vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2012

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pavlík Radek 1992 108033 3 VS Dolní Kounice 5/14 381
2.Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno 5/10 377
3.Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 319
4.Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 311
5.Rašner Karel 1976 185011 3 KK Postřelmov 5/13 293
6.Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 4/4 269
7.Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 5/10 256
8.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 187
9.Zapletal Štěpán 1993 116064 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 183
10.Kristek Václav 1996 119213 2 UP Olomouc 5/5 159
11.Žniva Marek 1995 132036 3 TJ Valašské Meziříčí 5/5 135
12.Fusek Radomír 1990 132040 1 TJ Valašské Meziříčí 2/2 125
13.Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto 4/4 123
14.Šmoldas Michal 1998 116061 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/25 112
15.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/21 90
16.Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 79
17.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/21 61
18.Břečka Jan 1958 133002 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 60
19.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 36
20.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 30
21.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 29
22.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 23
23.Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha 4/4 22
24.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 13
Hudeček Vojtěch 1993 116023 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 13
26.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 12
27.Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 5/6 9
Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 9
29.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/7 7
30.Junek Matyáš 1997 064001 SKK Vysoké Mýto 5/6 6
Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 1/1 6
32.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 5
33.Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 5/5 4
Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc 2/2 4
35.Marek Michal 1971 103025 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 3
Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 3
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 3
38.Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 4/4 1
Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 1/1 1
Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 1/1 1
41.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 5/12 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 0
Slanina Vladimír 1994 052028 3 TJ Loko Žatec 5/10 0
Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Jelínek Šimon 1994 001018 2 Bohemians Praha 5/8 0
Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 5/8 0
Baroň Petr 1991 077017 Kotva Bráník 5/6 0
Klíma Jan 1998 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Šprdlík Vít 1967 042002 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 2/2 0
Tomek Lukáš 1987 009100 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Veber Jan 1971 024045 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0
Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0
Saiko Tomáš 1986 024040 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Klement Adam 1996 064034 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1/1 0
Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 66
2.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 50
3.Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 44
4.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 17
5.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 10
6.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 4
7.Mrázková Mária 1996 121037 3 KK Opava 2/2 1
8.Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 5/7 0
Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 5/5 0
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav 5/6 0
Sůsová Kristýna 1984 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vrbová Alexandra 2000 066009 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Mornštejn Roman
Veselý Petr
1969
1976
001128
108045
Bohemians Praha
VS Dolní Kounice
5/14 285
2.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/6 261
3.Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
132036
119213
3 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
5/14 189
4.Junek Matyáš
Klement Adam
1997
1996
064001
064034
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/12 128
5.Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/10 117
6.Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
132051
132037
2 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 111
7.Hudeček Vojtěch
Hořínek Jaroslav
1993
1963
116023
116009
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/9 105
8.Fusek Radomír
Šrámek Michal
1990
1982
132040
043008
2 TJ Valašské Meziříčí
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 96
9.Rašner Karel
Peterková Hana
1976
1987
185011
185005
3 KK Postřelmov
KK Postřelmov
4/4 48
10.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/12 36
11.Hřib Roman
Režňák Ladislav
1967
1966
103013
103034
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
5/14 35
12.Pavlík Radek
Božek Radim
1992
1992
108033
119010
VS Dolní Kounice
UP Olomouc
2/2 28
13.Rašner Karel
Hořínek Jaroslav
1976
1963
185011
116009
3 KK Postřelmov
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 18
14.Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
001112
001113
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 11
15.Kaminský Jan
Mořkovský Samuel
1999
1999
009017
132017
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
5/8 10
16.Křenek Jakub
Starý Tadeáš
1999
1998
132058
132061
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 9
17.Koubík Ondřej
Venc Alexandr
1999
1999
001056
012053
Bohemians Praha
DUKLA Brandýs
3/3 8
18.Krejčíř Dominik
Satke Adam
1996
1994
103032
103041
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 6
19.Křenek Jakub
Hendrych Tomáš
1999
2000
132058
132020
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/6 5
20.Knobloch Tomáš
Šamánek Pavel
1974
1972
103021
103038
