Klatovský slalom ve Strakonicích

08.10.2017   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 85.21 0 85.20 2 85.21
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.62 0 87.95 0 87.62
3K1M/3RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.95.82 0 95.43 0 95.43
4K1M/4ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB 94.93 2 94.31 2 96.31
5C1M/1KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB 95.57 4 97.21 0 97.21
6K1M/5STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 99.47 0 97.14 102 99.47
7C1M/2BUCHTEL Martin 1982 2 99.54 6 99.79 0 99.79
8K1M/6BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 100.18 0 100.28 0 100.18
9K1M/7JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.100.31 0 101.15 0 100.31
10K1M/8MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 101.62 0 102.25 2 101.62
11C1M/3PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn104.35 0 102.29 0 102.29
12K1M/9PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 103.92 0 101.32 2 103.32
13C1M/4PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 106.21 4 105.25 0 105.25
14C1M/5POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 106.98 0 105.34 0 105.34
15K1M/10MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 103.67 2 103.64 2 105.64
16K1M/11PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz103.90 2 102.92 4 105.90
17C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.92 2 106.29 2 105.92
18K1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 108.98 0 106.00 0 106.00
19K1M/12KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 104.23 2 104.62 2 106.23
20K1M/13PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 102.84 4 102.34 4 106.34
21K1M/14ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz103.14 4 105.45 6 107.14
22K1M/15HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.20 2 110.96 2 107.20
23K1M/16ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.107.37 0 107.95 2 107.37
24K1M/17ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 107.42 0 108.53 6 107.42
25K1M/19MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak109.67 0 107.70 0 107.70
26K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor108.14 0 117.28 100 108.14
27K1M/20PRÜHER Jakub 1968 3 SKVS ČB 109.10 0 115.59 0 109.10
28C1M/6RUBÍN Daniel 1975 Dukla B.111.17 0 109.26 0 109.26
29C1M/7POLLERT Jan 2005 2 USK Pha 109.93 0 109.34 0 109.34
30K1M/21ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 107.67 2 111.93 4 109.67
31K1W/4ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 114.51 0 110.64 0 110.64
32C1M/8STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 106.78 4 109.00 4 110.78
33K1W/5TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB 111.29 0 112.20 2 111.29
34K1M/22ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha 109.46 50 111.43 0 111.43
35C2M/2POHANKA Vít
KUNA Václav
2000
1998
2 Klatovy
SKVS ČB
111.54 0 113.56 2 111.54
36K1M/23TURNER Karel 2004 2 Blovice 111.73 0 112.85 2 111.73
37C1W/1VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn105.35 50 112.21 0 112.21
38K1M/24NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 109.31 4 112.50 0 112.50
39K1M/25JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha 112.67 0 114.31 0 112.67
40C1M/9ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 111.75 254 113.67 0 113.67
41C1M/10JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha 115.62 6 113.84 0 113.84
42K1M/26FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.113.84 0 114.50 0 113.84
43K1W/6STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 113.93 0 114.62 6 113.93
44K1M/27ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha 114.39 0 114.79 2 114.39
45K1M/28KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor114.46 0 118.17 0 114.46
46K1M/29PINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB 117.37 2 112.50 2 114.50
47C2X/1VRBOVÁ Alexandra
KUNA Václav
2000
1998
2 Horš.Týn
SKVS ČB
114.67 0 115.34 2 114.67
48C1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.114.81 0 113.75 2 114.81
49K1W/7FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha 121.85 12 113.15 2 115.15
50K1W/8ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 117.43 2 115.17 0 115.17
51K1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha 115.89 0 116.73 0 115.89
52C1M/12ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 116.31 0 116.12 0 116.12
53C1M/13HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn114.20 2 115.95 2 116.20
54K1M/30ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha 116.20 0 116.28 2 116.20
55K1W/10ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 116.23 0 116.20 2 116.23
56K1M/31ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz112.70 4 112.78 4 116.70
57K1M/32SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec 114.70 2 116.75 2 116.70
58K1M/33CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha 115.60 4 115.26 2 117.26
59C1W/3FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 117.42 0 119.15 2 117.42
60K1M/34ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha 118.45 0 117.46 0 117.46
61K1M/35VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor117.78 0 118.78 52 117.78
62C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 117.00 2 117.98 0 117.98
63C1M/14KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L118.10 0 118.98 0 118.10
64C1M/15KUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB 118.59 2 118.17 0 118.17
65K1M/36PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha 118.46 0 121.21 50 118.46
66K1M/37JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha 119.31 4 112.57 6 118.57
