39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

07.04.2018   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.83.20 0 81.10 0 81.10
2K1M/2MRŮZEK David 1976 Dukla B.82.70 0 83.40 2 82.70
3K1M/3PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.81.40 4 79.20 4 83.20
4K1M/4ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky78.10 50 78.40 6 84.40
5K1M/5HORÁK David 1976 2 Heletag84.00 2 94.70 204 86.00
6K1M/6ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa85.20 2 83.80 4 87.20
7K1M/6GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa85.20 2 85.70 12 87.20
8K1M/8FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa91.70 0 94.10 2 91.70
9K1M/9ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.87.90 4 128.90 10 91.90
10K1M/10MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov88.40 4 90.00 4 92.40
11K1M/11KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B.87.70 6 93.50 2 93.70
12K1M/11MILYAN David 2001 L.Žatec87.70 6 93.50 4 93.70
13C1M/1MRŮZEK David 1976 Dukla B.94.50 0 92.40 4 94.50
14C1M/1RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.96.20 4 94.50 0 94.50
15K1M/13VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.10 4 93.20 2 95.20
16K1M/14KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.91.50 6 93.90 2 95.90
17K1M/15MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec112.00 8 90.10 6 96.10
18K1M/16HEK Jan 1979 2 Roudnice93.20 4 97.10 4 97.20
19K1M/17ŠEDIVÝ Václav 1966 3+ Č.Lípa98.10 6 97.40 0 97.40
20C1M/3KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.98.00 4 93.70 4 97.70
21K1M/18PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.85.60 52 95.20 4 99.20
22K1M/18CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.94.00 52 91.20 8 99.20
23C1M/4MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov97.20 4 95.70 4 99.70
24K1M/20BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand96.40 4 103.60 52 100.40
25K1W/1KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy94.80 6 105.30 2 100.80
26C1M/5MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa98.40 8 98.20 4 102.20
27K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha101.20 4 100.70 2 102.70
28K1M/21ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice101.10 2 97.00 6 103.00
29K1M/21ŠULC Karel 2000 2 KK Brand97.30 8 97.00 6 103.00
30C1M/6FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa105.10 4 102.70 4 106.70
31K1M/23SVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec102.90 4 112.30 6 106.90
32K1W/3SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.107.40 0 107.00 2 107.40
33K1M/24MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice106.40 2 108.50 2 108.40
34K1W/4ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3+ Č.Lípa107.00 10 100.60 8 108.60
35K1M/25STEHNO Petr 2003 2 USK Pha104.90 4 102.90 18 108.90
36K1M/26KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa107.50 2 118.20 14 109.50
37C1M/7HAMMER Ivan 1981 Č.Lípa110.40 8 108.00 2 110.00
38K1M/27POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand115.00 12 108.90 2 110.90
39K1M/28JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky133.10 54 105.10 6 111.10
40K1M/29JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky112.50 6 105.00 8 113.00
41K1M/29ZACH Radovan 2005 2 KK Brand105.00 8 115.20 6 113.00
42K1M/29KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.123.20 4 109.00 4 113.00
43K1M/32JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha110.50 10 105.20 8 113.20
44C1M/8JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha115.20 60 106.00 8 114.00
45C1M/9KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa132.20 12 112.20 2 114.20
46K1M/33FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice112.20 4 115.40 6 116.20
47K1M/34PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.110.30 6 121.90 8 116.30
48K1W/5PLESCHKOVA Daria 2004 Russia110.70 6 112.20 8 116.70
49K1M/35HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.120.10 4 106.70 10 116.70
50K1M/36BOHATÝ Oto 2007 Třebech.134.30 58 117.20 0 117.20
51K1M/37MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.111.40 6 124.70 14 117.40
52K1W/6HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice171.20 56 118.20 0 118.20
53K1M/38PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha108.30 10 112.50 56 118.30
54K1W/7HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa127.40 64 114.00 6 120.00
55K1M/39SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec115.10 6 124.00 6 121.10
56K1W/8BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa126.60 8 108.20 14 122.20
57K1M/40ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník118.20 4 121.60 10 122.20
58K1M/41ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky116.30 6 123.40 14 122.30
59K1W/9ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň118.70 6 120.50 2 122.50
60K1W/10FEDCHENKO Karina 2004 Russia129.50 64 112.00 12 124.00
61K1M/42VENC Ondřej 2007 KK Brand120.20 4 132.70 4 124.20
62K1M/43KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec119.50 12 118.40 6 124.40
63K1M/44KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand120.80 4 130.10 6 124.80
64C1W/1MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha115.30 10 141.10 10 125.30
65K1M/45MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec121.60 4 164.60 54 125.60
66K1W/11KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha133.00 10 115.80 10 125.80
67K1M/46STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec136.20 6 119.80 6 125.80
