XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů

24.06.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.79.55 2 79.15 0 79.15
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus83.02 0 82.04 0 82.04
3C1M/1RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.87.91 0 87.10 0 87.10
4K1M/3STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky89.45 54 87.14 0 87.14
5K1M/4CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.02 2 85.23 2 87.23
6K1M/5PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha96.92 4 84.18 4 88.18
7K1M/6PRELL Pavel 1976 2 Kralupy92.02 0 88.61 0 88.61
8K1M/7LEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus89.98 0 89.55 0 89.55
9K1M/8PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník89.95 2 90.52 0 90.52
10K1M/9GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy91.54 4 91.13 0 91.13
11K1M/10ŘEJHA Jiří 1981 3+ Kralupy91.97 0 91.18 0 91.18
12K1M/11VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky87.41 4 85.40 6 91.40
13K1M/12BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.44 4 91.50 0 91.50
14K1M/13MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.22 2 91.55 0 91.55
15K1M/14ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk87.92 4 88.93 4 92.93
16K1M/17NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava95.08 0 92.99 0 92.99
17C1M/2BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus94.72 0 91.68 2 93.68
18K1M/16MĚCHURA Jiří 1987 3+ Třebech.92.84 0 92.64 2 94.64
19K1M/19ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky92.49 2 91.07 4 95.07
20C1M/4KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha92.07 2 93.39 2 95.39
21K1W/1NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava96.94 4 96.09 0 96.09
22K1M/21PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.68 2 96.13 0 96.13
23K1M/22WEISL Martin 2002 2 USK Pha99.72 6 96.27 0 96.27
24K1M/23ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.92.57 6 93.00 4 97.00
25C1M/5CHOD David 1982 Blovice99.28 2 98.00 0 98.00
26K1M/27PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor99.83 4 98.04 0 98.04
27C1M/2BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.93.68 0 96.16 2 98.16
28C1M/6SUCHÝ Matěj 1986 3+ Dukla B.98.70 0 98.27 0 98.27
29K1M/29VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník92.80 6 94.36 4 98.36
30C2M/1SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
100.16 2 96.49 2 98.49
31K1M/25VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava97.44 0 94.51 4 98.51
32K1M/30ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz100.50 2 98.66 0 98.66
33C1M/7URBAN Daniel 2001 2 Šumperk96.68 2 94.80 4 98.80
34K1M/31BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz101.75 4 96.90 2 98.90
35K1M/32HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk99.75 8 95.25 4 99.25
36K1M/33STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.57 8 99.32 0 99.32
37K1M/15TŮMA Martin 1972 2 Hubertus92.56 0 91.56 8 99.56
38C1M/10PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.20 0 100.04 0 100.04
39C1M/11JIRAS Marek 1976 2 USK Pha99.62 2 98.12 2 100.12
40K1M/20KRÁL Adam 2003 2 USK Pha96.04 0 98.25 2 100.25
41K1W/3VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor100.69 2 100.28 0 100.28
42K1M/34BÁČA Milan 1973 2 KK Brand101.40 0 100.29 0 100.29
43C2M/2JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
100.82 6 96.47 4 100.47
44K1W/2PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha99.51 0 99.25 2 101.25
45K1M/28KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha94.18 4 97.25 4 101.25
46K1M/37HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha99.77 4 99.69 2 101.69
47K1M/38SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.58 6 101.90 0 101.90
48K1M/39VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.109.33 8 102.26 0 102.26
49K1W/4KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava103.62 0 102.45 0 102.45
50C1M/12RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk112.80 4 102.61 0 102.61
51K1M/40PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.57 2 98.71 4 102.71
52K1M/18PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.92.27 2 98.97 4 102.97
53K1M/41HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy113.00 6 103.25 0 103.25
54K1M/43VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk102.54 14 101.51 2 103.51
55K1M/45PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB122.86 8 99.72 4 103.72
56C2M/3PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
104.37 2 102.27 2 104.27
57C1M/9POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha97.70 2 102.35 2 104.35
58K1M/46VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy100.61 6 104.38 0 104.38
59K1M/47MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava96.53 8 98.47 6 104.47
60C1M/13VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.27 0 102.66 2 104.66
61K1M/48VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.06 8 103.11 2 105.11
62K1W/6VESELÁ Linda 1980 3+ Tech.Pha105.24 2 105.40 0 105.40
63K1M/50SAAL Štěpán 2001 3+ Jablonec117.74 6 103.66 2 105.66
64K1M/51DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy103.61 4 103.73 2 105.73
65C1M/15KREMR Patrik 1972 2 USK Pha104.39 2 105.80 0 105.80
