Slalom v Třebechovicích

30.09.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.103.40 0 5.00 0 103.40
2K1M/2BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.20 52 107.10 0 107.10
3K1M/3ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky107.50 2 107.70 0 107.70
4K1M/4POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK109.60 50 109.00 0 109.00
5K1M/5MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.109.90 2 109.10 0 109.10
6C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.30 0 110.70 0 109.30
7C1M/2HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.109.60 0 109.50 0 109.50
8K1M/6STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky107.90 2 106.70 50 109.90
9K1M/7VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.10 0 113.20 0 113.20
10K1M/8VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.90 8 109.70 4 113.70
11K1M/8SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK116.90 0 113.70 0 113.70
12K1M/10MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.90 0 114.50 0 113.90
13K1M/11JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.116.40 4 116.80 0 116.80
14C1M/3BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.114.80 2 115.60 4 116.80
15K1M/12ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.117.10 2 116.90 0 116.90
16C1M/4INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK117.10 0 4.00 999 117.10
17C2M/1HEGER Tomáš
HEGER Vojtěch
1998
2000
1 Dukla B.
Dukla B.
116.60 2 4.00 999 118.60
18K1M/13SAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.20 6 118.70 0 118.70
19K1M/14PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.118.90 0 119.00 0 118.90
20K1M/15VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor119.70 2 117.30 2 119.30
21K1W/1CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.119.30 0 121.50 4 119.30
22K1M/16PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz119.90 0 119.30 2 119.90
23C1M/5MILLER Jan 1968 2 Turnov120.60 2 119.90 0 119.90
24K1M/17VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.121.90 2 120.00 0 120.00
25K1M/18JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha121.80 1 120.20 0 120.20
26C1M/6RAŠNER Karel 1976 2 Postřelm122.70 2 120.90 0 120.90
27K1M/19ABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky125.20 4 121.10 0 121.10
28K1M/20KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand120.40 2 119.70 2 121.70
29K1M/21SAJDL František 1970 3 L.Žatec125.50 2 121.90 0 121.90
30K1M/22LACINA Jakub 2003 2 Semily118.10 4 121.00 2 122.10
31K1M/22RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm122.10 0 121.10 2 122.10
32K1M/24HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice122.50 0 123.30 2 122.50
33K1M/25TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.123.80 0 122.70 0 122.70
34K1M/26CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.123.50 2 122.80 0 122.80
35K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.00 0 122.80 0 122.80
36K1W/3KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK127.70 2 122.90 0 122.90
37K1M/27OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.121.00 2 124.80 2 123.00
38K1M/28MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.123.20 0 120.60 8 123.20
39K1M/29KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov122.90 2 119.30 4 123.30
40K1M/30ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand125.50 0 123.40 0 123.40
41K1M/31KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.124.40 0 123.50 0 123.50
42K1M/32ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště118.10 6 120.60 4 124.10
43K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.30 2 124.50 2 124.30
44K1M/33JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky124.40 0 126.30 2 124.40
45K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.40 0 124.90 0 124.40
46K1M/34KUDRNA Josef 2004 2 KK Brand121.90 4 120.80 4 124.80
47C1M/7VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.20 2 124.80 0 124.80
48K1M/35VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto125.00 0 124.30 2 125.00
49K1M/35ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.124.40 4 123.00 2 125.00
50K1M/37HORÁK David 1976 2 Heletag125.80 0 125.10 0 125.10
51K1M/37SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec124.90 6 121.10 4 125.10
52K1M/39PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.125.30 0 126.10 0 125.30
53K1W/6FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha126.00 2 125.30 0 125.30
54K1M/40VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha121.40 4 123.60 2 125.40
55C1M/8HAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.50 0 126.40 0 125.50
56C1M/9STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB122.60 4 123.60 2 125.60
57K1M/41PODRASKÝ Tomáš 1967 Třebech.125.70 0 127.30 2 125.70
58K1M/42KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa124.10 6 125.80 0 125.80
59K1W/7SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.125.90 0 124.60 2 125.90
60K1M/43BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand127.60 2 124.10 2 126.10
61K1W/8RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha123.40 4 124.30 2 126.30
62K1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha126.60 0 128.00 2 126.60
63C1M/10KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor126.80 0 134.70 6 126.80
64K1M/44HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.128.20 2 127.10 0 127.10
