vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2017

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/19 774
2.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/12 745
3.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 701
4.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 698
5.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/17 563
6.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/24 509
7.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 492
8.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 438
9.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 401
10.Jirka David 1985 024031 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 359
11.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/18 332
12.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 318
13.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 310
14.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/25 274
15.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 5/10 154
Duchet Gwendal 1997 057076 TJ Syntesia Pardubice 4/4 154
17.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/12 114
18.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/11 110
19.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 106
20.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/5 103
21.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/25 101
22.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 90
23.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/9 84
24.Král Matěj 2002 185004 2 KK Postřelmov 2/2 81
25.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 5/15 77
26.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 70
27.Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 60
28.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 3/3 59
29.Smilek Jiří 2003 132005 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 58
30.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 52
31.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 51
32.Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 50
33.Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1/1 46
34.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 5/8 45
Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 2/2 45
Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 5/6 45
37.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/7 42
38.Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 39
39.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 38
40.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/6 35
41.Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 33
42.Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 32
43.Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 31
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 31
Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 31
46.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 30
47.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 1/1 29
48.Jílek Jan 1993 064038 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 28
49.Chod David 1982 033014 3 VS Blovice 4/4 21
Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 5/8 21
51.Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 2/2 20
52.Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 3/3 18
53.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 17
54.Mornštejn Roman 1969 001128 3 Bohemians Praha 5/12 14
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 2/2 14
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 3/3 14
57.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 3/3 12
58.Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 11
59.Irain Jiří 1981 089015 3 KV Viking Ml.Boleslav 4/4 9
60.Pešta Jan 1981 078014 3 Lužnice Tábor 5/6 8
Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 8
62.Šrámek Michal 1982 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 6
63.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 4/4 5
Habich Karel 1994 030031 VS Tábor 1/1 5
65.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 5/8 4
66.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 1/1 3
Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 4/4 3
68.Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor 5/6 2
Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
70.Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav 1/1 1
Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 4/4 1
73.Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Lerner Luděk 1960 089011 KV Viking Ml.Boleslav 4/4 0
Řáha Vilém 1974 052047 TJ Loko Žatec 5/6 0
Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav 4/4 0
Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/10 0
Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s. 5/8 0
Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2/2 0
Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Macík Martin 1990 108026 VS Dolní Kounice 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 1/1 0
Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 188
2.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 150
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/9 150
4.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 124
5.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 4/4 110
Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 110
7.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/7 106
8.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/9 102
9.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 5/12 99
10.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 92
11.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 83
12.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 81
13.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 79
14.Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 5/12 72
Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 72
16.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 3/3 60
17.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 3/3 57
18.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 3/3 54
19.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 3/3 47
20.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 2/2 46
Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 2/2 46
22.Mašínová Marie 1997 024063 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
23.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 9
24.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 1/1 4
26.Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 1/1 3
27.Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 1/1 2
29.Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 4/4 1
30.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 2/2 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/12 553