66K1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk106.94 0 105.88 0 105.88
67K1M/24HEGER Kryštof 1992 Rakovník97.08 0 102.31 4 106.31
68K1M/52FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa105.48 4 104.47 2 106.47
69K1M/53KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand107.38 2 104.48 2 106.48
70K1M/54ŠULC Karel 2000 2 KK Brand103.78 8 102.69 4 106.69
71K1M/36FRENCL Josef 2002 2 USK Pha99.25 2 104.86 2 106.86
72K1M/42JEREMIAŠ Jan 1985 3+ Třebech.101.36 2 102.95 4 106.95
73K1W/7CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.103.62 2 105.18 2 107.18
74K1M/55MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha117.82 8 105.39 2 107.39
75K1M/56VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha107.90 4 105.72 2 107.72
76C1M/16ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha106.03 0 105.75 2 107.75
77K1M/57BENEŠ Petr 1975 3+ Heletag111.34 2 107.75 0 107.75
78C1M/17KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov109.24 4 107.87 0 107.87
79K1W/10BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand113.66 4 106.50 2 108.50
80K1M/60ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz110.52 6 102.53 6 108.53
81K1M/44CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.103.52 0 104.78 4 108.78
82K1M/61MACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus107.10 2 107.14 2 109.14
83K1M/58VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha108.21 0 107.54 2 109.54
84C1M/18KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.108.06 0 107.60 2 109.60
85C1M/19PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor113.66 4 108.03 2 110.03
86K1M/26PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.55 0 108.05 2 110.05
87K1M/63DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha110.90 4 108.08 2 110.08
88C1M/20FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa315.01 2 110.32 0 110.32
89C1M/21MAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.119.97 2 106.74 4 110.74
90C1M/22ROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk110.40 8 106.77 4 110.77
91K1M/65MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.114.23 4 108.93 2 110.93
92K1M/66KYSELA David 1977 2 Kralupy109.39 52 111.06 0 111.06
93K1W/13BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha108.99 2 111.20 0 111.20
94K1W/15ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha111.64 0 109.21 2 111.21
95K1M/67HORÁK David 1976 3+ Heletag108.49 4 107.21 4 111.21
96K1M/68ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB106.11 6 107.30 4 111.30
97K1M/70KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz112.41 4 110.18 2 112.18
98K1W/5KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha104.75 0 110.46 2 112.46
99C1W/1KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha113.43 2 110.65 2 112.65
100K1M/49PETERKA Jáchym 1998 3+ Rakovník99.41 6 110.76 2 112.76
101K1M/71ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk114.07 6 112.82 0 112.82
102C1M/27ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB113.15 0 112.95 0 112.95
103K1M/72PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus120.12 4 113.31 0 113.31
104K1M/75JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV129.87 6 112.17 2 114.17
105C1M/28KUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB113.79 0 112.21 2 114.21
106K1W/12KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.105.95 4 114.36 0 114.36
107K1M/64CHOD Václav 1961 2 Blovice108.63 2 112.45 2 114.45
108K1M/76FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.112.31 2 112.58 2 114.58
109K1M/69ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz107.76 4 112.61 2 114.61
110K1M/78BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand120.03 6 112.63 2 114.63
111C1M/29VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha112.35 4 111.20 4 115.20
112C1M/31KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor129.57 2 115.49 0 115.49
113C1M/14MILLER Jan 1968 2 Turnov102.93 2 109.92 6 115.92
114C1M/26URBAN Michal 2004 2 Šumperk106.58 6 110.13 6 116.13
115C1M/25SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm110.45 2 112.22 4 116.22
116C1M/33VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník115.88 0 114.55 2 116.55
117C1M/35HÁK Jiří 1952 2 Trutnov127.16 4 116.90 0 116.90
118K1W/16KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky112.54 0 113.20 4 117.20
119K1W/17KOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha113.94 0 115.31 2 117.31
120C1M/37MATĚJÁK Petr 1973 Klášter.123.57 4 115.35 2 117.35
121K1M/74PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.111.76 2 113.39 4 117.39
122K1M/81ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB106.91 52 115.62 2 117.62
123K1W/19HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa118.38 2 115.98 2 117.98
124C1M/38ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.120.56 6 118.05 0 118.05
125K1W/9BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.13 0 112.05 6 118.05
126K1M/82SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice149.25 8 118.08 0 118.08
127K1M/80NĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň111.19 4 112.12 6 118.12
128K1M/83PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh105.18 58 114.32 4 118.32
