vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Sjezd: Oblastní žebříček Morava 2016

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/11 235
2.Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/12 191
3.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/13 174
4.Šotola Karel 1997 116049 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/14 117
5.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/8 61
6.Rygel Marek 1989 103047 1 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 56
7.Walter Jakub 1998 129014 2 TJ Šumperk z.s. 5/15 54
8.Břečka Jan 1958 133002 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 38
9.Hořínek Jaroslav 1963 116009 2 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 28
10.Martinka Tomáš 1993 103002 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 24
11.Režňák Ladislav 1966 103034 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 23
12.Urban Daniel 2001 129021 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 18
13.Matula Zdeněk 1955 105016 3 TJ Tesla Brno 5/14 13
14.Janů Filip 2002 119159 3 UP Olomouc 5/7 6
Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/11 6
16.Paták Jan 1997 116073 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 5
Křenek Jakub 1999 132058 3 TJ Valašské Meziříčí 2/2 5
18.Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 2/2 2
19.Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 4/4 1
Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 5/7 1
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 3/3 1
Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 3/3 1
Blanář Jindřich 1993 112021 VK Kroměříž 2/2 1
Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 2/2 1
25.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/9 0
Haleš Antonín 1992 024012 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/9 0
Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Klíma Jan 1998 024006 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Jirka David 1985 024031 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Ženka Ondra 2000 057080 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/9 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Ženka Martin 2000 057081 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Klíma Vojtěch 2002 024033 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Mornštejn Roman 1969 001128 2 Bohemians Praha 2/2 0
Beier Matouš 2004 060047 3 Loko Trutnov 2/2 0
Mareš Jakub 2003 024055 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 2/2 0
Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 2/2 0
Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 2/2 0
Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Jílek Jan 1993 064038 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 1/1 0
Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 1/1 0
Šťastný Jan 1970 057047 1 TJ Syntesia Pardubice 5/7 0
Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Pischek Jan 1977 057011 1 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 125
2.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 87
3.Bayerová Barbora 1998 132034 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 41
4.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 27
5.Kneblová Tereza 2003 119053 3 UP Olomouc 5/11 17
6.Štěpánková Petra 2001 129028 3 TJ Šumperk z.s. 5/6 7
Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/11 7
8.Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 2/2 4
9.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 2/2 3
Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 3
11.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 1/1 2
Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 3/3 2
13.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 3/3 0
Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 5/5 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Paloudová Karolína 2000 024034 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 3/3 0
Horová Klára 1998 121038 KK Opava 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
5/11 285
2.Jelínek Filip
Kristek Václav
1996
1996
001016
119213
MT Bohemians Praha
UP Olomouc
5/9 258
3.Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
057059
119020
1 TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
5/7 167
4.Šmoldas Michal
Šotola Karel
1998
1997
116061
116049
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/11 163
5.Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/9 93
6.Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/11 90
7.Ruffer Matěj
Walter Jakub
1999
1998
057005
129014
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Šumperk z.s.
5/6 62
8.Horová Klára
Kristek Václav
1998
1996
121038
119213
MT KK Opava
UP Olomouc
4/4 12
9.Konečný Daniel
Šilhánek Miroslav
1997
1998
112001
112031
3 VK Kroměříž
VK Kroměříž
5/6 8
10.Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
3 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2/2 4
11.Hrnčíř Jakub
Hrnčíř Vojtěch
2001
2001
064002
064003
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 3
12.Urban Daniel
Walter David
2001
2001
129021
129013
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
4/4 2
Veniger Jan
Švagr Rostislav
2000
2000
064042
063058
SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
4/4 2
Janů Filip
Hala Jiří
2002
2002
119159
119143
UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 2
15.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
MT SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 0
Švadlena Václav
Jirka David
1985
1985
024032
024031
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 0
Slanina Vladimír
Šrámek Michal
1994
1982
052028
043008
1 TJ Loko Žatec
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/5 0
Zapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
001113
