Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/13 515
2.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 463
3.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/17 383
4.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/5 348
5.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 278
6.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 271
7.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 245
8.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 243
9.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 208
10.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 5/6 124
11.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/13 117
12.Šilar Jakub 1987 064033 1 SKK Vysoké Mýto 5/7 112
13.Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 108
14.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/7 92
15.Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 5/5 88
Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 88
17.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/5 76
18.Salaj František 2004 116095 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 73
19.Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 72
20.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 69
21.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 3/3 62
22.Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 5/5 52
23.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 49
24.Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 48
Švéda Daniel 2002 132004 2 TJ Valašské Meziříčí 3/3 48
26.Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 47
27.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 45
28.Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 4/4 40
29.Smilek Jiří 2003 132005 3 TJ Valašské Meziříčí 5/5 38
30.Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 34
Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 34
32.Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 31
33.Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 5/6 27
34.Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 23
35.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 22
36.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 5/12 20
37.Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 19
38.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 18
39.Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 16
40.Hajský Stanislav 1969 059016 3 TJ Semily 1/1 15
41.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 14
Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 2/2 14
43.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 4/4 13
44.Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 11
45.Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 2/2 9
Vondraček Lukáš 1979 063036 SK Týniště nad Orlicí 5/5 9
47.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 1/1 8
48.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/5 7
49.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 6
50.Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 5/9 5
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 2/2 5
52.Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor 4/4 4
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
55.Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
57.Mornštejn Roman 1969 001128 3 Bohemians Praha 2/2 2
Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 2
Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 2/2 2
65.Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 1/1 1
Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 2/2 1
Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 4/4 1
70.Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Konvalinka Jindřich 2000 057029 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 3/3 0
Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor 3/3 0
Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor 4/4 0
Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Pavlík Radek 1992 108033 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/6 0
Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 3/3 0
Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Šrámek Michal 1982 012068 3 DUKLA Brandýs 1/1 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 1/1 0
Halberštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 2/2 0
Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 2/2 0
Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 4/4 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 181
2.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 155
3.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/5 123
4.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 4/4 96
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 96
6.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 92
7.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 5/5 91
8.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 83
9.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/5 75
10.Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 67
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 59
12.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 3/3 40
13.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 39
14.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 2/2 27
15.Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/5 24
16.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 16
17.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 2/2 13
18.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 3/3 12
19.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 11
Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 3/3 11
Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 11
22.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 2/2 7
23.Retková Marie 2003 119215 3 UP Olomouc 2/2 6
24.Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 1/1 3
25.Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 2/2 2
27.Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Bayerová Barbora 1998 001124 Bohemians Praha 2/2 1
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
Vrbová Marie 2007 119198 UP Olomouc 2/2 1
31.Horová Klára 1998 119058 3 UP Olomouc 1/1 0
Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 2/2 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 2/2 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
057071
064021
1 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
5/9 308
2.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
Bohemians Praha
5/5 239
3.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 233
4.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/4 104
5.Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 78
6.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 77
7.Koblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
060040
063058
2 Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
5/6 74
8.Vandasová Lenka
Slanina Vladimír
1985
1969
026004
052035
1 SK Domeček Soběslav
TJ Loko Žatec
4/4 61
9.Nachtigal Richard
Hendrych Tomáš
2000
2000
132022
132020
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/7 50
Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/5 50
11.Matula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
105016
001061
2 TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
5/9 45
12.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1969
1969
052035
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
1/1 44
13.Paloudová Karolína
Švadlena Václav
2000
1985
024034
024032
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 43
14.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 36
15.Plachtová Alexandra
Šmoldas Michal
1998
1998
024030
116061
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 35
16.Mareš Jakub
Vejnar Samuel
2003
2005
024055
024042
