1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:18,64
2K1M/2SATKE Adam 1994 1 KK Brno17:33,60
3K1M/3ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha17:39,95
4K1M/4ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha17:47,37
5K1M/5ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:48,16
6K1M/6SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc17:49,64
7K1M/7HÁLA Richard 1992 MT Olomouc18:00,21
8K1M/8NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:22,82
9K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.18:25,74
10K1M/9KNEBEL Robert 1971 2 Olomouc18:44,02
11C2M/1ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
18:52,30
12K1M/10MAREK Aleš 1978 1 Trutnov18:53,56
13C2M/2KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
18:59,62
14C2M/3VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
19:01,24
15K1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.19:02,94
16K1M/11POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK19:09,64
17K1M/12KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice19:11,17
18K1M/13KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov19:11,74
19C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:14,70
20K1M/14ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:16,80
21K1W/3HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc19:17,27
22K1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:29,61
23C1M/2RYGEL Marek 1989 1 KK Brno19:33,34
24K1W/5DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel19:36,38
25K1M/15IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí19:36,68
26C2M/4HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:38,04
27K1M/16MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno19:38,23
28K1W/6PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:38,28
29C1M/3HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:40,79
30K1M/17KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha19:41,83
31K1W/7BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:45,71
32C1M/4SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:48,69
33K1M/18KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto19:52,80
34C1M/5ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:54,98
35K1M/19KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí20:00,07
36C1M/6SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec20:05,79
37C2M/5ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
20:19,45
38K1M/20HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc20:34,39
39K1M/21HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:34,56
40K1M/22NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:35,41
41K1M/23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc20:41,44
42K1M/24VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto20:42,53
43C2M/6SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:51,02
44C1M/7SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.21:08,92
45C1M/8ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.21:14,63
46K1M/25BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno21:17,62
47C2M/7NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:18,95
48K1W/8VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:23,63
49C2M/8MATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
21:23,88
50C2M/9MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:23,93
51C1M/9NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.21:24,69
52C2M/10HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
21:41,09
53C1M/10PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.21:46,51
54C1M/11KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.21:52,55
55C1M/12ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:57,31
56K1M/26BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno21:58,73
57K1W/9DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno22:34,78
58C1M/13JANŮ Filip 2002 2 Olomouc22:37,91
59K1M/27FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa22:44,52
60K1W/10BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:54,19
61K1W/11KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí23:03,80
62C1M/14PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK23:03,95
63K1W/12NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno23:04,68
64K1M/28NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc23:24,91
65C2M/11LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
28:56,89
Oddíl