39. ročník závodu Stružnická peřej

08.04.2018   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MRŮZEK David 1976 Dukla B.80.00 2 78.30 0 78.30
2K1M/2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky78.60 0 79.80 0 78.60
3K1M/3ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa80.60 2 80.30 0 80.30
4K1M/4RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.80.80 0 80.40 0 80.40
5K1M/5MILYAN David 2001 L.Žatec85.30 2 84.30 0 84.30
6K1M/6KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B.84.40 0 89.00 2 84.40
7K1M/7GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa85.80 0 91.70 2 85.80
8K1M/8MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov87.80 0 85.90 0 85.90
9K1M/9VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.86.80 0 87.40 0 86.80
10K1M/10ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.85.00 2 85.20 2 87.00
11C1M/1MRŮZEK David 1976 Dukla B.88.10 2 87.90 0 87.90
12C1M/2KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.86.20 2 97.10 2 88.20
13K1M/11ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.84.60 4 87.10 2 88.60
14K1M/12HEK Jan 1979 2 Roudnice89.60 2 89.50 0 89.50
15K1M/13KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.90.40 0 95.80 56 90.40
16C1M/3MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa92.80 0 90.50 0 90.50
17K1W/1KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy92.60 2 90.50 0 90.50
18K1M/14ŠULC Karel 2000 2 KK Brand91.00 0 89.80 2 91.00
19C1M/4RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.95.10 0 91.80 0 91.80
20K1M/15FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa92.90 0 92.40 0 92.40
21C1M/5FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.88.50 4 92.40 2 92.50
22K1M/16SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.80 6 90.50 2 92.50
23K1M/17BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand90.70 2 90.70 2 92.70
24K1M/18CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.91.60 2 94.20 4 93.60
25K1M/19ŠEDIVÝ Václav 1966 3+ Č.Lípa93.90 0 94.30 2 93.90
26K1M/20PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.60 10 94.40 0 94.40
27C1M/6MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov92.70 2 92.90 2 94.70
28K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha93.90 2 95.20 0 95.20
29C1M/7FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa99.40 6 96.10 0 96.10
30K1M/21JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha95.00 4 94.60 2 96.60
31K1M/22SVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec97.90 0 97.20 4 97.90
32K1W/3ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3+ Č.Lípa103.50 0 98.40 0 98.40
33C1M/8JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha96.60 4 96.80 2 98.80
34K1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.99.10 0 99.90 0 99.10
35K1W/5BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa97.50 4 99.20 0 99.20
36K1M/23HORÁK David 1976 2 Heletag97.30 2 100.60 6 99.30
37K1W/6PLESCHKOVA Daria 2004 Russia103.50 0 97.60 2 99.60
38K1M/24STEHNO Petr 2003 2 USK Pha96.20 4 96.90 12 100.20
39K1M/24STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec106.30 4 100.20 0 100.20
40K1M/26KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa99.50 8 98.90 2 100.90
41K1M/27JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky101.00 0 123.10 6 101.00
42K1W/7STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec101.20 0 104.80 2 101.20
43C2M/1GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 Č.Lípa
Val.Mez.
99.70 6 99.20 2 101.20
44K1M/28HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.99.30 2 107.30 6 101.30
45K1M/29KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.99.70 2 98.90 8 101.70
46K1M/30JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky101.60 6 98.30 4 102.30
47K1M/31ZACH Radovan 2005 2 KK Brand103.40 2 99.00 4 103.00
48K1M/32MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.97.10 6 101.90 106 103.10
49K1M/33MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice102.50 2 104.70 4 104.50
50C1M/9POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha103.70 4 104.90 0 104.90
51K1M/34PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha98.60 152 105.00 0 105.00
52K1W/8HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa103.50 2 106.00 2 105.50
53K1M/35ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník105.60 0 112.60 2 105.60
54K1M/36ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky141.70 12 99.70 6 105.70
55K1W/9KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha104.10 2 105.80 4 106.10
56C1M/10HAMMER Ivan 1981 Č.Lípa4.00 999 106.60 0 106.60
57C2M/2ČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
Č.Lípa
Č.Lípa
110.50 6 104.60 2 106.60
58K1M/37VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand103.30 4 106.60 0 106.60
59K1W/10BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa110.70 2 107.10 0 107.10
60K1M/38POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand105.60 2 110.40 8 107.60
61K1W/11NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec103.30 6 104.20 4 108.20
62K1M/39BOHATÝ Oto 2007 Třebech.104.30 4 106.30 4 108.30
63K1W/12PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky111.10 2 108.40 0 108.40
64K1W/13ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy104.70 4 110.40 6 108.70
65K1M/40BUDÁK David 2003 3 Kadaň118.10 6 106.90 2 108.90