129K1M/84KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor120.26 12 116.54 2 118.54
130K1M/62KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.109.78 0 115.19 4 119.19
131C1M/30GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha111.29 4 113.55 6 119.55
132C1M/34JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.90 4 111.58 8 119.58
133K1W/18ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha114.02 0 113.72 6 119.72
134K1M/87HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.123.61 14 116.17 4 120.17
135K1M/88PULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk134.20 0 118.18 2 120.18
136K1M/90KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa112.39 54 116.63 4 120.63
137K1M/91VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.45 6 120.67 0 120.67
138K1M/93NOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha120.65 10 117.04 4 121.04
139K1W/20PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky121.70 4 117.58 4 121.58
140C1M/41BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov118.38 54 119.66 2 121.66
141C2M/5PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
133.60 54 121.97 0 121.97
142K1W/22MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy116.70 8 118.15 4 122.15
143C1M/42VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.114.98 54 118.78 4 122.78
144K1M/85NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus117.18 2 119.44 4 123.44
145K1M/95MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice119.94 4 115.57 8 123.57
146K1M/97VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand123.66 4 119.63 4 123.63
147K1M/35MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec98.41 2 121.70 2 123.70
148K1M/98ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha139.45 8 119.90 4 123.90
149K1M/99KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand113.07 204 116.95 8 124.95
150K1W/23ŘÍHOVÁ Magda 1970 USK Pha125.11 0 125.51 0 125.51
151C1M/36BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV116.94 0 120.01 6 126.01
152K1M/86KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice114.12 6 124.48 2 126.48
153K1W/21FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha119.92 2 118.84 8 126.84
154K1M/101ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand147.44 14 123.17 4 127.17
155K1W/25ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník133.70 6 128.65 0 128.65
156C1M/45SUK Jakub 2002 3 Trutnov124.99 10 126.71 2 128.71
157C1W/2KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava114.60 2 122.78 6 128.78
158C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.50 0 126.90 2 128.90
159K1W/26BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa136.83 4 120.97 8 128.97
160K1W/11RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha108.86 0 125.38 4 129.38
161K1W/27SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.127.78 4 123.41 6 129.41
162C1M/44ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja125.30 2 127.68 2 129.68
163K1M/104VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice121.04 8 126.33 4 130.33
164K1M/89PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník120.45 0 127.06 4 131.06
165K1W/28KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.129.13 6 127.15 4 131.15
166K1W/29ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov151.68 58 127.20 4 131.20
167C1M/47MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus144.57 2 125.34 6 131.34
168C1M/48PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník146.24 60 127.38 4 131.38
169K1M/103PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha124.88 4 125.39 6 131.39
170C1M/43ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB123.16 4 125.69 6 131.69
171K1M/102BEIER Alva 2005 3 Trutnov124.87 4 127.28 6 133.28
172K1M/94JEZVINA Václav 1973 3 Trutnov116.53 6 131.68 2 133.68
173C1M/50KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor154.95 2 131.93 2 133.93
174C2M/7VEJVODA Vojtěch
HEGER Kryštof
1999
1992
Rakovník
Rakovník
149.40 56 124.13 10 134.13
175C1M/40PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník118.70 2 132.31 2 134.31
176K1M/107BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha86.54 52 84.53 50 134.53
177K1W/30DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky131.42 6 130.81 4 134.81
178K1M/105SVOBODA Jan 1946 Hubertus126.73 4 132.05 4 136.05
179C1M/49ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB128.04 4 132.53 4 136.53
180K1W/32KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.138.99 4 133.56 4 137.56
181K1W/33HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice139.07 4 134.96 4 138.96
182K1M/106KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz127.62 6 131.25 8 139.25
183C1M/52VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor136.58 6 129.91 10 139.91
184C1W/7FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha158.09 6 136.18 4 140.18
185C1M/39KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L114.74 4 136.43 4 140.43
186K1M/109MANAS Adam 2004 3 Kadaň174.47 8 132.46 8 140.46
187K1M/111KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand134.27 8 134.89 6 140.89
188K1M/112ŠTIBRÁNYI David 2004 3 KK Brand138.40 10 133.40 8 141.40
