1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

27.05.2017   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.83 0 92.38 0 90.83
2K1M/2ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.79 2 96.11 4 95.79
3K1M/3BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy97.83 0 100.01 6 97.83
4K1M/4HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.94.14 4 92.79 54 98.14
5K1M/5BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.92 0 102.27 6 98.92
6K1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha102.87 0 97.32 2 99.32
7K1M/7PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha97.94 2 102.45 6 99.94
8K1M/8ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice98.78 2 4.00 999 100.78
9K1M/9MUTTON Zack 2000 NZL98.84 2 100.18 2 100.84
10C1M/1CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc101.27 2 100.99 0 100.99
11K1M/10KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha99.31 2 101.22 4 101.31
12K1M/11KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB100.70 4 99.74 2 101.74
13K1M/12VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha100.02 2 101.83 2 102.02
14C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha102.97 0 102.21 0 102.21
15C1M/3HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.102.43 0 103.04 2 102.43
16K1M/13BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha104.10 0 103.27 0 103.27
17K1M/14CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.66 52 103.65 0 103.65
18K1M/15KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.55 2 100.21 4 104.21
19C1M/4PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha103.50 2 101.47 4 105.47
20K1M/16ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha106.21 4 105.48 0 105.48
21K1M/17ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.85 0 102.81 108 105.85
22K1M/18POHANKA Vít 2000 2 Klatovy104.75 2 103.02 6 106.75
23C1M/5HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.108.25 0 105.88 4 108.25
24K1M/19TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc114.06 6 108.83 0 108.83
25C1M/6NOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc110.47 0 108.94 0 108.94
26K1M/20ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha106.11 4 107.06 2 109.06
27K1M/21ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha107.02 4 106.00 4 110.00
28K1M/22STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky106.85 4 111.57 54 110.85
29K1M/23ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.99 4 105.59 8 110.99
30K1M/24CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz109.05 2 115.41 2 111.05
31K1M/25ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava110.82 104 105.30 6 111.30
32K1M/26MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.111.28 6 111.68 0 111.68
33C1M/7KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB102.44 10 87.00 454 112.44
34K1M/27RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha111.85 2 110.63 2 112.63
35K1M/28KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice116.75 2 111.02 2 113.02
36K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec113.36 0 112.24 6 113.36
37K1M/29BERAN Václav 2000 2 USK Pha140.99 4 112.35 2 114.35
38C1M/8KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV119.56 8 112.55 2 114.55
39K1M/30IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí120.82 8 112.72 2 114.72
40C1M/9PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha114.78 2 112.80 2 114.80
41K1M/31HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.110.86 4 4.00 999 114.86
42C1M/10WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn113.18 4 111.03 4 115.03
43K1W/2BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava126.20 4 115.17 0 115.17
44K1M/32ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk105.44 10 111.66 4 115.44
45K1W/3GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice116.50 4 113.59 2 115.59
46C1M/11KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha110.93 54 109.63 6 115.63
47K1M/33POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice120.53 8 113.68 2 115.68
48K1M/34PRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.99 54 111.77 4 115.77
49K1M/35ŘEJHA Jiří 1981 3+ Kralupy111.88 4 112.99 160 115.88
50K1M/36ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB111.33 8 107.89 8 115.89
51K1W/4SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno131.46 2 115.12 2 117.12
52C1M/12NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc113.47 8 109.24 8 117.24
53K1M/37KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec117.62 0 119.73 4 117.62
54K1W/5DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha112.10 56 109.77 8 117.77
55K1M/38RAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha115.98 6 118.03 0 118.03
56K1M/39ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.114.23 4 124.83 2 118.23
57K1M/40ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.126.90 6 114.69 4 118.69
58K1M/41NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava114.88 4 120.76 156 118.88
59K1M/42BOUZEK Filip 1992 2 Sušice110.56 102 113.01 6 119.01
60K1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno117.04 6 115.14 4 119.14
61C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno119.46 0 121.04 0 119.46
62C1M/13LERCH Eduard 2002 2+ Roudnice111.57 8 124.43 4 119.57
63C1M/14BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.134.77 18 113.70 6 119.70
64K1M/43VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky3.00 999 109.87 10 119.87
65C1M/15MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava127.33 6 116.19 4 120.19
66K1M/44KRÁL Adam 2003 2 USK Pha120.55 12 118.22 2 120.22
67K1M/45VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy116.27 4 126.39 102 120.27
68K1W/7ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha118.28 2 118.87 158 120.28
69K1M/46MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3+ USK Pha123.24 4 118.32 2 120.32
70C1M/16CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha120.68 56 118.82 2 120.82
71C1M/17KRÁL Adam 2003 2 USK Pha116.84 4 119.69 2 120.84
72K1W/8NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava119.76 4 117.23 4 121.23
73C1M/18LERCH Adam 1998 1 Dukla B.108.09 54 119.34 2 121.34
74C1M/19HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.43 6 113.48 52 121.43
75K1M/47REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB129.57 8 118.16 4 122.16
76K1M/48KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc118.51 4 126.17 2 122.51