67K1W/11PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky 118.71 0 133.20 0 118.71
68K1M/38STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec 116.84 2 120.46 0 118.84
69K1M/39PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 119.31 2 115.15 4 119.15
70K1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.119.23 0 118.93 4 119.23
71C1M/16MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak117.93 2 118.93 2 119.93
72C1M/17JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha 120.73 10 117.93 2 119.93
73K1M/40ŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB 118.14 2 121.54 4 120.14
74K1W/13NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 120.15 0 124.79 0 120.15
75K1M/41VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak120.26 0 123.89 0 120.26
76C1M/18HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor115.53 52 118.31 2 120.31
77C1W/5KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.120.34 0 121.90 4 120.34
78K1M/42ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 117.40 4 116.50 4 120.50
79C1M/20KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor120.64 6 119.21 2 121.21
80K1W/14KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 122.34 2 121.34 0 121.34
81C1M/21KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn122.18 0 119.43 2 121.43
82K1W/15HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy 116.37 52 117.67 4 121.67
83C1M/22PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 120.29 2 121.87 0 121.87
84C1W/6MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha 122.40 0 124.17 0 122.40
85K1M/43ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 116.98 6 116.68 6 122.68
86C1M/23KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 126.47 0 123.62 0 123.62
87C1M/24VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor143.42 4 123.84 0 123.84
88K1W/16Kolářová Markéta 2005 3 USK Pha 135.15 4 124.34 0 124.34
89C1M/25WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn124.35 0 122.90 2 124.35
90K1M/44SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha 124.59 0 129.37 6 124.59
91K1W/17ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor124.56 2 124.71 0 124.71
92K1W/18ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha 127.12 2 122.96 2 124.96
93K1W/19Morenová Adriana 2004 3 USK Pha 121.10 4 124.60 2 125.10
94K1W/20HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn125.25 0 125.78 2 125.25
95K1M/45DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 125.93 2 125.70 0 125.70
96K1M/46RIANT Martin 1977 3 VS Tábor127.85 8 125.75 0 125.75
97K1M/47MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec 125.78 0 128.40 2 125.78
98K1W/22HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak127.78 2 125.79 0 125.79
99K1M/48FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice125.93 0 125.85 4 125.93
100K1M/49VOLF Marek 2007 VS Tábor124.37 2 125.25 2 126.37
101K1M/50VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 126.47 0 132.90 0 126.47
102C1W/7ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha 124.85 2 128.40 4 126.85
103C1W/8HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn125.40 2 126.20 2 127.40
104K1M/51KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB 127.70 4 125.48 2 127.48
105K1M/52UHLÍK Jan 2008 Bechyně 125.51 2 128.84 50 127.51
106K1M/53ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor125.54 2 145.76 2 127.54
107C1M/26POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 127.68 0 126.43 6 127.68
108K1W/23ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 127.78 0 134.57 4 127.78
109K1M/54ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak147.68 6 128.18 0 128.18
110C1M/27SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha 133.82 58 128.50 0 128.50
111K1W/24HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn127.75 2 128.57 0 128.57
112C1M/28VRBA Pavel 1973 Horš.Týn131.15 4 129.71 0 129.71
113K1M/55NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor152.18 2 123.79 6 129.79
114K1M/56BUDÁK David 2003 3 Kadaň 130.10 0 144.23 4 130.10
115K1W/25PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 128.48 2 132.57 4 130.48
116C2M/3PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
129.10 2 132.81 4 131.10
117C1M/29JINEK Hugo 2005 USK Pha 137.53 2 131.17 0 131.17
118K1W/26ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz127.21 4 139.40 54 131.21
119K1M/57LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha 129.95 2 131.31 2 131.95
120C1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 132.37 0 137.18 6 132.37
121K1M/58MANAS Adam 2004 3 Kadaň 130.62 4 128.79 4 132.79
122K1M/59POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 122.65 52 129.15 4 133.15
123C1M/30TURNER Karel 2004 Blovice 129.79 4 127.46 6 133.46
124C1W/10ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 133.70 0 131.12 4 133.70
125K1W/27BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 131.84 2 133.81 0 133.81
126K1M/60BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 132.31 2 135.67 6 134.31
127C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
126.75 8 130.53 4 134.53
128K1M/61HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz132.89 2 132.31 58 134.89
129C2M/5PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.25 8 130.90 4 134.90
130C1M/31PECHAČ Jonáš 2004 3 USK Pha 135.67 0 138.00 2 135.67
131K1M/62SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 123.93 58 129.85 6 135.85
132C1M/32VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor153.15 2 136.23 0 136.23
