Jarní sjezd na Lužnici

08.04.2018   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:22,70
2K1M/2BÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:04,80
3K1M/3UHLÍK František 1975 2 Bechyně20:29,30
4K1M/4ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand20:31,10
5K1W/1BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand20:40,30
6K1W/2KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav20:45,60
7K1W/3LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:26,90
8K1M/5PAZOUREK Pavel 1976 2 Bechyně21:31,70
9C1M/1SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec21:32,50
10K1W/4NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.21:36,30
11K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor22:07,00
12K1M/6VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice22:17,60
13C2M/1VANDASOVÁ Lenka
SLANINA Vladimír
1985
1969
1 Soběslav
L.Žatec
22:27,20
14K1W/6ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK Brand22:29,70
15K1M/7MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav22:30,10
16K1M/8OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.22:33,20
17K1M/9KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.22:38,80
18K1W/7KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.22:44,10
19C2M/2DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
2 Jihlava
Jihlava
22:49,80
20K1W/8MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz23:02,50
21K1W/9BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav23:12,10
22K1M/10ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB23:19,40
23C2M/3OLŠÁK Matyáš
ONDŘICH Václav
2001
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
23:25,50
24K1W/10ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz23:36,90
25K1M/11KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor23:37,10
26C1M/2VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.23:38,80
27C1M/3MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.23:39,70
28C1M/4KOTEK Miloš 1974 VS Tábor23:43,20
29K1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.23:44,80
30K1M/12SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav23:52,70
31K1M/13ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně23:53,90
32C1M/5VÁLEK Michal 1974 VS Tábor24:15,90
33K1M/14NOVÁK Václav 2005 VS Tábor24:23,30
34K1M/15SKLENÁŘ Jindřich 2002 Loko Plz24:34,30
35K1M/16MÁRA Michal 2003 VS Tábor24:54,80
36K1M/17NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.25:09,30
37C1M/6KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor25:09,90
38K1W/12ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor25:10,10
39K1M/18VOLF Matěj 2003 VS Tábor25:14,60
40K1M/19VÁLEK Michal 2006 VS Tábor25:29,50
41K1M/20PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.25:46,80
42K1M/21KREMLA Jakub 2006 Soběslav25:54,60
43K1W/13ŠKARDOVÁ Barbora 2003 KK Brand26:15,80
44K1M/22NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor26:35,40
45K1M/23VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz26:37,50
46K1M/24KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.28:03,30
Oddíl

Historie procházení