vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Podzimní sjezd na Lužnici

21.10.2017   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz15:56,90
2K1M/2ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:43,50
3K1M/3ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:14,40
4K1M/4KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice18:26,40
5K1M/5ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz18:32,00
6K1M/6PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz18:45,70
7K1M/7UHLÍK František 1975 2 Bechyně19:14,00
8K1M/8KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn19:22,70
9K1M/9CHOD David 1982 2 Blovice19:30,70
10K1M/10NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov19:54,60
11K1M/11VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor20:18,60
12C1M/1SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec20:33,40
13K1M/12POTUŽÁK Jan 1988 Sušice20:57,90
14C1M/2JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha20:59,80
15K1W/1KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav21:17,00
16K1M/13BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB21:18,40
17K1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor21:19,80
18K1M/14ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:28,00
19K1M/15SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec21:29,40
20K1M/16SVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec21:35,00
21K1M/17HEZINA Jiří 2004 Roudnice21:36,40
22K1M/18MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.21:41,70
23K1W/3LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:53,50
24C2M/1PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:56,20
25C2M/2DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
22:05,40
26K1M/19KLEMENT Maxim 2001 Roudnice22:08,90
27K1M/20GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.22:24,80
28C2M/3ŠIMÁNEK Robert
FUCHS Martin
1973
1971
3 Jihlava
Jihlava
22:25,90
29K1W/4BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav22:34,70
30K1W/5MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz22:34,90
31C1M/3HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně22:35,50
32K1M/21MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav22:38,70
33K1M/22DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:40,10
34K1M/23NEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha22:40,60
35K1M/24MAREK Kryštof 2006 Roudnice22:42,90
36C2M/4PAZOUREK Jan
MORNŠTEJN Roman
1973
1969
1 Bechyně
Boh.Pha
22:43,10
37K1M/25BUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:46,30
38C2M/5KUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
22:47,90
39K1W/6BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha22:51,40
40C1M/4MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha22:52,90
41C1M/5PEŠTA Jan 1981 L.Tábor23:00,10
42K1M/26SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav23:02,00
43C1M/6KOTEK Miloš 1974 VS Tábor23:12,80
44K1W/7KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:17,60
45K1W/8BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz23:20,20
46K1W/9ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz23:23,60
47C1M/7VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.23:25,70
48C2M/6BORSKÁ Alena
SLANINA Vladimír
1976
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
23:28,40
49C1M/8ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec23:31,60
50K1M/27ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:40,60
51K1W/10GROSSMANNOVÁ Adéla 2002 3 Loko Plz23:45,30
52K1M/28VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice23:58,80
53C1W/1KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.24:16,30
54K1W/11BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB24:16,70
55C1W/2KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav24:23,80
56K1M/29MAYER Aleš 1996 3 Bechyně24:53,70
57C1W/3BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav24:57,20
58C1M/9MOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor25:01,70
59K1M/30POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.25:10,70
60K1M/31PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha25:15,10
61K1M/32KREMLA Jakub 2006 Soběslav25:47,10
62K1M/33NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.26:06,80
63K1W/12DRUNECKÁ Aneta 2004 Soběslav31:13,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3