vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2016

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/15 811
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/9 805
3.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 799
4.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 653
5.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/21 561
6.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/11 552
7.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 518
8.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/15 491
9.Klíma Jan 1998 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 409
10.Jirka David 1985 024031 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 364
11.Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 5/12 361
12.Uncajtík Lukáš 1984 057059 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 337
13.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 239
14.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 238
15.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/16 223
16.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 190
17.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 3/3 156
18.Jílek Jan 1993 064038 2 SKK Vysoké Mýto 5/7 137
19.Ženka Ondra 2000 057080 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 116
Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 116
21.Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 5/11 89
22.Ženka Martin 2000 057081 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 79
23.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 74
24.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 2/2 64
25.Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 5/13 49
26.Bohatý Karel 2001 061003 2 SK Třebechovice 4/4 46
27.Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 38
28.Jelínek Filip 1996 001016 3 Bohemians Praha 2/2 36
29.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 27
Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 5/11 27
31.Kozderka Pavel 1985 062017 3 TJ Turnov 5/8 26
32.Hajský Stanislav 1969 059016 3 TJ Semily 3/3 22
33.Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 5/6 21
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 5/5 21
35.Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav 3/3 20
Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 5/6 20
Šantora Jan 1983 089016 3 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 20
38.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 16
39.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 14
Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 1/1 14
Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 2/2 14
42.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 12
43.Švadlena Martin 1987 024003 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 10
Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 5/8 10
45.Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/18 8
46.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 3/3 7
47.Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 6
Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 1/1 6
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 6
50.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 3/3 5
51.Novák Kuba 2001 057013 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 5/9 4
Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 4
54.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/7 3
Buriánek Karel 1965 059002 TJ Semily 3/3 3
Habich Karel 1994 030031 VS Tábor 1/1 3
57.Míka Jaroslav 1976 093004 RK Týn 3/3 2
Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 2
Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 4/4 2
Řáha Vilém 1974 052047 TJ Loko Žatec 2/2 2
62.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 1
Kutlvašr Pavel 1977 064029 SKK Vysoké Mýto 1/1 1
Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek 1/1 1
65.Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 3/3 0
Šimánek Robert 1973 081018 SK Jihlava 3/3 0
Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor 3/3 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/7 0
Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 0
Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 2/2 0
Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 2/2 0
Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 2/2 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov 1/1 0
Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 1/1 0
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 1/1 0
Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Svoboda Martin 1964 052021 TJ Loko Žatec 2/2 0
Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 150
2.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 126
3.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 60
4.Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 54
5.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 2/2 7
6.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 5/7 5
Kolihová Hana 2003 026018 3 SK Domeček Soběslav 3/3 5
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
9.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 1/1 4
10.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/7 3
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 2
12.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 1/1 1
Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 3/3 1
Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 2/2 1
15.Satková Martina 1998 103007 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 1/1 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 1/1 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 1/1 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
5/9 506
2.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/13 467
3.Slanina Vladimír
Šrámek Michal
1994
1982
052028
043008
1 TJ Loko Žatec
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/5 398
4.Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 366
5.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 362
6.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
1 TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
5/10 314
7.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/7 304
8.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/7 274
9.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
3/3 216
10.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 150
11.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/8 125
12.Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 86
13.Paloudová Karolína
Švadlena Václav
2000
1985
024034
024032
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 70
14.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 69
15.Vandasová Lenka
Jirka David
1985
1985
026004
024031
1 SK Domeček Soběslav
