vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2014

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/18 388
2.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/17 352
3.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 260
4.Pavlík Radek 1992 108033 1 VS Dolní Kounice 5/8 208
5.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 183
6.Kristek Aleš 1992 132052 1 TJ Valašské Meziříčí 5/8 182
7.Malach Tobiáš 1989 105019 1 TJ Tesla Brno 5/10 175
8.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 4/4 160
9.Bukna Lukáš 1987 116053 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 144
10.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/16 140
11.Rašner Karel 1976 185011 2 KK Postřelmov 5/5 74
12.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 62
13.Čamek Petr 1977 116004 2 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 46
14.Jílek Jan 1993 064038 1 SKK Vysoké Mýto 5/14 38
15.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/6 32
16.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 28
17.Kuča Jakub 1998 116062 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 22
18.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/13 19
19.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 5/14 15
Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 15
21.Kaminský Jan 1999 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 12
Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 12
23.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/10 11
24.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 10
25.Novotný Jan 1998 119105 3 UP Olomouc 5/5 8
Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 8
Fusek Radomír 1990 132040 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 8
28.Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 6
Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 6
30.Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 4
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 5/5 4
32.Daněk Dominik 1998 129015 TJ Šumperk z.s. 5/7 3
Sušeň Daniel 1999 116083 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 3
34.Novotný Petr 2000 119097 3 UP Olomouc 1/1 1
Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 2/2 1
36.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 5/10 0
Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 1/1 0
Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/10 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Klíma Jan 1998 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Jelínek Šimon 1994 001018 1 Bohemians Praha 5/10 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 4/4 0
Peška Libor 1987 024039 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Švadlena Martin 1987 024003 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 2/2 0
Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Chod David 1982 033014 VS Blovice 2/2 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 2/2 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno 2/2 0
Vaněček Tomáš 1986 024038 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 1/1 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 36
2.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 11
Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 11
4.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 10
5.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 8
6.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 2/2 3
Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
8.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 2
9.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 5/5 0
Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Paďourová Klára 1994 039013 2 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov 1/1 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/12 274
2.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/6 210
3.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 Bohemians Praha
UP Olomouc
5/12 179
4.Hála Richard
Šrámek Jonatan
1992
1994
119150
119054
1 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 124
5.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/16 90
6.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/12 85
7.Rašner Karel
Malý Vojtěch
1976
1986
185011
009098
2 KK Postřelmov
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 61
8.Matula Zdeněk
Malach Tobiáš
1955
1989
105016
105019
1 TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/10 54
9.Křenek Jakub
Kaminský Jan
1999
1999
132058
009017
2 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
5/10 22
10.Paták Jan
Kuča Jakub
1997
1998
116073
116062
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
4/4 17
11.Ženka Martin
Ženka Ondra
2000
2000
057081
057080
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/10 15
Šilhánek Miroslav
Konečný Daniel
1998
1997
112031
112001
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
4/4 15
13.Šilar Jakub
Jůva Marek
1987
1989
064033
105050
3 SKK Vysoké Mýto
TJ Tesla Brno
4/4 13
14.Olejník Jan
Neubert Adam
1996
1997
133059
119002
3 SK Veselí nad Moravou
UP Olomouc
2/2 11
15.Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
119122
119097
3 UP Olomouc
UP Olomouc
5/5 10
Tichý Štěpán
Škorňa Adam
2000
2000
119200
132009
3 UP Olomouc
TJ Valašské Meziříčí
5/6 10
Veselý František
Koblížek Daniel
2000
2000
060055
060040
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 10
18.Nachtigal Richard
Hendrych Tomáš
2000
2000
132022
132020
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/10 7
19.Veniger Jan
Švagr Rostislav
2000
2000
064042
063058
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
4/4 6
Šotola Karel
Kuča Jakub
1997
1998
116049
116062
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 6
21.Kristek Aleš
Fusek Radomír
1992
1990
132052
132040
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 5
22.Novák Kuba
Ruffer Matěj
2001
1999
057013
057005
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Bukna Lukáš
Šmoldas Michal
1987
1998
116053
116061
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 4
Walter David
Skořepa Vojtěch
2001
1999
129013
024015
3 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
