba
2000
2001
057081
057013
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 10
Suchánek Daniel
Šilar Jakub
1993
1987
064021
064033
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 10
Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
023087
007007
SK VS Č. Budějovice
Technika Praha
1/1 10
28.Musil Filip
Švadlena Martin
1992
1987
024025
024003
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 9
29.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
2 Technika Praha
Technika Praha
2/2 7
30.Beránková Kateřina
Beránková Barbora
1996
1992
024064
024041
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 6
Vlčnovský Vilém
Weber Oldřich
1994
1987
023149
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1/1 6
32.Čáň Libor
Kaminský Jan
1999
1999
132008
009017
3 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 5
33.Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 4
Lerner Luděk
Kliment David
1960
1978
089011
089012
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 4
Pischek Jan
Pešta Jan
1977
1981
057011
078014
TJ Syntesia Pardubice
Lužnice Tábor
2/2 4
Koudelka Tomáš
Palouda Tomáš
1964
1969
024027
024021
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 4
Habich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
030002
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
1/1 4
38.Klíma Vojtěch
Skořepa Vojtěch
2002
1999
024033
024015
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 3
39.Kubů Petr
Kubů Jiří
1976
1981
119011
064011
3 UP Olomouc
SKK Vysoké Mýto
1/1 2
Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
064042
064037
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 2
Vandasová Lenka
Janů Petr
1985
1987
026004
024037
SK Domeček Soběslav
SK Vltava Č. Krumlov
1/1 2
42.Koubík Ondřej
Zapletal Mikuláš
1999
2000
001056
001113
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 1
Ženka Martin
Ruffer Matěj
2000
1999
057081
057005
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
009043
012035
1 Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
1/1 1
45.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
3/3 0
Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/9 0
Hořínek Jaroslav
Hudeček Vojtěch
1963
1993
116009
116023
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 0
Hřib Roman
Režňák Ladislav
1967
1966
103013
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
5/8 0
Kuča Jakub
Šotola Karel
1998
1997
116062
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 0
Kužela Petr
Kolský Karel
1970
1969
044017
044016
TJ Kablo Děčín
TJ Kablo Děčín
4/4 0
Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0
Tatíček Miroslav
Uncajtík Lukáš
1985
1984
057049
057059
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Vorel Zdeněk
Trochová Jana
1974
1975
057044
053039
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
1/1 0
Šamánek Pavel
Režňák Ladislav
1972
1966
103038
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 0
Hajzlerová Petra
Lernerová Tereza
1982
1984
089004
089005
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
1/1 0
Nádvorník Jan
Veniger Jan
1969
2000
064012
064042
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Ženka Martin
Ženka Ondra
2000
2000
057081
057080
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
4/4 0
Koblížek Daniel
Bouček Stanislav
2000
1999
060040
057090
Loko Trutnov
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Hála Richard
Šrámek Jonatan
1992
1994
119150
119054
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
1/1 0
Slovák Tomáš
Slepica Karel
1979
1988
119079
119071
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Hořínek Jaroslav
Břečka Jan
1963
1958
116009
133002
TJ Vodní Sporty Litovel
SK Veselí nad Moravou
1/1 0
Knebel Robert
Mrůzek Kamil
1971
1977
119035
012007
UP Olomouc
DUKLA Brandýs
1/1 0
Neubert Adam
Chaloupka Václav
1997
1998
119002
009147
3 UP Olomouc
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 0
Šedivý Václav
Filipi Robert
1966
1964
043022
043009
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1/1 0
Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Novotný Petr
Vrublovský Jan
2000
1999
119097
119122
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
014025
014027
1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
1/1 0
Zapletal Vojtěch
Bureš Jan
1998
1978
001112
042062
2 Bohemians Praha
Klub vodních sportů Sušice z.s.
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 5/14 827
2.Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha 5/15 735
3.Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 5/18 719
4.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 5/11 675
5.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 5/15 539
6.Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/11 531
7.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/11 500
8.Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs 5/6 486
9.Lagner Václav 1988 001043 Bohemians Praha 5/8 390
10.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/15 387
11.Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec 5/11 337
12.Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha 5/13 335
13.Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha 5/12 267
14.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/15 261
15.Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek 5/5 206
16.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 5/9 171
17.Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/11 167
18.Křišťan Filip 1992 063021 SK Týniště nad Orlicí 2/2 166
19.Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 5/8 165
20.Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 2/2 139
21.Dvořák Tomáš 1968 061005 2 SK Třebechovice 4/4 134
22.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 5/18 117
23.Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha 5/5 115
24.Klein Pavel 1976 093027 RK Týn 5/5 102
25.Voral David 2007 057010 TJ Syntesia Pardubice 5/6 100
26.Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 5/8 99
27.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/5 98
28.Ulwer Jiří 1995 063050 SK Týniště nad Orlicí 5/6 95
29.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 5/8 94
30.Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 93
31.Zvolánek Jan 1995 023040 2+ SK VS Č. Budějovice 3/3 89
32.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 5/6 80
33.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/12 76
34.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 74
35.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 4/4 71
36.Šesták Karel 1971 071126 2 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 5/5 65
37.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 64
Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 64
39.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 58
Míka Jan 1984 001025 3 Bohemians Praha 5/6 58
41.Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 57
42.Kučera Gustav 1970 080004 TJ Sokol Písek 1/1 49
43.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 44
44.Mačkal Adam 1976 007001 Technika Praha 4/4 43
45.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 3/3 41
Koblížek Daniel 2000 060040 3 Loko Trutnov 5/11 41
Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 41
Herda Jan 1974 001012 Bohemians Praha 1/1 41
49.Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/8 40
50.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/8 38
51.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 37
Pechman Vojtěch 1997 049049 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 37
Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 3/3 37
54.Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 3/3 33
Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 1/1 33
56.Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 1/1 32
57.Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 31
58.Zajíc Ondřej 1990 049047 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 30
59.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 4/4 28