77C1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno118.51 6 118.94 4 122.94
78K1M/49MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno126.18 6 115.23 8 123.23
79K1M/50KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.121.24 2 125.46 54 123.24
80C1W/3ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.09 4 121.68 2 123.68
81K1M/51PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.119.77 4 117.01 58 123.77
82K1M/52GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc148.30 6 123.96 0 123.96
83K1M/53KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice155.32 56 119.98 4 123.98
84K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc122.04 2 121.95 6 124.04
85K1M/54VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník117.52 104 118.15 6 124.15
86K1M/55BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz137.21 6 122.23 2 124.23
87K1M/56WEISL Martin 2002 2 USK Pha122.75 8 120.36 4 124.36
88K1W/10VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.90 4 122.75 8 124.90
89K1M/57RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc123.65 4 125.23 0 125.23
90K1M/58MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB123.95 2 135.94 54 125.95
91K1M/59BÁČA Milan 1973 2 KK Brand130.96 8 124.43 2 126.43
92K1W/11KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy122.32 6 122.84 4 126.84
93K1M/60KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha127.14 62 117.36 10 127.36
94C1M/20PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha123.55 4 125.45 4 127.55
95C1M/21FIALA Jakub 2001 2 Olomouc126.94 2 125.69 2 127.69
96K1M/61GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha125.87 2 147.88 4 127.87
97C1M/22PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy132.41 4 122.35 6 128.35
98C1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc129.60 2 128.36 0 128.36
99K1M/62VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.131.75 52 124.63 4 128.63
100K1M/63FRENCL Josef 2002 2 USK Pha125.27 4 128.43 4 129.27
101K1M/64HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk130.02 10 123.45 6 129.45
102K1M/65MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava126.52 4 148.41 4 130.52
103K1M/66MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy130.09 4 116.66 14 130.66
104K1M/67RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.126.81 4 113.60 52 130.81
105C1M/23JANŮ Filip 2002 3+ Olomouc161.60 62 126.86 4 130.86
106K1W/12DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha131.02 0 120.45 56 131.02
107K1M/68ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice133.57 10 129.84 2 131.84
108K1M/69URBAN Michal 2004 2 Šumperk132.30 0 150.72 2 132.30
109C1M/24KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja137.25 4 126.82 6 132.82
110K1W/13KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.149.05 8 131.07 2 133.07
111C1M/25ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha141.65 60 129.24 4 133.24
112C1M/26ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava136.30 8 129.30 4 133.30
113C1M/27PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec138.83 58 129.36 4 133.36
114K1M/70KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc143.38 8 129.77 4 133.77
115K1W/14DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha134.56 4 127.89 6 133.89
116K1M/71CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.144.16 2 132.60 2 134.60
117C1M/28KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc125.26 54 132.70 2 134.70
118C1M/29URBAN Daniel 2001 2 Šumperk120.70 56 126.75 8 134.75
119K1W/15BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha150.09 10 133.92 2 135.92
120K1M/72TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn126.36 10 126.74 62 136.36
121C1M/30VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy130.84 6 123.11 54 136.84
122K1W/16VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor144.93 4 135.23 2 137.23
123K1M/73HALA Jiří 2002 2 Olomouc115.22 102 129.54 8 137.54
124K1M/74MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha138.38 10 123.58 14 137.58
125K1W/17CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.153.47 2 134.23 4 138.23
126K1M/75FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa136.27 54 136.65 2 138.65
127C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
127.29 12 119.69 358 139.29
128K1M/76WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha133.73 6 141.12 8 139.73
129C1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn146.92 2 139.23 2 141.23
130C2M/2POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
129.71 12 131.87 14 141.71
131K1M/77STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB141.94 6 126.12 16 142.12
132C1M/31KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.133.23 10 145.57 110 143.23
133K1W/18NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno136.53 8 135.88 10 144.53
134K1M/78BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno138.24 8 171.95 106 146.24
135K1M/79NOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc140.31 6 158.93 6 146.31
136K1W/19KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc140.41 6 140.49 56 146.41
137K1M/80SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice151.79 16 140.70 6 146.70
138C1M/32RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc161.59 0 142.75 4 146.75
139K1M/81HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha126.45 110 133.12 14 147.12
140C1M/33KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha141.54 12 145.39 2 147.39
141K1M/82NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec141.54 6 163.14 6 147.54
142K1W/20DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno178.58 6 147.67 0 147.67
143K1M/83PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.193.09 54 134.74 14 148.74
144K1M/84VESELÝ František 2000 3+ Trutnov141.09 8 151.43 10 149.09
145C1M/34ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa3.00 999 147.12 2 149.12
146K1W/21KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava154.08 8 137.32 12 149.32
147K1W/22ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice148.94 6 145.75 4 149.75
148K1M/85HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy142.79 16 144.66 6 150.66
149K1W/23KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí173.32 8 141.78 10 151.78
150C1W/6NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno166.72 158 139.93 12 151.93
151C2M/3ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
165.72 4 149.55 4 153.55
