vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2015

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/15 708
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/12 663
3.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 651
4.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 612
5.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/17 486
6.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 392
7.Kejklíček Tomáš 1980 057069 1 TJ Syntesia Pardubice 5/12 384
8.Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 365
9.Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 363
10.Jílek Jan 1993 064038 1 SKK Vysoké Mýto 5/17 349
11.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/18 297
12.Klíma Jan 1998 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 290
13.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 262
14.Jirka David 1985 024031 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 222
15.Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/21 150
16.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 124
17.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/6 115
18.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 108
19.Vaněček Tomáš 1986 024038 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 104
20.Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 3/3 82
21.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 66
22.Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 64
23.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 52
24.Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 5/9 48
25.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 44
26.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 41
27.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 40
28.Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor 5/6 32
29.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 4/4 30
30.Vala Vladimír 1963 030006 2 VS Tábor 2/2 28
31.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 26
Švadlena Martin 1987 024003 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 26
33.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 21
34.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/6 18
35.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 17
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 17
37.Cuc Michal 1977 007007 3 Technika Praha 2/2 16
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 16
39.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 5/6 14
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 4/4 14
41.Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno 2/2 12
42.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 11
43.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 10
44.Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 5/10 9
Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 9
46.Kozderka Pavel 1985 062017 3 TJ Turnov 5/8 8
Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 4/4 8
48.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 7
Soukal Jan 1970 002018 Ekonom Praha 2/2 7
50.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 5/10 4
Král Matěj 2002 185004 KK Postřelmov 5/8 4
52.Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 3
Musil Filip 1992 024025 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 3
Válek Michal 1974 030022 3 VS Tábor 2/2 3
55.Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 2
Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 1/1 2
Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 4/4 2
Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 2
59.Kotěra Tomáš 1970 057023 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 4/4 1
Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 1
62.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/10 0
Pavlík Radek 1992 108033 1 VS Dolní Kounice 5/8 0
Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 0
Bukna Lukáš 1987 116053 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Malach Tobiáš 1989 105019 1 TJ Tesla Brno 5/8 0
Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kotěra Martin 1970 057022 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Weber Oldřich 1987 023133 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 5/8 0
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 2/2 0
Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 1/1 0
Souček Miloš 1973 052032 TJ Loko Žatec 1/1 0
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 2/2 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor 2/2 0
Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 204
2.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 192
3.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 120
4.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 82
5.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 21
6.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 4/4 9
7.Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 5/6 6
8.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 4
Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 4/4 4
10.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 2/2 3
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
12.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 4/4 0
Bauerová Lenka 1984 097017 Raft klub Trója 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/12 525
Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/10 525
3.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/11 519
4.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 Bohemians Praha
UP Olomouc
5/14 516
5.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 388
6.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/12 370
7.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/12 275
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/11 275
9.Haleš Antonín
Hála Richard
1992
1992
024012
119150
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
UP Olomouc
4/4 267
10.Šťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
001038
001128
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/12 254
11.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 230
12.Paloudová Anežka
Jelínek Filip
1999
1996
024017
001016
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Bohemians Praha
5/7 118
13.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/10 103
14.Šrámek Michal
Slanina Vladimír
1982
1994
043008
052028
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Loko Žatec
2/2 81
15.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
3 Technika Praha
Technika Praha
5/13 76
16.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/10 69
17.Rašner Karel
Veselý Petr
1976
1976
185011
108045
MT KK Postřelmov
VS Dolní Kounice
2/2 65
18.Ruffer Matěj
Walter Jakub
1999
1998
057005
129014
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
5/6 54
19.Vaněček Tomáš
Mašínová Marie
1986
1997
024038
024063
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 45
Kejklíček Tomáš
Jílek Jan
1980
1993
057069
064038
1 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
1/1 45
21.Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 42
22.Irain Jiří
Švadlena Martin
1981
1987
089015
024003
3 KV Viking Ml.Boleslav
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 41
23.Jirka David
Vandasová Lenka
1985
1985
024031
026004
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
3/3 38
24.Švadlena Václav
Dundová Iva
1985
1995
024032
024060
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 35
25.Slanina Vladimír
Svoboda Martin
1969
1964
052035
052021
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 31
26.Uncajtík Lukáš
Kejklíček Tomáš
1984
1980
057059
057069
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 28
27.Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
2/2 25
28.Plachtová Alexandra
Šmoldas Michal
1998
1998
024030
116061
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 19
29.Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
2 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
4/4 16
30.Palouda Tomáš
Paloudová Karolína
1969
2000
024021
024034
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 14
31.Novosad Lukáš
Novosadová Kristina
1976
2004
024001
024024
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 13
32.Tatíček Miroslav
Šťastný Filip
1985
1994
057049
057020
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 12
33.Koblížek Daniel
Veselý František
2000
2000
060040
060055
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 11
Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/11 11
Šimánek Robert
Hájek Martin
1973
1964
081018
008011
SK Jihlava
SK Žižkov
2/2 11
36.Paloudová Anežka
Mašínová Marie
1999
1997
024017
024063
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 10
37.Irain Jiří
Lerner Luděk
1955
1960
089013
089011
3 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
5/6 9
38.Šotola Karel
Vaňková Michaela
1997
2000
116049
116080
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 8
Saiko Tomáš
VÍTOVCOVÁ Natálie
1986
1995
024040
000000
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Č.Kruml.