65C1M/11LACINA Richard 1967 2 Semily127.10 0 121.20 52 127.10
66K1M/45MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov125.40 2 127.40 0 127.40
67K1M/46SUK Jakub 2002 3+ Trutnov125.70 2 132.00 4 127.70
68C1M/12VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha127.90 2 125.70 2 127.70
69C1M/13BEIER Artur 1970 2 Trutnov127.90 0 131.00 4 127.90
70C1M/14VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.128.00 0 129.40 2 128.00
71K1M/47PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK126.20 2 129.20 4 128.20
72PW/1KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor128.20 0 132.40 0 128.20
73K1M/48ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.129.40 52 128.30 0 128.30
74C1M/15BEIER Matouš 2004 2 Trutnov128.40 0 128.20 2 128.40
75K1M/49TURNER Karel 2004 2 Blovice126.90 8 126.90 2 128.90
76K1M/50BENDA Libor 1966 3+ Roudnice129.10 0 130.30 0 129.10
77PW/2PANZER Martin 2007 Loko Plz129.20 0 134.10 2 129.20
78C1M/16SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm127.20 2 127.90 2 129.20
79C1M/17KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha127.00 52 127.30 2 129.30
80K1M/51PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník129.70 0 126.80 6 129.70
81C2M/2JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
127.80 2 129.10 4 129.80
82K1M/52GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice130.10 0 129.60 2 130.10
83K1M/53ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand130.30 0 128.70 6 130.30
84C1M/18KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor128.60 2 131.70 6 130.60
85C1M/18SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK128.60 50 128.60 2 130.60
86K1W/10PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky130.70 0 138.60 0 130.70
87K1M/54URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha129.80 4 128.80 2 130.80
88K1W/11HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa126.40 8 127.08 4 131.08
89K1M/55VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand131.30 2 129.30 2 131.30
90K1M/56WINTER Eduard 1956 3 Jablonec132.30 8 131.50 0 131.50
91C2M/3VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
131.80 0 133.90 6 131.80
92K1W/12SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK130.00 2 129.90 2 131.90
93C1M/20KARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK132.00 0 132.80 0 132.00
94C1M/21HÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.60 2 132.10 0 132.10
95C1M/21KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor132.10 0 133.40 2 132.10
96K1M/57VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor133.80 2 132.30 0 132.30
97C1M/23DOSKOČIL Eduard 1983 3 Dv.Král.132.30 0 4.00 999 132.30
98K1M/58HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK129.60 4 132.70 0 132.70
99C1M/24DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK132.70 0 134.40 0 132.70
100C1M/24KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor130.70 2 133.70 2 132.70
101C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha132.80 0 132.40 2 132.80
102C1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha138.50 0 132.80 0 132.80
103K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha132.80 0 131.00 52 132.80
104C1M/26OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.90 0 131.00 2 133.00
105C1M/26ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB137.80 12 127.00 6 133.00
106K1W/14PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky134.40 2 133.10 0 133.10
107C1M/28STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky135.00 4 131.30 2 133.30
108C1M/28VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor139.10 6 131.30 2 133.30
109C2M/4RAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
138.70 10 133.50 0 133.50
110K1M/59STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB138.60 4 133.70 0 133.70
111K1M/60NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.134.10 0 142.80 2 134.10
112K1W/15BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa134.20 0 132.90 2 134.20
113C1M/30KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L134.40 0 132.60 2 134.40
114K1W/16KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha135.20 4 132.50 2 134.50
115K1M/61POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand130.60 4 130.90 4 134.60
116PW/3ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice132.70 2 130.00 6 134.70
117K1M/62INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK135.60 4 135.00 0 135.00
118C1W/3FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha132.60 4 131.00 4 135.00
119K1M/63DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK135.10 0 147.20 2 135.10
120C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor139.10 0 135.10 0 135.10
121K1M/64HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.136.10 2 135.20 0 135.20
122C1M/31KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.135.00 4 133.20 2 135.20
123C1M/32RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm133.40 2 133.10 4 135.40
124K1M/65VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště133.60 2 135.60 2 135.60
125K1W/17HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK136.40 2 133.90 2 135.90
126PW/4BOHATÝ Oto 2007 Třebech.133.80 8 134.00 2 136.00
127K1M/66BENDA Jan 2005 3+ Roudnice137.80 4 132.10 4 136.10
128K1W/18BAŠKOVÁ Petra 1981 3 Benátky138.80 0 136.20 0 136.20
129K1W/18BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa139.50 0 134.20 2 136.20