001112
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 0
Klíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
024006
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Krč Ladislav
Kyzlík Milan
1999
1999
012016
049018
2 DUKLA Brandýs
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
5/6 0
Ženka Martin
Ženka Ondra
2000
2000
057081
057080
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/7 0
Koblížek Daniel
Veselý František
2000
2000
060040
060055
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/6 0
Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
5/7 0
Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Kosík Dan
Mráka Jan
2004
2004
119173
119154
UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Rolenc Ondřej
Šťastný Jan
1991
1970
057071
057047
1 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 0
Bouček Stanislav
Hrnčíř Jakub
1999
2001
057090
064002
3 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Jindrák Petr
Oliverius Jan
1969
1967
007041
007047
3 Technika Praha
Technika Praha
3/3 0
Lula Jiří
Martin Václav
1974
1971
001024
001027
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 0
Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
043008
009100
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
3/3 0
Jelínek Šimon
Šťastný Michal
1994
1965
001018
001038
1 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/14 521
2.Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/15 495
3.Slovák Tomáš 1979 119079 1 UP Olomouc 5/5 352
4.Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/15 347
5.Loučka Marek 1982 112012 1 VK Kroměříž 4/4 344
6.Kratochvíl Petr 1971 119040 1 UP Olomouc 5/7 341
7.Gabrlík Tomáš 2000 119116 2 UP Olomouc 5/13 276
8.Matějíček Vojtěch 2002 103036 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 262
9.Kubů Petr 1976 119011 2 UP Olomouc 5/7 257
10.Neubert Adam 1997 119002 1 UP Olomouc 5/10 251
11.Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/13 241
12.Ivánek Roman 2002 133063 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 239
13.Švagr Rostislav 2000 063058 2 SK Týniště nad Orlicí 5/11 216
14.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 190
15.Novák Jiří 1997 103031 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 185
16.Walter David 2001 129013 2 TJ Šumperk z.s. 5/16 121
17.Látal Filip 2001 119086 2 UP Olomouc 5/11 110
18.Veniger Jan 2000 064042 1 SKK Vysoké Mýto 5/15 109
Hradec Matěj 2003 119142 2 UP Olomouc 5/13 109
20.Janů Filip 2002 119159 2 UP Olomouc 5/14 100
Nachtigal Richard 2000 132022 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 100
22.Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 5/7 90
23.Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/14 88
24.Tůma Jan 1979 133024 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 84
25.Ligurský Ivo 1990 112046 2 VK Kroměříž 4/4 83
26.Krejčíř Dominik 1996 103032 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 82
27.Rudorfer Martin 2003 119094 3 UP Olomouc 5/11 68
Olejník Jan 1996 133059 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 68
29.Plachý Vojtěch 2001 112045 3 VK Kroměříž 5/10 61
30.Kratochvíl Martin 2003 119139 3 UP Olomouc 5/11 58
31.Martinka Antonín 1993 112028 3 VK Kroměříž 4/4 55
32.Hrnčíř Jakub 2001 064002 3 SKK Vysoké Mýto 5/10 49
33.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 44
Novák Ondřej 1992 112048 2 VK Kroměříž 2/2 44
Šišpera Petr 1979 134023 3 KK Veselí nad Moravou 2/2 44
36.Bergmann Bořivoj 2003 103042 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 43
Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 1/1 43
38.Chrenka Vojtěch 1991 112024 3 VK Kroměříž 2/2 40
39.Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 5/11 39
40.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 2/2 38
Ligurský Ivo 1968 112019 3 VK Kroměříž 4/4 38
42.Smrček Ludvík 1998 116077 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 35
43.Šamánek Pavel 1972 103038 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 34
44.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/7 27
45.Žádník Vojtěch 1975 103048 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 26
Souček Tomáš 2003 119012 3 UP Olomouc 3/3 26
Mráka Jan 2004 119154 3 UP Olomouc 5/9 26
48.Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 5/8 21
49.Kozumplík Matouš 1986 133004 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 20
50.Fuchs Marek 2002 108044 3 VS Dolní Kounice 5/9 19
51.Střecha Jan 2001 108042 3 VS Dolní Kounice 5/6 18
52.Gábrlík Jakub 2004 119152 3 UP Olomouc 5/9 17
53.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 1/1 15
54.Němec Jakub 1969 103039 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 8
Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 5/5 8
Chabiča Martin 1995 133056 SK Veselí nad Moravou 2/2 8
57.Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 7
Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 2/2 7
59.Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 6
60.Rašner Karel 2004 185007 3 KK Postřelmov 2/2 3
61.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 5/5 2
Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 4/4 2
63.Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 1
Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 1
65.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 4/4 0
Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 4/4 0
Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 4/4 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 4/4 0
Knirsch Tomáš 2003 128009 Vodní sporty Desná 4/4 0
Mrůzek Kamil 1977 012007 MT DUKLA Brandýs 5/7 0
Zieris Matyáš 1995 001103 1 Bohemians Praha 5/6 0
Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 Bohemians Praha 5/7 0
Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 2/2 0