3/3 8
40.Látal Filip
Švarc Adam
2001
2001
119086
119172
UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 7
Doležal Vilém
Krechler Miroslav
1951
1952
081010
081009
SK Jihlava
SK Jihlava
2/2 7
Grossmann Petr
Pazourek Jan
1974
1973
039047
076003
3 TJ Loko Plzeň
TJ Jiskra Bechyně
2/2 7
43.Veniger Jan
Švagr Rostislav
2000
2000
064042
063058
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
5/7 6
Kotěra Tomáš
Kotěra Martin
1970
1970
057023
057022
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 6
Švadlena Martin
Švadlena Václav
1987
1985
024003
024032
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 6
Háša Michal
Woldřich Pavel
1981
1981
076013
080001
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Sokol Písek
4/4 6
47.Procházka Pavel
Míka Jaroslav
1976
1976
093006
093004
3 RK Týn
RK Týn
4/4 5
Švadlena Martin
Beránková Kateřina
1987
1996
024003
024064
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 5
Hala Jiří
Procházka Vojtěch
2002
2002
119143
119124
UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 5
Břečka Jan
Matula Zdeněk
1958
1955
133002
105016
1 SK Veselí nad Moravou
TJ Tesla Brno
2/2 5
51.Ruffer Matěj
Walter David
1999
2001
057005
129013
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
1/1 3
52.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 2
Novák Kuba
Walter David
2001
2001
057013
129013
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
2/2 2
Paloudová Karolína
Plachtová Alexandra
2000
1998
024034
024030
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
Kubeš Vladimír
Habich Bohumil
1961
1961
030011
030002
VS Tábor
VS Tábor
2/2 2
Palouda Tomáš
Koudelka Tomáš
1969
1964
024021
024027
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
57.Čapáková Eliška
Valíková Radka
1995
1991
116072
057074
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Syntesia Pardubice
4/4 1
58.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/8 0
Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
5/10 0
Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/9 0
Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
5/5 0
Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
1 TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/10 0
Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 0
Papula Martin
Šilhánek Miroslav
1999
1998
116078
112031
2 TJ Vodní Sporty Litovel
VK Kroměříž
2/2 0
Klein Pavel
Bauerová Markéta
2001
2001
024053
024058
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Skořepa Vojtěch
Manová Štěpánka
1999
1999
024015
024052
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Mareš Jakub
Kratochvílová Tereza
2003
2003
024055
024009
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Babor Stanislav
Lagnerová Jana
1958
1959
024019
026010
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
3/3 0
Klampfl Tomáš
Staňková Antonie
1999
2000
024054
024065
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Bouček Stanislav
Koblížek Daniel
1999
2000
057090
060040
3 TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
4/4 0
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Panenka Petr
Panenková Alena
1947
1952
097004
097005
Raft klub Trója
Raft klub Trója
2/2 0
Študlar Patrik
Klampfl Tomáš
1999
1999
024061
024054
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Martinů Lukáš
Blahník Karel
1987
1975
030050
030001
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Měšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
076006
076005
TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0
Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
1/1 0
Klíma Jan
Jelínek Filip
1998
1996
024006
001016
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Bohemians Praha
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/12 700
2.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/18 623
3.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/14 601
4.Novák Ondřej 1992 112048 1 VK Kroměříž 5/12 562
5.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/16 486
6.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 396
7.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/18 339
8.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/18 337
9.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 301
10.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/14 283
11.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 263
12.Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 5/17 246
13.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 5/8 243
14.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/10 228
15.Zástěra Tomáš 1964 080002 2 TJ Sokol Písek 5/6 218
16.Klein Pavel 1976 093027 2 RK Týn 5/9 210
17.Odvárko Michael 1979 012058 1 DUKLA Brandýs 2/2 209
18.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 198
19.Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/10 183
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/7 183
21.Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 174
22.Uhlík František 1975 076007 2 TJ Jiskra Bechyně 5/9 166
23.Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/20 142
24.Dvořák Tomáš 1968 061005 2 SK Třebechovice 5/8 123
25.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 116
26.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/16 106
27.Báča Milan 1973 011021 3 KK Brandýs nad Labem 5/7 103
28.Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 5/12 99
29.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/14 97
30.Bohatý Karel 2001 061003 3 SK Třebechovice 5/8 96
31.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 5/10 92
32.Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 90
33.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 85
34.Kočan Michal 1977 001058 2 Bohemians Praha 5/6 74
35.Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 4/4 70
36.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 69
37.Švarc Adam 2001 119172 3 UP Olomouc 5/9 68
38.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/8 62
39.Zvolánek Jan 1995 023040 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 61