130K1M/67CINKO Radek 1993 3 Pardub.136.40 0 134.60 2 136.40
131C2X/1KEPRTOVÁ Markéta
SOUČEK Marek
2001
1999
KVS HK
KVS HK
136.60 0 138.90 4 136.60
132K1M/68ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha132.70 4 138.40 0 136.70
133K1W/20MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.60 6 134.80 2 136.80
134K1M/69JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.133.10 4 136.80 4 137.10
135K1M/69KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec138.70 4 137.10 0 137.10
136C1M/33VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor140.10 0 137.30 0 137.30
137K1M/71POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK137.80 1 137.60 0 137.60
138C1M/34PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník135.90 2 137.60 0 137.60
139K1M/72SAIDL František 2006 3 USK Pha138.60 0 137.80 0 137.80
140K1M/72MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice139.60 6 137.80 0 137.80
141C1M/35ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov137.80 0 144.70 0 137.80
142C1M/35BRTEK Tomáš 1981 3 KKBeroun135.80 2 146.90 6 137.80
143C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha139.00 0 137.90 0 137.90
144C2X/2RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
Postřelm
Postřelm
137.90 0 135.60 4 137.90
145C1M/37VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK136.00 2 143.10 2 138.00
146K1M/74SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha136.30 2 136.40 6 138.30
147K1M/75VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor145.10 8 136.50 2 138.50
148C1M/38LACINA Jakub 2003 3 Semily134.60 4 134.00 12 138.60
149K1M/76DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha137.40 2 136.70 2 138.70
150C1M/39BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.138.70 2 136.70 2 138.70
151K1W/21LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily139.70 2 139.02 0 139.02
152K1W/22KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha141.50 0 139.20 0 139.20
153C1M/40HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK139.60 0 140.40 0 139.60
154K1W/23ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor140.30 4 139.60 0 139.60
155K1W/24ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3+ KVS HK139.90 0 140.00 0 139.90
156K1M/77BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.138.00 2 145.20 4 140.00
157K1W/25SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice139.90 4 140.10 0 140.10
158K1M/78SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha138.80 2 151.30 4 140.80
159PW/5VONEŠ Jakub 2007 KK Brand138.80 2 141.90 4 140.80
160K1M/79ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky131.00 10 133.40 8 141.00
161K1M/79NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.143.70 8 141.00 0 141.00
162C1M/41DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK141.00 0 140.20 2 141.00
163C1W/6SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.141.10 0 140.40 6 141.10
164PW/6HAUCK Marek 2007 KVS HK140.60 2 141.40 0 141.40
165K1W/26MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor141.50 0 148.00 6 141.50
166C1M/42INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK143.40 2 139.60 2 141.60
167C1M/43ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.141.70 0 4.00 999 141.70
168K1M/81ADAMEC Jakub 1984 Č.Lípa142.00 4 137.90 4 141.90
169C1M/44POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha139.90 2 140.20 6 141.90
170C2M/5CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
140.10 2 140.70 2 142.10
171K1W/27BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily141.60 2 142.10 0 142.10
172C1W/7CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.139.60 8 138.30 4 142.30
173PW/7VENC Ondřej 2007 KK Brand142.80 6 140.30 2 142.30
174K1M/82KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha142.70 2 136.40 6 142.40
175K1W/28ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha140.70 2 141.80 4 142.70
176K1M/83BEIER Alva 2005 3+ Trutnov141.30 2 142.00 2 143.30
177K1M/83SOPEK Milan 2004 3 Sušice142.30 2 143.30 0 143.30
178K1M/83ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily139.30 4 144.70 4 143.30
179K1M/83VANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor141.30 2 147.10 2 143.30
180K1W/29KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.139.60 4 141.30 2 143.30
181C2M/6KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.40 2 143.10 6 143.40
182K1M/87PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník131.30 50 143.50 0 143.50
183C1M/45URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha141.50 2 141.70 2 143.50
184C1M/45KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand141.50 2 142.80 4 143.50
185C1M/47SUK Jakub 2002 3 Trutnov143.60 0 140.80 6 143.60
186K1M/88RIANT Martin 1977 3 VS Tábor139.70 4 144.10 8 143.70
187K1M/89KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand143.80 0 145.00 0 143.80
188K1M/90VODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily136.70 8 137.90 6 143.90
189C1M/48MÍL Jakub 2003 3 Trutnov144.10 0 140.20 4 144.10
190PW/8HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz142.30 2 144.30 6 144.30
191K1M/91KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand139.90 6 140.40 4 144.40
192C1M/49PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník145.90 4 142.60 2 144.60
193K1M/92NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor145.70 16 142.70 2 144.70