2.Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 463
3.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
1 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
5/8 460
4.Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 421
5.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
5/12 416
6.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/5 367
7.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/12 310
8.Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/16 309
9.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/6 291
10.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/12 248
11.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/8 167
12.Zapletal Mikuláš
Kyzlík Milan
2000
1999
001113
049018
1 Bohemians Praha
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 150
13.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/14 130
14.Hala Jiří
Janů Filip
2002
2002
119143
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 119
15.Walter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
129014
057005
1 TJ Šumperk z.s.
TJ Syntesia Pardubice
5/14 116
16.Mareš Jakub
Vejnar Samuel
2003
2005
024055
024042
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/9 115
17.Ondřich Václav
Klein Pavel
2001
2001
024072
024053
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/12 113
18.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/8 99
19.Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/5 94
20.Kirchner David
Novák Filip
2002
2002
001114
001030
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 83
21.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
3/3 82
22.Chlouba Luboš
Matula Zdeněk
1959
1955
001061
105016
2 Bohemians Praha
TJ Tesla Brno
5/6 73
23.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 70
Papula Jan
Geprt David
2005
2005
116094
116098
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 70
Hendrych Tomáš
Skořepa Vojtěch
2000
1999
132020
024015
1 TJ Valašské Meziříčí
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 70
26.Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 64
27.Němec Radek
Fencl Jáchym
2004
2003
057036
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/8 62
28.Paloudová Karolína
Švadlena Václav
2000
1985
024034
024032
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 58
29.Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 54
30.Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 52
31.Šmakal Petr
Vodák Norbert
2003
2004
116088
116097
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 51
32.Šotek Adam
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119118
119197
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 48
33.Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/9 46
34.Plachtová Alexandra
Šmoldas Michal
1998
1998
024030
116061
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 42
35.Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 38
36.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 36
Stratil Filip
Salaj František
2006
2004
116086
116095
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 36
38.Walter David
Řezník Vít
2001
2001
129013
129017
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 33
39.Bouček Stanislav
Veselý Ondřej
1999
2004
057090
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 31
Jaroš Michael
Pomajbík Filip
2006
2006
119171
119187
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 31
41.Doležal Vilém
Krechler Miroslav
1951
1952
081010
081009
2 SK Jihlava
SK Jihlava
5/6 26
Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 26
Pospíšilová Jitka
Jirka David
1989
1985
030019
024031
1 VS Tábor
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 26
44.Jiřík Matěj
Veselý Ondřej
2005
2004
057025
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 23
Slanina Vladimír
Jelínek Filip
1969
1996
052035
001016
MT TJ Loko Žatec
Bohemians Praha
1/1 23
46.Kubeš Vladimír
Lagnerová Jana
1961
1959
030011
026010
3 VS Tábor
SK Domeček Soběslav
4/4 18
47.Jelínek Filip
Peška Libor
1996
1987
001016
024039
MT Bohemians Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 16
48.Pešta Jan
Cuc Michal
1981
1977
078014
007007
3 Lužnice Tábor
Technika Praha
2/2 15
49.Šimánek Robert
Fuchs Martin
1973
1971
081018
081001
3 SK Jihlava
SK Jihlava
5/6 14
Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
060040
063058
Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
4/4 14
51.Šilar Jakub
Jílek Jan
1987
1993
064033
064038
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 13
52.Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
3 KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
5/6 12
53.Šmachová Hana
Novosad Lukáš
1974
1976
024094
024001
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 9
Zapletal Vojtěch
Grossmannová Zdenka
1998
1965
001112
001117
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
1/1 9
55.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 8
Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
3 TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
4/4 8
57.Bouček Stanislav
Koblížek Daniel
1999
2000
057090
060040
TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
1/1 7
58.Novosadová Kristina
Mareš Jakub
2004
2003
024024
024055
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
59.Pazourek Jan
Mornštejn Roman
1973
1969
076003
001128
1 TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
2/2 4
60.Slanina Vladimír
Borská Alena
1969
1976
052035
001067
1 TJ Loko Žatec
Bohemians Praha
4/4 3
Plášil Hynek
Fencl Jáchym
2006
2003
057086
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 3
62.Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
Technika Praha
Technika Praha
4/4 2
Čapáková Eliška
Mašínová Marie
1995
1997
116072
024063
TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
Cinko Radek
Mornštejn Roman
1993
1969
057065
001128
1 TJ Syntesia Pardubice
Bohemians Praha
4/4 2
Bauerová Markéta
Ondřich Václav
2001
2001
024058
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
Palouda Tomáš
Vaňková Gabriela
1969
1974
024021
116019
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 2
Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
68.Cuc Michal
Peška Libor
1977
1987
007007
024039
3 Technika Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 1
Voral David
Jenček Michal
2005
2002
057057
057032
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Olšák Matyáš
Palouda Tomáš
2001
1969
024067