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 58
16.Koblížek Daniel
Veselý František
2000
2000
060040
060055
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/10 52
17.Ruffer Matěj
Walter Jakub
1999
1998
057005
129014
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
5/6 51
18.Bayerová Barbora
Klíma Jan
1998
1998
132034
024006
2 TJ Valašské Meziříčí
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 50
19.Krč Ladislav
Kyzlík Milan
1999
1999
012016
049018
2 DUKLA Brandýs
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
5/6 44
20.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/10 42
21.Irain Jiří
Jelínek Filip
1981
1996
089015
001016
MT KV Viking Ml.Boleslav
Bohemians Praha
2/2 38
22.Ruffer Matěj
Uncajtík Lukáš
1999
1984
057005
057059
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 35
23.Mašínová Marie
Šmoldas Michal
1997
1998
024063
116061
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 34
24.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/8 27
25.Irain Jiří
Procházka Martin
1981
1978
089015
089001
2 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
1/1 25
26.Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 24
27.Mornštejn Roman
Slanina Vladimír
1969
1969
001128
052035
1 Bohemians Praha
TJ Loko Žatec
2/2 22
28.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
3 Technika Praha
Technika Praha
3/3 21
29.Krč Ladislav
Štercl Vít
1999
1999
012016
012056
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4/4 19
30.Novák Martin
Dundová Iva
1991
1995
024043
024060
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 17
31.Hrnčíř Vojtěch
Hrnčíř Jakub
2001
2001
064003
064002
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/6 16
32.Paloudová Anežka
Mašínová Marie
1999
1997
024017
024063
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 12
Šmoldas Michal
Plachtová Alexandra
1998
1998
116061
024030
1 TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 12
34.Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 11
35.Slanina Vladimír
Svoboda Martin
1969
1964
052035
052021
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
3/3 9
Jelínek Šimon
Šťastný Michal
1994
1965
001018
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 9
37.Jindrák Petr
Lagnerová Jana
1969
1959
007041
026010
3 Technika Praha
SK Domeček Soběslav
2/2 8
38.Ruffer Matěj
Bouček Stanislav
1999
1999
057005
057090
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 7
39.Doležal Vilém
Krechler Miroslav
1951
1952
081010
081009
3 SK Jihlava
SK Jihlava
5/6 6
40.Matula Zdeněk
Břečka Jan
1955
1958
105016
133002
TJ Tesla Brno
SK Veselí nad Moravou
2/2 5
Irain Jiří
Lerner Luděk
1955
1960
089013
089011
3 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
3/3 5
42.Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
076013
076003
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
4/4 4
Kratochvílová Tereza
Mareš Jakub
2003
2003
024009
024055
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 4
44.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 3
Kotěra Martin
Kroupa Jan
1970
1956
057022
057043
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
46.Švagr Rostislav
Veniger Jan
2000
2000
063058
064042
SK Týniště nad Orlicí
SKK Vysoké Mýto
3/3 2
Makarov Lukáš
Šťastný Matěj
2006
2005
057085
057075
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 2
Paloudová Karolína
Plachtová Alexandra
2000
1998
024034
024030
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 2
Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 2
Bouček Stanislav
Hrnčíř Jakub
1999
2001
057090
064002
3 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
2/2 2
Halešová Dana
Palouda Tomáš
1957
1969
024068
024021
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 2
Študlar Patrik
Staňková Antonie
1999
2000
024061
024065
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
Šimánek Robert
Tomek Petr
1973
1968
081018
081020
3 SK Jihlava
SK Jihlava
2/2 2
54.Němec Radek
Němec Radek
2004
2004
057036
057036
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Novosadová Kristina
Furiš Eduard
2004
2004
024024
024071
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 1
Rudorfer Martin
Kratochvíl Martin
2003
2003
119094
119139
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
Beier Matouš
Beier Alva
2004
2005
060047
060054
Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 1
Vaňková Klára
Pospíšilová Jitka
2001
1989
030043
030019
VS Tábor
VS Tábor
1/1 1
59.Uhlík František
Mayer Jaroslav
1975
1972
076007
076008
TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0
Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0
Fencl Jáchym
Plašil Hynek
2003
2006
057087
057086
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 0
Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/9 0
Pilař Jan
Pilař Vít
2004
2006
057067
057068
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/5 0
Šilhánek Miroslav
Konečný Daniel
1998
1997
112031
112001
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
2/2 0
Grossmann Zdeněk
Lagnerová Jana
1939
1959
024005
026010
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
1/1 0
Mráka Jan
Kosík Dan
2004
2004
119154
119173
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Hradec Matěj
Procházka Vojtěch
2003
2002
119142
119124
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Janů Filip
Hala Jiří
2002
2002
119159
119143
UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Plašil Hynek
Jiřík Matěj
2006
2005
057086
057025
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Babor Stanislav
Palouda Tomáš
1958
1969
024019
024021
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Bauerová Markéta
Manová Štěpánka
2001
1999
024058
024052
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Ondřich Václav
Maleček Matyáš
2001
2002
024072
024074
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Mareš Jakub
Vejnar Samuel
2003
2005
024055
024042
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/11 738
2.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/10 664
3.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/11 654
4.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/18 502
Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 5/7 502
6.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 5/5 443
7.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/11 422
8.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/7 418
9.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 5/15 387
10.Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/9 348
11.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/16 343
12.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/10 289
13.Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 5/14 277
14.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 3/3 260