194C2M/7BOHATÝ Karel
BOHATÝ Oto
2001
2007
3 Třebech.
Třebech.
138.60 14 140.70 4 144.70
195C2M/8HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
143.00 4 145.00 0 145.00
196C1M/50NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.145.30 0 145.90 0 145.30
197K1M/93JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov146.10 0 145.70 0 145.70
198C1M/51KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa141.70 4 148.90 6 145.70
199K1M/94BANDAS Matěj 2006 KK Brand144.40 4 144.10 2 146.10
200C2M/9VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
144.40 10 140.30 6 146.30
201C1M/52TURNER Karel 2004 Blovice143.70 6 146.60 0 146.60
202K1W/30BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz146.70 0 144.20 4 146.70
203K1M/95JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha140.80 6 143.90 4 146.80
204C1W/8HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK148.70 2 146.90 0 146.90
205C1M/53PETERKA Vít 1969 Rakovník145.00 2 144.30 4 147.00
206K1W/31ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov145.30 2 144.90 6 147.30
207C1W/9MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha148.40 8 141.40 6 147.40
208K1W/32ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz145.30 6 145.60 2 147.60
209K1W/33MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz147.70 0 145.60 6 147.70
210C1W/10SOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK148.90 0 148.20 0 148.20
211C2X/3POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
142.30 6 196.00 14 148.30
212C1M/54POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov146.60 2 152.90 54 148.60
213K1M/96STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov144.70 4 146.90 4 148.70
214C1M/55FOLTÍN Marek 1973 KK Brand146.90 2 149.80 8 148.90
215K1M/97BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha145.40 8 147.30 2 149.30
216C2M/10HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
141.50 8 153.60 12 149.50
217K1W/34ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily145.50 4 149.30 2 149.50
218K1M/98JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.144.50 6 141.60 8 149.60
219K1M/99FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand147.70 2 160.00 2 149.70
220C1M/56KOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha152.10 4 149.70 0 149.70
221K1M/100JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov149.90 0 151.90 0 149.90
222K1M/100FENCL Jáchym 2003 Pardub.143.90 6 141.60 12 149.90
223C2M/11BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
144.10 6 149.90 8 150.10
224C1W/11KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK148.60 2 150.90 6 150.60
225C1M/57FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.153.10 10 144.60 6 150.60
226K1W/35SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec148.70 2 151.40 0 150.70
227K1M/102KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand141.60 10 140.40 56 151.60
228K1W/36ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto155.60 2 151.70 0 151.70
229C2M/12INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
KVS HK
KVS HK
149.80 2 150.80 6 151.80
230PW/9BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha152.90 0 149.80 2 151.80
231C2M/13PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
151.90 0 158.10 6 151.90
232K1W/37ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK152.10 0 161.50 4 152.10
233C1M/58MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov148.40 4 149.80 6 152.40
234K1M/103HADRABA Martin 2005 USK Pha148.50 4 150.10 6 152.50
235C2X/4ZÁRUBOVÁ Michaela
INDRUCH Tomáš
1986
1976
KVS HK
KVS HK
151.60 4 150.50 2 152.50
236PW/10SAMEK Petr 2008 Třebech.150.80 6 148.70 4 152.70
237K1M/104SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.152.00 54 148.90 4 152.90
238C1M/59VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor153.20 0 155.70 4 153.20
239C1M/60ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.148.90 8 147.70 6 153.70
240K1M/105VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.154.70 4 151.70 4 155.70
241C1M/61VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.152.30 4 154.20 4 156.30
242C2M/14SAMKOVÁ Olga
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
Třebech.