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/5 27
Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/6 27
Novosadová Kristina
Novosad Lukáš
2004
1976
024024
024001
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 27
19.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 26
Kratochvíl Martin
Janů Filip
2003
2002
119139
119159
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 26
21.Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 24
22.Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
129014
024015
1 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 20
23.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 18
24.Skalický Aleš
Fencl Jáchym
2002
2003
057092
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 17
25.Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 15
26.Doležal Vilém
Krechler Miroslav
1951
1952
081010
081009
2 SK Jihlava
SK Jihlava
3/3 14
27.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
KK Postřelmov
VS Tábor
2/2 13
28.Kubeš Vladimír
Lagnerová Jana
1961
1959
030011
026010
3 VS Tábor
SK Domeček Soběslav
1/1 11
29.Vejnar Samuel
Furiš Eduard
2005
2004
024042
024071
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 10
30.Papula Jan
Šmakal Petr
2005
2003
116094
116088
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 9
Mráka Jan
Gábrlík Jakub
2004
2004
119154
119152
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 9
32.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 8
Salaj František
Papula Jan
2004
2005
116095
116094
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 8
34.Ženka Martin
Ženka Ondra
2000
2000
057081
057080
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 7
Pospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
030019
023006
2 VS Tábor
SK VS Č. Budějovice
1/1 7
36.Jiřík Matěj
Šťastný Matěj
2005
2005
057025
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 6
Mareš Jakub
Vaňková Michaela
2003
2000
024055
116080
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 6
Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 6
Svoboda Ondřej
Malý Vojtěch
2006
2006
119190
119191
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 6
Vodák Norbert
Šmakal Petr
2004
2003
116097
116088
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 6
41.Bauerová Markéta
Vejnar Samuel
2001
2005
024058
024042
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 5
42.Kratochvílová Martina
Palouda Tomáš
1981
1969
024070
024021
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
43.Janů Petr
Vaňková Gabriela
1987
1974
024063
116019
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 3
Plášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
057086
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
45.Pilař Jan
Pilař Vít
2004
2006
057067
057068
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Olšák Matyáš
Ondřich Václav
2001
2001
024067
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
Technika Praha
Technika Praha
1/1 2
Žďárská Laura
Plášil Hynek
2006
2006
057062
057086
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Kleinová Štěpánka
Furiš Eduard
2005
2004
024059
024071
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
Bek Matyáš
Beránek Tomáš
2006
2006
063063
063061
SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
2/2 2
51.Zedníčková Michaela
Syrový Filip
2005
2007
064055
064026
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 1
Reichl Jakub
Ruffer Jakub
2003
2007
057017
057099
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Veselá Veronika
Sadílková Lucie
2002
2002
057091
057040
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Olšák Matyáš
Bočánková Jana
2001
2003
024067
026019
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
1/1 1
Novák Kuba
Novotný Adam
2001
2003
057013
057012
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Číž Jan
Mikel Jakub
2007
2007
132047
132048
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 1
Štybnar Vojtěch
Šotek Adam
2005
2005
119197
119118
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 1
Zedníčková Michaela
Bundová Simona
2005
2004
064055
057008
SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
59.Makarov Lukáš
Nekvinda Ivo
2006
2003
057085
057061
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Novák Kuba
Řehoř Jonáš
2001
2002
057013
057019
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Veselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
108045
103047
MT TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
5/5 0
Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/5 0
Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/5 0
Žďárská Laura
Veselá Veronika
2006
2002
057062
057091
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Zimová Majdalena
Zimová Barbora
2006
2003
057089
057088
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Walter David
Řezník Vít
2001
2001
129013
129017
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
3/3 0
Vitoul Tomáš
Šmakal Petr
2003
2003
116107
116088
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 0
Kotěra Matouš
Kotěra Vojtěch
2000
2006
057046
057035
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Konvalinka Jindřich
Konvalinka Ondřej
2000
2007
057029
057028
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Klein Pavel
Beránková Kateřina
2001
1996
024053
024064
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Šafaříková Alena
Pokorný Ctibor
2006
2005
024098
024044
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Šmoldas Radek
Šmoldasová Zuzana
1967
1977
116108
116109
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 0
Geprt David
Papula Jan
2005
2005
116098
116094
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 0
Suchánek Daniel
Haleš Antonín
1993
1992
064021
024012
MT SKK Vysoké Mýto
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Linhart Matyáš
Makarov Lukáš
2002
2006
057034
057085
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Pilař Vít
Pilař Vít
2006
2006
057068
057068
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
1/1 0
Stratil Filip
Weiser Kryštof
2006
2007
116086
116090
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Viragh Tomáš
Švagr Robin
2004
2004
063062
063001
SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
2/2 0
Kasper Jakub
Palouda Mikoláš
2007
2007
024056
024004
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Plášilová Anežka
Sadílková Lucie
2002
2002
057064
057040
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zedníčková Michaela
Bundová Simona
2005
2004
064055
057008
SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
3/3 4
2.Veselá Veronika
Sadílková Lucie
2002
2002
057091
057040
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 2
3.Žďárská Laura
Školoudíková Hana
2006
2004
057062
057039
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Vojtěchová Barbora
Kuskevych Anastasia
2004
2004
108034
108014
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
2/2 1
Novosadová Eliška
Hansgutová Monika
2005
2005
119206
119207
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
6.Zimová Majdalena
Zimová Majdalena
2006
2006
057089
057089
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Žďárská Laura
Plášilová Anežka
2006
2002
057062
057064
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Outrata Jindřich
Konvalinková Irena
1970
1977
057033
057042
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 5/11 783
2.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/14 723
3.Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/9 689
4.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/9 675
5.Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/12 563
6.Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/7 535
7.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 5/11 523
8.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/14 453