40.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 60
Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 4/4 60
42.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/9 59
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 59
44.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 55
Pazourek Jan 1973 076003 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 55
46.Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/13 54
47.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 2/2 53
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/13 53
49.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 4/4 52
50.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 50
51.Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 5/6 49
Vaněk Matěj 2004 030044 3 VS Tábor 5/10 49
53.Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 5/11 46
Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/17 46
Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 4/4 46
56.Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 5/12 45
Měchura Jiří 1954 061019 3 SK Třebechovice 4/4 45
58.Šindelář Jan 2002 039050 3 TJ Loko Plzeň 5/11 43
Kodet Marcel 1965 052008 3 TJ Loko Žatec 3/3 43
60.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 2/2 41
Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 41
62.Rouča Samuel 2002 129002 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 39
Smítka Petr 1963 020001 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 39
64.Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 5/7 38
65.Mayer Roman 1971 076009 3 TJ Jiskra Bechyně 5/9 36
Doležal Pavel 1974 053004 TJ Dvůr Králové 4/4 36
Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/8 36
68.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 4/4 34
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 4/4 34
70.Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 4/4 32
Boček Zdeněk 1975 023006 3 SK VS Č. Budějovice 3/3 32
Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 32
73.Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 29
Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 3/3 29
75.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 28
76.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 4/4 27
Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 5/8 27
Svoboda Martin 1964 052021 TJ Loko Žatec 2/2 27
79.Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/6 23
80.Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 4/4 21
Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 5/8 21
82.Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 5/8 20
83.Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 2/2 19
Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 4/4 19
85.Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 5/6 17
Vrbata Jaroslav 1975 057084 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 17
Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/7 17
Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 17
89.Kresl Ladislav 1972 024008 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 16
90.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 4/4 15
Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 3/3 15
92.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 14
Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 14
Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 14
95.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/10 13
96.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 4/4 11
97.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/6 10
Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 10
99.Novotný Tomáš 1978 057031 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 9
100.Smolka Martin 1964 001036 Bohemians Praha 2/2 8
101.Smolík Jan 1997 039004 TJ Loko Plzeň 3/3 7
Švagr Zdeněk 1968 063057 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 7
103.Turner Karel 2004 033002 VS Blovice 5/5 6
Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 6
Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 4/4 6
Diviš Jiří 1960 089018 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 6
107.Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 4
108.Lapuník Milan 2001 062008 TJ Turnov 4/4 3
Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 1/1 3
110.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 5/6 2
Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 2
Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 2/2 2
113.Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 3/3 1
114.Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 5/12 0
Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/12 0
Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/10 0
Olejník Jan 1996 133059 1 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Papula Martin 1999 116078 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Krejčíř Dominik 1996 103032 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Knebel Robert 1971 119035 1 UP Olomouc 1/1 0
Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 5/8 0
Kubů Petr 1976 119011 1 UP Olomouc 5/9 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/7 0
Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 5/8 0
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Ligurský Ivo 1990 112046 2 VK Kroměříž 5/8 0
Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 5/6 0
Ludwig Hubert 1999 119155 2 UP Olomouc 5/8 0
Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 4/4 0
Šedivý Martin 2004 026006 SK Domeček Soběslav 5/6 0
Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 5/5 0
Mayer Aleš 1996 076033 TJ Jiskra Bechyně 5/6 0
Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 3/3 0
Kodras Jan 2001 024057 SK Vltava Č. Krumlov 3/3 0
Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 5/6 0
Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 4/4 0
Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 4/4 0
Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 4/4 0
Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 4/4 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 4/4 0
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 4/4 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 4/4 0
Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 1/1 0
Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 1/1 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 1/1 0
Štercl Dominik 2005 011043 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Novák Tomáš 1996 119095 UP Olomouc 1/1 0
Dolanský Ondřej 2005 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1/1 0
Slavík Vojtěch 2005 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 1/1 0
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1/1 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 1/1 0
Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 4/4 0
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 4/4 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 4/4 0
Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 4/4 0
Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4/4 0
Říha Jan 1996 061024 2 SK Třebechovice 4/4 0
Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 0
Hrňák Vojtěch 2002 014068 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Horáček Vojtěch 2004 001104 Bohemians Praha 2/2 0
Pazourek Jan 1948 076002 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Kučera Gustav 1970 080004 TJ Sokol Písek 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/21 315
2.Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 5/8 305
3.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 265
4.Zástěrová Anna 1989 080011 MT TJ Sokol Písek 5/11 248
5.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/21 208
6.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/20 158
7.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 3/3 150
8.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/6 97
9.Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 5/8 89
10.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/10 72
11.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/14 63
12.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 62
13.Koberová Magdaléna 2000 093031 2 RK Týn 2/2 51
14.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/18 49
15.Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 5/12 38
16.Koudelková Kateřina 1995 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 36
17.Koudelková Petra 1969 024046 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 31
18.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/6 28
19.Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 27
20.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 5/6 26
Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 5/10 26
22.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/10 25
23.Báčová Michaela 1998 011023 3 KK Brandýs nad Labem 5/5 24
24.Šedivá Kateřina 1989 043021 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 21
25.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 20
26.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 19
Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 19
Beková Kateřina 2002 121008 KK Opava 4/4 19
29.Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 17
30.Kolihová Hana 2003 026018 3 SK Domeček Soběslav 5/10 16
31.Bauerová Markéta 2001 024058 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 15
Honzíková Lucie 2003 027013 3 Otava Strakonice 5/7 15
33.Staňková Antonie 2000 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 14
34.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 13
35.Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň 2/2 12
36.Štibrányi Kateřina 2000 011044 3 KK Brandýs nad Labem 1/1 11
37.Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 10
38.Koudelková Veronika 1998 024020 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 9
39.Beránková Kateřina 1996 024064 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 1/1 7
41.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 6
Polívková Markéta 1968 033021 VS Blovice 1/1 6
43.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 4/4 5
Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 4/4 5
45.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 4
46.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 4/4 3
Grossmannová Adéla 2002 039032 TJ Loko Plzeň 2/2 3
48.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 1
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 4/4 1
52.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/12 0
Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 0
Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 5/12 0
Dimovová Barbora 2000 116082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 0
Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 0
Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Sováková Lenka 1993 119169 2 UP Olomouc 4/4 0
Huňková Nikola 1998 132054 1 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 4/4 0
Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Šedivá Pavla 2004 026007 SK Domeček Soběslav 5/6 0
Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 5/7 0
Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vacková Michala 1975 053015 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 4/4 0
Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3/3 0
Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 2/2 0
Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 1/1 0
Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 1/1 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 1/1 0
Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 1/1 0
Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 0
Langová Jindřiška 2007 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 0
Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Brožová Tereza 1996 121047 1 KK Opava 4/4 0
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Nováková Denisa 2003 014044 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3