189K1W/34TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.160.37 6 141.44 0 141.44
190C1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor135.06 2 137.84 4 141.84
191C2M/8PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
126.84 8 132.00 10 142.00
192C1M/53VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB128.17 12 136.55 6 142.55
193K1W/35MÁROVÁ Zuzana 2001 3 VS Tábor130.68 66 135.13 8 143.13
194C1W/6KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.129.65 8 144.61 0 144.61
195K1M/113VANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor163.48 54 140.29 6 146.29
196K1M/114JÁRA Leoš 1974 Rakovník132.32 108 145.54 2 147.54
197K1M/115ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk1.00 999 145.92 2 147.92
198K1M/117OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.145.54 104 146.92 2 148.92
199K1M/118JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha146.12 4 139.68 10 149.68
200K1M/77BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV110.60 4 100.47 50 150.47
201K1M/119TARABA Matyáš 2004 KK Brand134.84 104 145.88 6 151.88
202K1M/59URBAN Michal 2004 2 Šumperk102.23 6 101.96 50 151.96
203K1M/120SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha120.69 56 146.25 6 152.25
204K1W/31KUHNOVÁ Anežka 1998 3+ Rakovník130.48 6 143.48 10 153.48
205C2M/12VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
154.99 60 148.17 6 154.17
206C1M/54ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa140.27 0 154.36 4 158.36
207C1M/8KRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.04 0 107.28 52 159.28
208K1M/122NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice178.27 10 147.81 12 159.81
209K1M/96KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV119.58 4 152.23 8 160.23
210K1M/123ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.150.75 162 160.27 0 160.27
211C1M/58SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus151.06 354 154.48 6 160.48
212C1M/24PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor109.43 2 113.79 50 163.79
213K1M/108HYNEK Pavel 2003 3 Semily125.26 10 155.04 10 165.04
214C2M/13KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
166.26 10 155.36 10 165.36
215K1M/79PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník113.00 2 112.05 54 166.05
216C2M/4HILGERT Luboš
RAK Tomáš
1986
1989
Dukla B.
Dukla B.
102.89 2 110.27 56 166.27
217K1W/14POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor109.14 2 108.71 58 166.71
218C1M/59VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor162.73 66 160.93 6 166.93
219C2M/11JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
140.53 10 150.97 16 166.97
220K1M/92URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha114.82 6 113.75 54 167.75
221C2M/10BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
134.69 4 154.28 14 168.28
222C1M/60JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha142.45 106 157.42 12 169.42
223K1W/24ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand121.87 6 116.42 54 170.42
224C1M/23POLLERT Jan 2005 2 USK Pha108.84 2 116.34 56 172.34
225K1M/100ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB120.86 6 120.34 52 172.34
226K1M/116PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB142.30 6 123.99 50 173.99
227K1M/124CINKO Radek 1993 Pardub.152.38 158 125.01 50 175.01
228C2M/6KOTOVSKÁ Karolina
KAŠPAR Martin
1970
1967
1 Boh.Pha
SKŽižkov
124.46 0 120.59 56 176.59
229C1M/61ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.156.43 154 172.46 8 180.46
230C1M/51JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha122.74 12 131.36 52 183.36
231C1M/32ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava111.67 4 136.44 50 186.44
232C2M/9MULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
Hubertus
Hubertus
134.58 4 132.67 56 188.67
233C2M/14FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
129.78 52 138.59 60 198.59
234K1M/110HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník136.63 4 150.30 52 202.30
235C1M/55POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha138.46 10 149.50 54 203.50
236C1W/3ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk116.84 0 149.88 56 205.88
237K1M/126BUDÁK David 2003 3 Kadaň132.44 60 143.12 66 209.12
238C1M/62PILAŘ Vít 2006 Pardub.168.14 62 169.66 64 233.66
239K1M/127ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky137.07 112 128.17 112 240.17
240C1W/9MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov156.22 2 140.06 108 248.06
241K1M/73LACINA Jakub 2003 3+ Semily105.48 8 109.76 154 263.76
242K1M/128JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.157.34 164 169.86 108 277.86
243C1M/63KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa211.50 112 181.13 110 291.13
244C1M/46ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov129.16 2 155.09 152 307.09
245C1M/57MILLER Jan 1997 2 Turnov102.76 50 105.08 206 311.08
246K1M/121JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha105.40 52 129.73 204 333.73
247K1W/36HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy141.23 2 103.43 252 355.43
248C2M/16PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
1.00 999 150.46 206 356.46
249K1M/125MED Kryštof 2002 3 USK Pha173.41 8 188.78 356 544.78
Oddíl