Třebech.
159.50 6 156.90 0 156.90
243C2M/15VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
153.90 6 155.00 2 157.00
244PW/11INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK153.00 4 157.80 0 157.00
245C1W/12ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha178.80 10 153.10 4 157.10
246K1W/38ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK153.20 4 155.20 10 157.20
247PW/12BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice153.40 4 157.40 2 157.40
248C1M/62BOHATÝ Oto 2007 Třebech.152.00 6 155.70 2 157.70
249C1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor161.80 2 156.00 2 158.00
250C1W/13MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov159.40 8 154.00 4 158.00
251K1W/39MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov162.80 0 158.30 0 158.30
252K1M/106BAČINA Jan 2006 Č.Lípa146.70 12 159.60 4 158.70
253K1M/107ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov152.80 6 151.20 8 158.80
254C2M/16KUDRNA Josef
BÍZEK Marek
2004
2005
3 KK Brand
KK Brand
153.00 6 166.00 12 159.00
255K1M/108KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha157.10 2 157.00 10 159.10
256PW/13SVOBODA Šimon 2008 Benátky155.20 4 157.20 10 159.20
257C2M/17KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
149.00 14 149.30 10 159.30
258C1M/63SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha156.30 4 153.30 54 160.30
259K1W/40RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor162.30 2 156.30 4 160.30
260PW/14PETŘÍK Marek 2008 USK Pha158.60 2 174.50 6 160.60
261C2M/18DOSKOČIL Eduard
KUTLVAŠR Petr
1983
1977
Dv.Král.
Vys.Mýto
158.50 12 157.00 4 161.00
262K1M/109TUN Marek 2003 Semily1.00 999 149.40 12 161.40
263K1M/110KUTEK Michal 2006 USK Pha163.10 54 159.80 2 161.80
264K1M/111SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha157.90 6 160.00 2 162.00
265K1M/112ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto158.50 4 167.00 8 162.50
266C1W/15BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily169.80 0 163.40 0 163.40
267C2X/5SOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
KVS HK
KVS HK
159.60 4 161.80 6 163.60
268K1M/113CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha159.90 4 168.60 10 163.90
269C2M/19HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
157.30 8 156.00 8 164.00
270C2X/6WINTER Eduard
SAMEŠOVÁ Věra
1956
1955
Jablonec
Jablonec
165.70 8 158.40 6 164.40
271K1M/114NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily155.20 10 160.80 4 164.80
272C1M/64NĚMEC Radek 2004 Pardub.167.40 0 162.70 4 166.70
273PW/15RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor187.00 4 165.20 2 167.20
274K1M/115SLAVÍK Daniel 2006 Semily176.50 14 159.60 8 167.60
275C2M/20ERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
166.70 12 161.70 6 167.70
276K1M/116MÁRA Michal 2003 VS Tábor156.30 12 162.60 18 168.30
277C2M/21KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
166.60 16 157.10 12 169.10
278C2M/22BABOUČEK Antonín
SLAVÍK Vojtěch
2007
2005
USK Pha
USK Pha
171.80 8 165.20 4 169.20
279C1M/65SAIDL František 2006 USK Pha165.70 4 1.00 999 169.70
280C1M/66PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.168.00 2 173.30 4 170.00
281PW/16SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky164.60 6 170.40 2 170.60
282PW/16VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor162.60 8 189.90 60 170.60
283C1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha168.70 2 197.30 6 170.70
284C2X/7ŠENK Marek
SAIFRTOVÁ Magdaléna
1974
2008
KK Brand
KK Brand
167.90 16 162.20 10 172.20
285K1W/41BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.219.90 12 165.40 8 173.40
286C1W/17ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha170.80 4 172.00 2 174.00
287C2M/23HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
208.10 74 166.10 8 174.10
288PW/18PLAS Tobiáš 2008 USK Pha150.60 56 168.30 6 174.30
289PW/19SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand170.80 4 175.20 2 174.80