66K1M/41MANAS Adam 2004 3 Kadaň105.00 6 107.10 2 109.10
67K1M/42FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice110.20 2 105.20 4 109.20
68K1M/43KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec116.50 56 107.30 2 109.30
69K1W/14FEDCHENKO Karina 2004 Russia105.80 6 105.60 4 109.60
70K1W/15KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha110.30 4 107.80 2 109.80
71K1W/16ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha109.90 0 110.70 2 109.90
72K1W/16MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha105.90 4 120.60 10 109.90
73K1M/44VONEŠ Jakub 2007 KK Brand113.50 6 108.40 2 110.40
74K1M/45ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha107.60 4 104.50 6 110.50
75K1M/46MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec114.90 8 108.80 2 110.80
76K1M/47KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand113.00 2 111.60 0 111.60
77K1M/47PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.116.20 4 111.60 0 111.60
78K1M/49SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha115.80 2 107.90 4 111.90
79K1M/50ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha108.00 4 124.00 0 112.00
80C1W/1MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha106.50 6 106.10 8 112.50
81K1W/18HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice122.30 0 109.70 4 113.70
82K1M/51VENC Ondřej 2007 KK Brand112.40 2 112.20 4 114.40
83K1M/52TARABA Matyáš 2004 3 KK Brand111.40 4 110.90 4 114.90
84C1M/11KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa113.80 2 109.00 6 115.00
85K1M/53KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec115.30 6 111.80 4 115.80
86K1W/19ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň117.10 6 115.20 2 117.20
87C1W/2ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha116.90 4 111.20 6 117.20
88K1M/54KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand116.30 8 114.10 4 118.10
89K1W/20HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy117.30 4 116.60 2 118.60
90K1W/21BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.70 2 120.30 0 118.70
91C1W/3SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.116.80 2 114.70 4 118.70
92K1M/55BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha125.10 8 116.90 2 118.90
93C1M/12SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha119.10 0 115.30 6 119.10
94K1M/56KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha113.90 8 129.50 52 121.90
95C1W/4PLESCHKOVA Daria 2004 Russia118.20 110 120.60 2 122.60
96K1M/57SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha120.30 4 114.20 10 124.20
97C1W/5FEDCHENKO Karina 2004 Russia130.20 2 123.30 2 125.30
98C1M/13CHERKASOV Maksim 2006 Russia135.90 10 117.90 10 127.90
99K1M/58KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy124.00 10 121.20 8 129.20
100K1M/59SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec124.30 6 136.10 4 130.30
101K1M/60KUTEK Michal 2006 3 USK Pha134.80 10 120.60 10 130.60
102K1M/61SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy128.30 50 130.90 0 130.90
103K1W/22KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.130.00 2 124.90 100 132.00
104K1M/62PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec129.00 60 126.10 6 132.10
105K1M/63LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha117.50 152 120.50 12 132.50
106C2M/3ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
131.70 106 122.80 10 132.80
107K1M/64DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa128.10 50 131.30 2 133.30
108PW/1PETŘÍK Marek 2008 USK Pha124.40 10 121.10 52 134.40
109K1W/23SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha120.00 102 127.10 8 135.10
110K1M/65GILEV Kirill 2007 Russia128.20 8 138.50 56 136.20
111K1M/66CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha144.00 6 128.40 8 136.40
112C2M/4JANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
110.50 26 122.60 70 136.50
113PW/2PLAS Tobiáš 2008 USK Pha130.20 10 138.30 60 140.20
114C2M/5PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
137.30 12 130.50 12 142.50
115K1W/24TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy135.80 10 129.60 14 143.60
116K1M/67HADRABA Martin 2005 3 USK Pha113.30 104 134.20 10 144.20
117K1M/68MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy157.10 150 138.70 8 146.70
118K1M/69CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag1.00 999 140.10 14 154.10
119K1W/25HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha133.80 212 140.90 14 154.90
120K1M/70PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice141.00 14 123.50 62 155.00
121PW/3ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy129.30 162 157.80 4 161.80
122C2M/6KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
149.30 80 138.50 24 162.50
123C1M/14SVOBODA Adam 2006 USK Pha143.90 106 154.20 10 164.20
124PW/4PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec168.50 10 4.00 999 178.50
125C2M/7MERENUS Jan
BAČINA Jan
1983
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
125.60 60 126.80 110 185.60
126K1M/71POLLERT Jonáš 2007 USK Pha167.30 60 139.80 156 227.30
127K1M/72BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa134.20 154 135.70 104 239.70
128K1M/73KÁRNÍK Tadeáš 2006 USK Pha154.00 112 152.60 250 266.00
129K1M/74VRANÝ Matěj 2006 USK Pha282.20 110 181.40 158 339.40
130K1W/26BURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha208.60 210 147.00 266 413.00
Oddíl