15.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/14 259
Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/11 259
17.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/12 206
18.Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 200
19.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 5/10 167
20.Veniger Jan 2000 064042 1 SKK Vysoké Mýto 5/17 147
21.Veselý František 2000 060055 2 Loko Trutnov 5/13 133
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/13 133
23.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/17 120
24.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 3/3 118
25.Uhlík František 1975 076007 2 TJ Jiskra Bechyně 5/6 108
26.Klein Pavel 1976 093027 2 RK Týn 5/5 106
27.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 5/13 104
28.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 95
29.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 94
30.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 90
31.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 89
32.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/13 83
33.Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 80
34.Slanina Vladimír 1994 052028 2 TJ Loko Žatec 2/2 74
35.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 71
36.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 68
37.Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 2/2 66
38.Smítka Petr 1963 020001 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/5 64
Palouda Tomáš 1969 024021 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 64
40.Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 63
41.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/9 62
42.Grossmann Zdeněk 1939 024005 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 60
43.Pazourek Jan 1973 076003 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 49
44.Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 5/5 48
45.Mayer Roman 1971 076009 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 47
Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 5/8 47
Novosad Lukáš 1976 024001 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 47
48.Vaněk Matěj 2004 030044 3 VS Tábor 5/7 46
Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 46
50.Měchura Jiří 1987 061020 3 SK Třebechovice 4/4 45
Prell Pavel 1976 014017 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 45
52.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 44
53.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/13 42
54.Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/5 41
55.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 35
56.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 34
Říha Jan 1996 061024 3 SK Třebechovice 4/4 34
58.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/12 33
Zvolánek Jan 1995 023040 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 33
Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/9 33
61.Měchura Jiří 1954 061019 3 SK Třebechovice 4/4 32
Kodet Marcel 1965 052008 3 TJ Loko Žatec 2/2 32
Svoboda Martin 1964 052021 3 TJ Loko Žatec 2/2 32
64.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 3/3 31
65.Turner Karel 2004 033002 3 VS Blovice 5/6 29
Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 5/6 29
67.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/13 28
Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 28
Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 4/4 28
70.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 5/5 27
71.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 26
72.Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 4/4 24
73.Kresl Ladislav 1972 024008 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 22
Lacina Jakub 2003 059021 3 TJ Semily 5/8 22
75.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 4/4 21
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/6 21
77.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 20
78.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 3/3 19
Kysela David 1977 014024 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 19
80.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/10 17
Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/7 17
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/12 17
Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 5/7 17
84.Klíma Martin 2005 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 16
85.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 1/1 15
Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 2/2 15
87.Klampfl Tomáš 1999 024054 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 14
Furiš Eduard 2004 024071 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 14
89.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 12
Bergmann Bořivoj 2003 103042 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 12
Diviš Jiří 1960 089018 3 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 12
92.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/11 11
Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha 1/1 11
Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 11
Válek Jiří 1981 062025 3 TJ Turnov 3/3 11
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 1/1 11
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 11
98.Mayer Aleš 1996 076033 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 10
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 1/1 10
Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 4/4 10
Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 1/1 10
102.Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 3/3 9
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 9
Ometák Jan 1975 062027 3 TJ Turnov 3/3 9
Gábrlík Jakub 2004 119152 3 UP Olomouc 1/1 9
106.Korbelář David 1999 039006 3 TJ Loko Plzeň 2/2 8
Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 1/1 8
Lapuník Milan 2001 062008 3 TJ Turnov 5/11 8
109.Látal Filip 2001 119086 2 UP Olomouc 5/9 7
Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 7
Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 1/1 7
Lerch Eduard 2002 049044 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 7
113.Hlobil Josef 2001 062003 3 TJ Turnov 5/7 6
Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 1/1 6
Šrámek Michal 1982 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 6
116.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 5/6 5
Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 1/1 5
118.Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 4
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/7 4
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 5/8 4
Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 1/1 4
122.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 3
Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 2/2 3