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 4
21.Škorňa Adam
Tichý Štěpán
2000
2000
132009
119200
3 TJ Valašské Meziříčí
UP Olomouc
5/10 1
Chaloupka Václav
Neubert Adam
1998
1997
009147
119002
Univerzitní sportovní klub Praha
UP Olomouc
1/1 1
23.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
2 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/10 0
Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/12 0
Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
5/8 0
Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/10 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 0
Irain Jiří
Šantora Jan
1981
1983
089015
089016
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
5/10 0
Zapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
001112
001016
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 0
Saiko Tomáš
Janů Petr
1986
1987
024040
024037
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov
5/7 0
Srba Mikuláš
Šramčík Daniel
1964
1975
051012
051015
TJ Chemička Ústí nad Labem
TJ Chemička Ústí nad Labem
2/2 0
Lerner Luděk
Kliment David
1960
1978
089011
089012
KV Viking Ml.Boleslav
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0
Schneiderová Lucie
Sůsová Kristýna
1988
1984
024024
024029
SK Vltava Č. Krumlov
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Kužela Petr
Kolský Karel
1970
1969
044017
044016
TJ Kablo Děčín
TJ Kablo Děčín
5/6 0
Šťastný Jan
Rolenc Ondřej
1970
1991
057047
057071
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/8 0
Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/11 0
Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 0
Janko Jan
Šilar Jakub
1986
1987
064005
064033
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Šálek Marek
Říha Jan
1986
1987
001040
089010
Bohemians Praha
KV Viking Ml.Boleslav
2/2 0
Martin Václav
Lula Jiří
1971
1974
001027
001024
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Krejčí Karel
Pischek Jan
1972
1977
023053
057011
2 SK VS Č. Budějovice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Procházka Pavel
Míka Jaroslav
1976
1976
093006
093004
RK Týn
RK Týn
1/1 0
Hendrych Tomáš
Dřevojánek Dalibor
2000
2001
132020
132062
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4/4 0
Podhorný Miloš
Urban Daniel
2002
2001
129005
129037
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk
2/2 0
Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
2 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc 5/14 699
2.Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc 5/16 654
3.Hála Richard 1992 119150 3 UP Olomouc 5/18 649
4.Knebel Robert 1971 119035 3 UP Olomouc 5/12 592
5.Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc 5/12 502
6.Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 5/16 433
7.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/15 402
8.Olejník Jan 1996 133059 3 SK Veselí nad Moravou 5/24 352
Knebel David 1980 119051 UP Olomouc 5/5 352
10.Loučka Marek 1982 112012 2 VK Kroměříž 5/6 316
11.Kubů Petr 1976 119011 3 UP Olomouc 5/17 288
12.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/24 279
13.Neubert Adam 1997 119002 3 UP Olomouc 5/23 267
14.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/18 242
15.Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc 5/10 223
16.Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 4/4 203
17.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 170
18.Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc 5/7 163
19.Zapletal Vojtěch 1998 001112 2 Bohemians Praha 5/10 162
20.Tůma Jiří 1981 133044 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 153
21.Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 152
22.Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/13 150
23.Ligurský Ivo 1968 112019 2 VK Kroměříž 5/6 143
24.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 134
25.Krejčíř Dominik 1996 103032 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/21 120
26.Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 5/12 112
27.Švihel Luboš 1960 124007 3 SK Přerov 5/10 104
28.Motyčka Marek 1998 133036 2 SK Veselí nad Moravou 5/14 103
29.Jordán Tomáš 1988 133007 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 89
30.Damborský Libor 1982 112005 3 VK Kroměříž 2/2 82
31.Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 5/17 78
32.Šišpera Petr 1979 134023 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 71
33.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 66
34.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 4/4 65
35.Chabiča Martin 1995 133056 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 63
36.Folkman Jan 1995 063060 3 SK Týniště nad Orlicí 5/10 59
37.Pechman Vojtěch 1997 049049 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 57
38.Koubík Ondřej 1999 001056 3 Bohemians Praha 5/8 51
39.Pelikán Šimon 1986 119129 UP Olomouc 2/2 50
40.Štefko Tomáš 1965 045031 KVS Hradec Králové 3/3 49
41.Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 5/8 45
42.Binder Martin 1997 049014 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 43
Kyzlík Milan 1999 049018 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 43
44.Behuň Tomáš 1996 119049 UP Olomouc 5/9 37
Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 5/12 37
46.Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 3/3 35
47.Venc Alexandr 1999 012053 3 DUKLA Brandýs 5/6 33
Tomeček Petr 1978 134031 3 KK Veselí nad Moravou 1/1 33
49.Kutý Tomáš 1979 116016 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 31
50.Švagr Rostislav 2000 063058 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 25
Balarin Lukáš 1998 121055 2 KK Opava 2/2 25
52.Blažek Martin 1976 116002 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 24
53.Kubíček Tomáš 1996 119119 3 UP Olomouc 5/13 23
Mrázek Jan 1998 121030 2 KK Opava 2/2 23
55.Kuřina Jiří 1985 133014 SK Veselí nad Moravou 2/2 22
56.Šimko Ondřej 1997 063053 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 21
57.Vrublovský Jan 1999 119122 2 UP Olomouc 5/9 20
Tulpa Michal 1981 134036 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 20
59.Pechman Štěpán 1999 049048 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 19
60.Lovecký Petr 1977 134017 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 18
61.Žádník Vojtěch 1975 103048 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 16