25.Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 2
Walter Jakub
Skořepa Vojtěch
1998
1999
129014
024015
3 TJ Šumperk z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 2
Gabrlík Tomáš
Fiala Jakub
2000
2001
119116
119018
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
Ruffer Matěj
Sušeň Daniel
1999
1999
057005
116083
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 2
29.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 1
30.Satková Gabriela
Satková Martina
2001
1998
103016
103007
Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 0
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/8 0
Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/10 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/10 0
Šťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
001038
001128
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 0
Hermann René
Chlouba Luboš
1962
1959
001003
001061
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 0
Tůmová Natálie
Košíková Denisa
2002
2002
133068
133047
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
2/2 0
Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 0
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/6 0
Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/6 0
Junek Matyáš
Hejhal Luděk
1997
1996
064001
064039
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
064042
064037
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Švarc Adam
Látal Filip
2001
2001
119172
119086
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Šťastný Jan
Rolenc Jan
1970
1965
057047
057072
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Šťastný Michal
Jelínek Šimon
1965
1994
001038
001018
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
3/3 0
Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
2/2 0
Jelínek Šimon
Herda Jan
1994
1974
001018
001012
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/13 723
2.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 5/10 712
3.Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 5/13 690
4.Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 5/10 576
5.Olejník Jan 1996 133059 1 SK Veselí nad Moravou 5/14 553
6.Knebel Robert 1971 119035 1 UP Olomouc 5/12 539
7.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/15 513
8.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/10 449
9.Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 5/8 416
10.Kubů Petr 1976 119011 1 UP Olomouc 5/15 411
11.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 386
12.Krejčíř Dominik 1996 103032 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 327
13.Novák Ondřej 1992 112048 1 VK Kroměříž 5/10 323
14.Tůma Jan 1979 133024 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 270
15.Papula Martin 1999 116078 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/17 215
16.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/12 178
17.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/10 162
18.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 129
19.Damborský Libor 1982 112005 2 VK Kroměříž 5/6 125
20.Konečný Daniel 1997 112001 2 VK Kroměříž 5/16 122
21.Behuň Tomáš 1996 119049 2 UP Olomouc 5/9 121
22.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/11 120
23.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 107
24.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/16 98
25.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/10 90
26.Vyhnálek Jan 1996 064037 2 SKK Vysoké Mýto 5/12 88
27.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 86
28.Pešek Tibor 2000 133065 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 84
29.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/10 83
30.Bargel Radek 1996 128001 2 Vodní sporty Desná 5/8 80
31.Souček Ondřej 1967 119031 2 UP Olomouc 3/3 72
32.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 70
33.Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 5/10 67
34.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 63
Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/15 63
36.Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/8 58
37.Čevora Lukáš 1988 112023 3 VK Kroměříž 2/2 56
Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 4/4 56
39.Nachtigal Richard 2000 132022 3 TJ Valašské Meziříčí 5/6 55
40.Snopek Vladimír 2001 112009 3 VK Kroměříž 5/8 54
Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 54
42.Tichý Štěpán 2000 119200 3 UP Olomouc 4/4 52
43.Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 5/7 49
44.Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 5/11 48
45.Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 5/11 47
46.Matějíček Vojtěch 2002 103036 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 46
47.Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 2/2 44
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 44
49.Švarc Adam 2001 119172 3 UP Olomouc 5/5 43
50.Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/8 42
51.Střecha Petr 1994 108003 3 VS Dolní Kounice 4/4 41
Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/13 41
53.Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 5/13 40
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 5/6 40
55.Jantač Vladimír 1971 103015 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 38
Klein Pavel 2001 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 38
57.Šilhánek Miroslav 1998 112031 3 VK Kroměříž 4/4 37
58.Frišman Marek 1997 055003 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 34
59.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/12 32
Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 32
Koudelka Tomáš 2000 024036 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 32
62.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 30
Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 30
64.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 5/10 29
Ligurský Ivo 1968 112019 3 VK Kroměříž 2/2 29
66.Mathai Robert 1969 919137 3 UP Oloumouc 2/2 28
67.Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 2/2 27
68.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/13 25
69.Čamek Petr 1977 116004 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 21