024021
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 1
71.Bartoň Zbyněk
Fridrich Michal
1966
1982
016001
016003
KV125-PRAHA-Vršovice
KV125-PRAHA-Vršovice
4/4 0
Kašpar Lukáš
Konvalinka Jindřich
2001
2000
057026
057029
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Pilař Jan
Pilař Vít
2004
2006
057067
057068
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Makarov Lukáš
Konvalinka Ondřej
2006
2007
057085
057028
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Zvolánek Jan
Házi Marek
1995
1992
023040
076019
SK VS Č. Budějovice
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0
Měšťan Pavel
Měšťan Zdeněk
1970
1971
076005
076006
TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 0
Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
5/12 0
Šotola Karel
Šmoldas Michal
1997
1998
116049
116061
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/12 0
Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/10 0
Vorel Zdeněk
Vorlová Darina
1974
1984
057044
057053
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Voral David
Čermák Jan
2007
2006
057010
057050
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Walter David
Urban Daniel
2001
2001
129013
129021
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 0
Břečka Jan
Matula Zdeněk
1958
1955
133002
105016
2 SK Veselí nad Moravou
TJ Tesla Brno
2/2 0
Zemen Tomáš
Makarov Lukáš
2001
2006
057018
057085
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Kleinová Štěpánka
Vejnar Samuel
2005
2005
024059
024042
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Koudelka Samson
Vaňková Michaela
2002
2000
024011
116080
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Saip Ondřej
Dodal Jan
2006
1953
001073
001008
Bohemians Praha
Bohemians Praha
1/1 0
Báčová Michaela
Štibrányi Kateřina
1998
2000
011023
011044
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Škorňa Adam
Křenek Jakub
2000
1999
132009
132058
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Šťastný Matěj
Němec Radek
2005
2004
057075
057036
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Štybnar Vojtěch
Svoboda Ondřej
2005
2006
119197
119190
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Švéda Daniel
Kolařík David
2002
2004
132004
132039
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
1/1 0
Ondřich Václav
Študlar Patrik
2001
1999
024072
024061
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/17 940
2.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/20 904
3.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 5/17 841
4.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/10 803
5.Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 685
6.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 5/22 659
7.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/23 585
8.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 544
9.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/13 540
10.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/14 450
11.Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 5/19 444
12.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/20 436
13.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 5/6 404
14.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/12 393
15.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/11 376
16.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/23 341
17.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/8 322
18.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/24 305
19.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 5/14 297
20.Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 5/10 277
21.Veselý František 2000 060055 2 Loko Trutnov 5/20 242
22.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/19 212
23.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 188
24.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/6 182
25.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 5/8 170
26.Uhlík František 1975 076007 2 TJ Jiskra Bechyně 5/6 157
27.Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 2/2 146
28.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/14 130
29.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/15 124
30.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 122
31.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/15 113
32.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 108
33.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 102
34.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/13 91
35.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/12 89
36.Hrnčíř Jakub 2001 064002 2 SKK Vysoké Mýto 5/13 83
37.Eisner Tomáš 1987 039064 2 TJ Loko Plzeň 4/4 80
Pazourek Pavel 1976 076004 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 80
Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/10 80
40.Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 78
41.Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 75
42.Novák Filip 2002 001030 3 Bohemians Praha 4/4 73
43.Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 72
Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 2/2 72
45.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 5/7 68
Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 4/4 68
Klein Pavel 1976 093027 2 RK Týn 2/2 68
48.Dvořák Tomáš 1968 061005 2 SK Třebechovice 4/4 66
49.Svoboda Martin 1964 052021 3 TJ Loko Žatec 5/9 62
50.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 5/11 61
51.Zástěra Tomáš 1964 080002 3 TJ Sokol Písek 5/6 60
Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/12 60
53.Novotný Tomáš 1978 057031 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 59
54.Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 54
55.Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 53
Hynek Pavel 2003 059012 3 TJ Semily 5/12 53
57.Boček Zdeněk 1975 023006 3 SK VS Č. Budějovice 3/3 51
58.Hezina Jiří 2004 049068 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 50
59.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 49
60.Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/13 48
Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 48
62.Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 5/6 46
63.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 45
Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 4/4 45
65.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 44
66.Zoubek Adam 2004 059050 3 TJ Semily 5/6 43