Šindelář Pavel 1970 039055 1 TJ Loko Plzeň 5/9 0
Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/7 0
Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 Bohemians Praha 4/4 0
Jelínek Filip 1996 001016 2 Bohemians Praha 2/2 0
Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/7 0
Marek Aleš 1978 060030 1 Loko Trutnov 5/7 0
Krč Ladislav 1999 012016 1 DUKLA Brandýs 5/7 0
Kyzlík Milan 1999 049018 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 0
Panzer Aleš 1974 039023 1 TJ Loko Plzeň 5/8 0
Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Bouček Stanislav 1999 057090 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Davídek Tomáš 1985 024047 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 5/6 0
Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/4 0
Smítka Petr 1963 020001 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 2/2 0
Veselý František 2000 060055 2 Loko Trutnov 5/7 0
Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/7 0
Korbelář David 1999 039006 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Bláha Petr 2000 039077 3 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2/2 0
Klíma Martin 2005 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha 2/2 0
Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 3/3 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 5/5 0
Nachtigal Jiří 1997 020008 1 Sportclub 80 Chomutov z.s. 5/5 0
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 2/2 0
Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 2/2 0
Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 2/2 0
Klein Pavel 2001 024053 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Šrámek Michal 1982 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Lerch Eduard 2002 049044 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Vaněk Matěj 2004 030044 3 VS Tábor 2/2 0
Tykal Jiří 1992 048073 2 TJ Ohře Klášterec 3/3 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 103007 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/9 510
2.Brožová Tereza 1996 121047 MT KK Opava 5/11 480
3.Satková Gabriela 2001 103016 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 456
4.Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 440
5.Čapáková Eliška 1995 116072 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 401
6.Bayerová Barbora 1998 132034 1 TJ Valašské Meziříčí 5/11 352
7.Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/13 260
8.Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/13 256
9.Kneblová Tereza 2003 119053 2 UP Olomouc 5/11 180
10.Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 5/9 152
11.Bílovská Gabriela 1974 115040 1 VS Lipník nad Bečvou 5/15 147
12.Hricová Klára 1999 119090 2 UP Olomouc 2/2 91
13.Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/12 46
14.Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 5/5 42
Huňková Nikola 1998 132054 2 TJ Valašské Meziříčí 4/4 42
16.Dziadková Zuzana 2002 103009 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 37
17.Beková Kateřina 2002 121008 2 KK Opava 2/2 34
18.Doležalová Lucie 2003 119157 3 UP Olomouc 5/11 32
19.Smetánková Klára 2000 112036 3 VK Kroměříž 5/8 31
20.Procházková Pavla 1983 103011 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 30
21.Kneblová Klára 2005 119064 3 UP Olomouc 5/9 27
Ligurská Blanka 1994 112049 3 VK Kroměříž 4/4 27
23.Bayerová Markéta 2000 132024 3 TJ Valašské Meziříčí 5/8 19
Najmanová Kateřina 1984 119099 3 UP Olomouc 5/9 19
25.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 2/2 15
26.Kratochvílová Michaela 1975 119048 3 UP Olomouc 2/2 11
27.Heinzová Bára 2003 119145 3 UP Olomouc 5/7 10
28.Retková Anna 2005 119005 3 UP Olomouc 3/3 8
Kloboučková Ivana 2003 121009 3 KK Opava 2/2 8
Tůmová Natálie 2002 133068 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 8
31.Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 5/8 7
Janů Veronika 2005 119137 3 UP Olomouc 5/8 7
33.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 1/1 6
34.Jordánová Pavlína 1992 103064 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 5
35.Dobešová Eva 2004 108054 3 VS Dolní Kounice 5/10 4
36.Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 4/4 3
Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 2/2 3
38.Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 2/2 2
39.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 5/9 0
Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 4/4 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 4/4 0
Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 5/8 0
Kubisová Jasmína 2004 119193 UP Olomouc 5/7 0
Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Paďourová Klára 1994 039013 MT TJ Loko Plzeň 5/7 0
Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Mašínová Marie 1997 024063 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Vandasová Lenka 1985 026004 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Dvořáková Dominika 2002 001115 1 Bohemians Praha 5/6 0
Vaňková Klára 2001 030043 2 VS Tábor 5/6 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 0
Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Kyzlíková Monika 2001 049025 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Novosadová Kristina 2004 024024 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kolihová Hana 2003 026018 2 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Tykalová Jana 1968 048072 2 TJ Ohře Klášterec 5/9 0
Valíková Radka 1991 057074 1 TJ Syntesia Pardubice 5/8 0
Piperková Michaela 2005 116096 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 1/1 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 4/4 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Hellarová Barbora 2003 108080 VS Dolní Kounice 2/2 0
Manová Štěpánka 1999 024052 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3