vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Podzimní sjezd na Lužnici

21.10.2017   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:14,30
2K1M/2ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:55,70
3K1M/3KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice17:49,60
4K1M/4ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz18:31,20
5K1M/5ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:50,30
6K1M/6PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz19:11,40
7K1M/7KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn19:13,60
8K1M/8UHLÍK František 1975 2 Bechyně19:23,80
9K1M/9CHOD David 1982 2 Blovice19:50,60
10K1M/10HEZINA Jiří 2004 Roudnice19:50,70
11C2M/1SLANINA Vladimír
JELÍNEK Filip
1969
1996
MT L.Žatec
Boh.Pha
20:02,60
12C1M/1SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:06,60
13K1M/11NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:15,00
14K1M/12VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor20:23,90
15K1W/1KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav20:57,50
16C1M/2JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha21:05,70
17K1M/13POTUŽÁK Jan 1988 Sušice21:17,20
18K1M/14SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec21:21,40
19C2M/2PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:21,90
20K1W/2LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:26,60
21K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor21:33,20
22K1M/15ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:34,20
23K1M/16SVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec21:44,70
24K1M/17MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.21:50,10
25K1M/18BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB21:55,60
26K1M/19GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.22:06,90
27C2M/3KUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
22:07,40
28K1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.22:22,80
29C2M/4DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
22:24,30
30K1M/20NEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha22:25,80
31C1M/3HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně22:26,30
32C1M/4PEŠTA Jan 1981 L.Tábor22:31,80
33K1W/5BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:34,00
34C2M/5ŠIMÁNEK Robert
FUCHS Martin
1973
1971
3 Jihlava
Jihlava
22:35,60
35K1M/21MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav22:38,90
36K1M/22BUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:42,00
37C2M/6PAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
22:42,20
38K1W/6MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz22:46,40
39C1M/5MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha22:52,40
40C1M/6KOTEK Miloš 1974 VS Tábor22:58,30
41K1M/23DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha23:07,20
42K1M/24MAREK Kryštof 2006 Roudnice23:13,40
43C1M/7VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.23:13,90
44K1M/25SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav23:17,70
45K1W/7GROSSMANNOVÁ Adéla 2002 3 Loko Plz23:29,20
46K1W/8ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz23:30,10
47C1M/8ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec23:38,00
48K1M/26ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:40,60
49C1W/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.23:45,50
50K1W/9BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz23:48,30
51K1W/10BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB23:52,10
52K1W/11BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:53,10
53K1W/12KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:54,60
54C1W/2PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.23:55,20
55K1M/27VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice23:58,90
56C1W/3KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav24:07,70
57K1M/28PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha24:44,40
58C1M/9MOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor25:10,10
59K1M/29POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:12,50
60K1M/30KLEMENT Maxim 2001 Roudnice25:14,50
61C1W/4BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav25:23,80
62K1M/31NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.25:27,30
63K1M/32MAYER Aleš 1996 3 Bechyně25:32,20
64K1M/33KREMLA Jakub 2006 Soběslav26:59,40
65K1W/13DRUNECKÁ Aneta 2004 Soběslav34:32,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3