70.Kupilík Jan 1984 103014 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 20
Ludwig Hubert 1999 119155 3 UP Olomouc 5/8 20
72.Chaloupka Václav 1998 009147 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 19
73.Knobloch Tomáš 1974 103021 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 18
Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 5/13 18
75.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 1/1 10
76.Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 5/8 9
Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 5/13 9
78.Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/13 8
79.Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
80.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 5/10 6
81.Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 5/9 5
Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 5/5 5
83.Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hrbáček Tomáš 2001 108032 VS Dolní Kounice 2/2 0
Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vrba Matěj 2002 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 2/2 0
Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 5/7 0
Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 5/8 0
Štefko Tomáš 1965 045031 KVS Hradec Králové 3/3 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 5/5 0
Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/10 0
Odvárko Michael 1979 012058 1 DUKLA Brandýs 4/4 0
Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/9 0
Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Stefan Tomáš 1995 001129 1 Bohemians Praha 5/10 0
Herda Jan 1974 001012 2 Bohemians Praha 4/4 0
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/8 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Stefan Petr 1992 001070 2 Bohemians Praha 4/4 0
Báča Milan 1973 011021 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 5/6 0
Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 2/2 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/10 0
Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Šumbera Václav 1997 129027 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 1/1 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 0
Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 0
Kočan Michal 1977 001058 2 Bohemians Praha 4/4 0
Surma Tadeáš 2001 129026 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Crhonek Jan 2002 135014 Vodní sporty Zábřeh 1/1 0
Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 1/1 0
Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 1/1 0
Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zubalík Martin 2002 133010 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 2/2 0
Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Pazourek Jan 1973 076003 2 TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Brožová Tereza 1996 121047 1 KK Opava 5/10 379
2.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/15 353
3.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 346
4.Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 5/14 277
5.Dimovová Barbora 2000 116082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 215
6.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/8 208
7.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/14 186
8.Huňková Nikola 1998 132054 1 TJ Valašské Meziříčí 5/12 179
9.Sováková Lenka 1993 119169 2 UP Olomouc 5/10 169
10.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 145
11.Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 114
12.Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 5/8 90
13.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 3/3 75
14.Čajková Kristýna 2002 133048 2 SK Veselí nad Moravou 5/13 64
15.Vrbová Alexandra 2000 066009 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 58
16.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 43
17.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 5/7 39
Drábková Martina 1995 112011 2 VK Kroměříž 4/4 39
19.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/14 38
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 38
21.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 5/15 36
22.Hricová Adéla 1999 119158 2 UP Olomouc 3/3 35
23.Motyčková Sára 2001 133067 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 34
Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 2/2 34
25.Křišťanová Michaela 1994 063018 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 30
26.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 5/10 26
27.Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 25
28.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 22
Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/11 22
30.Součková Karolína 1999 119096 3 UP Olomouc 3/3 17
Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/10 17
32.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 14
33.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 13
Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 5/7 13
35.Krejčířová Lucie 2000 103029 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 10
36.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 5/12 4
Filipi Viktorie 2002 043015 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 4
Řeháková Barbora 1994 116071 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 4
39.Kohoutková Pavlína 1995 128011 Vodní sporty Desná 5/8 2
Kozárková Hana 2000 112056 VK Kroměříž 3/3 2
41.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 5/8 0
Zástěrová Anna 1989 080011 MT TJ Sokol Písek 5/10 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 0
Dundová Iva 1995 024060 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Andrlová Hana 1989 033016 1 VS Blovice 5/8 0
Háková Jitka 1980 001005 1 Bohemians Praha 5/7 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 2/2 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Fialová Veronika 1998 119070 3 UP Olomouc 1/1 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Mrůzková Michala 1979 001072 2 Bohemians Praha 1/1 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Frydrichová Hana 1978 001004 3 Bohemians Praha 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3