9.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/9 442
10.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/6 410
11.Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/5 407
12.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 5/5 403
13.Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 390
14.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 387
15.Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/15 362
16.Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/7 320
17.Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 304
18.Novák Filip 2002 001030 2 Bohemians Praha 5/9 285
19.Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 5/9 281
20.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/5 277
21.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/10 244
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 244
23.Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 239
24.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 236
25.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 5/9 234
26.Bergmann Bořivoj 2003 103042 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 212
27.Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/7 188
Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/7 188
29.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/9 172
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/7 172
31.Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 164
32.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 162
33.Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/9 157
34.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/5 152
35.Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/5 136
36.Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 128
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 2/2 128
38.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 127
39.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/5 124
40.Uhlík František 1975 076007 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 122
41.Nedvěd Matěj 2001 001123 2 Bohemians Praha 5/8 116
42.Hynek Pavel 2003 059012 2 TJ Semily 5/12 115
43.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/7 114
44.Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/5 112
Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 4/4 112
46.Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 100
47.Štibrányi David 2004 011068 2 KK Brandýs nad Labem 5/11 98
48.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/14 96
49.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/7 95
50.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/7 91
51.Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 3/3 90
52.Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/15 88
53.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 4/4 84
54.Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/15 81
55.Pazourek Pavel 1976 076004 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 78
Pazourek Jan 1973 076003 2 TJ Jiskra Bechyně 5/5 78
57.Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 76
58.Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 5/7 75
59.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 74
60.Štybnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/5 73
61.Beier Alva 2005 060054 2 Loko Trutnov 5/10 72
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 72
63.Brokeš Marek 2003 129038 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 71
64.Rolenc Jakub 2004 133025 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 62
Hlobil Josef 2001 062003 3 TJ Turnov 2/2 62
66.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 2/2 60
67.Novotný Tomáš 1978 057031 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 55
68.Furiš Eduard 2004 024071 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 54
69.Panzer Martin 2007 039033 3 TJ Loko Plzeň 5/7 53
Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 53
Zástěra Tomáš 1964 080002 2 TJ Sokol Písek 1/1 53
72.Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 50
73.Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 49
74.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 48
75.Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 5/5 47
Florián Jindřich 2006 060072 3 Loko Trutnov 2/2 47
77.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/9 44
78.Zvolánek Jan 1995 023040 3 SK VS Č. Budějovice 4/4 42
79.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 41
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 2/2 41
81.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 2/2 40
Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 4/4 40
83.Šotek Adam 2005 119118 3 UP Olomouc 5/5 37
Hanuš Jiří 2002 061041 3 SK Třebechovice 4/4 37
85.Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 2/2 36
Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 4/4 36
87.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/8 35
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 35
89.Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 34
90.Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 5/9 31
Kopeček Michal 2007 030034 3 VS Tábor 5/7 31
92.Střecha Jan 2001 108042 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 30
93.Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 5/5 29
Davídek Tomáš 1985 024047 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 29
95.Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 5/15 26
Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 2/2 26
97.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/5 25
Zeman Šimon 2004 133127 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 25
99.Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/5 24
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 2/2 24
101.Vrbata Jaroslav 1975 057084 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 21
102.Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 20
103.Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 19
104.Novák Václav 2005 030071 3 VS Tábor 4/4 18
105.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 4/4 17
106.Kremla Jakub 2006 026008 3 SK Domeček Soběslav 5/7 16
Boček Zdeněk 1975 023006 3 SK VS Č. Budějovice 1/1 16
108.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 14
Babíček Šimon 1977 116026 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 14
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 14
Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 14
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 2/2 14
113.Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 2/2 13
114.Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 12
Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 12
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 4/4 12
117.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 11
Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 5/6 11
119.Mára Michal 2003 030056 3 VS Tábor 5/8 9
Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 9
121.Sklenář Jindřich 2002 039016 TJ Loko Plzeň 4/4 8
Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 4/4 8
Stehlík Alexander 2002 060065 3 Loko Trutnov 2/2 8
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 2/2 8
Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 8
126.Pelikán Václav 2005 001111 3 Bohemians Praha 5/6 7
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 3/3 7
Volf Matěj 2003 030064 3 VS Tábor 4/4 7
Dodal Jan 1953 001008 3 Bohemians Praha 4/4 7
Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2/2 7
131.Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 6
Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 4/4 6
Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 4/4 6
134.Marek Kryštof 2006 049067 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 5
135.Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 5/7 4
Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 2/2 4
Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
139.Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 1/1 3
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 2/2 3
Černík Jan 2005 057100 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
142.Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
144.Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 5/5 1
Trefný Vojtěch 2007 001134 Bohemians Praha 2/2 1
148.Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 4/4 0
Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Konvalinka Jindřich 2000 057029 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 4/4 0
Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 4/4 0
Novák Matěj 2004 030039 VS Tábor 4/4 0
Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/5 0
Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Slepica Karel 1988 119071 2 UP Olomouc 5/5 0
Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 5/5 0
Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/5 0
Knebel Robert 1971 119035 2 UP Olomouc 3/3 0
Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/5 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 5/5 0
Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Halberštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěra Vojtěch 2006 057035 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Smítka Petr 1963 020001 3 Sportclub 80 Chomutov z.s. 1/1 0
Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 1/1 0
Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 2/2 0
Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2/2 0
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 2/2 0
Plachý Vojtěch 2001 112045 2 VK Kroměříž 2/2 0
Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 2/2 0
Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Švagr Robin 2004 063001 SK Týniště nad Orlicí 2/2 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 5/6 0
Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 2/2 0
Havel Tomáš 2006 001133 Bohemians Praha 2/2 0
Kvíčala Matyáš 2005 062022 TJ Turnov 2/2 0
Florián Heřman 2003 060073 Loko Trutnov 2/2 0
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2/2 0
Procházka Jiří 2006 001126 Bohemians Praha 2/2 0
Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kunc David 2006 057010 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 4/4 0
Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 5/7 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 4/4 0
Ometák Jan 1975 062027 3 TJ Turnov 4/4 0
Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 4/4 0
Dvořák Tomáš 1968 061005 2 SK Třebechovice 4/4 0
Trávníček Jan 2005 061043 SK Třebechovice 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 419
2.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/7 380
3.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 5/11 375
4.Paloudová Anežka 1999 024017 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 330
5.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 283
Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/11 283
7.Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 5/14 277
8.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 235
9.Bayerová Barbora 1998 001124 1 Bohemians Praha 5/5 228
10.Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/5 219
11.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 163
12.Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 5/13 159
13.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 143
14.Dimovová Barbora 2000 116082 MT TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 138
15.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 136
16.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/7 127
17.Kneblová Klára 2005 119064 2 UP Olomouc 5/5 119
Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/5 119
19.Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/5 107
20.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/11 102
21.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 97
22.Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/11 94
23.Kloboučková Ivana 2003 121009 2 KK Opava 2/2 87
24.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 4/4 80
25.Štibrányi Kateřina 2000 011044 2 KK Brandýs nad Labem 5/9 78
26.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/14 76
27.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/5 75
28.Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 4/4 69
29.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 5/15 65
30.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 62
31.Dobešová Eva 2004 108054 2 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 59
32.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 58
33.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 49
34.Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 5/5 46
Paďourová Klára 1994 039013 1 TJ Loko Plzeň 2/2 46
36.Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/5 43
37.Daňková Anna 2004 129007 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 39
38.Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/5 34
39.Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 32
40.Samková Olga 2005 061039 3 SK Třebechovice 4/4 27
41.Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/5 26
42.Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 3/3 20
43.Novosadová Eliška 2005 119206 2 UP Olomouc 2/2 17
44.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 5/5 16
Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 16
46.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 14
47.Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 13
48.Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 12
49.Sadílková Lucie 2002 057040 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 9
Kuskevych Anastasia 2004 108014 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 9
51.Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2/2 8
52.Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 2/2 7
53.Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 2/2 6
Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 2/2 6
Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 4/4 6
Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 4/4 6
57.Tykalová Jana 1968 048072 1 TJ Ohře Klášterec 2/2 5
58.Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 1/1 3
Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 5/5 3
60.Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 3/3 2
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 3/3 2
Veverková Zdenka 1977 039037 3 TJ Loko Plzeň 1/1 2
Bauerová Markéta 2001 024058 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 2
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 4/4 2
66.Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Škardová Barbora 2003 011056 KK Brandýs nad Labem 4/4 1
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 3/3 1
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 3/3 1
Kučerová Veronika 1999 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 1
Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 2/2 1
73.Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 5/5 0
Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/5 0
Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1/1 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 3/3 0
Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 3/3 0
Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 0
Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Poznerová Magdaléna 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 2/2 0
Milotová Dora 2007 001120 Bohemians Praha 2/2 0
Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 2/2 0
Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 4/4 0
Typ závodu