152K1M/86BERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno215.08 62 144.08 10 154.08
153K1M/87VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor164.92 2 150.29 4 154.29
154C2M/4POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
143.40 12 172.56 14 155.40
155K1M/88ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha149.52 6 153.70 56 155.52
156C2M/5VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
182.12 112 141.69 14 155.69
157K1W/24KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV136.46 58 148.18 8 156.18
158K1W/25HEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc214.49 10 146.65 10 156.65
159C1W/7DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc154.71 2 146.02 62 156.71
160K1W/26DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc149.02 8 152.20 56 157.02
161K1M/89KYSELA David 1977 2 Kralupy153.80 4 146.37 54 157.80
162K1M/90HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc148.92 118 154.59 4 158.59
163K1W/27ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha152.40 8 155.56 14 160.40
164C2M/6ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
152.78 68 153.45 8 161.45
165K1M/91RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm149.95 12 165.87 60 161.95
166K1M/92SAHULA Matěj 2003 2 Benátky156.35 8 169.24 62 164.35
167C1W/8DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha186.32 12 163.09 2 165.09
168C1W/9KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava164.78 14 155.47 10 165.47
169K1W/28HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava163.60 14 163.54 2 165.54
170C1M/35HAUCK Marek 1977 2 KVS HK197.94 4 157.56 8 165.56
171K1M/93VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk150.62 58 154.60 12 166.60
172K1W/29ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk154.72 160 165.30 2 167.30
173K1M/94FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.202.82 4 163.66 4 167.66
174C1M/36LHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha118.12 50 120.32 52 168.12
175C1M/37BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus132.84 54 115.17 54 169.17
176K1W/30HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK160.64 10 165.38 4 169.38
177C1M/38URBAN Michal 2004 3+ Šumperk157.41 12 137.49 58 169.41
178K1M/95BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand165.20 6 174.60 4 171.20
179K1M/96ŠULC Karel 2000 2 KK Brand159.56 14 170.36 10 173.56
180K1M/97VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.82 58 128.92 258 173.82
181C1M/39GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha154.19 20 179.47 62 174.19
182C1W/10PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec179.89 20 170.37 6 176.37
183K1M/98KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz166.08 12 157.70 110 178.08
184K1M/99JAKL Vincent 2001 2 USK Pha123.66 60 119.89 60 179.89
185K1M/100URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha172.56 8 164.49 110 180.56
186K1W/31KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky187.96 62 177.41 4 181.41
187K1M/101SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice194.82 112 173.64 8 181.64
188K1W/32ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy156.85 64 175.83 8 183.83
189K1M/102MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc166.33 62 169.95 14 183.95
190K1M/103SAAL Štěpán 2001 3+ Jablonec170.19 14 178.29 316 184.19
191C1W/11KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc174.13 12 184.31 56 186.13
192K1M/104DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha210.36 110 182.25 6 188.25
193C1W/12DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno161.29 56 186.96 4 190.96
194K1W/33SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.1.00 999 178.97 12 190.97
195K1M/105TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB124.95 212 130.77 62 192.77
196K1M/106SUK Jakub 2002 3+ Trutnov234.41 164 182.15 12 194.15
197K1W/34ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand1.00 999 181.09 14 195.09
198C1M/40SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm145.54 60 185.71 10 195.71
199K1W/35RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha187.68 62 181.84 16 197.84
200K1M/107ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk236.68 16 188.76 12 200.76
201K1W/36JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc287.28 4 191.66 10 201.66
202C2M/7TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
188.61 168 182.56 20 202.56
203C1M/41MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno176.40 64 191.55 18 209.55
204K1M/108ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha203.76 6 211.35 14 209.76
205K1W/37HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy183.94 62 196.97 18 214.97
206K1M/109GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha1.00 999 159.08 58 217.08
207C1W/13KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí196.47 72 163.81 60 223.81
208K1W/38ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava211.89 12 196.59 158 223.89
209K1W/39DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc173.03 56 1.00 999 229.03
210C1M/42FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa175.46 62 181.79 64 237.46
211K1M/110STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky3.00 999 182.57 56 238.57
212K1W/40BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand174.88 64 209.16 260 238.88
213C1W/14HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc1.00 999 234.25 10 244.25
214K1W/41MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami175.99 72 186.58 116 247.99
215C2M/8FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
181.39 128 235.40 22 257.40
216K1W/42RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc209.52 56 204.31 56 260.31
217C1M/43BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov211.59 60 211.75 66 271.59
218C1M/44STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB118.79 166 145.55 156 284.79
219K1W/43DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky177.25 114 217.72 164 291.25
220K1W/44FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha164.23 156 249.49 56 305.49
221K1M/111MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice191.86 156 1.00 999 347.86
222K1M/112KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa198.49 158 271.98 118 356.49
223K1M/113HEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice1.00 999 240.52 362 602.52
224C2M/9KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
1.00 999 199.94 520 719.94
Oddíl