67.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/10 42
Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 2/2 42
69.Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 40
70.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 4/4 36
71.Suk Jakub 2002 060053 3 Loko Trutnov 5/18 35
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 2 SKK Vysoké Mýto 5/11 35
73.Skalický Aleš 2002 057092 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 33
Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 33
Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/8 33
Furiš Eduard 2004 024071 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 33
77.Bouček Stanislav 1999 057090 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 31
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/8 31
Potužák Jan 1988 042032 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 31
80.Mayer Roman 1971 076009 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 30
Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 5/8 30
82.Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 5/7 29
Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/14 29
Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 2/2 29
85.Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 4/4 28
86.Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 5/14 27
Zvolánek Jan 1995 023040 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 27
88.Říha Jan 1996 061024 3 SK Třebechovice 4/4 26
89.Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 5/10 25
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/9 25
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 25
92.Smítka Petr 1963 020001 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/6 24
Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 24
94.Hanuš Jiří 2002 061041 3 SK Třebechovice 4/4 23
95.Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 5/15 21
Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 21
97.Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 4/4 20
Ometák Jan 1975 062027 3 TJ Turnov 4/4 20
99.Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 3/3 19
100.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 18
Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 18
102.Vrbata Jaroslav 1975 057084 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 17
103.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 3/3 16
104.Štybnar Vojtěch 2005 119197 3 UP Olomouc 3/3 15
105.Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 2/2 14
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 4/4 14
107.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/14 13
Plachý Vojtěch 2001 112045 2 VK Kroměříž 5/6 13
Nedvěd Matěj 2001 001123 3 Bohemians Praha 2/2 13
110.Viragh Tomáš 2004 063062 3 SK Týniště nad Orlicí 5/8 12
Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 12
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 5/7 12
113.Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 5/9 11
Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 4/4 11
Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 3/3 11
116.Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
117.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/5 9
Korbelář David 1999 039006 3 TJ Loko Plzeň 2/2 9
Marek Kryštof 2006 049067 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3/3 9
Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 9
121.Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1/1 8
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 8
Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 3/3 8
Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 3/3 8
125.Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 5/9 7
Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Holínek Svatopluk 2001 129016 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 7
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 7
129.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/10 6
Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek 1/1 6
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 6
132.Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 5/10 5
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 5/12 5
Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 4/4 5
Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 2/2 5
136.Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 4/4 4
Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4/4 4
139.Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 5/5 3
Maleček Matyáš 2002 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 1/1 3
142.Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 5/13 2
Stehlík Alexander 2002 060065 Loko Trutnov 3/3 2
145.Šedivý Martin 2004 026006 SK Domeček Soběslav 4/4 1
Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 1
Pelikán Václav 2005 001111 Bohemians Praha 5/8 1
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 3/3 1
Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 1/1 1
150.Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 0
Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kremla Jakub 2006 026008 SK Domeček Soběslav 5/8 0
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Pinc Tadeáš 2006 026005 SK Domeček Soběslav 5/6 0
Mayer Aleš 1996 076033 TJ Jiskra Bechyně 5/6 0
Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 5/12 0
Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/14 0
Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 0
Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/14 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 5/12 0
Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/12 0
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/14 0
Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 4/4 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 5/11 0
Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Tůma Jan 1979 133024 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 5/6 0
Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 5/5 0
Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 4/4 0
Marek Jan 2007 061031 SK Třebechovice 2/2 0
Vlasák Jan 1986 061026 SK Třebechovice 4/4 0
Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 4/4 0
Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 4/4 0
Trač Matyáš 2004 121050 3 KK Opava 2/2 0
Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 4/4 0
Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 1/1 0
Rutar Martin 2003 128014 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Valášek Jan 2005 011042 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Lapuník Milan 2001 062008 TJ Turnov 1/1 0
Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 3/3 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Müller Ondřej 2002 062014 TJ Turnov 1/1 0
Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 2/2 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 2/2 0
Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 3/3 0
Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Strnad Ondřej 2004 128016 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Pavelka Marek 2004 128013 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Kelnar Matěj 2004 119211 UP Olomouc 2/2 0
Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 2/2 0
Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 3/3 0
Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Fuchs Marek 2002 108044 3 VS Dolní Kounice 4/4 0
Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 2/2 0
Slepica Karel 1988 119071 2 UP Olomouc 4/4 0
Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 2/2 0
Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 1/1 0
Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paďourová Klára 1994 039013 1 TJ Loko Plzeň 5/9 456
2.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/21 360
3.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 5/14 349
4.Paloudová Anežka 1999 024017 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 332
5.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 5/22 211
6.Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/9 209
7.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/18 190
8.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 164
9.Valíková Radka 1991 057074 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 160
10.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/21 151
11.Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 5/14 150
12.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/11 137
13.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 124
14.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 114
15.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 5/21 109
16.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 92
17.Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/11 89
18.Tykalová Jana 1968 048072 1 TJ Ohře Klášterec 5/12 87
19.Beková Kateřina 2002 012038 2 DUKLA Brandýs 2/2 86
20.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/22 82
21.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/9 77
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 77
23.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/9 73
24.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 68
25.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 58
26.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 3/3 55
27.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 50
28.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 3/3 42
29.Mádrová Amálie 2003 039027 3 TJ Loko Plzeň 5/9 40
30.Mašínová Marie 1997 024063 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 38
31.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 3/3 37
32.Zástěrová Anna 1989 080011 3 TJ Sokol Písek 5/5 36
33.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 32
Střechová Ela 2005 108041 3 VS Dolní Kounice 3/3 32
35.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 4/4 27
36.Lacinová Leona 1974 059008 3 TJ Semily 5/10 23
37.Hansgutová Monika 2005 119207 3 UP Olomouc 3/3 22
38.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 21
Samková Olga 2005 061039 3 SK Třebechovice 5/8 21
Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 5/5 21
41.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 20
Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 3/3 20
43.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/7 19
Křišťanová Michaela 1994 063018 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 19
45.Borská Alena 1976 001067 3 Bohemians Praha 5/6 17
Šampalíková Klára 2004 039029 3 TJ Loko Plzeň 5/9 17
47.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/12 15
Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 3/3 15
49.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 2/2 14
Andrlová Hana 1989 033016 3 VS Blovice 2/2 14
51.Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 13
52.Veverková Zdenka 1977 039037 3 TJ Loko Plzeň 3/3 12
Hrušková Klára 2001 121026 3 KK Opava 2/2 12
54.Grossmannová Adéla 2002 039032 3 TJ Loko Plzeň 3/3 10
55.Heinzová Bára 2003 119145 2 UP Olomouc 1/1 9
56.Bauerová Markéta 2001 024058 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 8
Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 3/3 8
58.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 7
Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 7
60.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 2/2 6
61.Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 3/3 4
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 4/4 4
Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 4/4 4
Hegerová Hana 1974 045004 KVS Hradec Králové 4/4 4
65.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 1/1 3
66.Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 3/3 2
Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 4/4 2
68.Koudelková Eliška 2001 011033 KK Brandýs nad Labem 4/4 1
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 1
Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 2/2 1
73.Šedivá Pavla 2004 026007 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Satková Martina 1998 103007 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 0
Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/12 0
Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 0
Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/14 0
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 0
Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1/1 0
Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1/1 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 2/2 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 2/2 0
Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 2/2 0
Drunecká Aneta 2004 026009 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3