133C2M/6JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
132.40 4 138.59 12 136.40
134K1M/63POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 130.68 6 132.95 4 136.68
135K1W/28MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz134.90 2 156.26 12 136.90
136C1M/33Furiš Eduard 2004 Č.Kruml.149.93 52 137.10 0 137.10
137K1W/29SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 137.39 0 148.45 2 137.39
138C1M/34PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 137.37 2 137.65 0 137.65
139K1W/30HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha 137.75 0 139.54 0 137.75
140K1M/64Novosad Jonáš 2006 3 Č.Kruml.138.21 0 137.81 0 137.81
141K1M/65MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 138.42 2 134.75 4 138.75
142C1W/11ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha 139.38 0 152.23 2 139.38
143K1M/66Veverka Čeněk 2007 Loko Plz144.89 6 131.43 8 139.43
144C2M/7KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
135.68 4 164.15 4 139.68
145K1W/31TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus137.40 6 135.92 4 139.92
146C1M/35KOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha 135.98 4 135.70 6 139.98
147K1M/67ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak140.84 56 138.15 2 140.15
148K1M/68MED Kryštof 2002 3 USK Pha 146.12 4 134.60 6 140.60
149K1M/69POKORNÝ Ctibor 2005 3 Č.Kruml.140.98 0 152.29 2 140.98
150K1W/32HONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak150.43 2 139.85 2 141.85
151K1M/70PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 140.34 2 170.26 8 142.34
152C1W/12ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor147.71 2 142.89 0 142.89
153K1M/71CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 156.54 56 142.98 2 144.98
154K1M/72PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 150.84 4 143.34 2 145.34
155K1W/33HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha 142.15 4 145.60 6 146.15
156K1M/73SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha 157.37 6 142.34 4 146.34
157C1M/36VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 148.67 2 146.37 0 146.37
158K1M/74PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.143.70 4 145.93 12 147.70
159K1W/34RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor160.78 4 148.46 0 148.46
160K1W/35BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz150.21 4 143.35 6 149.35
161K1M/75KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha 144.98 6 141.42 8 149.42
162K1M/76MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 158.56 4 150.76 0 150.76
163C1W/13ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 157.85 4 150.76 0 150.76
164K1W/36KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 142.93 8 178.31 0 150.93
165C2M/8KREMROVÁ Adéla
FREISLEBENOVÁ Patricia
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
144.26 8 146.68 10 152.26
166K1M/77HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak170.62 4 148.31 4 152.31
167K1M/78DRUSKA Vojtěch 2006 SKVS ČB 158.59 2 151.57 2 153.57
168C2M/9ERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
147.10 8 153.15 8 155.10
169K1W/37JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 159.15 2 151.89 4 155.89
170K1M/79HADRABA Martin 2005 USK Pha 139.92 58 152.79 4 156.79
171C2X/4PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDA Mikoláš
1999
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
149.25 8 143.14 14 157.14
172K1M/80KUTEK Michal 2006 USK Pha 170.00 6 153.21 4 157.21
173K1M/81NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.153.40 4 154.56 6 157.40
174K1M/82HANUŠ Jakub 2007 Rakovník186.59 8 150.25 8 158.25
175K1M/83PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 154.64 4 178.92 6 158.64
176K1M/84SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 153.89 6 164.96 6 159.89
177C2M/10PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
163.23 12 148.17 12 160.17
178C1M/37SVOBODA Adam 2006 USK Pha 156.45 56 150.37 10 160.37
179K1W/38RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor181.67 6 154.73 6 160.73
180C2X/5ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
168.67 8 160.78 4 164.78
181K1M/85VOLF Matěj 2003 VS Tábor172.48 62 157.15 14 171.15
182K1W/39MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 215.48 6 168.12 6 174.12
183K1M/86KOLÁŘ Jakub 2006 SKVS ČB 203.92 2 174.35 0 174.35
184C2M/11PELIKÁN Václav
CARDOSELLI Tomáš
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
172.34 8 167.14 12 179.14
185K1M/87HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 180.70 6 203.47 54 186.70
186K1W/40ZÁVIŠKOVÁ Zlata 2002 Boh.Pha 180.00 10 203.98 12 190.00
187K1W/41KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak186.98 6 180.76 10 190.76
188K1M/88POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 211.00 2 187.62 6 193.62
189K1W/42PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 233.20 58 200.47 2 202.47
190K1M/89KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn179.62 54 210.32 10 220.32
191K1M/90CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 171.42 114 173.29 58 231.29
192C2X/7CARDOSELLI Stella
CARDOSELLI Tomáš
2009
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 186.31 64 250.31
193K1M/91VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 254.78 4 240.45 106 258.78
194K1M/92HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB 183.92 112 184.89 162 295.92
195K1W/43KLOUDOVÁ Kristýna 2009 Ot.Strak282.57 110 195.12 158 353.12
196K1M/93BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 1.00 999 229.26 162 391.26
197C2M/13CÍSAŘOVSKÝ Petr
HORÁK David
1977
1976
Heletag
Heletag
4.00 999 165.81 312 477.81
Oddíl