vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2015

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/10 291
2.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/17 269
3.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/16 214
4.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 190
5.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/14 150
6.Malach Tobiáš 1989 105019 1 TJ Tesla Brno 5/10 139
7.Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/16 86
8.Veselý Petr 1976 108045 2 VS Dolní Kounice 4/4 83
9.Pavlík Radek 1992 108033 1 VS Dolní Kounice 5/8 73
10.Walter Jakub 1998 129014 3 TJ Šumperk z.s. 5/14 35
11.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 34
12.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 30
13.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 26
Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 26
15.Bukna Lukáš 1987 116053 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 24
Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 4/4 24
17.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 18
18.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 12
19.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 10
20.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 9
21.Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 6
Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 6
23.Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 5
24.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 3/3 4
25.Lisický David 1981 119020 UP Olomouc 2/2 3
26.Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno 2/2 1
Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 1/1 1
28.Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/12 0
Jílek Jan 1993 064038 1 SKK Vysoké Mýto 5/12 0
Švadlena Václav 1985 024032 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Klíma Jan 1998 024006 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Cuc Michal 1977 007007 3 Technika Praha 2/2 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Jirka David 1985 024031 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Vaněček Tomáš 1986 024038 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 2/2 0
Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 5/10 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 5/5 0
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 3/3 0
Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Šrámek Michal 1982 043008 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 91
2.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 39
3.Bayerová Barbora 1998 132034 3 TJ Valašské Meziříčí 4/4 8
4.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 3/3 7
5.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 5
6.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
7.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 3/3 2
8.Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2/2 1
9.Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 2/2 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/12 351
2.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
1 Bohemians Praha
UP Olomouc
5/12 283
3.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
5/16 188
4.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/9 173
5.Haleš Antonín
Hála Richard
1992
1992
024012
119150
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
UP Olomouc
4/4 165
6.Režňák Ladislav
Hořínek Jaroslav
1966
1963
103034
116009
1 Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
5/10 124
7.Malach Tobiáš
Matula Zdeněk
1989
1955
105019
105016
1 TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
5/12 45
8.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/12 43
9.Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
2 VK Kroměříž
VK Kroměříž
5/11 40
10.Ruffer Matěj
Walter Jakub
1999
1998
057005
129014
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
5/8 33
11.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/9 28
12.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/12 16
13.Satke Adam
Krejčíř Dominik
1994
1996
103041
103032
3 Kanoe Klub Spoj Brno
Kanoe Klub Spoj Brno
2/2 14
14.Kristek Aleš
Walter Jakub
1992
1998
132052
129014
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Šumperk z.s.
2/2 6
15.Křenek Jakub
Kaminský Jan
1999
1999
132058
009017
2 TJ Valašské Meziříčí
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 4
16.Papula Martin
Šilhánek Miroslav
1999
1998
116078
112031
2 TJ Vodní Sporty Litovel
VK Kroměříž
2/2 1
Rudorfer Martin
Hradec Matěj
2003
2003
119094
119142
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 1
Látal Filip
Švarc Adam
2001
2001
119086
119172
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 1
19.Švéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
132004
132005
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
MT SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5/12 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/12 0
Šťastný Michal
Mornštejn Roman
1965
1969
001038
001128
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/10 0
Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 0
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/7 0
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
3 Technika Praha
Technika Praha
5/6 0
Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/10 0
Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/8 0
Čapáková Eliška
Valíková Radka
1995
1991
116072
057074
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Veniger Jan
Švagr Rostislav
2000
2000
064042
063058
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
5/6 0
Koblížek Daniel
Veselý František
2000
2000
060040
060055
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 0
Hala Jiří
Procházka Vojtěch
2002
2002
119143
119124
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Hradec Matěj
Mráka Jan
2003
2004
119142
119154
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
007007
012043
2 Technika Praha
DUKLA Brandýs
2/2 0
Kejklíček Tomáš
Jílek Jan
1980
1993
057069
064038
1 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 5/12 630
2.Hála Richard 1992 119150 MT UP Olomouc 5/8 596
3.Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 5/10 504
4.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/18 503
5.Satke Adam 1994 103041 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 481
6.Krejčíř Dominik 1996 103032 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/16 427
7.Kubů Petr 1976 119011 1 UP Olomouc 5/14 367
8.Papula Martin 1999 116078 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 315
9.Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 4/4 310
10.Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/10 281
11.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/11 279
12.Olejník Jan 1996 133059 1 SK Veselí nad Moravou 4/4 248
13.Košík Michal 1995 133058 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 247
14.Tůma Jan 1979 133024 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 234
15.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/12 188
16.Šamánek Pavel 1972 103038 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 187
Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 187
18.Souček Ondřej 1967 119031 2 UP Olomouc 5/5 185
19.Ludwig Hubert 1999 119155 2 UP Olomouc 5/13 168
20.Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 5/10 153