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 5/7 16
Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 3/3 16
64.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/6 14
65.Štercl Vít 1999 012056 3 DUKLA Brandýs 4/4 13
66.Smrček Ludvík 1998 116077 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 12
67.Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 5/8 10
68.Jantač Vladimír 1971 103015 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 8
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 5/7 8
70.Papula Martin 1999 116078 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 6
71.Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 5/6 5
Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 1/1 5
73.Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 5/7 4
74.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 4/4 3
Hrdý Otakar 1999 001062 Bohemians Praha 4/4 3
Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 3
Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
78.Kojecký Marek 1998 119114 UP Olomouc 3/3 2
79.Vyhnálek Jan 1996 064037 3 SKK Vysoké Mýto 5/12 1
Procházka Miroslav 1987 123001 OP Prostějov 2/2 1
Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 4/4 1
82.Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 5/10 0
Lagner Václav 1988 001043 3 Bohemians Praha 5/10 0
Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs 5/5 0
Zieris Matyáš 1995 001103 2 Bohemians Praha 5/8 0
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Křišťan Filip 1992 063021 3 SK Týniště nad Orlicí 5/6 0
Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 5/12 0
Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek 3/3 0
Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Stefan Tomáš 1995 001129 2 Bohemians Praha 5/10 0
Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/12 0
Eisner Tomáš 1987 039064 3 TJ Loko Plzeň 5/11 0
Kočan Michal 1977 001058 3 Bohemians Praha 5/12 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 5/8 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 5/10 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/4 0
Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov 2/2 0
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/8 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha 2/2 0
Ulwer Jiří 1995 063050 3 SK Týniště nad Orlicí 5/8 0
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 4/4 0
Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1/1 0
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Míka Jan 1984 001025 Bohemians Praha 4/4 0
Pospíšil Adrian 1995 060019 3 Loko Trutnov 4/4 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 2/2 0
Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 5/8 0
Kádrle Martin 1990 060034 Loko Trutnov 2/2 0
Marek Lukáš 1980 060039 3 Loko Trutnov 2/2 0
Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Palouda Tomáš 1969 024021 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav 2/2 0
Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 0
Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Urban Daniel 2001 129037 TJ Šumperk 2/2 0
Groger Matěj 2001 119125 UP Olomouc 5/5 0
Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 1/1 0
Mrůzek David 1976 012010 2+ DUKLA Brandýs 1/1 0
Prell Pavel 1976 014017 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/22 542
2.Kneblová Pavla 1974 119091 3 UP Olomouc 5/10 522
3.Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 5/12 471
4.Brožová Tereza 1996 121047 2+ KK Opava 5/10 430
5.Čapáková Eliška 1995 116072 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/22 340
6.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/14 318
7.Vacíková Kateřina 1983 119017 UP Olomouc 4/4 294
8.Hrouzková Alena 1985 112043 3 VK Kroměříž 5/10 266
9.Sováková Lenka 1993 119169 3 UP Olomouc 5/10 264
10.Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/14 232
11.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 5/12 213
12.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 5/10 200
13.Drábková Martina 1995 112011 3 VK Kroměříž 5/16 195
14.Krausová Tereza 1993 119089 3 UP Olomouc 5/9 182
15.Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/23 160
16.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/16 130
17.Huňková Nikola 1998 132054 3 TJ Valašské Meziříčí 5/12 113
Fišerová Tereza 1998 012067 2+ DUKLA Brandýs 4/4 113
19.Součková Karolína 1999 119096 2 UP Olomouc 5/11 95
20.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 86
21.Fialová Veronika 1998 119070 2 UP Olomouc 5/13 81
22.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/13 59
23.Němcová Anna 1998 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 55
24.Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 49
25.Mrázková Mária 1996 121037 1 KK Opava 2/2 44
26.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 21
27.Pulkrábková Stanislava 1978 112042 3 VK Kroměříž 2/2 20
28.Švihelová Vanda 1995 119044 UP Olomouc 5/11 18
29.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/12 15
30.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 13
31.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 12
32.Motyčková Sára 2001 133067 3 SK Veselí nad Moravou 4/4 4
33.Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 2
34.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 5/8 0
Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 5/8 0
Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 5/8 0
Háková Jitka 1980 001005 3 Bohemians Praha 5/8 0
Paďourová Zdislava 1990 064026 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Svobodová Jana 1993 043010 2 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 5/9 0
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 5/7 0
Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí 5/8 0
Frydrichová Hana 1978 001004 Bohemians Praha 2/2 0
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/11 0
Zástěrová Pavlína 1993 012012 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
Hilgertová Amálie 1997 009024 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Doleželová Martina 1997 119144 UP Olomouc 1/1 0
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kočí Nicolle 2001 133046 SK Veselí nad Moravou 4/4 0
Snopková Renata 1972 112010 VK Kroměříž 2/2 0
Lüftnerová Dita 1987 119056 UP Olomouc 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3