vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Slalom v Dolních Kounicích - sobota

04.06.2011   Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Jiří Machač   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: xls  
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž116.10 0 115.90 4 116.10
2K1M/2HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž119.00 0 119.60 0 119.00
3K1M/3TOPORCER Jiří 1990 0 VSDK120.70 0 119.50 0 119.50
4C1M/1VESELÝ Petr 1976 0 VSDK129.60 50 117.60 2 119.60
5K1M/4SATKE Adam 1994 3 KK Brno121.30 0 119.40 2 121.30
6C1M/2PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK123.70 0 123.00 0 123.00
7K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno125.30 0 124.50 0 124.50
8K1M/5ŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.133.00 8 125.20 0 125.20
9K1M/6STŘECHA Petr 1994 0 VSDK130.80 4 125.60 0 125.60
10K1M/7PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK126.30 0 126.40 0 126.30
11K1W/2BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník128.80 0 126.70 0 126.70
12K1M/8SVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník127.20 0 127.80 50 127.20
13C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno131.20 0 131.60 0 131.20
14K1M/9BARCAJ Adam 1988 0 Přerov134.20 4 131.20 2 133.20
15K1M/10KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel133.70 0 133.80 0 133.70
16K1M/10PAPP Daniel 1995 0 Přerov133.70 0 134.50 0 133.70
17K1M/10STUDENÝ Jakub 1990 0 VSDK133.70 0 137.70 0 133.70
18K1W/3LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž133.60 2 131.70 2 133.70
19C1M/3ZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel138.10 2 134.50 0 134.50
20K1W/4SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.137.20 0 139.60 50 137.20
21K1M/13VESELÝ Marek 1975 0 VSDK153.10 4 137.30 0 137.30
22K1M/14BAŘINA Jiří 1992 0 Přerov133.60 4 135.90 2 137.60
23C1M/4MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo137.10 2 137.60 0 137.60
24K1M/15KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.138.20 0 137.20 4 138.20
25K1W/5BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.140.80 0 140.60 0 140.60
26K1M/16ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel141.00 0 136.90 4 140.90
27K1W/6DRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž143.30 0 142.20 0 142.20
28C1M/5ŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.141.80 2 147.50 4 143.80
29K1M/17NOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc143.10 2 147.50 0 145.10
30K1M/18LINEK Ondřej 1998 0 Olomouc148.30 0 147.10 0 147.10
31K1M/19KUČA Jakub 1998 0 Litovel144.20 6 146.10 2 148.10
32K1M/20STRATIL Michal 1973 0 Litovel146.30 2 0.00 999 148.30
33C1M/6ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel147.10 2 144.90 4 148.90
34K1M/21PINKAS Adam 1993 3 Litovel155.50 50 149.40 0 149.40
35C1M/7KUČA Jakub 1998 3 Litovel164.00 50 149.80 0 149.80
36C2M/1BARCAJ Adam
BAŘINA Jiří
1988
1992
Přerov
Přerov
147.70 8 146.20 4 150.20
37K1W/7ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel148.80 2 152.10 2 150.80
38K1M/22KREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno153.90 2 149.00 2 151.00
39C1M/8HUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel154.60 0 151.00 0 151.00
40C1M/9KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.149.60 4 151.10 0 151.10
41K1M/23ŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž157.30 8 147.80 4 151.80
42K1W/8FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.152.60 2 151.70 2 153.70
43C1M/10PATÁK Jan 1997 3 Litovel151.50 6 155.10 0 155.10
44C2M/2ZAPLETAL Štěpán
HUDEČEK Vojtěch
1993
1993
Litovel
Litovel
149.20 8 163.60 8 157.20
45K1W/9NĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno155.50 2 157.10 2 157.50
46K1W/10KAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.164.80 0 160.50 0 160.50
47K1W/11STOLIČKOVÁ Karolína 1991 0 Kroměříž161.50 2 158.40 4 162.40
48K1W/11SMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž160.40 2 178.00 2 162.40
49K1W/13ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel159.60 4 160.80 4 163.60
50K1M/24ŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel164.40 2 161.80 2 163.80
51C1M/11PINKAS Adam 1993 0 Litovel167.70 4 163.70 2 165.70
52C1M/12ŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel166.50 0 166.10 2 166.50
53C1W/2BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.169.40 0 169.10 2 169.40
54K1W/14ARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel166.40 4 168.30 2 170.30
55K1M/25ČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.166.80 4 172.70 0 170.80
56C2M/3KUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
157.00 16 164.90 6 170.90
57C1W/3SOVÁKOVÁ Lenka 1993 0 Val.Mez.171.50 0 172.70 0 171.50
58C2M/4LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
175.10 2 170.40 2 172.40
59K1M/26KLEVETA Jakub 1997 3 Olomouc123.10 50 134.70 52 173.10
60C1M/13STARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.178.50 6 173.60 2 175.60
61C2M/5ČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
181.60 8 177.70 2 179.70
62K1M/27ŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.167.00 58 180.30 2 182.30
63K1M/28LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž0.00 999 133.00 52 185.00
64C1M/14KŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.186.60 0 192.40 0 186.60
65C2M/6KLEVETA Jakub
NOVOTNÝ Petr
1997
2000
3 Olomouc
Olomouc
183.20 6 193.70 8 189.20
66C2M/7PATÁK Jan
ŠOTOLA Karel
1997
1997
Litovel
Litovel
181.70 12 198.20 14 193.70
67K1W/15NĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno203.20 2 200.60 0 200.60
68K1M/29MATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc228.00 2 204.60 4 208.60
69K1M/30HRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.226.20 60 206.80 4 210.80
70K1M/31PATÁK Jan 1997 0 Litovel173.90 50 161.30 50 211.30
71K1M/32TICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.207.40 4 220.20 58 211.40
72K1M/33GABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc211.00 2 214.60 52 213.00
73C1W/4ARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel239.30 0 212.80 2 214.80
74C1W/5ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel222.20 2 222.70 10 224.20
75K1M/34ŠPETÍK Josef 1999 0 Val.Mez.180.40 52 207.70 50 232.40
76K1W/16BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.235.60 4 234.40 2 236.40
77C1W/6ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel241.60 6 257.50 4 247.60
78K1M/35MORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.198.70 54 206.10 52 252.70
79C1W/7KAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.254.70 0 255.20 6 254.70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3