21.Ligurský Ivo 1990 112046 2 VK Kroměříž 5/10 150
22.Damborský Libor 1982 112005 2 VK Kroměříž 2/2 149
23.Hric Filip 1993 119140 2 UP Olomouc 2/2 140
24.Čamek Petr 1977 116004 2 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 128
25.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/13 125
26.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 121
27.Břečka Tomáš 1988 133003 2 SK Veselí nad Moravou 5/8 93
28.Švarc Adam 2001 119172 3 UP Olomouc 5/12 84
29.Bergmann Ondřej 2000 103026 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 80
30.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 77
31.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 5/11 66
Novák Ondřej 1992 112048 1 VK Kroměříž 5/14 66
33.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/14 63
34.Rouča Samuel 2002 129002 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 57
35.Procházka Vojtěch 2002 119124 3 UP Olomouc 5/15 53
Látal Filip 2001 119086 3 UP Olomouc 5/14 53
37.Jantač Vladimír 1971 103015 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 52
38.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 51
39.Hradec Matěj 2003 119142 3 UP Olomouc 5/11 50
40.Knebel Robert 1971 119035 1 UP Olomouc 1/1 48
41.Švub Jakub 1996 128028 3 Vodní sporty Desná 4/4 42
42.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/11 36
43.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 5/6 35
44.Ligurský Ivo 1968 112019 3 VK Kroměříž 2/2 34
45.Hala Jiří 2002 119143 3 UP Olomouc 3/3 30
46.Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/11 29
Mráka Tomáš 2001 119153 3 UP Olomouc 5/5 29
48.Žádník Vojtěch 1975 103048 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 28
49.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 2/2 27
50.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 22
51.Vyhnálek Jan 1996 064037 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 17
52.Fiala Jakub 2001 119018 3 UP Olomouc 1/1 15
53.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 13
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 5/6 13
55.Bargel Radek 1996 128001 2 Vodní sporty Desná 3/3 10
56.Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 3/3 8
57.Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 5/5 7
Haislar Ondřej 1996 135043 3 Vodní sporty Zábřeh 1/1 7
59.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 5/5 6
60.Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 4/4 5
Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 1/1 5
62.Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 1/1 4
Surma Tadeáš 2001 129026 TJ Šumperk z.s. 1/1 4
64.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/9 3
Král Matěj 2002 185004 3 KK Postřelmov 1/1 3
66.Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 4/4 2
Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 5/5 2
68.Fuchs Marek 2002 108044 VS Dolní Kounice 5/7 1
Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 4/4 1
Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 1/1 1
Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 1/1 1
72.Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Chabiča Pavel 2001 133035 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/12 0
Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/10 0
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/10 0
Zástěra Tomáš 1964 080002 2 TJ Sokol Písek 4/4 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/12 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 2 Bohemians Praha 5/10 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 0
Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/12 0
Kočan Michal 1977 001058 2 Bohemians Praha 5/6 0
Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Veselý František 2000 060055 3 Loko Trutnov 5/5 0
Koblížek Daniel 2000 060040 2 Loko Trutnov 5/9 0
Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/6 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 4/4 0
Odvárko Michael 1979 012058 1 DUKLA Brandýs 2/2 0
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 2/2 0
Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Smolka Ondřej 1994 001037 2 Bohemians Praha 2/2 0
Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Šindelář Jan 2002 039050 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kirchner David 2002 001114 3 Bohemians Praha 4/4 0
Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 4/4 0
Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 1/1 0
Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Crhonek Jan 2002 135014 Vodní sporty Zábřeh 3/3 0
Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 2/2 0
Kubů Daniel 2001 108046 VS Dolní Kounice 2/2 0
Chrenka Vojtěch 1991 112024 VK Kroměříž 2/2 0
Ivan Martin 2004 133006 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 4/4 0
Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 4/4 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 481
2.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 456
3.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/16 359
4.Dimovová Barbora 2000 116082 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/16 341
5.Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/15 280
6.Brožová Tereza 1996 121047 1 KK Opava 4/4 278
7.Halašková Petra 1974 119019 1 UP Olomouc 5/16 242
8.Sováková Lenka 1993 119169 2 UP Olomouc 5/8 139
9.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 137
10.Kneblová Pavla 1974 119091 2 UP Olomouc 4/4 129
11.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/18 108
Dimovová Viktorie 2000 116081 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 108
13.Huňková Nikola 1998 132054 1 TJ Valašské Meziříčí 4/4 100
14.Procházková Pavla 1983 103011 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 68
15.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 5/9 41
16.Košíková Denisa 2002 133047 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 27
17.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/9 19
18.Beková Kateřina 2002 121008 KK Opava 2/2 16
19.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/6 15
20.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 2 UP Olomouc 3/3 11
21.Jordánová Pavlína 1992 103064 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 10
22.Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 5/10 8
23.Vaňková Michaela 2000 116080 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 7
24.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 4
Ligurská Blanka 1994 112049 2 VK Kroměříž 2/2 4
26.Kolářová Marika 2000 119081 3 UP Olomouc 3/3 3
27.Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 4/4 2
28.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 2/2 1
29.Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 4/4 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 4/4 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Zástěrová Anna 1989 080011 MT TJ Sokol Písek 5/8 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 0
Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 5/12 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 5/8 0
Kaminská Barbora 1998 132044 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Dvořáková Dominika 2002 001115 2 Bohemians Praha 2/2 0
Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Dziadek Marek 2005 103017 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 * Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3