124.Sekanina Ondřej 2003 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 2
Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Fuchs Marek 2002 108044 3 VS Dolní Kounice 2/2 2
127.Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 3/3 1
Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 1
Maleček Matyáš 2002 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 1
131.Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Šedivý Martin 2004 026006 SK Domeček Soběslav 5/8 0
Horáček Vojtěch 2004 001104 Bohemians Praha 2/2 0
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 4/4 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 5/7 0
Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/7 0
Ligurský Ivo 1990 112046 2 VK Kroměříž 2/2 0
Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/7 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/6 0
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha 2/2 0
Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Konvalinka Jindřich 2000 057029 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 4/4 0
Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/7 0
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Müller Ondřej 2002 062014 TJ Turnov 3/3 0
Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 5/5 0
Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 1/1 0
Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 5/5 0
Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 5/5 0
Klement Jiří 1959 064007 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 5/8 0
Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 1/1 0
Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Hezina Jiří 2004 049068 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1/1 0
Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1/1 0
Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 1/1 0
Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 1/1 0
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 4/4 0
Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4/4 0
Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 4/4 0
Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 4/4 0
Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 2/2 0
Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 2/2 0
Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 2/2 0
Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec 2/2 0
Vokál Petr 1980 011006 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 5/7 414
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 402
3.Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 276
4.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 269
5.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 5/14 236
6.Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 5/6 176
7.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 165
8.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/12 155
9.Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 141
10.Brožová Tereza 1996 121047 MT KK Opava 5/11 119
11.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 117
12.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/10 90
13.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 81
14.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/6 80
15.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 57
16.Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 5/9 56
17.Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 49
18.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 5/12 46
19.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/12 43
20.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 42
21.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 41
22.Novosadová Kristina 2004 024024 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 33
23.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 5/5 28
24.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 20
Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 3/3 20
26.Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 17
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 17
Koblencová Anna 1997 014030 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 17
29.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 1/1 16
30.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/10 15
31.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 5/11 14
32.Koudelková Eliška 2001 011033 3 KK Brandýs nad Labem 5/9 11
Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 5/7 11
34.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/7 10
35.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 9
Jordánová Pavlína 1992 103064 3 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 9
Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 9
Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 9
39.Veverková Zdenka 1977 039037 3 TJ Loko Plzeň 2/2 8
Kloboučková Ivana 2003 121009 3 KK Opava 1/1 8
Grossmannová Adéla 2002 039032 3 TJ Loko Plzeň 3/3 8
42.Staňková Antonie 2000 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 7
Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 7
44.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 6
Kneblová Klára 2005 119064 3 UP Olomouc 5/5 6
Zárubová Michaela 1986 045023 3 KVS Hradec Králové 4/4 6
47.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 3/3 5
Kliščová Barbora 2002 061042 3 SK Třebechovice 4/4 5
Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 2/2 5
50.Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 4
Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 4/4 4
52.Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 3/3 3
53.Šedivá Pavla 2004 026007 SK Domeček Soběslav 5/8 2
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Háková Jitka 1980 001005 Bohemians Praha 1/1 2
Retková Anna 2005 119005 3 UP Olomouc 1/1 2
57.Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 5/5 1
Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 2/2 1
Šotolová Kristýna 1999 057004 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 4/4 1
Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 2/2 1
62.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 0
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 4/4 0
Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/6 0
Huňková Nikola 1998 132054 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 3 UP Olomouc 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 2/2 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1/1 0
Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Žatecká Taťána 2007 082004 KVS Písek 1/1 0
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 4/4 0
Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 2/2 0
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 2/2 0
Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3