68K1M/47VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand126.60 54 118.40 8 126.40
69C1M/10SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha124.20 106 120.50 6 126.50
70K1M/48KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand119.30 8 120.60 6 126.60
71K1W/12PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky126.20 4 122.90 4 126.90
72K1W/13KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha125.90 12 117.00 10 127.00
73K1M/49SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha137.00 6 121.70 6 127.70
74C1W/2SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.129.00 6 124.50 6 130.50
75K1W/14ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy144.30 110 123.80 8 131.80
76K1W/15STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec121.90 10 151.80 6 131.90
77C2M/1ČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
Č.Lípa
Č.Lípa
124.40 10 112.70 56 134.40
78C1M/11POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha115.20 60 126.60 8 134.60
79K1W/16MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha126.30 16 117.70 18 135.70
80K1M/50VONEŠ Jakub 2007 KK Brand125.50 102 131.70 4 135.70
81K1M/51KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand133.90 2 129.50 108 135.90
82K1M/52KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha133.70 4 129.90 104 137.70
83K1W/17ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha137.70 2 134.40 4 138.40
84C2M/2MERENUS Jan
BAČINA Jan
1983
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
128.70 66 127.90 12 139.90
85K1M/53KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy130.90 10 123.00 160 140.90
86K1M/54TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand138.80 54 129.10 12 141.10
87C2M/3ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
131.80 10 138.00 8 141.80
88K1M/55ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha134.40 8 116.80 54 142.40
89K1M/56BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand126.60 108 136.60 8 144.60
90K1W/18BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice135.40 10 146.30 6 145.40
91K1M/57LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha166.70 14 139.40 6 145.40
92K1M/58MANAS Adam 2004 3 Kadaň168.20 12 137.50 8 145.50
93K1W/19HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy249.70 56 136.20 10 146.20
94K1M/59KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec138.50 60 145.20 6 151.20
95K1W/20SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha154.10 4 152.60 4 156.60
96C1W/3PLESCHKOVA Daria 2004 Russia146.20 12 155.80 52 158.20
97K1M/60BUDÁK David 2003 3 Kadaň142.40 16 170.30 104 158.40
98PW/1PLAS Tobiáš 2008 USK Pha153.50 6 176.40 66 159.50
99C1W/4FEDCHENKO Karina 2004 Russia145.60 14 151.80 58 159.60
100C1M/12CHERKASOV Maksim 2006 Russia177.30 64 148.40 12 160.40
101C2M/4KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
154.00 66 140.70 20 160.70
102K1W/21BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa152.20 10 181.30 10 162.20
103K1W/22NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec162.10 56 160.00 4 164.00
104C2M/5JANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
136.10 72 148.20 16 164.20
105PW/2PETŘÍK Marek 2008 USK Pha147.60 108 156.00 12 168.00
106K1M/61CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha162.00 12 147.10 208 174.00
107K1M/62KUTEK Michal 2006 3 USK Pha160.10 68 156.60 22 178.60
108K1M/63MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy135.90 204 165.70 14 179.70
109C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha128.60 54 139.60 62 182.60
110K1M/64PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec162.10 64 178.00 6 184.00
111C2M/6PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
191.10 14 185.90 14 199.90
112K1M/65PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice140.50 60 168.10 56 200.50
113K1M/66HADRABA Martin 2005 3 USK Pha140.50 64 143.50 106 204.50
114K1W/23KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.186.90 302 156.20 58 214.20
115K1M/67DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa139.70 102 172.60 50 222.60
116K1M/68BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha124.70 254 161.30 64 225.30
117K1M/69JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand144.20 156 168.50 58 226.50
118K1M/70GILEV Kirill 2007 Russia160.30 114 165.30 66 231.30
119PW/3PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec222.00 10 192.90 60 232.00
120K1M/71SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec200.60 206 172.40 64 236.40
121K1M/72FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand145.70 106 142.30 112 251.70
122K1M/73SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha142.30 158 146.60 114 260.60
123C1M/13SVOBODA Adam 2006 USK Pha140.20 302 156.00 108 264.00
124K1W/24TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy158.00 114 159.80 208 272.00
125PW/4ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy179.90 208 174.60 110 284.60
126K1M/74ENRIGUE Rendon 2005 USK Pha172.80 118 140.60 356 290.80
127K1M/75BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa151.10 154 137.90 212 305.10
128K1M/76POLLERT Jonáš 2007 USK Pha146.50 256 178.30 156 334.30
129K1M/77VRANÝ Matěj 2006 USK Pha192.10 160 1.00 999 352.10
130K1W/25HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha143.80 302 157.00 210 367.00
131K1M/78KÁRNÍK Tadeáš 2006 USK Pha173.60 366 162.40 216 378.40
132K1W/26BURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha172.00 208 142.00 312 380.00
133K1M/79CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag153.30 268 179.40 366 421.30
Oddíl