60.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 26
61.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 25
62.Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 3/3 21
63.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 20
64.Binder Martin 1997 049014 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 19
Klišč Zdeněk 1999 061017 2 SK Třebechovice 5/8 19
66.Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně 5/6 18
67.Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 14
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 5/9 14
69.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/9 13
Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 2/2 13
71.Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 5/10 12
Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 2/2 12
Šupolík Pavel 1997 014014 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 12
74.Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 11
Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice 2/2 11
Pazourek Jan 1948 076002 3 TJ Jiskra Bechyně 1/1 11
77.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 5/8 10
Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 10
79.Kobera Jiří 1961 093030 RK Týn 2/2 9
Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 9
81.Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 5/9 8
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 8
83.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 4/4 7
Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 4/4 7
85.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 2/2 6
Bárta Jan 2000 009184 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 6
87.Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 5
Klement Maxim 2001 049019 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 5
Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 5/6 5
Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Vaněk Martin 1971 030049 3 VS Tábor 1/1 5
92.Scharfen Vojtěch 1987 060007 3 Loko Trutnov 1/1 4
Šimko Ondřej 1997 063053 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 4
Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 4
Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 2/2 4
96.Marek Tomáš 1973 007025 Technika Praha 1/1 3
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 2/2 3
98.Jícha Martin 1994 007009 2 Technika Praha 2/2 2
Jonáš Jaroslav 1997 024049 SK Vltava Č. Krumlov 3/3 2
100.Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4/4 1
101.Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 3/3 0
Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc 5/11 0
Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc 5/11 0
Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc 5/11 0
Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc 5/11 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/11 0
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/11 0
Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc 5/10 0
Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 5/7 0
Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 5/11 0
Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Olejník Jan 1996 133059 2 SK Veselí nad Moravou 5/11 0
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/11 0
Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 5/7 0
Košík Michal 1995 133058 2+ SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc 4/4 0
Maté Zdeněk 1998 119028 3 UP Olomouc 5/7 0
Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Papula Martin 1999 116078 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek 2/2 0
Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0
Pinkas Adam 1993 116059 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 5/8 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Behuň Tomáš 1996 119049 3 UP Olomouc 4/4 0
Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 2/2 0
Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 2/2 0
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/5 0
Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Staša Jeroným 2001 061028 3 SK Třebechovice 3/3 0
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 1/1 0
Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Linhart Stanislav 1983 033003 3 VS Blovice 1/1 0
Konečný Daniel 1997 112001 3 VK Kroměříž 1/1 0
Šedivý Václav 1966 043022 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 5/15 442
2.Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 5/11 400
3.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 5/15 318
4.Mrůzková Michala 1979 001072 Bohemians Praha 5/7 300
5.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 231
6.Svobodová Jana 1993 043010 3 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/11 212
7.Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 5/7 144
8.Andrlová Hana 1989 033016 VS Blovice 5/9 123
9.Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 3/3 120
10.Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí 5/9 113
11.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 5/9 97
12.Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 5/7 94
13.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/11 83
14.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 5/8 41
15.Fišerová Tereza 1998 012067 1 DUKLA Brandýs 3/3 40
Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 3/3 40
17.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 5/10 34
18.Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 28
19.Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 21
Dvořáková Dominika 2002 001115 3 Bohemians Praha 2/2 21
21.Trefná Hana 1975 001045 3 Bohemians Praha 2/2 19
22.Šedivá Kateřina 1989 043021 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 18
23.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 14
24.Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 13
Vaňková Klára 2001 030043 3 VS Tábor 5/5 13
26.Koberová Ludmila 1997 093029 RK Týn 2/2 11
Koudelková Petra 1969 024046 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 11
28.Koblencová Anna 1997 014030 1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 10
29.Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 9
30.Grossmannová Zdenka 1965 001117 2+ Bohemians Praha 1/1 8
Lacinová Karolína 1999 059023 3 TJ Semily 5/8 8
32.Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 5
Beránková Kateřina 1996 024064 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 5
Hrivíková Eva 1993 808179 2 USK Praha 1/1 5
35.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 2/2 4
36.Ben Ali Alena 1969 030030 3 VS Tábor 2/2 3
Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3/3 3
Vacková Michala 1975 053015 3 TJ Dvůr Králové 4/4 3
39.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 1/1 1
40.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 5/9 0
Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 0
Brožová Tereza 1996 121047 2 KK Opava 5/11 0
Halašková Petra 1974 119019 3 UP Olomouc 5/8 0
Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 0
Hricová Klára 1999 119090 2+ UP Olomouc 3/3 0
Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 5/7 0
Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 5/11 0
Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 2/2 0
Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/7 0
Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/9 0
Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 0
Hricová Adéla 1999 119158 3 UP Olomouc 3/3 0
Mačkalová Haidi 1998 024051 SK Vltava Č. Krumlov 4/4 0
Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 1/1 0
BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 026001 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Kratochvílová Michaela 1975 119048 3 UP Olomouc 1/1 0
Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 1/1 0
Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 1/1 0
Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 1/1 0
ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 026017 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3