290K1M/117JAHNA Ondřej 2005 Třebech.166.90 8 175.30 8 174.90
291C1W/18ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov171.60 12 169.90 6 175.90
292C2X/8KREMROVÁ Adéla
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
172.50 4 171.50 12 176.50
293C1M/67ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha166.70 14 170.90 6 176.90
294K1M/118MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha172.70 6 163.90 16 178.70
295C2M/24ČERVENKOVÁ Amélie
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
176.50 8 164.70 14 178.70
296PW/20SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec180.00 6 170.80 8 178.80
297PW/21POLLERT Jonáš 2007 USK Pha171.00 8 181.30 8 179.00
298C2X/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.60 8 175.00 4 179.00
299PW/22URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha188.00 66 171.40 8 179.40
300K1M/119JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand161.60 18 173.90 56 179.60
301K1W/42JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha204.40 112 178.80 4 182.80
302C2X/10RIANTOVÁ Marie
RIANT Martin
2006
1977
VS Tábor
VS Tábor
184.70 14 181.00 2 183.00
303PW/23PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec179.10 6 178.60 12 185.10
304K1W/43KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.186.20 0 187.10 4 186.20
305K1M/120STREIT Adam 2002 Trutnov176.50 10 166.40 66 186.50
306C1M/68CINKO Radek 1993 Pardub.239.80 4 182.90 4 186.90
307C2X/11JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
185.90 4 183.05 4 187.05
308PW/24BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov188.10 2 189.80 8 190.10
309PW/25FUCHS Jáchym 2008 KK Brand197.00 54 180.50 10 190.50
310K1W/44SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.197.30 58 176.50 14 190.50
311C2M/25ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
178.80 12 192.78 20 190.80
312K1M/121HOLUB Čeněk 2006 USK Pha196.10 20 179.50 12 191.50
313PW/26JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha174.30 18 221.20 10 192.30
314C1M/69INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK190.00 6 193.10 2 195.10
315C2M/26ADÁŠEK Alois
JUDA Mikuláš
2002
2003
Benátky
Benátky
192.30 20 177.60 18 195.60
316C2M/27STEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
190.10 20 183.60 16 199.60
317C1M/70ŘEHÁK Jiří 2003 Semily197.10 18 189.20 12 201.20
318K1W/45HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.141.90 62 220.60 60 203.90
319C2X/12KOLÁŘOVÁ Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
3 USK Pha
USK Pha
196.00 14 180.20 62 210.00
320K1M/122VRANÝ Matěj 2006 USK Pha196.10 20 202.10 8 210.10
321PW/27ŠÍMA David 2008 KK Brand205.40 6 247.30 6 211.40
322PW/28SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto219.70 14 203.00 10 213.00
323C2M/28JINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
Tech.Pha
Tech.Pha
211.80 2 209.80 16 213.80
324C2X/13PLÁŠILOVÁ Anežka
SKALICKÝ Aleš
2002
2002
Pardub.
Pardub.
198.60 22 206.50 12 218.50
325K1W/46ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.220.10 58 210.70 14 224.70
326K1M/123CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag152.00 214 166.00 62 228.00
327C2M/29FOLTÍN Marek
FOLTÍN Šimon
1973
2006
KK Brand
KK Brand
209.50 20 260.00 70 229.50
328C2X/14JIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
214.90 64 218.40 18 236.40
329K1M/124SLABÝ Zdeněk 2004 VS Tábor173.70 64 1.00 999 237.70
330C2X/15MÁROVÁ Lenka
VANĚK Martin
1975
1971
VS Tábor
VS Tábor
251.90 6 226.30 16 242.30
331C1W/19BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov275.40 2 253.00 2 255.00
332C1M/71HAUCK Marek 2007 KVS HK287.90 14 253.20 8 261.20
333PW/29VÍT Matyáš 2009 KVS HK230.20 414 233.80 28 261.80
334PW/30PLEŠTIL Šimon 2007 Semily1.00 999 260.10 8 268.10
335K1W/47NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor274.40 64 226.50 214 338.40
Oddíl

Historie procházení